Skoči na vsebino

Vaše želje


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Da bi se čim bolj premišljeno vozili,

in se iz moje napake čim več naučili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrnt čas nazaj...

Mislm, da tud če bi se to dal neb nevem kaj pomagal..

Na napakah se učimo, vsaj veš kaj u lajfu hočeš in česar nit prbližn nočeš. Če se da popravš napako (vse se da če se hoče :P ) in postavš cilje oz prioritete za naprej.. Če ti rata znajo bit stvari še boljš, lepš. Če ne, ti pač ostane neki časa grenak spomin..

Pa ne da bi ti hotla karkol pametvat ;)

Govorim iz izkušn, ponavad se potrudm kej popravt...vsaj ne obžalujem pol d nism nč nardila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne pametuješ.. sam nwm kako kej spremenit, k je pa vidit čist preveč konc in brez upanja iz druge strani... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi uspelo ojačat biceps dex :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne pametuješ.. sam nwm kako kej spremenit, k je pa vidit čist preveč konc in brez upanja iz druge strani... :unsure:

:doze:

Poglej za nazaj stvari, ozri se okol sebe (npr desno pa nazaj :whistle: ) pa pomisl, če je res tko...če se gre za človeka k ga dobr poznaš boš že vedla al res ni upanja...al se pa pošten motiš. Ampak če ne probaš neč rečt/narest pol res navš vedla.

Je pa odvisn kolk ti je sploh mar za popravt stvari.

Oprosti, sam če kej ne maram so pa lde ki se kr vdajo pa pstijo d stvari grejo svojo pot! (pa to zej nasplošn govorim d mi navš kej zamerla).

Pa nehiva tle smetit k nama lohk kdo še kešn opozoril nalima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

Poglej za nazaj stvari, ozri se okol sebe (npr desno pa nazaj :whistle: ) pa pomisl, če je res tko...če se gre za človeka k ga dobr poznaš boš že vedla al res ni upanja...al se pa pošten motiš. Ampak če ne probaš neč rečt/narest pol res navš vedla.

Je pa odvisn kolk ti je sploh mar za popravt stvari.

Oprosti, sam če kej ne maram so pa lde ki se kr vdajo pa pstijo d stvari grejo svojo pot! (pa to zej nasplošn govorim d mi navš kej zamerla).

Pa nehiva tle smetit k nama lohk kdo še kešn opozoril nalima :whistle:

nima kdo opozorila limat, sj j taprava tema... so želje... sicr nwm kako dosegljive, so pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi se čimprej končala ta morija z švicarsko zavarovalnico . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Step one - opravljen včer :grim , step two - bles da ni blo časa :whistle: ...klinc pa smo spet na želja ena in ponovi zgodbo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!