Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

drekomat že pljunil keš! Za čmak pred in pir pred, med in po bo! :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šef me je vprašal zakaj rabim jutri dopust ... pa sem mu rekla, da grem na koncert ... seveda ga je zanimalo kakšen ... pa nisem hotela kaj preveč razlagat in rečem: "Eni Švedi igrajo v Ljubljani!"

On pa meni: "Aha uni čudaki od razbijačev, ki jih gresta tudi moja dva sina poslušat!"

:slap: :lol1:

Cool sinova ima tvoj sef...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=85675]Zastava je naštimana,Slovenska z napisom Amon Amarth,pir je naštiman pred dvorano havba odprta muzka grmi pivo v potokih po grlu drsi.He,he,he :OK:

post-11838-1163082280_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred dvorano najkasneje ob 19h s six-packom in nasmeskom...

Ura tam nekje mal gor mal dol six pack x 2.Žejn pa namo. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko dobr kokr je blo ućerej že doug ni blo, sam mau teži je blo poj dam pridt :eek: :eek:

Popravljeno . Popravil metallc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da so Metalko zaprli... Stecaj, al nekaj takega... :huh:

:grrr

Tisto je Metalna.

Pri Metalki ti pa lahko zrihtam ugodno ene take fensi radjatore. Spravi si jih v garažo, ko pa boš kupoval 675-ko, samo ene 4 prodaj pa bo. 5 če hočeš s komplet Akrapovičem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal, da so metalci sami huligani. Ful so agresivni, pa baje neke čudne stvari kadijo, pa pir pijejo. Baje eni celo seksajo! :?

Skratka sami hudiči, še hujši od Ciganov! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal, da so metalci sami huligani. Ful so agresivni, pa baje neke čudne stvari kadijo, pa pir pijejo. Baje eni celo seksajo! :?

Skratka sami hudiči, še hujši od Ciganov! :P

Točno to sem tudi jaz slišal. Torej bo že nekaj resnice na tem :blink: :huh: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=85725]Nekej me zadne cajte internet zajebava.

Še kakšna od včeraj.

[attachmentid=85727]

Tud Luka Špik posluša metal.Svaka čast,Gate kr oglej se prbitko. :kva2:

post-11838-1163175741_thumb.jpg

post-11838-1163176201_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncert prva liga,sem pa prebral včeraj na paranoidu,da bo drugo leto Metal camp trajal 7 dni od tega bo glazbeni del 5 dni.Mislim da je pa to že mal prehuda,to bo karta čez 30 čukov pa pet dni zdržat vs prbit.Jest bom vrjetn kr na češk stisnu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaa dons do šihta mi je Sepultura - ARISE grmela :yea2: , škoda k me letos ni blo nč na metal campu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncert prva liga,sem pa prebral včeraj na paranoidu,da bo drugo leto Metal camp trajal 7 dni od tega bo glazbeni del 5 dni.Mislim da je pa to že mal prehuda,to bo karta čez 30 čukov pa pet dni zdržat vs prbit.Jest bom vrjetn kr na češk stisnu. :hmm:

Če bo to res ... bomo pač več zaslužl :grim

Pa če se služ zdravn dobrega žura, se tud lažje zdrži, ker se skonzumira bistveno manjša količina opojnih substanc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbezdsdszs!!! :yea2: :yea2:

Samo faking redar me je z odra dol fuknil. Čudak. :fredy:

Bodi vesel, da je redar mislil, da sem jaz tudi redar, da sem te jaz "kao" mel cez, da te ven vrzem :)

Blind leading the blind :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!