Skoči na vsebino

Akrapovic na kitajca 125 4 taktni?


cvicek seka

Priporočene objave

no pa predlagaj potem kakšno, če jih je tolko :hmm:

mene tud zanima, morm neki ukrent glede zvoka pa še katalizatorja :hmm:

Ce ze samo osnovne sanse omenm...za boljsi zvok lahko odpres obstojec dusilec, lahko kupis aftermarket varianto, lahko naredis (oz das nekomu da ti naredi) novo krivino po podobnih merah kot je akrapovic za tomosa , lahko si naredis se komplet nov dusilec,... .) Mislm da tle pa res ni problem...katalizator pa tud ni znanost ven dobit ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena ideja

pust prmir pa si čez 2 leti kup kej večjega pa tak model ko ma akrapovič auspuh :P

vlk matranja si boš pršparu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze samo osnovne sanse omenm...za boljsi zvok lahko odpres obstojec dusilec, lahko kupis aftermarket varianto, lahko naredis (oz das nekomu da ti naredi) novo krivino po podobnih merah kot je akrapovic za tomosa , lahko si naredis se komplet nov dusilec,... .) Mislm da tle pa res ni problem...katalizator pa tud ni znanost ven dobit ane...

ja dobr, to js vem kaj se da, samo to mi nč ne nuca, če ne vem KAKO al pa KJE se to da .)

ena ideja

pust prmir pa si čez 2 leti kup kej večjega pa tak model ko ma akrapovič auspuh :P

vlk matranja si boš pršparu

to itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
kupi športen filter, daj večjo dizo, prevrtaj avspuh al pa nabav na scooter-tuning ali pa scooter-attack kj primernga...druge ni .)

Pa se akrapovic nalepko nlimej na avspuh pa bos se akrapovica mev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

890 €, to je pa bil skor zastonj, najbolš zvok boš mev če kr neki na sredini cev bk odrežeš, tej bo fajn brenčalo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj!

a ve kdo za kak izpuh k bi ga dal lahk na mojo "Honda xl 125 r" to je hard enduro....akrapovič jih je učasih delou sam jih ne dela več, ker je motor letnik 90....

....če kej nuca ma motor 13KW 18KM, je 4T, mašina je pa OHC2.... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!