Skoči na vsebino

Katarina Kresal, nova šefica LDS?


SiR

Priporočene objave

:grrr , prvi policaj al' policajka mora g. Romška "zbrcat" s stolčka.

G. Romšek, jo je že sam stisnil, ko mu je ratalo vroče pod ritjo. Še Matejevo nagrado uslužnim dvorjanom je prišel iskat, potlej pa adijooooo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr , prvi policaj al' policajka mora g. Romška "zbrcat" s stolčka.

Ni pa nič čudnega, da se lahko pri nas notranji ministri obnašajo kot policaji, če že folk razmišlja v tej smeri.

Notranji minister ima še kaj drugega za početi, kot nadzirati policijo. In tisti, ki nadzira, ni policaj, temveč kvečjemu služabnik družbe, da se policija ne obnaša preveč "policijsko"!

Seveda pa se je Mate odlično znašel v vlogi policaja, kar mu je seveda omogočil premier, ki se bi najbolje počutil v generalski uniformi.

Sem že mnoooogo let nazaj trdil, da je treba vse vojne heroje po vojni nujno nagraditi in poslati za vedno v penzijo. Ukvarjanje s politiko pa jim prepovedati pod smrtno kaznijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mnoooogo let nazaj trdil, da je treba vse vojne heroje po vojni nujno nagraditi in poslati za vedno v penzijo. Ukvarjanje s politiko pa jim prepovedati pod smrtno kaznijo!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa "kvazi"?

ne bo ti težko najt razlage levičar in leva stranka

Mimogrede ali njive: levičarji niso lastniki fabrik, kapitalisti, ...

pri nas je pojem levičarja zlorabljen in popačen

Nimamo klasične levice, ne desnice in ne liberalcev, tudi poskusi konzerevatizma so oda dvoličnosti krščanske etike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mimogrede ali njive: levičarji niso lastniki fabrik, kapitalisti, ...

...

Ni nujno, čeprav bi bilo nenavadno. Opredelitev desnice in levice, vsaj tista najbolj splošna in poznana ne temelji na lastništvu, temveč političnih prepričanjih in zavzemanjih za določene sloje, če se omejiva le na to.

Grob primer; po tvojem Engels ni bil levičar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, čeprav bi bilo nenavadno. Opredelitev desnice in levice, vsaj tista najbolj splošna in poznana ne temelji na lastništvu, temveč političnih prepričanjih in zavzemanjih za določene sloje, če se omejiva le na to.

Grob primer; po tvojem Engels ni bil levičar.

ne me za besedo vlečt

gre za prepričanje, norme, ...

delodajalec in delojemalec imata v osnovi različne interese in analogno zagovarjata drugo, drugačno politiko

npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Katarina bo zmanjšala kazni ... :worship: (vsaj tako pravi )

ta izjava, ki meni (najprej in predvsem) deluje demagoško me je zelo zmotila

nekdo, ki ima namen resno se lotit vprašanja/problema/regulacije zakona ne bo to na tak način

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

delodajalec in delojemalec imata v osnovi različne interese in analogno zagovarjata drugo, drugačno politiko

...

Čisto po domače in enostavno: odnos delodajalec - delojemalec je lahko simbiotičen ali pa parazitski.

In v tej luči bi lahko filozofirala tudi o levičarskih delodajalcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta izjava, ki meni (najprej in predvsem) deluje demagoško me je zelo zmotila

nekdo, ki ima namen resno se lotit vprašanja/problema/regulacije zakona ne bo to na tak način

Za KK ni potrebno besed zgubljat!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto po domače in enostavno: odnos delodajalec - delojemalec je lahko simbiotičen ali pa parazitski.

In v tej luči bi lahko filozofirala tudi o levičarskih delodajalcih.

pa pustimo filozofski pristop in ostanimo pri načeloma drugačnih inetresih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pustimo filozofski pristop in ostanimo pri načeloma drugačnih inetresih

Res je. Naj že vendar nekdo po dolgem času spet pove, da bi jo kresnil. Sicer se bom začel resno bati, da motosvet postaja leglo intelektualcev in filozofov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Naj že vendar nekdo po dolgem času spet pove, da bi jo kresnil. Sicer se bom začel resno bati, da motosvet postaja leglo intelektualcev in filozofov :krneki:

Bljak. Ti nas pa res nimaš rad, da nam to ponujaš ;) Pa rajši bi jo nosil okrog kot poslušal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi?

Hropec, če boš takole cincal, je ne boš nikoli.

Pa rajši bi jo nosil okrog kot poslušal.

Pa kdo je omenjal kako poslušanje? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....odnos delodajalec - delojemalec je lahko simbiotičen ali pa parazitski.

poznam primere obeh (oz. vseh stirih) variant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Naj že vendar nekdo po dolgem času spet pove, da bi jo kresnil. Sicer se bom začel resno bati, da motosvet postaja leglo intelektualcev in filozofov :krneki:

pa daj no?!

spomni se tistega njenga doma, baje sponzorja, in potem si zamislil, da isto meso pori.aš kot on

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da isto meso pori.aš kot on

:nono:

en kos poscanega mesa prosim !! Kkkkkare.. ja, prosim od Katke ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Katarina Kresal, novopečena Slovenka leta (2009).

Heh, naj se tudi tole ne pozabi.

Po njenih besedah (vir: siol.net) bi ministrstvo "z velikim veseljem s prijaznimi sobami opremilo vse policijske postaje, a žal, dokler nam politika tega denarja ne nameni, ne moremo nič narediti". :blink:

To je izjava ministrice Kresalove ob odprtju prve prijazne sobe v Ljubljani za zaslišanje otrok, žrtev kaznivih dejanj.

Svetovno. Predsednica stranke in ministrica v Vladi RS (vrh politike) razlaga, da bi denar za Policijo že bil, če bi ga politika dala. Draga Katarinca, ta politika, o kateri govoriš, si ti in tvoja dolžnost, ki jo imaš kot ministrica za notranje zadeve je, da Policiji zagotoviš sredstva za njeno delovanje. Lapsus , neumnost ali popolni amaterizem. Naj vsak presodi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katarina Kresal, novopečena Slovenka leta (2009).

Heh, naj se tudi tole ne pozabi.

Po njenih besedah (vir: siol.net) bi ministrstvo "z velikim veseljem s prijaznimi sobami opremilo vse policijske postaje, a žal, dokler nam politika tega denarja ne nameni, ne moremo nič narediti". :blink:

To je izjava ministrice Kresalove ob odprtju prve prijazne sobe v Ljubljani za zaslišanje otrok, žrtev kaznivih dejanj.

Svetovno. Predsednica stranke in ministrica v Vladi RS (vrh politike) razlaga, da bi denar za Policijo že bil, če bi ga politika dala. Draga Katarinca, ta politika, o kateri govoriš, si ti in tvoja dolžnost, ki jo imaš kot ministrica za notranje zadeve je, da Policiji zagotoviš sredstva za njeno delovanje. Lapsus , neumnost ali popolni amaterizem. Naj vsak presodi sam.

Tako enostavno pa tudi ni financiranje drzave, da bi kar ministrica priskrbela denar za vse, kar si na njenem ministrstvu zazelijo. Upam, da nas ne bodo sedaj se pogosteje ustavljali policijski inkasanti z obrazlozitvijo: "nabiramo za prijazne sobe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buzdovan, nisi razumel.

Proračunski denar deli Vlada (politika). Organi v sestavi ministrstev ta denar potrebujejo glede na naloge, ki jih pred njih postavlja vlada. Ker denarja nikoli ni dovolj, je naloga ministrov posameznih resorjev, da se trudijo dobiti maksimalno za svoj resor, da sredstva zmanjšujejo le zaradi posebnih okoliščin in/ali konsenza, da so ta potrebnejša nekje drugje in da ob zmanjšanju sredstev temu ustrezno prilagodijo delo ministrstva.

Če je nekdo član Vlade in predsednik koalicijske stranke..potem ta predstavlja vrh politike neke države in besede, ki jih je Kresalova izrekla pomenijo, da se gre čisto demagogijo in da nima pojma o tem, kaj je njeno delo. Nekaj takšnega bi lahko izjavil, recimo, direktor Policije. On je tisti, ki lahko upa, da bo od 'politike' dobil denar. Borut, Katarinca in ostali pa so tisti, ki o delitvi tega denarja odločajo. Ali sedaj razumeš razliko in poanto mojega posta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te ze razumel, kaj si hotel povedati,samo ne odloca ona, kdo bo dobil koliko. In prav je tako, saj recimo opremljanje vseh policijskih postaj z temi "prijaznimi" sobami se meni zdi nepotrebno trosenje denarja. Vec je treba vloziti v ozavescanje ljudi, da se odlocijo prijaviti nasilje nad njimi, pa naj bodo to otroci, zenske ali pa odrasli moski. Kje bodo zaslisani, se mi ne zdi tako pomembno, vazno je, da naredijo najtezji korak in zadevo prijavijo.

Z njeno proglasitvijo za Slovenko leta se kar strinjam. Ima vec jajc kot vecina moskih v parlamentu in vladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te ze razumel, kaj si hotel povedati,samo ne odloca ona, kdo bo dobil koliko. In prav je tako, saj recimo opremljanje vseh policijskih postaj z temi "prijaznimi" sobami se meni zdi nepotrebno trosenje denarja. Vec je treba vloziti v ozavescanje ljudi, da se odlocijo prijaviti nasilje nad njimi, pa naj bodo to otroci, zenske ali pa odrasli moski. Kje bodo zaslisani, se mi ne zdi tako pomembno, vazno je, da naredijo najtezji korak in zadevo prijavijo.

Z njeno proglasitvijo za Slovenko leta se kar strinjam. Ima vec jajc kot vecina moskih v parlamentu in vladi.

Ne, o tem odločata osebno dragi bog in častiti predsednik vlade, g. Pahor, vsi ostali pa so le reveži, ki poslušajo ukaze. Japajade bi rekel kolega Sym.

In ne strinjam se z njeno razglasitvijo, v gnilem časopisu kot je Jana, za neko osebnost leta, ker je politična diletantka, snob in maskota za ljudi, ki vodijo LDS iz ozadja. In kar mi gre najbolj na živce, vodi desnosredinsko stranko, ki zastopa interese kapitala, javnosti pa se predstavlja kot nekdo, ki ga skrbi za revnejše sloje prebivalstva. In ovčke to, seveda, požirajo. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!