Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

boysi rd vs mam use :D :D :D

pogrešam vas :P

by reesko :D

oo kdo pišee :naughty: vsja ti se nisi name spravu :blush:

a loh nehamo s kreganjem ker vidm da se wm nč ne da dopowedat da vs mam rada čeprow se kregate z mano :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi tebe :winkiss: a irency si zraven štel?

ja, to je zdaj dvoumno ker si rekel boysi...sej veš...irency je nekako podobna... sej je še sama rekla :evilgrin:

Drugič reč pikci pa bomo zastopl :wub: :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jei, in midva z Rokyjam se tok sekirava... sploh ne morva več živet... zdej me 3 tedne ne bo vn iz sobe :headbang: :headbang: :headbang:

Ha, lej, midva že veva kašna sva, ti pa lohka kšne povejo da nisva lih tko tko k ti pravš :devil:

maš prov ja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo kdo pišee :naughty: vsja ti se nisi name spravu :blush:

a loh nehamo s kreganjem ker vidm da se wm nč ne da dopowedat da vs mam rada čeprow se kregate z mano :glare:

Še ni blo potrebe :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni so menee jst bom pa njihh!!! :winkiss:

Ah ti boš kej...Predn ti kej poveš mi že umremo od smeha .)

ZAJ PA UMIRAM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

Ei starčy...Da nauš kej vrjel, da sm ji vrnu nasmeh...mogoče sm naredu takole faco :alien1: :D

jei, in midva z Rokyjam se tok sekirava... sploh ne morva več živet... zdej me 3 tedne ne bo vn iz sobe :headbang: :headbang: :headbang:

Ha, lej, midva že veva kašna sva, ti pa lohka kšne povejo da nisva lih tko tko k ti pravš :devil:

Tako je,važn, da se mi štekamo za irency se pa sploh ne zanimamo, da bi bla v naši družbi, ker nam je ponavad v napoto, z motorjem je noben nemore pelat ker noben nima y2k če pa pride na kofe pa zasede celotno teraso, da mormo ostali na ograj od jezera sedet :headbang:

oo kdo pišee :naughty: vsja ti se nisi name spravu :blush:

a loh nehamo s kreganjem ker vidm da se wm nč ne da dopowedat da vs mam rada čeprow se kregate z mano :glare:

Ei ti mene nimaš nč rada aj jasn !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ti boš kej...Predn ti kej poveš mi že umremo od smeha .)

Ei starčy...Da nauš kej vrjel, da sm ji vrnu nasmeh...mogoče sm naredu takole faco :alien1: :D

Tako je,važn, da se mi štekamo za irency se pa sploh ne zanimamo, da bi bla v naši družbi, ker nam je ponavad v napoto, z motorjem je noben nemore pelat ker noben nima y2k če pa pride na kofe pa zasede celotno teraso, da mormo ostali na ograj od jezera sedet :headbang:

Ei ti mene nimaš nč rada aj jasn !!!

kako pa ti loh weš č te mam jst rada!!?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a resno hočš met mojo smrt na vesti?

rekla sm da te mam rada ne pa da te bom ubilaa :headbang: :headbang:

matr ne znate brtt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekla sm da te mam rada ne pa da te bom ubilaa :headbang: :headbang:

matr ne znate brtt!

jest sm pa hotu povedat, da če me maš ti rada...se bom sam :headbang:

matr eni ne poštekate !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa hotu povedat, da če me maš ti rada...se bom sam :headbang:

matr eni ne poštekate !!

kok ste usi čudni dons ej :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ste usi čudni dons ej :closedeyes:

irency dej proooosm prosm izpiš se iz tega foruma pa pejt na simpatije pa glasujzame.Resno.A si res tok zabita, da ne vidš kva ti folk dopoveduje akuga?Pa na motozobirh se ne tko nost k smo vidl, da si še malinovc,tud po obnašanju.Počak ene 2 let, da se naučiš razmišlat,obnašat itd poj pa po zborih letej.Pa kaj sploh delaš na zborih ? Če iščeš motorista potem svaka čast, če obočoduješ motorje - to jih lahko tudi na bikepics.com iz fotelja! A prideš na zbor samo zato, da tm folku težiš "peeeejmo plesat pejmo plesat".Dons se ti je čist skisal v glav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irency dej proooosm prosm izpiš se iz tega foruma pa pejt na simpatije pa glasujzame.Resno.A si res tok zabita, da ne vidš kva ti folk dopoveduje akuga?Pa na motozobirh se ne tko nost k smo vidl, da si še malinovc,tud po obnašanju.Počak ene 2 let, da se naučiš razmišlat,obnašat itd poj pa po zborih letej.Pa kaj sploh delaš na zborih ? Če iščeš motorista potem svaka čast, če obočoduješ motorje - to jih lahko tudi na bikepics.com iz fotelja! A prideš na zbor samo zato, da tm folku težiš "peeeejmo plesat pejmo plesat".Dons se ti je čist skisal v glav

jst hodm po motozborih že od malih nog in tut bom še najprejj!! če te kej mot je to twoj problem :winkiss:

mislm da sam teb pa fingiju najedam še risko se je umiriw .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da sam teb pa fingiju najedam še risko se je umiriw .)

Mhm...taj bla dobra ja.Usm k so te v živo vidl najedaš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm...taj bla dobra ja.Usm k so te v živo vidl najedaš :headbang:

men ne :nono: :nono: :nono: :nono:

mi oni drugi ko sm jih spoznala :slap: ok...razn par izjem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom, ker nism tak, da bi folk u drek tlaču.

no widš itak jih ni drugih!! :winkiss:

men ne :nono: :nono: :nono: :nono:

mi oni drugi ko sm jih spoznala :slap: ok...razn par izjem :grim

ma sej brezweze se z njimi ukvarjat ...bedniki :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no widš itak jih ni drugih!! :winkiss:

ma sej brezweze se z njimi ukvarjat ...bedniki :closedeyes:

Ne sploh ne - dej spet se delaš hudo pa kva ti je ? A si res premaknena akuga?

Ma tis bednik....dej pober se že nekam :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sploh ne - dej spet se delaš hudo pa kva ti je ? A si res premaknena akuga?

Ma tis bednik....dej pober se že nekam :angry:

tok te ne zastopm :( povedala sm ti da te mam rada kot prjatla ti pa men take wn mečš :closedeyes: wse se wrača wse s plačaa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok te ne zastopm :( povedala sm ti da te mam rada kot prjatla ti pa men take wn mečš :closedeyes: wse se wrača wse s plačaa!!

Pa eiiiii nimaš me rada ne kot prjatla al pa kako drugač a ti res ne razumeš ?!?!?!?!?!?!?!?! Sploh nismo nobeni frendi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa eiiiii nimaš me rada ne kot prjatla al pa kako drugač a ti res ne razumeš ?!?!?!?!?!?!?!?! Sploh nismo nobeni frendi.

zakaj ste me pa pol klical v petk?!

pa dej ne deli se spett! tuki na forumu neki glumiš v živo se mi pa nasmihaš...res si čudn! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky a se ti ne zdi škoda živcov za tak kretenizem? Dopovedu ji itak ne boš nč....sam svoje živce boš požru :trance_33_sleep:

Nej dela budalo iz sebe pred celotnim MS...itak ona prfuknen izpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!