Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

PDL

http://www.louis.de/_20eaf3381b84ccd2cad29df3ecf75c4931/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10004198

 

Edini sprej, ki ne paca, a maže.

Mažeš po potrebi, saj potipaš in vidiš kdaj je suha, približno na 1000km.

Tale zadeva je fenomanalna...

Začel uporabljat lani, maže super, guma je pa proti ostalim sprejem "čista ko suza" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima še kdo podobno situacijo- od verige leti mast na rob gume, potem pa to počasi zarad centrifugalne sile leze na gumo samo.. kako to dol spucat ?

 

dol spucaš s čistilom za ketno ali Motul Wash&Wax. s tem dvojim jaz očistim vse.

za bodoče pa... menjaj sprej, ker jaz teh težav nimam.

mogoče pa... ne mažem tako "na debelo" kot ti. :?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva je fenomanalna...

Začel uporabljat lani, maže super, guma je pa proti ostalim sprejem "čista ko suza" :)

Točno to bom nabavu :) hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol spucaš s čistilom za ketno ali Motul Wash&Wax. s tem dvojim jaz očistim vse.

za bodoče pa... menjaj sprej, ker jaz teh težav nimam.

mogoče pa... ne mažem tako "na debelo" kot ti. :?:hmm:

Ok, bom za prvo silo s čistilom za ketno, nism vedu al kej unič gumo... sigurno pa menjam sprej. Motul factory mam zdej, pa zgleda da se pri men ne obnese čist perfektno :mellow: . Ne mažem na debelo, pa vseen....

Popravljeno . Popravil fasttrack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj uporablate za mazanje ketne?

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/234-verige-prenosi-spreji-za-verige/page-155#entry1914565

 

Po 35.000km se je veriga nategnila za manj kot 2mm (še vedno je na NEW), vsi členi so gibljivi!

 

Plastenko za mazanje (~100ml) mi da žena iz kompleta barve za lase Palette (navod. št. 1):

www.palette.schwarzkopf.si/dam/palette/si/sl/Products/instructions/Palette_Deluxe_Instructions.pdf.download.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bom za prvo silo s čistilom za ketno, nism vedu al kej unič gumo... sigurno pa menjam sprej. Motul factory mam zdej, pa zgleda da se pri men ne obnese čist perfektno :mellow: . Ne mažem na debelo, pa vseen....

 

jst uporabljam Silkolene Gel in nimam težav.

 

silkolene_titanium_chain_gel.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bom za prvo silo s čistilom za ketno, nism vedu al kej unič gumo... sigurno pa menjam sprej. Motul factory mam zdej, pa zgleda da se pri men ne obnese čist perfektno :mellow: . Ne mažem na debelo, pa vseen....

Iz Motul factory sem šel jaz zelo hitro na PDL :)

Sej maže dobr, samo ful dol leti... Lih danes grem po PDL hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst uporabljam Silkolene Gel in nimam težav.

 

silkolene_titanium_chain_gel.jpg

kje kupuješ slikolen? sva tudi midva o tem razmišljala, pa z njihovim oljem so forumaši na otoku zelo zadovolni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Motul factory sem šel jaz zelo hitro na PDL :)

Sej maže dobr, samo ful dol leti... Lih danes grem po PDL hehe :)

Kje pa kupuješ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Motul factory sem šel jaz zelo hitro na PDL :)

Sej maže dobr, samo ful dol leti... Lih danes grem po PDL hehe :)

Isto je bilo pri meni, samo sem šel nazaj na Motula. S PDL-jem mi je ketna zmeri zgledala suha oz. nenamazana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje kupuješ slikolen? sva tudi midva o tem razmišljala, pa z njihovim oljem so forumaši na otoku zelo zadovolni

 

tole se ne spomnem čist dober kje sem kupla, drugače pa se da naročit pr men ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer... ni res. lahko ti prodam tudi motul ali karkoli druga. jaz povem svoje izkušnje. pri nas prodajamo več ali manj vse. lahko dobiš tudi tisto iz louis-a. samo jaz kupil tega silkolene in sem zadovoljna. lahko pa poiščem tudi na internetu stran, kjer se da kupiti in lahko naročiš tam, če se bojiš, da bi jaz kaj preveč zaslužila!

 

evo... našla prodajalce: klik, da ne bo kdo rekel, da želim kaj zaslužit!

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PDL si uporabljala? :)

 

Zdaj ga uporabljam 3 sezone in nikoli več po sezoni ali sredi sezone ni potrebno sneti dekla in očistiti nesnage pri sprednjem verižniku, da o ostali nesnage ne govorim.

In najbolj važno pri vsem, ketna je vedno solidno namazana.

 

Če Silkolene daje enake rezultate, pol kapo dol, samo bi rad to slišal še od koga drugega.

 

Ker sem pred tem že probal marsikatero oh in sploh firmo, tudi Motul factory line, ki je bil še najboljši napram drugim (pri čemer olja v to konkurenco ne štejem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej neobjektivna objava z nagibom zaslužka.

vprašala sm ker ga angleži ful hvalijo, pri nas v teh moto štacunah pa ga ni ravno na spregled. mi bo rosse zrihtala en ta sprej pa bom bolj objektivno povedala. pa tudi cenej naj bi bil kot motul. 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PDL si uporabljala? :)

 

Zdaj ga uporabljam 3 sezone in nikoli več po sezoni ali sredi sezone ni potrebno sneti dekla in očistiti nesnage pri sprednjem verižniku, da o ostali nesnage ne govorim.

In najbolj važno pri vsem, ketna je vedno solidno namazana.

 

Če Silkolene daje enake rezultate, pol kapo dol, samo bi rad to slišal še od koga drugega.

 

Ker sem pred tem že probal marsikatero oh in sploh firmo, tudi Motul factory line, ki je bil še najboljši napram drugim (pri čemer olja v to konkurenco ne štejem).

Počrnjeno in rdeče napisano, lahko samo potrdim!!

Ketna ima 10.000 in je kot nova (no lahko bi jo malo spucal), maže ful dobr, marsikomu pa ni všeč, ker se ne vidi...

Factory line se pač vidi ornk, PDL pa ne, se pa zato pošteno čuti in tud ko ketno po ene 500 km prevoženih potipaš je "voljna" gore dole in se še vedno svetlika od masti na členkih...

Pa še en velik plus, ketna je res bolj čista.... Ampak ne mi govort da zato, ker manj maže PDL in se zato ne prime gor :)

Moja 2 centa...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pred tem silkolene preizkušala marsikaj, ker z ničemer nisma bla zadovoljna. od motula, castrola,... pa mogla bi vprašat katere vse firme še, ker jst nisem več na tekočem.

ko sva 1x kupila silkolene, nisva več preizkušala. ne pdl pa nisva preizkusila.

 

cikadina... jutri preverim ceno in javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni omenjajo eno čudo k ketno automatsko maže. Mi loh kdo pove kj več o tem?

Ja obstaja Scottoiler , poglej v Lojzou katalog pa boš use vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno bi rabil po meri izdelan zadnji verižnik. Gre se za Husqvarno, 65 zob, 520 veriga. Serijski izdelki se dobijo z največ 52 zobmi.

 

Se priporočam za kontakt od kakšnega mojstra ki zadevo naredi hitro, kvalitetno, ter za razumno ceno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!