Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Sej ti je povedal,pri Rumenicestak forumaš!

 

 

Veriga EK Enuma Mvxz + verižniki+montaža cca 220€. Mislim, da Žiwnorc ni dal nič manj, ker je vzel še dražjo. Mi je pa bila enuma velik bolj všeč kot did.

 

 

Tule http://www.moto-deli.si/domov.html ti ob nakupu brezplačno posodijo orodje za montažo in laser za nastavitev zadnjega kolesa. Pa še cene so podobne kot na kettenmax.

 

Hvala!Sicer sem že kupil,ampak take informacije pridejo prav.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit, ga bom kar nazaj nesel.. :kva2:

kk se obnese ta sprej ? si zadovoljen?

Popravljeno . Popravil matkoR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam Wurthovega, tega sem kupil, ker sem ga videl, da ga imajo v tako majhni embalaži. Oba sta suha, moraš malo bolj redno špricati je pa lepo, da nimaš umazanega motorja in feltne. Nameravam na kako daljšo vožnjo in recimo 3.000km brez mazanja ne bi delal, velike doze pa nimam kam dati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam Wurthovega, tega sem kupil, ker sem ga videl, da ga imajo v tako majhni embalaži. Oba sta suha, moraš malo bolj redno špricati je pa lepo, da nimaš umazanega motorja in feltne. Nameravam na kako daljšo vožnjo in recimo 3.000km brez mazanja ne bi delal, velike doze pa nimam kam dati.

S100 wajse ni suhi, jaz ga že par let uporabljam, je pa dokaj obstojen in malo leti naokrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S100 wajse ni suhi, jaz ga že par let uporabljam, je pa dokaj obstojen in malo leti naokrog.

Sem mislil, da je, ker je bel. V bistvu je vseeno, tega sem vzel striktno samo za na ture, drugače bo še vedno Würth v redni rabi.

http://www.wurth.co.uk/technical-chemicals/lubricants-and-rust-removers/lubricating-grease/hhs-dry-lube-400ml

Kupujem ga pa v Asu.

Jutri poskusim ali gre ta S100 pod sedež ali pod pokrov pri sovozniku. Ni kaj dosti prostora notri, ker je tam alarm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel S100 pod zdicem pa se je po 2h letih spraznil sam od sebe skoraj do konca. Ni mi jasno kako, kot bi izhlapel pa nikjer nič umazano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi le potisni plin izgubil...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj obstajajo še manjše piksne za na pot, mislim da jih dobiš tut zravn didove verige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa si ti ziher, da v tem času že ni zakovičil ketne?

..a bi ti posodil orodje nekomu za 200€, ki ga ne poznaš in ti to orodje s svojim neznanjem uniči?.

... potem je bolje, da rečeš... pridi k meni, pa ti zakovičim ketno... pa mu pol moraš še staro ketno dol dat..še kak dekelc al pa dva dol dat..... pa zobnike oprat, ketno našponat, po možnosti še špuro.... in to zastonj... in to lahko počneš potem po tekočem traku.

Ta orodja imajo na servisih...al pa tisti dirkači, ki to pogosto počnejo.....in jih ne posojajo ravno zaradi tega razloga, ki sem opisal zgoraj.

Kupi ketno pri serviserju (ki mimogrede ne bo dražja kot na e-bay), pol mu pa daš še tistih 15€...in imaš ves problem rešen.

Tudi sam sem že menjal kako ketno.... nazadnje pa sem menjal pri rumenem cestaku, ki je res natančen in naredi strokovno. Še špure mi ni bilo potrebno popravljat za njem...   :D

. Zivijo! Ketna zamenjana, hvala lepa Damiju iz Velenja, mi je posodil orodje za en velik špricer. Zdaj pa gasa na zegn.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi le potisni plin izgubil...

Ne... ker je lahka flaška. Nekaj malega je še not. Si ne znam razložiti kaj se je zgodilo.

Sem napisal tole, da boste pred dolgo potjo preverili- pretresli flaško, da ne bo potem zadrege.

Če se je to meni zgodilo, se je verjetno še komu in bi bilo fajn, da se javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To malo flaško se lahko polni z veliko. Čeprav imam ojler jo za daljša potovanja fliknem pod sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj obstajajo še manjše piksne za na pot, mislim da jih dobiš tut zravn didove verige.

Z S100 velikim sprejem lahko napolniš malega potovalnega je prav tako prirejen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To malo flaško se lahko polni z veliko. Čeprav imam ojler jo za daljša potovanja fliknem pod sedež.

Mi ni jasno, kako polniš flaško s sprejem, ki je polnjen s plinom. Mogoče ne govorimo o isti stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Zivijo! Ketna zamenjana, hvala lepa Damiju iz Velenja, mi je posodil orodje za en velik špricer. Zdaj pa gasa na zegn.

 

Vsaka čast....  :OK:

... sej bi ti jest posodu orodje... pa ga nimam...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem pregledal na netu, izgleda res gre. Pravijo, da je le treba paziti, da ima večji sprej več pritiska. Na Youtubu pa zaenkrat ne najdem nobenega filmčka, kako se to dela. Če ima kdo Youtube kanal in hoče več gledanosti, naj to naredi in objavi!

Kolikor vidim, s tem sprejem nastane po verigi ena bela mastna packarija. Najbrž bo res samo za ture, za domačo rabo bom verjetno ostal na Würthu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vem sako kako napolnit prazen šperj recimo wd-40 ce zmanka potisnega plina,pihalic kompresor pa nahitro malo zraka not cez ventil butmes in je ... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali sprej ima na vrhu medeninasto konusno pušo, zato ta velik sprej lepo naleže.

Pri polnenju je važno, da je mali sprej popolnoma prazen in da velikega postaviš na podlago navzgor.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker še nikoli nisem tega potreboval, niti ne vem kako se sučejo cene, skratka na svoji raketi :D moram menat zobnike in ketno, ponujeno ceno za prvovgradnjo (ni to original) imam 155eur, je to dobra cena? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210 samo za ketno in zobnike, torej brez dela? Upam, da mi tip povedu ceno z ddv- jem :D. Delo bo pa mnde 1 ura pa 20eur

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po njihovem ceniku je kar enako, če računaš še poštnino in delo si pa blizu 210. Razen, če menjaš sam, v tem primeru ti ostane za kakšno gajbo :beer1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DID ketna ziher ni, to pa vem da je reku da je to mnde prvovgradnja. Poročam drug tedn kaj in kako ko zmontiramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js dajem did gor...cena z menjavo je to. Pa ni fuc po 15k :) Kok mas pa zdej prevozenih Danilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!