Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Kar se tiče Korpiklaanov je blo megalomansko (vsaj men), ker mi Pain pač nekak ne potegnejo.

Fotkič je pa na žalost ostal doma ... spet :cry:

Skratka, lahko ti je žal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče Korpiklaanov je blo megalomansko (vsaj men), ker mi Pain pač nekak ne potegnejo.

Fotkič je pa na žalost ostal doma ... spet :cry:

Skratka, lahko ti je žal :yea2:

Sej mi je in to fejst. :headbang:

Sam so drugi vzroki,popoldanski šiht in prejšni teden Amoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo 31. v Velenje na Interceptorje? Malo :yea2: in seveda :beer2:

v velenje nevem če, samo najverjetneje 15. v lj pa grem pogledat čulija in bando :D

korpiji so bli pa nori, mi jih je celo uspelo vidit pri nas končno :worship: sam pain so bli pa bol :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes

nizozemski Gorefest

na Štuku (MB)

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pain, ja Jon Oliva dela nekaj tudi izven matičnega banda, kr nekaj zadev. Ko bi le SAVATAGE prišli spet kaj v EU, bo treba čakat in čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkratno "pivsko" je bilo na Korpiklaanijih :grim B) no ja 1 urco dobre muzke, pol smo pa šli, ker drugo tko ni za poslušat blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pain, ja Jon Oliva dela nekaj tudi izven matičnega banda, kr nekaj zadev. Ko bi le SAVATAGE prišli spet kaj v EU, bo treba čakat in čakat

PAIN. Ne Jon Oliva's. Peter Tägtgren's.

Ti biser ostroumni ti. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou dobr, ce ne odlicno je bilo....

Prvi bend spustil, mi ze posnetki niso bli vsec, klapa iz gozda fenomenalno, Pain pa, glede na to, da mi ni najbolj blizu njihov stil, kapa dol... Carsko odigrano, feeling in vse! Tagtgren je CAR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zaj... , Jon ima JON OLIVAS PAIN, vedno ko smo debatirali smo rekli na kratko samo Pain. Bilo mi je malo čudno ja, da bi Oliva igral zraven, Korpiklaanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a ste vidl kakšn hud koncertni večer se nam obeta 15.aprila 2008 v Mediaparku :evilgrin:

v okviru Paganfest turneje pridejo k nam Ensiferum, Korpiklaani, Eluveitie, Moonsorrow in Tyr :kva2: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste vidl kakšn hud koncertni večer se nam obeta 15.aprila 2008 v Mediaparku :evilgrin:

v okviru Paganfest turneje pridejo k nam Ensiferum, Korpiklaani, Eluveitie, Moonsorrow in Tyr :kva2: :grim :grim

:grim :grim :grim

Korpiklaanipridejosamzatokernismomoglizdajnanjih :krneki: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste vidl kakšn hud koncertni večer se nam obeta 15.aprila 2008 v Mediaparku :evilgrin:

v okviru Paganfest turneje pridejo k nam Ensiferum, Korpiklaani, Eluveitie, Moonsorrow in Tyr :kva2: :grim :grim

Korpiklaani-Tyr zakon,zdej pa grem pa ce bo tud locitev. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dearest metalheads:

Ni boljšega načina kot končati koncertov polno metalsko leto 2007 z metalskim koncertom, ki se ga bo pomnilo še dolgo zatem. Koncert se imenuje HEAVY NEW YEAR in se bo odvijal v Ljubljani, natančneje 29. 12. 2007 v KUD-u France Prešeren, kjer bodo še zadnjič v letu 2007 eksplozivno sežgale oder sledeče slovenske metalske zasedbe: SWEET SORROW z odlično verzijo melodičnega in intenzivnega death metala, NEGLIGENCE s svojo vizijo ameriškega bay area thrasha in neustavljiva death metalska mašina DICKLESS TRACY. Tri izkušene zasedbe bodo v večernih urah prikazale, kaj je metalska apokalipsa. Na koncertu, ki se bo začel ob 20. uri, bo možno poleg ogleda skupin kupiti posnetke in majice prej omenjenih skupin. Pustite, da vas še zadnjič v letu prevzame Apokalipsa. Vstopnica za koncert bo 9€ in 7€ z majico od ene nastopajočih zasedb. Tisti, ki nimate kupljene majice jo lahko tudi sami narišete tako da pustite domišljiji prosto pot!

post-41-1195813178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki nimate kupljene majice jo lahko tudi sami narišete tako da pustite domišljiji prosto pot!

Ja, jo bom raje sam narisal, hvala. B) :P

Drugače pa zdejle headbengam na superb King Diamond - Give me your soul...please

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dearest metalheads:

Ni boljšega načina kot končati koncertov polno metalsko leto 2007 z metalskim koncertom, ki se ga bo pomnilo še dolgo zatem. Koncert se imenuje HEAVY NEW YEAR in se bo odvijal v Ljubljani, natančneje 29. 12. 2007 v KUD-u France Prešeren, kjer bodo še zadnjič v letu 2007 eksplozivno sežgale oder sledeče slovenske metalske zasedbe: SWEET SORROW z odlično verzijo melodičnega in intenzivnega death metala, NEGLIGENCE s svojo vizijo ameriškega bay area thrasha in neustavljiva death metalska mašina DICKLESS TRACY. Tri izkušene zasedbe bodo v večernih urah prikazale, kaj je metalska apokalipsa. Na koncertu, ki se bo začel ob 20. uri, bo možno poleg ogleda skupin kupiti posnetke in majice prej omenjenih skupin. Pustite, da vas še zadnjič v letu prevzame Apokalipsa. Vstopnica za koncert bo 9€ in 7€ z majico od ene nastopajočih zasedb. Tisti, ki nimate kupljene majice jo lahko tudi sami narišete tako da pustite domišljiji prosto pot!

Kongratuliram za tajming :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo!! odpovedal so ta koncert v mediaparku :closedeyes: zgleda bo v Graz treba it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je .... se sploh ne da odpisat :yea2: razen folka bi blo lahko mal več. Čeprav tud to ni blo tok slabo, se vsaj gužval nismo :naughty:

Čeprav slišim pa še zdaj nič :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!