Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

HEAVY NEW YEAR 2009

Praznični multimetal večer z bendi: KELLER, AEONIC, INTERCEPTOR, HELLCATS, BLOODFEAST, GONOBA,The SCOURGE, PERFORATED.

Konec leta se bliža in z njim tudi že tradicionalni koncert Heavy New Year. Ni boljšega kot zaključiti leto na metalski način, seveda z dobro glasbo. Letos vas bo zabavalo osem zasedb in sicer, Avstrijski gostje BLOODFEAST, INTERCEPTOR že dobro poznan band na slovenskem in tujem ozemlju, za ljubitelje trasha bodo poskrbeli KELLER, potem vas bodo v bolj tehnične vode popeljali AEONIC, ki bodo še zadnjič nastopili z GARGHUFOM na bobnih, ki se potem bolj ali manj odpravlja v tujino. HELLCATS bodo poskrbele za bolj rokerske in heavy metalske duše, GONOBA vam bodo predstavili njihovo novo ploščo CHAINS OF IGNORANCE, nastopili bodo tudi mladi upi THE SCOURGE, ki vam bodo postregli z dobro mešanico metala in hardcora in potem so tu še PERFORATED, ki bodo prvič stopili na oder prav na HEAVY NEW YEAR III.

Seveda pa bo kot vsako leto tudi gostija in welcome drink, ponovno bomo imeli tudi ŠLOSART razstavo, kjer se bo dalo izdelke seveda tudi kupiti, Metal Market, ki bo letos nudil še malo več kot samo majice nastopajočih skupin. Se vidimo v soboto 26. 12. 2009 v KUD-u France Prešeren Trnovo ob 18. uri zvečer bomo odprli vrata in okoli 18:30 bo na vrsti prvi band.

Vstopnina: od 18h do 20h 15 €;od 20h do 22h 17 €; od 22h dalje in 19 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav vsem tukaj. Evo, še en metalc več z motorjem :yea2: , lih dons sem nabavil prvi bike. Btw bo kdo šel letos na Magic Circle fest, k bo v tolminu, na zadnji dan metalcampa? Gre za bolj heavy-metalsko sceno, z Manowar na čelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Jst grem 29.6.10 na MEGADETH u kino Šiška.Komi čakam Mustejna :trance_27_notworthy: kako bo zatrešu :yea2::P A gre še kdo od tuki?

Popravljeno . Popravil jaka78
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno da gremo, nekateri smo karte kupili že februarja :whistle:

Sej kokr sm slišu je koncert razprodan.Itak sm pa tud jaz kupu karte takoj,ko so prišle v predprodajo,ker sem vedel,da bo razprodan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem preživel enkraten koncert skupine MEGADETH v Ljubljani in užival,kot že dolgo ne.Mustainu in ostalim članom vse čestitke za odličen nastop res prave Thrash metal predstave. :worship:

Pohvalil bi tudi koncertno prizorišče(kino Šiška),kjer se človek počuti res odlično in udobno,cene pijač sprejemljive in prevsem hladne(pivo)

Še nekaj fotk,ki sem jih naredil včeraj

img1334small.jpg

img1341small.jpg

img1314small.jpg

img1327small.jpg

img1356small.jpg

img1336small.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem preživel enkraten koncert skupine MEGADETH v Ljubljani in užival,kot že dolgo ne.Mustainu in ostalim članom vse čestitke za odličen nastop res prave Thrash metal predstave. :worship:

Pohvalil bi tudi koncertno prizorišče(kino Šiška),kjer se človek počuti res odlično in udobno,cene pijač sprejemljive in prevsem hladne(pivo)

se strinjam s tabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdrav vsem tukaj. Evo, še en metalc več z motorjem :yea2: , lih dons sem nabavil prvi bike. Btw bo kdo šel letos na Magic Circle fest, k bo v tolminu, na zadnji dan metalcampa? Gre za bolj heavy-metalsko sceno, z Manowar na čelu.

Si bil? Menda je bilo bolj klavrno, če sem prav slišal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

sobota, 29. januar 2011 ob 20:00

V Ormož v klub UNTERHUND prihaja legendarna finska grindcore/punk rock/"goat" metal zasedba Impaled Nazarene!

Cena: 15 Euro

Rezervacije: office@bangyourbrain.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na helloween in stratovarius v četrtek (kino Šiška) ?

Maja pa so Iron Maiden v Munchnu!

Na prvem bom tam, mogoče pa tud na drugem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že bil na novarocku in letos spet grem :) itak pa in flames in iron maideni razturajo :P

:worship:

System of a down je tut dobr slisat u zivo, vsaj nazadnje na nova rock-u so bli najboljsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej točno je ta novarock?

System of a dawn še nism slišu v živo :)

jaz razmišljam da bi šel 2.6. v milano na njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!