Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

K pa ena baba,od resničnostnega klavca nardi dva koncerta v Ljubljani je pa vse kul.

Prekleta banda reporterska. :BUA:

eeeeeee čaki mal... To je zdej popularno!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri koncerti v VPK lani bi označl za najbolšega?

pr men se nekak na vrhu bodejo Blind Guardian in Amon Amarth :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri koncerti v VPK lani bi označl za najbolšega?

pr men se nekak na vrhu bodejo Blind Guardian in Amon Amarth :P

Amon amarth - jebiga, boljsega banda pac ni...

Pa se Tyr za predband :) Yummie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj v Downu Rock bar Kranj predstavitev legendarne skupine Interceptor,ki imajo koncert 27.4. v Šeščah pri Šempetru.Res so se fantje skup nabral in so polni energije z Čulkom na čelu.Še pop tv so pršli posnet reportažo.ZAKON :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Downu Rock bar Kranj predstavitev legendarne skupine Interceptor,ki imajo koncert 27.4. v Šeščah pri Šempetru.Res so se fantje skup nabral in so polni energije z Čulkom na čelu.Še pop tv so pršli posnet reportažo.ZAKON :OK:

A majo še zmeri isti stil muzke?

Pred 10 leti (nekaj takega) sem bla v Lj. na njihovem koncertu in so zlo žgal, takrat sem še kaseto kupila, pa pevca sopoznala .) (ko sem bla še mlada :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo še zmeri isti stil muzke?

Pred 10 leti (nekaj takega) sem bla v Lj. na njihovem koncertu in so zlo žgal, takrat sem še kaseto kupila, pa pevca sopoznala .) (ko sem bla še mlada :angry: )

Zasedba je original pevc je isti sam ne vem če je še kaj kart.Itak bojo pa tebe not spustil. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasedba je original pevc je isti sam ne vem če je še kaj kart.Itak bojo pa tebe not spustil. :OK: :OK:

Itak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No mal pozn ampak,komentar iz koncerta Interceptor ni potrebn.Dvorana v Šeščah polna enih 300 folka in super koncert.Čulk svaka čast. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa eno željo. namreč nikjer ne najdem CD od Therapy?, kjer sta pesmi Nowhere in Die Laughing. če ma kdo ta CD, naj me prosim kontaktira na PM pa se zmeniva. ziher dobi eno pivo :D :grim

dečki, najlepša vam dala :P

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri koncerti v VPK lani bi označl za najbolšega?

pr men se nekak na vrhu bodejo Blind Guardian in Amon Amarth :P

Bli samo na Blindih, se pravi to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno Amon Amarth,Wintersun in Tyr. :OK:

oktobra se vikingi spet vračajo, samo z dimmu borgir :BUA: blo bi za it, sam nekak mi ni onih maškar za gledat :closedeyes:

na slovensko sceno so se vrnili legendarni graveyard metalci Interceptor, letos se obeta še slovenska turneja :yea2: bil kdo na comeback špilu v šeščah prejšnji petek? blo kr noro, se definitivno še splača it :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amon Amarth in Dimmu Borgir... Idealna kombinacija po mojih preferencah... Kot da bi jaz bookiral. V principu komaj cakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.5. Maribor - Klub Mc Pekarna ob 21.00.Koncert skupine Dekadent. Predskupine- Ivje ter Voice of the soul. Vstopnina naj bi bila 2 Eura.

IPB Slika

Popravljeno . Popravil Incubation
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

5.10. Igramo v Bazenu v Kranju - s posebnim presenecenjem

naslednji dan z mojo Valkyro, Pirrulzom in Vale v Bamberg na Naglfar, Dismember in se vec:

WOD_07_gross.jpg

pa se mnogo drugih stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji dan z mojo Valkyro, Pirrulzom in Vale v Bamberg na Naglfar, Dismember in se vec:

:grim

"Bierstadt Bamberg

König Ludwig I. sei Dank:

Ohne ihn gäbe es heute keine Bierkeller

Bamberg genießt den Ruf als Bierstadt Deutschlands."

:beer2: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No zdej smo pa že bliz koncertne scene.Korpiji so menda razprodan,nikakor mi ne rata,da bi jih vidu,mam pa en problem.Če kdo nima karte za Amone in Dimmuje,in je ne dobi mam eno viška,ker se je hčera premislila in zaradi obveznosti v šoli ne gre.Cena je 33 eurov.Pa ta vikend je dva dni metal festival v Kranju na bazenu.

http://www.akd-izbruh.org/index.php?lang=s...&category=1

Tla je vse napisano.Se vidjamo. :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!