Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Vrjamem...poglej kere poka.Tole se mormo v petk na Zbiljah dobit na kavici, da se nasmejimo :lol1:

Je 15.V živo se slabš obnaša k 3 letn otrok,vrjem.

Si ti sigurna, da niso kolegice gledale prej film Pošasti iz omare?Pa da so te primerjale s katerim od junakov.Grčar je pa prov fest

sodeč po postih... :hmm: :whistle:

no comment :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem ti govorim !! :naughty:

Je fejst..za razliko od tebe .)

em ne sj veš sm pretežka zdj hujšam :whistle:

Nebi reku, če bi tole irency napisala tko, se pa ne strinjam s telim postom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fejst..za razliko od tebe .)

Nebi reku, če bi tole irency napisala tko, se pa ne strinjam s telim postom :D

in kaj je s mojo postavo narobe :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjamem...poglej kere poka.Tole se mormo v petk na Zbiljah dobit na kavici, da se nasmejimo :lol1:

Je 15.V živo se slabš obnaša k 3 letn otrok,vrjem.

Si ti sigurna, da niso kolegice gledale prej film Pošasti iz omare?Pa da so te primerjale s katerim od junakov.Grčar je pa prov fest

ja, kavica predn gremo na motozbor :yea1: :yea1:

haha :worship: :worship: pošasti iz omare :lol1: :lol1: :lol1:

em ne sj veš sm pretežka zdj hujšam :whistle:

jah no, sej pravm, a lohka pridem nekak pomagat :P :P (seks je bol k kerkol šport) :xx: O:-) O:-)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi reku, če bi tole irency napisala tko, se pa ne strinjam s telim postom :D

jst se pa ker sm se zredila dost :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no, sej pravm, a lohka pridem nekak pomagat :P :P (seks je bol k kerkol šport) :xx: O:-) O:-)

ja ja to bi se ti zdel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha Grčar...zj si ga najebov :D boš mel more :D

Hahahahahahaha :lol1:

Dej ne poki ti no...Kje si pa ti še vidla, da se brv oz. kamnolom pa gajba tepeta? :eek: Pa v tej temi si ti še največja mula tko, da ne streli z mulci...K boš alkohol dobila v kafiču se pa oglašej :)

:unsure:

Jst sm ga samo vprašal, če kej fuka..

tabu tema al kaj?

sej sm ti čist lepo odgovoru

kaj pa če nimam nobenih peg po obrazu?pa napiše se peg ne pa JPEG...tipkownca matra a :evilgrin:

:slap:

hehe :naughty: sj nism taka!!malo heca je blo :whistle: :whistle: :worship:

drgča pa originalni če ti je grčar ušeč sem kot nalašč zate zato k sva si res fful podobna

umer se... med nama ni čist nč skupnega sam to, da na istem svetu živiva!

no, tkole Grčarja žalt pa res ni potrebno... :whistle:

fingi, bran me :cry:

zanč na zbilah so mi kolegice to rekle!!pa kdo ga žal?? :wacko: a mislš da bi sama sebe jst užalla? :angry: to je pohvala :yes: :P

kere kolegice :hmm: lih pa vejo ker sm jst :lol1:

P.S. MATEX, ZA JAJCA TE BOM UBESU!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je s mojo postavo narobe :angry:

ah nič, samo, če bi bil jest tvoj modni svetovalec bi reku da zamenjaj tista očala, k jih imaš na tisti sliki k si jo prlimala...nekako ti pokvarijo tvoj luštkan obrazk :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umer se... med nama ni čist nč skupnega sam to, da na istem svetu živiva!

fingi, bran me :cry:

kere kolegice :hmm: lih pa vejo ker sm jst :lol1:

P.S. MATEX, ZA JAJCA TE BOM UBESU!!!

kaj sm ti pa nardilaa? al pa da so mi rekle da un ta črn in pomoje so tebe misnlee..risko ma pa itak roza mutor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nič, samo, če bi bil jest tvoj modni svetovalec bi reku da zamenjaj tista očala, k jih imaš na tisti sliki k si jo prlimala...nekako ti pokvarijo tvoj luštkan obrazk :headbang: :headbang: :headbang:

Če bi bil ti modni oblikavalec za irency...bi bil obenem tudi padalec.Bi rabu kr konkretno število padal, da bi jih lahk sešiu en minič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikci...risko sporoča da so ga bannal za neki časa. Pa da bi se rad v debato ukluču, a ne more :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm ti pa nardilaa? al pa da so mi rekle da un ta črn in pomoje so tebe misnlee..risko ma pa itak roza mutor :evilgrin:

kaj ma pa veze vse to z reeskotam? :headbang: :headbang:

Če bi bil ti modni oblikavalec za irency...bi bil obenem tudi padalec.Bi rabu kr konkretno število padal, da bi jih lahk sešiu en minič :D

haha :worship: :worship: namest modrca pa kr dva vojaška šotora :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa grčarr!! rekle so da un črn pustawn močan moški. tko da jst sm se sam nate spomnla..fingi pa roky pa ostlai so itk bl tko tko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa grčarr!! rekle so da un črn pustawn močan moški. tko da jst sm se sam nate spomnla..fingi pa roky pa ostlai so itk bl tko tko :winkiss:

eiii Fingi pa Roky sta čist kul največje face an. Irena ne jih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikci...risko sporoča da so ga bannal za neki časa. Pa da bi se rad v debato ukluču, a ne more :D

saj ni čudno da so ga, pa nejkota verjetno tudi, poglej v TO temo kaj je pisal oz. sta pisala, jas sem danes pogledal pa je res upravičeno banan, še posebej zaradi komentarja: citiram....fafi mi rit kosmato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa grčarr!! rekle so da un črn pustawn močan moški. tko da jst sm se sam nate spomnla..fingi pa roky pa ostlai so itk bl tko tko :winkiss:

hm, in po čem si tle nemu podobna? postavna nisi, črna no ja... možna, hja, to si/so zadela/e moški...no ja, če na hitr pogledaš si pa res k tip :devil: :devil: :devil:

nebi o tem kdo je bl tko tko :glare: :glare: ah, bom raj tih :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se človk pa še ponujat ne sme :lol1:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eiii Fingi pa Roky sta čist kul največje face an. Irena ne jih ...

oni so menee jst bom pa njihh!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men sta lušna!! :naughty:

nihče pa ni odpisal da si ti komu luštna...

o joj, zdej bosta 3 tedne tih :eek: :blink: :whistle: :whistle:

hahahaha

nanga se bom usedla

HAHAHAHAHAHAHA pancakes party :evilgrin:

kaj pa strelam?a sm kej s pištolo grozila :wacko:

ej vidm da maš movistar hondo a bi me pelu kdaj da vidm kako se kej drži ceste :evilgrin: ful so mi ušeč :blush:

hahahaha

ne ne neee kdo me bo pol pelu??? koci d ne bi!!!!!!!!

dj roky, ti si pa takšn cutek, tuki se neki delš hudga, a u resnic si čist ql, že zanč ko sem se ti mal nasmejala si mi wrnu nasmeh, tko da se zaj ne deli tko hudga pa nesramnga :P :D :)

ZAJ PA UMIRAM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

mi se radi nabijamo :evilgrin: morm najdt sliko..bom takoj puslala!

without you :evilgrin:

hehe :naughty: sj nism taka!!malo heca je blo :whistle: :whistle: :worship:

drgča pa originalni če ti je grčar ušeč sem kot nalašč zate zato k sva si res fful podobna

HAHAHAHHAHAHAAHAHAHA grčarrrr umirammmmm :lol1: :lol1: :lol1: to pa te je najbrž potolklo tako da grčar dvigni glavo saj se je najbrž hecala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni čudno da so ga, pa nejkota verjetno tudi, poglej v TO temo kaj je pisal oz. sta pisala, jas sem danes pogledal pa je res upravičeno banan, še posebej zaradi komentarja: citiram....fafi mi rit kosmato

saj so že zbrisali poste

oni so menee jst bom pa njihh!!! :winkiss:

saj ti je že fingi lepo povedal da nimaš nobene veze z motorji, če pa si prišla sem lovit fante pa bi že lahko opazla da ti ne uspeva najbolje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni so menee jst bom pa njihh!!! :winkiss:

jei, in midva z Rokyjam se tok sekirava... sploh ne morva več živet... zdej me 3 tedne ne bo vn iz sobe :headbang: :headbang: :headbang:

Ha, lej, midva že veva kašna sva, ti pa lohka kšne povejo da nisva lih tko tko k ti pravš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!