Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Malo hitro ampak, gre kdo na Megadeth :naughty: , marca bojo v evropi? Italija, nemčija.. Bo treba Mustaina pogledat, v kakšni formi je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Malo hitro ampak, gre kdo na Megadeth :naughty: , marca bojo v evropi? Italija, nemčija.. Bo treba Mustaina pogledat, v kakšni formi je.

Njah, men so dolgocasni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil na Therionih full dobr. Bil tut na Within temptation tut hudo. Je dobr daj tamala tut zacela Metal poslusat mam saj razlog po koncertih hodt. Pa na Nightwish gremo tut. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek, 15. februar 2008 22.00

Dekadent koncert & release party

Ljubljana / Gala hala

DEKADENT (black metal/SLO)

Demonic Chorals (black/death metal/SK)

Grimoir (black metal/SLO)

DJ Žid

Ob prvi obletnici premiernega koncerta skupine Dekadent se ljubljanski atmosferični black metalci pripravljajo na proslavitev izida njihove druge plošče. "The Deliverance of The Fall" je album in film, oziroma izdelek, ki uglajeno združuje najboljše iz obeh svetov. Že pred samim izidom je buril duhove recenzistov pri nas in v tujini, po januarski premieri v Kinodvoru pa obljublja reinkarnacijo avantgardnega duha na odru Gala Hale. Podporo na odru jim bodo nudili njihovi bratje iz švicarske založbe Pentacle, slovaški ultra brutalni black/death metalci Demonic Chorals, ter primorska black metal supergrupa Grimoir, ki se ponosno dviga iz ruševin bendov Skorbut in Torka. Po koncertu bo ekskluzivni gost DJ Žid, ki kot najbolj aktiven ljubljanski metal DJ obljublja peklenski zabavni program z nagradami za obiskovalce vse do zgodnih jutranjih ur.

Vstopnina: 7€, (s flyerjem 5€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovna turneja 2008 Somewhere Back in Time bo 10.8 pripeljela Iron Maiden na Hrvaško ! S to turnejo bo skupina tako po izboru pesmi kot po izgledu scene na stadionu Poljud v Splitu ponovno obudila svojo zgodovino, posebej 80.let. Bo najbolj spektakularen nastop v zgodovini skupine, zajel pa bo ključne elemente turneje Somewhere in Time (1986-87) ! Jest najverjetneje grem, up the Irons ! `m´

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo gre na metalcamp???????????????? :? :? :? :?

Najverjetneje samo na Arch Enemy, ker so ostali zanimivi bendi, kot trenutno kaže, raztreščeni po vseh jebenih sedmih dneh po eden, največ dva.

Je pa sobota na Gods of Metal zelo mikavna.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc k bo spet treba delat takrat (tko kot vsako leto :glare: )

Se strinjam. Čeprav jaz mislim, da se letos ne bom šla več tega in bom šla raje za kakšen dan uživat tja :whistle:

Kaj pa delaš, če smem zvedet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metalcamp, here I come again on my own :whistle:

Vse dni ziher ne, zadnje tri pa for sure.

BTW, koga zanima letošnja turnega Kissov po Evropi? Najbliže nam so v Munchnu in Beogradu. Jest jih še nisem videl, bi pa šel na stare prdce samo da vidim ta kao hud šov, ker dolgo po mojem ne bodo več. Baje pripeljejo s sabo stage iz turneje Psycho cirkus. Aha, prodaja kart za minken se začne v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dni ziher ne, zadnje tri pa for sure.

Sem sam isto varianto motril, ampak kolikor gledam vstopnice, je trodnevna od petka do nedelje (3.7.-6. 7.), kar pomeni, da za zadnje tri dni (nedelja-torek), ko bi tudi jaz uletel, ne velja :glare: :fredy: Potemtakem bi bilo treba kupiti celotedensko, kar pa mi nekako ne diši najbolj (pravzaprav celo smrdi).

Skratka, to, da ne prodajajo trodnevne vstopnice za poljubno trodnevje, se mi zdi popolna bedarija.

Tako da glede na zgoraj omenjeno soboto na Gods of Metal (SLAYER, CARCASS, MESHUGGAH, TESTAMENT, AT THE GATES itd. :yea2: ) in glede na to, da bo letos Metal Mania Open Air v Komnu 3 dni z zelo kvalitetnimi bendi, ne vem ne vem :hmm: Eden od teh treh bo moral skoz pasti, and it just might be MC. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!