Skoči na vsebino

Katarina Kresal, nova šefica LDS?


SiR

Priporočene objave

Baje......ampak......res neuradni in v sistemu "baba čula.....baba kazala"........je zaKRESNITalova nadvse užaljena, ker ji je svetovalna agencija, ki vodi predvolilni boj stranke..........svetovala, naj prične oblačit POCENI oblekce...........drage torbice, šolnčke in ostale cunjice pa naj raje uporabi, ko se bo Senička slinil po njej!!!!!!

PACKEZNAJOBITKDAJTUTKAJVREDNE...........CLINTONSINDROMPRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje......ampak......res neuradni in v sistemu "baba čula.....baba kazala"........je zaKRESNITalova nadvse užaljena, ker ji je svetovalna agencija, ki vodi predvolilni boj stranke..........svetovala, naj prične oblačit POCENI oblekce...........drage torbice, šolnčke in ostale cunjice pa naj raje uporabi, ko se bo Senička slinil po njej!!!!!!

PACKEZNAJOBITKDAJTUTKAJVREDNE...........CLINTONSINDROMPRESS

NO ?!

Kolk časa nazaj sem ravno o tem pisal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO ?!

Kolk časa nazaj sem ravno o tem pisal :whistle:

... v enem od brezplačnikov ! :naughty:

bla, bla, bla,.....

pa nehala se je depilirat ! :rolleyes: pa se ji je kar cela pička po nogah raztepla !

klimbrić & volkić : zgodbe izpod frizerske haube ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v enem od brezplačnikov ! :naughty:

bla, bla, bla,.....

pa nehala se je depilirat ! :rolleyes: pa se ji je kar cela pička po nogah raztepla !

klimbrić & volkić : zgodbe izpod frizerske haube ! :P

Pisal sem tu,

je pa res brezplačana samopromocija :whistle:

Ne dvomim, da obvladaš zgodbe izpod frizerskih haub :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v enem od brezplačnikov ! :naughty:

bla, bla, bla,.....

pa nehala se je depilirat ! :

KWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Moj kajnd of pička :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kok časa se pa že.......depilira NE????????.....zgolj firbec, da ocenim dolžino......njamiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v enem od brezplačnikov ! :naughty:

bla, bla, bla,.....

pa nehala se je depilirat ! :rolleyes: pa se ji je kar cela pička po nogah raztepla !

klimbrić & volkić : zgodbe izpod frizerske haube ! :P

To sta v Brnu ob bazenu debatirala. Imam dokaze. Magnetogram, če je treba :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo mal prognozirat kakšen bo rezultat na volitvah ?!

Sicer gre za ugibanje, mel špekuliranja, zgodovine,...

Jaz rečem, da bo Janša nabral 30 %, SD 28, Zares 12, LDS 6 ...

KWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Moj kajnd of pička :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kok časa se pa že.......depilira NE????????.....zgolj firbec, da ocenim dolžino......njamiiiiiiiii

Stari, ne se naprezat - itak bi ti spizdila prvo noč, ko bi slišala Ilijo Gromovnika iz tvojega nosa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta v Brnu ob bazenu debatirala. Imam dokaze. Magnetogram, če je treba :evilgrin: :winkiss:

:nono:

sicer je tekla debata o kurbariji sam ni bila te vrste, ni bla politika

In ni lepo na uhe vlečt :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ni lepo na uhe vlečt :grrr

Političen odgovor. Če ti nekdo tik pred odprtim oknom debatira si ravno ne moreš zamašit ušes in se delat, da nisi nič slišal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa lepše gledat katarino kot zunanjo ministrco,rajš njo kot uno rupo od rupla :whistle: :whistle:

in lahko bo združila prijetno s koristnim na službenih potovanjih ter nakupovala do onemoglosti. pa še s privat avijonom se ji ne bo treba vozit. hmmm, mogoče ji bo pa uspelo da bo vlada končno dobila avijon za službene zadeve... hmm in bo vse to počela na račun SDSovih davkoplačevalcev... hmmm, hudo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in lahko bo združila prijetno s koristnim na službenih potovanjih ter nakupovala do onemoglosti. pa še s privat avijonom se ji ne bo treba vozit. hmmm, mogoče ji bo pa uspelo da bo vlada končno dobila avijon za službene zadeve... hmm in bo vse to počela na račun SDSovih davkoplačevalcev... hmmm, hudo :whistle:

hmm ni ravno pametno žensko postavit na takšen položaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!