Skoči na vsebino

Vaše želje


Priporočene objave

pridi do mene... imam neki viška :naughty:

Sj bi, sm se dns savnam v kuhni :ninja: , d bo za benz, k peš se mi ne lup na sladoled hodt :grrr ........sj en košček temne čokolade z rožmarinom in brinovimi jagodami je bil kr vredi alternativa za potešit željo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa tega no :evilgrin: pa še druzga :P mi bo usaj opral obleko pa čelado :yea1: sej nism iz cukra :kva2:

Lil bo k iz škafa, pa toča bo tud menda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lil bo k iz škafa, pa toča bo tud menda :evilgrin:

dej tamau nehi me zezat :krneki: nč ne bo od tega mislim od toče :P mam veze pr vremenu :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tamau nehi me zezat :krneki: nč ne bo od tega mislim od toče :P mam veze pr vremenu :whistle:

Majhen pa res nisem :) Če si z Trontelnom v žlahti, ti lahk še kaj od politike pove. Drgač pa KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhen pa res nisem :) Če si z Trontelnom v žlahti, ti lahk še kaj od politike pove. Drgač pa KLIK!

nč ne verjamem dokler ne vidm :evilgrin:

pa itak bo sonce..... sej more bit :P no odvisn kje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vreme zdrži, ta vikend . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej dopust k mam dost teh čehov, francozov, madžarov........ zamašenih!!! Vsak posebej misle da maš sam njih :headbang::headbang::headbang: in da si 24h/dan na voljo sam njiim!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno ki obvlada francoski jezik pa zravem še angleškega pa da ima češki priimek :P

pejt na google pa nipiš wife seeker LOL pa boš zih kej najdu k je po tvojmu okusu :D hHAHAHAHAHAHAHA

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!