Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tud men sta lušna!! :naughty:

Hahahahaha Grčar...zj si ga najebov :D boš mel more :D

o joj, zdej bosta 3 tedne tih :eek: :blink: :whistle: :whistle:

Hahahahahahaha :lol1:

ja kva si pa ti zdej pametn mulc en :headbang: tebom tok nalomila k staro gajbo!!

Dej ne poki ti no...Kje si pa ti še vidla, da se brv oz. kamnolom pa gajba tepeta? :eek: Pa v tej temi si ti še največja mula tko, da ne streli z mulci...K boš alkohol dobila v kafiču se pa oglašej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha Grčar...zj si ga najebov :D boš mel more :D

Hahahahahahaha :lol1:

Dej ne poki ti no...Kje si pa ti še vidla, da se brv oz. kamnolom pa gajba tepeta? :eek: Pa v tej temi si ti še največja mula tko, da ne streli z mulci...K boš alkohol dobila v kafiču se pa oglašej :)

sj boš widu k bom naslednič use kelnarje zapecala pa bom dobila alko ti ga p ne boš dubu!!kok se wm bom pol smejala :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva si pa ti zdej pametn mulc en :headbang: tebom tok nalomila k staro gajbo!!

DEJ ŽENSKA, NE MI S TAKIM. ti nalomila mene? haha :slap: :lol1: :lol1: dej, mal se umir s takim izjavam. No, vrjetno res nebi mel nč možnosti za preživetje če bi se vrgla na mene...

PA NČ PAMETN NISM, SAM NE VEM KVA SPLOH MISLEŠ DA TA FORUM JE, TO NISO ENE SIMPATIJE ALI PA GLASUJZAME, AMPAK SE POGOVARJAMO OD MOTORJEV IN SI DAJEMO KORISTNE NASVETE, TI PA NE VEM, NIMAŠ VELIK VEZE Z MOTORJI, TIST PONY K GA MAŠ(btw, a je še cel :doze: ) SORY, NE ŠTEJE. TUD KEJ PAMETNGA OD MOTORJEV NE MORŠ POVEDAT.

NE VEM KDAJ BOŠ TO DOJELA... sm že parkrat mislu da te je pamet srečala k si rekla da neboš več pisala, pa vidm da so ble to le moje tihe želje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ ŽENSKA, NE MI S TAKIM. ti nalomila mene? haha :slap: :lol1: :lol1: dej, mal se umir s takim izjavam. No, vrjetno res nebi mel nč možnosti za preživetje če bi se vrgla na mene...

PA NČ PAMETN NISM, SAM NE VEM KVA SPLOH MISLEŠ DA TA FORUM JE, TO NISO ENE SIMPATIJE ALI PA GLASUJZAME, AMPAK SE POGOVARJAMO OD MOTORJEV IN SI DAJEMO KORISTNE NASVETE, TI PA NE VEM, NIMAŠ VELIK VEZE Z MOTORJI, TIST PONY K GA MAŠ(btw, a je še cel :doze: ) SORY, NE ŠTEJE. TUD KEJ PAMETNGA OD MOTORJEV NE MORŠ POVEDAT.

NE VEM KDAJ BOŠ TO DOJELA... sm že parkrat mislu da te je pamet srečala k si rekla da neboš več pisala, pa vidm da so ble to le moje tihe želje...

spet ste wsi prot men nastrojeni :cry:

vi se hecate a jst se pa ne smem :( sej se vm bo še wse wrnil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj boš widu k bom naslednič use kelnarje zapecala pa bom dobila alko ti ga p ne boš dubu!!kok se wm bom pol smejala :lol1: :lol1:

Ti nemorš zapecat niti unga k ti ga na list papirja narišem!Dej dojem to jebemtiš...In ja,bom ga dobil,brezskrbi .) Mi ni treba pecat kelnarjev,lahko sam dokumente pokažem ;) Ti se itak skoz sama seb smejiš pa ne streli Fingiju takih k je preveč uredu desc, da bi ga tle ena žoga podjebavala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj boš widu k bom naslednič use kelnarje zapecala pa bom dobila alko ti ga p ne boš dubu!!kok se wm bom pol smejala :lol1: :lol1:

hahahah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

o joooj, izjava taka da sm iz stola padu. ti pa zapecala kerga :lol1: :lol1: :kva2: dej ne streli :slap:

aja, mogoče kšnga slepega, gluhega, potrebnega starga ata k je zarad starosti izgubu občutek za tip... to bi pa mogoče šlo :headbang:

ma puzab!sm že puzabla kaj sm hotla :closedeyes:

a se sploh kdaj kej spomneš? oz. sploh kdaj veš kaj hočeš? :lol1:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original, mal se umiri ker si ti začel in če bo slučajno treba koga umirit boš to ti :angry:

Jst sm ga samo vprašal, če kej fuka..

tabu tema al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

o joooj, izjava taka da sm iz stola padu. ti pa zapecala kerga :lol1: :lol1: :kva2: dej ne streli :slap:

aja, mogoče kšnga slepega, gluhega, potrebnega starga ata k je zarad starosti izgubu občutek za tip... to bi pa mogoče šlo :headbang:

a se sploh kdaj kej spomneš? oz. sploh kdaj veš kaj hočeš? :lol1:

kaj pa strelam?a sm kej s pištolo grozila :wacko:

Jst sm ga samo vprašal, če kej fuka..

tabu tema al kaj?

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga samo vprašal, če kej fuka..

tabu tema al kaj?

s prvim vprašanjem ni nič narobe, drugo je bol tko tko ->zajebavanjepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa strelam?a sm kej s pištolo grozila :wacko:

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

najprej bo treba kšn jpeg pokazat, če ne nau nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

jooooj irena a ti usakmu rečš nej te pele :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bo treba kšn jpeg pokazat, če ne nau nč

kaj pa če nimam nobenih peg po obrazu?pa napiše se peg ne pa JPEG...tipkownca matra a :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s prvim vprašanjem ni nič narobe, drugo je bol tko tko ->zajebavanjepress

No potem vidiš, da je on prvi napadel in stopnjeval tempo :)

Jstsmsesamobranupress

sicer pa ukin me, če maš željo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa strelam?a sm kej s pištolo grozila :wacko:

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: spet tvoje hecanje? haha, niti mal ni smešn tole :slap: :slap: dej se poglej v ogledalu kdaj, pa ti bo jasno, kaj sm mislu s tem da ne strelej takih, da boš zapecala kelnarje... al so ti raj pobral špegle po bajti? :doze: :slap:

ej irency, a pa sploh veš da je muvistarka sam 600 kubična, a misleš da bo sploh spelal... optimistka :kva2:

Se mi zdi da ma roky eno dobro slikco s posledicami če bi te kdo pelov :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem vidiš, da je on prvi napadel in stopnjeval tempo :)

Jstsmsesamobranupress

sicer pa ukin me, če maš željo

ne ne neee kdo me bo pol pelu??? koci d ne bi!!!!!!!!

Ti nemorš zapecat niti unga k ti ga na list papirja narišem!Dej dojem to jebemtiš...In ja,bom ga dobil,brezskrbi .) Mi ni treba pecat kelnarjev,lahko sam dokumente pokažem ;) Ti se itak skoz sama seb smejiš pa ne streli Fingiju takih k je preveč uredu desc, da bi ga tle ena žoga podjebavala :angry:

dj roky, ti si pa takšn cutek, tuki se neki delš hudga, a u resnic si čist ql, že zanč ko sem se ti mal nasmejala si mi wrnu nasmeh, tko da se zaj ne deli tko hudga pa nesramnga :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa strelam?a sm kej s pištolo grozila :wacko:

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

Ne...Groziš s topom,to se zgodi kadarkoli odpreš usta :headbang:

Za dobr oprijem morta bit obe gume v stiku s podlago, če se boš ti gor usedla, bo šlo po tazadni,nosilci se bojo krivil eden za drugim...Če bo od movistare balanca ostala je lastnik lahko srečen

najprej bo treba kšn jpeg pokazat, če ne nau nč

Vidm, da rd gledal grozlivke :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne neee kdo me bo pol pelu??? koci d ne bi!!!!!!!!

dj roky, ti si pa takšn cutek, tuki se neki delš hudga, a u resnic si čist ql, že zanč ko sem se ti mal nasmejala si mi wrnu nasmeh, tko da se zaj ne deli tko hudga pa nesramnga :P :D :)

JPEG IMAGE, veš kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem na drugo vprašanje v prvem postu, sploh pa te ne bom ukinil, sem samo rekel da daj mir pa bo ql, če boš pa nadaljeval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bo treba kšn jpeg pokazat, če ne nau nč

hahaha, originalni, ne se raj matrat... za tvoje dobro, nočeš vidt slike.

Aja, pa raj direkt povej, na okol ovinka ne zastopi :headbang: :headbang:

kaj pa če nimam nobenih peg po obrazu?pa napiše se peg ne pa JPEG...tipkownca matra a :evilgrin:
:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

peg ja :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če nimam nobenih peg po obrazu?pa napiše se peg ne pa JPEG...tipkownca matra a :evilgrin:

:lol1: :lol1: punca...jpeg pomeni slikco :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!