Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

res je ... pri dukatiju edin še ketna po 30k km ostane koliko toliko uporabna :ras:

 

:krneki:

 

p.s.

upisan si z debelimi črkami

Ti sam glej da si me upisu z rdečim flomastrom 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledamo na DID strani, je njihova serija 530VX ekvivalentna originalni (torej 114€ proti 187€), 530ZVM-X pa je nadgradnja.

 

Original mi je zdržal 48000 km, nato sem menjal samo verigo in je blo še za dodatnih 30000 km, tako da če zej razmišljam, lahko kupim ojačano in mora potem držat skor do konca življenske dobe motorja, lahko pa navaden set, pa je spet za kar nekaj kmjev.

 

Bo treba še malo prespat.

Piše že piše, v praksi je pa vzdržljivost VX<ZVMX<original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Rabil bi orodje za ketno zakovičit, če ima kdo za posodit.

Hvala!

 

Vsak servis ga ima, pa se dogovori!

Pa še tole...

Ko sva morala z ženo v Rusiji pod "prisilo" menjati verigo brez vsakega pravega orodja, se je bilo treba malo znajti.

Ona mi je za "forhaltanje" na eni strani verige držala nekaj kilski betonski cegu, jaz sem pa štift zakovičil z zidarskim kladivom in križnim izvijačem. Normalno, majčkeno "s posluhom".

Veriga se je po tem dogodku brez vsakega problema vrtela še celih 35.000 kilometrov. Torej, ti (doma) nebi smel imet' problema. :O:nono:

Verjamem pa, da boš našel to orodje. :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena je zaprta (KETTE ENDLOS), torej moreš "podret pol motorja", da jo daš gor, druga pa je odprta (KETTE OFFEN M NIETSCHLOSS) in se jo zakoviči s posebnim orodjem.

 

pri ebayu ponavadi taki detajli pišejo spodaj v opisu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena je zaprta (KETTE ENDLOS), torej moreš "podret pol motorja", da jo daš gor, druga pa je odprta (KETTE OFFEN M NIETSCHLOSS) in se jo zakoviči s posebnim orodjem.

 

pri ebayu ponavadi taki detajli pišejo spodaj v opisu. 

 

Cikadina hvala za pojasnilo. :004 Sem bral spodaj.Nemško ne razumem,Google pa ne prevede tako da bi bilo kaj bolj jasno.Sklepal sem da je nekaj takega samo nisem še videl montaže "cele" verige.  

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Naročil sem verigo na http://kettenmax.de/.Čeje že kdo naročal,me zanima kako se zadeva plača.Mislil sem da bo na koncu postopka plačilo s Paypalom.Iz maila ki sem ga dobil pa tudi nič ne razberem.Plačilo po povzetju pa naj bi bilo možno samo v Nemčiji???

 

LP

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

 

tukaj so navedene vrste plačila. Če nisi plačal preko PayPal računa, ti ostane samo še opcija bančnega nakazila, če nočeš osebno prevzeti artikla pri trgovcu. Plačilo po povzetju je tako kot si sam ugotovil možno le za tiste ki imajo naslov v Nemčiji.

Kako si pa sploh lahko potrdil naročilo, brez da bi pred tem izbral način plačila? Ali si nevede izbral osebni prevzem mogoče? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Rabil bi orodje za ketno zakovičit, če ima kdo za posodit.

Hvala!

Tko je to v slo, polno duhovicenja, zajebancije, kofetkanja... ampak raje luknjo v kolen kot komu konkretno pomagat. SRAMOTA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem verigo na http://kettenmax.de/.Čeje že kdo naročal,me zanima kako se zadeva plača.Mislil sem da bo na koncu postopka plačilo s Paypalom.Iz maila ki sem ga dobil pa tudi nič ne razberem.Plačilo po povzetju pa naj bi bilo možno samo v Nemčiji???

 

LP

Poglej PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledamo na DID strani, je njihova serija 530VX ekvivalentna originalni (torej 114€ proti 187€), 530ZVM-X pa je nadgradnja.

 

Original mi je zdržal 48000 km, nato sem menjal samo verigo in je blo še za dodatnih 30000 km, tako da če zej razmišljam, lahko kupim ojačano in mora potem držat skor do konca življenske dobe motorja, lahko pa navaden set, pa je spet za kar nekaj kmjev.

 

Bo treba še malo prespat.

Kaj to zaene smeti kupujete ko so mal če 120.000km za na odpad? o.O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je to v slo, polno duhovicenja, zajebancije, kofetkanja... ampak raje luknjo v kolen kot komu konkretno pomagat. SRAMOTA

..pa si ti ziher, da v tem času že ni zakovičil ketne?

..a bi ti posodil orodje nekomu za 200€, ki ga ne poznaš in ti to orodje s svojim neznanjem uniči?.

... potem je bolje, da rečeš... pridi k meni, pa ti zakovičim ketno... pa mu pol moraš še staro ketno dol dat..še kak dekelc al pa dva dol dat..... pa zobnike oprat, ketno našponat, po možnosti še špuro.... in to zastonj... in to lahko počneš potem po tekočem traku.

Ta orodja imajo na servisih...al pa tisti dirkači, ki to pogosto počnejo.....in jih ne posojajo ravno zaradi tega razloga, ki sem opisal zgoraj.

Kupi ketno pri serviserju (ki mimogrede ne bo dražja kot na e-bay), pol mu pa daš še tistih 15€...in imaš ves problem rešen.

Tudi sam sem že menjal kako ketno.... nazadnje pa sem menjal pri rumenem cestaku, ki je res natančen in naredi strokovno. Še špure mi ni bilo potrebno popravljat za njem...   :D

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa si ti ziher, da v tem času že ni zakovičil ketne?

..a bi ti posodil orodje nekomu za 200€, ki ga ne poznaš in ti to orodje s svojim neznanjem uniči?.

... potem je bolje, da rečeš... pridi k meni, pa ti zakovičim ketno... pa mu pol moraš še staro ketno dol dat..še kak dekelc al pa dva dol dat..... pa zobnike oprat, ketno našponat, po možnosti še špuro.... in to zastonj... in to lahko počneš potem po tekočem traku.

Ta orodja imajo na servisih...al pa tisti dirkači, ki to pogosto počnejo.....in jih ne posojajo ravno zaradi tega razloga, ki sem opisal zgoraj.

Kupi ketno pri serviserju (ki mimogrede ne bo dražja kot na e-bay), pol mu pa daš še tistih 15€...in imaš ves problem rešen.

Tudi sam sem že menjal kako ketno.... nazadnje pa sem menjal pri rumenem cestaku, ki je res natančen in naredi strokovno. Še špure mi ni bilo potrebno popravljat za njem...   :D

S ceno si pretiraval... sicer pa nima veze.

Človeku ponudiš posojo, če ti plača aro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.kettenmax.de/

 

V ponedeljek vplačal verigo,v sredo mi jo je prinesel poštar.Cena s poštnino 165€,pri nas iste nisem dobil pod 220€.Ker nisem vedel kako plačati sem jih kontaktiral preko maila in lahko rečem da je komunikacija na najvišjem nivoju.

Nasvet sem pa itak dobil tu na forumu. :OK:

 

Priporočam vsem!

Popravljeno . Popravil Toni
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sem dobu za tak dnar ketno z zobniki vred in montažo...  :huh:

 

...upam, da me rumenko ni nategnu...  :huh:  :blush:

 

:P

 

:D

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem napisal koliko sem dal za kvalitetno DID verigo za MOJ motor.In tu jo lahko tudi vsak dobi.Lahko bi kupil navadno DID VX za 130€ in se tukaj hvalil kako je bilo poceni.Če si pa ti nekje nekaj kupil in o tem veš samo to da je bilo ceneje,ne veš pa kaj naj bi to bilo je pa drugo vprašanje.Povej tukaj kje se to dobi da bodo tudi drugi forumaši koristili če je res ceneje.S takimi komentarji nekateri samo smetite forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem napisal koliko sem dal za kvalitetno DID verigo za MOJ motor.In tu jo lahko tudi vsak dobi.Lahko bi kupil navadno DID VX za 130€ in se tukaj hvalil kako je bilo poceni.Če si pa ti nekje nekaj kupil in o tem veš samo to da je bilo ceneje,ne veš pa kaj naj bi to bilo je pa drugo vprašanje.Povej tukaj kje se to dobi da bodo tudi drugi forumaši koristili če je res ceneje.S takimi komentarji nekateri samo smetite forum.

Sej ti je povedal,pri Rumenicestak forumaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veriga EK Enuma Mvxz + verižniki+montaža cca 220€. Mislim, da Žiwnorc ni dal nič manj, ker je vzel še dražjo. Mi je pa bila enuma velik bolj všeč kot did.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no viš... mi ni treba nič odgovarjat... fantje vse povejo... k vejo, da bodo spet za pivo dobili...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no viš... mi ni treba nič odgovarjat... fantje vse povejo... k vejo, da bodo spet za pivo dobili...  :D

Sej veš da sem jaz z vodo zadovoljen  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S ceno si pretiraval... sicer pa nima veze.

Človeku ponudiš posojo, če ti plača aro...

 

Tule http://www.moto-deli.si/domov.html ti ob nakupu brezplačno posodijo orodje za montažo in laser za nastavitev zadnjega kolesa. Pa še cene so podobne kot na kettenmax.

Popravljeno . Popravil XRV freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak sprej sem včeraj kupil pri Lojzu v Beljaku. Majhna, 75ml embalaža je primerna za ture.

Cena 5,99€

IMG_3412_zpsmgqzxgfd.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!