Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

se je še komu zdelo ozvočenje od kurca ?

ne, ker je bilo cisto v redu... Ce odsteje da je bil line-array premalo ukrivljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko so carcass igrali je kr mal zmanjkovalo vokala ker je pomoje tip za mesalko prevec spiu :) Drgac pa za 120 e bi lahko vec ponudili........ al pa se vsaj mal priblizali kakemu kvalitetnemu festu. K za 120 e gres ze na fajn festivalcic :) moje skromno mnenje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metalci so itak največji "šminkerji" ! :rolleyes:

več al manj :D še posebej italjančki :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa za 120 e bi lahko vec ponudili........ al pa se vsaj mal priblizali kakemu kvalitetnemu festu. K za 120 e gres ze na fajn festivalcic :) moje skromno mnenje :worship:

a te je kdo silil, da si šel?

po moje te nobeden ne bi pogrešal, če te ne bi bilo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te je kdo silil, da si šel?

po moje te nobeden ne bi pogrešal, če te ne bi bilo tam.

sej samo debatiramo ti pa takoj primitiva :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče bi šel jaz.. Doma me ne pustijo na Iron Maiden v Split. IMAM KARTO IN JO PRODAJAM. Vsi metalci, povprašajte malo naokrog če kdo rabi, karta je za pred oder in je bla malo dražja.. PLEASE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi šel jaz.. Doma me ne pustijo na Iron Maiden v Split. IMAM KARTO IN JO PRODAJAM. Vsi metalci, povprašajte malo naokrog če kdo rabi, karta je za pred oder in je bla malo dražja.. PLEASE

Mogoce pa tudi ne bi sel, mar ne?

Ne pustijo??? WTF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim da vas je nekaj pravih metalcev :evilgrin: `m`...Jst poslušam zdej vse od rock do heavy prek trasha do black pagan in death boli me kurac sam da je ELEKTRIKA, METAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim da vas je nekaj pravih metalcev :evilgrin: `m`...Jst poslušam zdej vse od rock do heavy prek trasha do black pagan in death boli me kurac sam da je ELEKTRIKA, METAL..Najbolj pa sem ponosen na original CD-je mam recimo Billy Idol pa A mather of life and death od maidnov, za piratstvo me milo rečeno spet boli kurac..Hail metal, hail Satan :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim da vas je nekaj pravih metalcev :evilgrin: `m`...Jst poslušam zdej vse od rock do heavy prek trasha do black pagan in death boli me kurac sam da je ELEKTRIKA, METAL..Najbolj pa sem ponosen na original CD-je mam recimo Billy Idol pa A mather of life and death od maidnov, za piratstvo me milo rečeno spet boli kurac..Hail metal, hail Satan :evilgrin:

A oba CDja mas? Prav zavidam ti, mojih cca 1200 se lahko skrije pred tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu a.k.a. Prowler a.k.a. RHonda.... multiple personality... hehe spet fajne objave daje :lol:

Jst nikdar nisem kaj pretirano zbiral originale, mam pa zato kr lepo zbirko muzike :) Mam rajši vse v eni playlisti, pa špila kakor treba, sem prelen da bi menjaval CD-je :lol1: Po zadnji oceni se giba okoli 63GB metal muzke :kva2:

Glavno da špola pa da smo srečni.... in da se bo špilalo še naprej ane Ein :)

Mejte se metalsko!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu a.k.a. Prowler a.k.a. RHonda.... multiple personality... hehe spet fajne objave daje :lol:

Jst nikdar nisem kaj pretirano zbiral originale, mam pa zato kr lepo zbirko muzike :) Mam rajši vse v eni playlisti, pa špila kakor treba, sem prelen da bi menjaval CD-je :lol1: Po zadnji oceni se giba okoli 63GB metal muzke :kva2:

Glavno da špola pa da smo srečni.... in da se bo špilalo še naprej ane Ein :)

Mejte se metalsko!

LP Burnout

Qrc, jaz se vedno vse, kar redno poslusam, tudi kupim original... Sej ves, ce si "avtor" potem ves, kaj to pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, te razumem :worship: Še naprej srečno pri "avtorstvu" :OK:

Sej kakšni albumi so res, da jih je treba obvezno met doma, pa to seveda original :worship: Tiste se pa obvezno kupi :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac če noben ne rabi pa nč..Nista pa tisto edina 2 original cdja- mam jih če nekaj iz nemetalskih zvrsti (filmska glasba..............)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm... mal tko no.... kakor razumem si hotel kaj posodil, lepo od tebe, samo ne vem v čem je fora.... a da bom mel par dni original CD doma :zzz: ... Tko al tko si lahko skinem iz neta če rabim, če mi je pa album všeč si ga bom pa nabavu, ne vidim smisla v posojanju, pravtako pa svojih originalov ne posojam.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm... mal tko no.... kakor razumem si hotel kaj posodil, lepo od tebe, samo ne vem v čem je fora.... a da bom mel par dni original CD doma :zzz: ... Tko al tko si lahko skinem iz neta če rabim, če mi je pa album všeč si ga bom pa nabavu, ne vidim smisla v posojanju, pravtako pa svojih originalov ne posojam.

LP Burnout

Daj drugič malo bol trezn beri pa piši ... hotel je karto v promet spravit ... za Irone ... ker ga doma ne pustijo (ker ga je preveč spipalo zadnje mesece).

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da sem nadležen ampak še enX: NUJNO prodam karto za Iron Maiden !!!!!!!!!!!!

031-317-182 Nočem je vreči stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAaaaaa..... A to je tema za metalce, ki popajo slike?

Meni so policaji vlamlalji, ker sem prevec naglas poslusal IM. Trikrat

Okej, Mam zjebana vhodna vrata.... Ampkak jest se zdalec nisem zjeban. In prasica, ki mi je 3x poslala policjo na vrata...

Hehe, sem rekel, da me prasica se ne pozna. Picka je prodala stanovanje :)

Prasica blesava:)

Pravzaprav bi se ji moral opraviciti. Pametnejsi odneha.

Ma, ko jo jebe, Prasica blesava. Mir je hotela, jest sem pa hotel Iron Maiden

Amon Amarth - Without fear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!