Skoči na vsebino

Akrapovic na kitajca 125 4 taktni?


cvicek seka

Priporočene objave

no stvar je taka kupil sem kitajcka 125ccm yamahin motor 4 taktni max hitrost 100km/h pa me zanima ce bi akrapovic kaj pripomogel k hitrosti ter pospeskih,slisal sem tudi za leovince sam jaz se ne spoznam na to prav dosti prosim za odg.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no stvar je taka kupil sem kitajcka 125ccm yamahin motor 4 taktni max hitrost 100km/h pa me zanima ce bi akrapovic kaj pripomogel k hitrosti ter pospeskih,slisal sem tudi za leovince sam jaz se ne spoznam na to prav dosti prosim za odg.

lp

ker motor to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no stvar je taka kupil sem kitajcka 125ccm yamahin motor 4 taktni max hitrost 100km/h pa me zanima ce bi akrapovic kaj pripomogel k hitrosti ter pospeskih,slisal sem tudi za leovince sam jaz se ne spoznam na to prav dosti prosim za odg.

lp

yamaha, kitajc ?

kater motor pa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

cf moto jsd 125t-27 taka je oznaka ki sem jo najdel v katalogu

Popravljeno . Popravil cvicek seka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cf moto jsd 125t-27 taka je oznaka ki sem jo najdel v katalogu

a ti res mislš, da Akrapo dela izpuhe za usazga kitajca :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jasno povedal da nimam pojma glede tega se pravi da bi mogel dati delati po narocilu?to najbrz kar stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo cvicek seka :)

Mi je zlo usec tvoj nick, se cist strinjam z nemu, čeprov dobrovolčk tud ni slb :OK: :OK:

ampak glede na to,da še google ne ve kašn motor maš, akrapovič za njega 100% ne dela nobenega izpuha, vrjetno tud ostali ne. To maš skuterja? al kkšen midimoto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW Sej kitajci itak se nc svojga niso naredl.....zaenkrat samo kopirajo patente...ma avspuh ti lahko naredi kdo po narocilu, pa ni treba da je akrapovic pa titan...ker bo pol avspuh vec vredn k motor...Lahko bi dal nekomu naredit izpuh ki bi bil po merah podoben akrapovicu za 125 4t (tomos)...iz navadne tankostenske jeklene cevi, na koncu pa alu dusilec... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

je skuter motorck je navidez lep nedolgo nazaj so odprli novo prodajno mrezo vam podam se direkten LINK

BTW sosed ima kymcota 250(skuter)in ma na zacudenje moj kitajck mocnejsi zvok smeha je pa blo

Popravljeno . Popravil cvicek seka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je skuter motorck je navidez lep nedolgo nazaj so odprli novo prodajno mrezo vam podam se direkten LINK

BTW sosed ima kymcota 250(skuter)in ma na zacudenje moj kitajck mocnejsi zvok smeha je pa blo

Po sliki sodec bi lahko predelal original izpuh oz bi lahko naredil novo krivino in obdrzal ohisje dusilca katerga bi lahko tud nekolk bl odpru. (samo ce das na motor bolj odprt izpuh mors dat tud vecjo sobo/dizo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič sicer obstaja za tomos (mašina od yamahe 125cc 4T) pa za yamaho tw, pol maš pa za hondo cbr 125 arrow-a pa remusa maš za yamaho xt...sej je kr nekej robe, drgač pa maš prov za 4-taktne skuterje tud neke avspuhe, k ful poka...ne vem točno strani, mislm, da je na scootertuningu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nisi tega kupu

klik

mogoče je lskor 3x dražji kot pa njegov?

akrapovič sicer obstaja za tomos (mašina od yamahe 125cc 4T) pa za yamaho tw, pol maš pa za hondo cbr 125 arrow-a pa remusa maš za yamaho xt...sej je kr nekej robe, drgač pa maš prov za 4-taktne skuterje tud neke avspuhe, k ful poka...ne vem točno strani, mislm, da je na scootertuningu :hmm:

tud shark dela izpuhe za 125 4t, na louisovi strani je za hondo cbr auspuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo cvicek seka :)

Mi je zlo usec tvoj nick, se cist strinjam z nemu, čeprov dobrovolčk tud ni slb :OK: :OK:

ampak glede na to,da še google ne ve kašn motor maš, akrapovič za njega 100% ne dela nobenega izpuha, vrjetno tud ostali ne. To maš skuterja? al kkšen midimoto?

a grajski kljuc poznas ? je se bolj, pa cnej :>

ne splaca se akrapota na 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a grajski kljuc poznas ? je se bolj, pa cnej :>

ne splaca se akrapota na 125

ubistvu, po pravic povedan, prvič slišm za grajski ključ :blush: Če ga gremo pit, je ponavad(v99%) dobrovočk zravn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne splaca se akrapota na 125

kaj se splača in kaj ne, je blo že miljonkrat predebatirano

iz objektivne strani se praktično res ne splača, ker pridobiš tiste 0,5 kW. če si pa tako zelo res želiš nek orenk zvok pa samo to, da boš lahko reku, da maš akrapoviča na svojem motorju, potem ja...

čeprav za zvok se da drugač uredit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah oreng predrag bi biu ce smo ze na teh. pa niti ni za ta motor ce se ne motm...res je ja...se da marksje druzga za zvok narest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajs cloveku povejte kdaj kaj naj nrdi ne pa da samo govorite kaj se ne splaca...za to ugotovit ni treba met ksne izobrazbe... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi športen filter, daj večjo dizo, prevrtaj avspuh al pa nabav na scooter-tuning ali pa scooter-attack kj primernga...druge ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajs cloveku povejte kdaj kaj naj nrdi ne pa da samo govorite kaj se ne splaca...za to ugotovit ni treba met ksne izobrazbe... .)

jah povej mu

ja cavalier ma prou. nimas velik extra moznosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah povej mu

ja cavalier ma prou. nimas velik extra moznosti

Sem mu ze povedal...samo povrsno beres zgleda... moznosti je pa velik...samo mal je treba pomislt

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa predlagaj potem kakšno, če jih je tolko :hmm:

mene tud zanima, morm neki ukrent glede zvoka pa še katalizatorja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!