Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

...

ScottOiler :eek: , kaj je to, prosim za razlago ali kakšno slikco...

To pa tut mene zanima!

KLIK en primer uporabe :D

pač, samodejno ti maže verigo, na vsake tok časa kapne kapljica na verigo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pri nas prodaja te zadeve, za kakšne motorje in seveda, koliko stane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še v sliki, bravo Stric. Tu se vidi da je x oring veliko boljši, ker ima več mest za shranjevanje olja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scottoiler: "standard", prvi taksne vrste. "pomanlkjivost": deluje na podtlak. s (potrebnimi) dodatki drag.

kettenoeler: cenejsi kot scott, ne rabi podtlaka, vecji rezervoar brez doplacila na izbiro.

cls200.com: zelo drag (ca. 2x scott). elektronski, nastavljiv med voznjo.

mccoi: brez podtlaka. diy-varianta. ce si sposoben in znas potem lahko dobis osnove tukaj.

osebno preferiram kettenoeler, zaradi cene, nacina delovanja in ponudbe (velikost rezervoarja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, zanima me, kje si dobil kettenoiler? A pa je to varjanta za na CBR-ko :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, zanima me, kje si dobil kettenoiler? A pa je to varjanta za na CBR-ko :hmm: .

Paše tudi na bicikel, saj to sam zmontiraš človek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, zanima me, kje si dobil kettenoiler? A pa je to varjanta za na CBR-ko :hmm: .

na zgoraj omenjenem linku je med ostalim tudi formular za internetno narocilo.

nimam ga se. ce bi bilo vec interesentov (10) bi se dalo dobiti ca. € 7.- popusta po set-u, pri 3 setih je popusta manj (ca. € 3.-). postnina pa samo enkrat.

ce je kdo za -> PM na mene.

jaz ga imam namen vzeti.

in da, pase na vec ali manj vse mopede razen nekatere z enojno nihajko, kjer lahko pride do problemckov, ki so resljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

KLIK en primer uporabe :D

pač, samodejno ti maže verigo, na vsake tok časa kapne kapljica na verigo :)

Lepo se vidi kako maže:feltno,vilce,fajn je tudi,če daš gor taške so tud podmazane,pa če kdo zatabo pelje ima tud vizir podmazan!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vidi kako maže:feltno,vilce,fajn je tudi,če daš gor taške so tud podmazane,pa če kdo zatabo pelje ima tud vizir podmazan!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

Ja, res je, najbolje da usi prodamo te ketten motorje in kupim kardanskega BMW-ja ki ima 163KM!!!!!!! :doze:

:lol1: :slap: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ej kaj vam je tko teško povleč vn sprej na 500km in mal pošpricat. Pa še olje ne ven kako bi gor na verigi ostalo po moje to zmeče v prvih petih metrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vidi kako maže:feltno,vilce,fajn je tudi,če daš gor taške so tud podmazane,pa če kdo zatabo pelje ima tud vizir podmazan!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

se mi še ni zgodilo... samo prav mora bit nastavljen, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi še ni zgodilo... samo prav mora bit nastavljen, pa je.

Ne, Sym, ti sigurno ne znaš. Tiho bodi in kupi kardan-BMW-mit 163KM! Jawohl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am,mogoče je bilo v tej temi že napisano ampak sem samo na hitro pregledal zadnje strani.V MotoSIju sem že večkrat opazu en sprej za verigo od Motula s katerim naj bi pridobil 1KM.Kako je s tem,le marketinška finta ali je kaj resnice v tem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Ne, Sym, ti sigurno ne znaš. Tiho bodi in kupi kardan-BMW-mit 163KM! Jawohl :D

Si pa res WOL,nevem kaj te toliko moti BMW,kardan imajo tiudi;Guziji.Honde,Kawasakiji,Yamahe.Nekateri imajo tudi jermene(brez vzdrževanja) Harlej,Bul,BMW itd. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zgoraj omenjenem linku je med ostalim tudi formular za internetno narocilo.

nimam ga se. ce bi bilo vec interesentov (10) bi se dalo dobiti ca. € 7.- popusta po set-u, pri 3 setih je popusta manj (ca. € 3.-). postnina pa samo enkrat.

ce je kdo za -> PM na mene.

jaz ga imam namen vzeti.

in da, pase na vec ali manj vse mopede razen nekatere z enojno nihajko, kjer lahko pride do problemckov, ki so resljivi.

Kolk pa je pol točna cena za komad s popustom? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scottoiler: "standard", prvi taksne vrste. "pomanlkjivost": deluje na podtlak. s (potrebnimi) dodatki drag.

kettenoeler: cenejsi kot scott, ne rabi podtlaka, vecji rezervoar brez doplacila na izbiro.

cls200.com: zelo drag (ca. 2x scott). elektronski, nastavljiv med voznjo.

mccoi: brez podtlaka. diy-varianta. ce si sposoben in znas potem lahko dobis osnove tukaj.

osebno preferiram kettenoeler, zaradi cene, nacina delovanja in ponudbe (velikost rezervoarja).

pred časom sem v rubriki Scottoiler pisal o napravi ProOiler, cena 200€ (http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=&showtopic=1061&view=findpost&p=918845). Za praznike sem prevozil 3000 km po Sardiniji, obnesel se je super. Po porabi sodeč bom polnil rezervoar (cca 150 cl) čez cca 3000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je pol točna cena za komad s popustom? :?

redna cena brez popusta in brez postnine € 107.-.

lahko tudi pogledas na doticno stran. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ne misli na nabavo kettenoeler-ja ? bom v naslednjih dneh narocil.

samo v info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am,mogoče je bilo v tej temi že napisano ampak sem samo na hitro pregledal zadnje strani.V MotoSIju sem že večkrat opazu en sprej za verigo od Motula s katerim naj bi pridobil 1KM.Kako je s tem,le marketinška finta ali je kaj resnice v tem? :hmm:

lažejo! v resnici pridobiš med 3-4 KM !1 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj! ima kdo izkušnje z Valvoline White Synthetic Chain Lube? se mi zdi ugoden za 7eu / 400ml

Oz. a bo ok za motor bandit 1200?

Tale ni dobr ne boš enega konja pridobil, morš motula vzet. :rolleyes: :lol1: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ring je tesnina gomica me obročki na verigi, ki preprečuje vdor umazanije in vode v zgibljive dele verige, na vsakem členu imaš po dva ringa. O ring za cestne varjante in okroglega preseka, X ring za motokros in enduro vožnje, presek je podoben 8 ali X, Z ring :hmm: nevem, sem pa slišal, zasledil pa sem v eni številki mororista podrobnejšo razlago cca ene 3 številke nazaj.

ScottOiler :eek: , kaj je to, prosim za razlago ali kakšno slikco...

www.scotoiler.com

A kdo pri nas prodaja te zadeve, za kakšne motorje in seveda, koliko stane...

kupi direkt prek spleta ... cena 100€ za osnovni set ... poglej si tudi fitting instructions, kjer so rešitve za montažo za marsiketeri motor že napisane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Mogoce je tole hudo zacetnisko, pa vseeno...ko pita ne skita... :blush:

Danes sem menjal zadnjo gumo na monstru in mi je mojster dejal, da nekaj ne stima.

Zadnje kolo in ketna naj bi bila naravnost, vendar crtice za nastavitev verige ne kazejo na obeh straneh enako - razlike je za eno malo crtico.

Na levi strani je pred menjavo prestel crtice in nato nastavil enako? Res pa je, da ni probal, kako bi teklo, ce bi nastavil obe strani enako, ker je bil ocitno preprican, da bo slabse? Jaz naj bi pa vse skupaj preveril na servisu...Je to tako mala razlika, da je vseeno, al picim na servis?

Tks!

LP!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Tudi sam sem do nedavnega vozil motor z verigo.Kolo in z tem verigo sem zmeraj nastavljal na isto število črtic kod je predvidel proizvajalec.Razliko ene črtice lahko odčitaš le z lasersko napravo ki jo prodaja Louis,

obraba verižnega seta pa je sigurno večja.Lp in srečno vožnjo. .)

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!