Skoči na vsebino

Katarina Kresal, nova šefica LDS?


SiR

Priporočene objave

Alo riti preluknjane,Kresnička se bo slikala za Motosvet,preverjena informacija...išče se pravi mačo z gorjačo.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo riti preluknjane,Kresnička se bo slikala za Motosvet,preverjena informacija...išče se pravi mačo z gorjačo.

:naughty:

jaz se javim, da bom flafer in jo bom perajt delo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Situacija je taka, da punca sicer dobr zgleda, to je pa tud vse... Ampak fantje realnost je pa mal drugačna... Sem prepričan, da nikomur tu gor ne bo podelila ne premoženja, ne razpočnice...:naughty:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Situacija je taka, da punca sicer dobr zgleda, to je pa tud vse... Ampak fantje realnost je pa mal drugačna... Sem prepričan, da nikomur tu gor ne bo podelila ne premoženja, ne razpočnice... :naughty:

Tut Janša nam ne bo dal premoženja ne tebi razpočnice, plus tega je pa še grd za popizdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut Janša nam ne bo dal premoženja ne tebi razpočnice, plus tega je pa še grd za popizdit

Razpočnico razdaja na veliko, če je to potrebno :grim Janša namreč. Zato se pa zadnje čase tako kislo drži :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut Janša nam ne bo dal premoženja ne tebi razpočnice, plus tega je pa še grd za popizdit

Pi*da, vsi bi radi da vam kdo nekaj da

Jaz še pri babah moram kaj naredit, da :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Situacija je taka, da punca sicer dobr zgleda, to je pa tud vse... Ampak fantje realnost je pa mal drugačna... Sem prepričan, da nikomur tu gor ne bo podelila ne premoženja, ne razpočnice...:naughty:

Nikol se ne ve...upanje umira zadnje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njen nastop in rezultat je katastrofa za LDS

Sicer ne vem, trenutno se ne spomnim, kaj boljšega še premore LDS ( v retoriki npr. Kacinu ne seže do kolen čeprav je konflikten) sam to, kar počne oz. ne počne Kresalova, je pogubno za LDS.

Zabil jo je Jelinčič :slap: in na koncu še Kahel :slap: -avtogol doma, na domačem terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabil jo je Jelinčič :slap: in na koncu še Kahel :slap: -avtogol doma, na domačem terenu.

uh uh si pa našel prava dva kerlca ! eden hujši in bolj omejen od drugega ! za oba je Kresalka nedosegljiva ! spljoh ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kresalko v mini bikini.......zmaga zagotovljena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S......upam , da je primerno obrita!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh uh si pa našel prava dva kerlca ! eden hujši in bolj omejen od drugega ! za oba je Kresalka nedosegljiva ! spljoh ! :rolleyes:

Oba sta, en pokvarjen do obisti in zato tisti moj :slap:, drugi pa -ma ne najdem izraza(kar nekaj. mi je še najbližje)...

Pa ravno za to je to beda, da jo taka dva

Saj ne rećem da bi jo Glolubič ali Janša

Zapisal sem svoje mnenje, objektivno-kolikor je človk pač že sam po sebi lahko- gledano ta ženska LDS ne bo pripelala daleč

Vse bolj je to jasno. Tako v tej smeri jaz vidim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njen nastop in rezultat je katastrofa za LDS

Sicer ne vem, trenutno se ne spomnim, kaj boljšega še premore LDS ( v retoriki npr. Kacinu ne seže do kolen čeprav je konflikten) sam to, kar počne oz. ne počne Kresalova, je pogubno za LDS.

Zabil jo je Jelinčič :slap: in na koncu še Kahel :slap: -avtogol doma, na domačem terenu.

ona je najboljše kar se je stranki zgodilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objektivno gledano se bo to poznalo po volitvah

In jaz si tega ne bi upal trdit

kaj ti se bojiš česa al si samo nesrečen? :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti se bojiš česa al si samo nesrečen? :friend1:

Obratno

In če že moram to v in s pomočjo podnapisov :naughty: ; se zabavam :D

Daleč so cajti ko so me te stvari osebno in čustveno obremenjevale

Zakaj mi ni vseeno za LDS in na splošno za trenutno opozicijo pa sem že zdavnaj pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!