Skoči na vsebino

Katarina Kresal, nova šefica LDS?


SiR

Priporočene objave

Ne bi vedel,sem pa včeraj v Postojni lubčka dubu.Malo suhcena je,ampak energična.Barbika je dobil konkurenco, na vseh področjih.Vinceremo... :yea1:

Mr(š/h)ava je pa res ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po...kat, kar v kostimu pa v štiklarcah..... Onako muški, odostraga..... :winkiss: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bajkerskega stališča...

1. dooobra...

2. taka classy bejba... največji užitek na kakšnem srečanju (kontrast!) povaljat :evilgrin:

3. primerna za sopotnikov sedež zaradi primerne telesne teže

4. eeee??? aja dnar ma, bi lahko dosti bonov kupila...

Škoda, da gre raje v politiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je full dobra... bi jo kresnu :winkiss:

Maus če ne boš nehal kresat, ti Lekota pošljem. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bajkerskega stališča...

1. dooobra...

2. taka classy bejba... največji užitek na kakšnem srečanju (kontrast!) povaljat :evilgrin:

3. primerna za sopotnikov sedež zaradi primerne telesne teže

4. eeee??? aja dnar ma, bi lahko dosti bonov kupila...

Škoda, da gre raje v politiko

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z novim imenom in staro vsebio LDS nikoli ne bo več kar je bla.

Najverjetneje ne tudi konkreten politični igrač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z novim imenom in staro vsebio LDS nikoli ne bo več kar je bla.

Najverjetneje ne tudi konkreten politični igrač

In kolikor razberem iz tvojega političnega stališča, te to ne vznemirja.In prav je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi to še mal drugač komentiral... Stranka ki si za predsednika postavi človeka, za katerega praktično nihče ne ve, ali je član od včeraj ali od prevvčerajšnim meni ne deluje resno... Nekoč je Dimsi, ko je bil še v LDS (pa tudi LDS je bil še krepko na oblasti) na vprašanje kaj ima LDS odgovoril nekako takole... Krščanski demokrati imajo boga, SDS in združena lista imata sindikate, mi imamo pa kapital... Nazadnje, ko se spomnem, pa so že tulili za ljudi pred profitom ali tako nekako?))))

Včeraj tako, danes drugače, jutri pa spet nekaj tretjega... Skratka skrajno neresno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi to še mal drugač komentiral... Stranka ki si za predsednika postavi človeka, za katerega praktično nihče ne ve, ali je član od včeraj ali od prevvčerajšnim meni ne deluje resno... Nekoč je Dimsi, ko je bil še v LDS (pa tudi LDS je bil še krepko na oblasti) na vprašanje kaj ima LDS odgovoril nekako takole... Krščanski demokrati imajo boga, SDS in združena lista imata sindikate, mi imamo pa kapital... Nazadnje, ko se spomnem, pa so že tulili za ljudi pred profitom ali tako nekako?))))

Včeraj tako, danes drugače, jutri pa spet nekaj tretjega... Skratka skrajno neresno...

Skratka nič novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Stranka ki si za predsednika postavi človeka, za katerega praktično nihče ne ve, ali je član od včeraj ali od prevvčerajšnim meni ne deluje resno...

Ja kaku hudiča, de se pa jest enkrat s tabo u pulitični temi strinjam? :kva1:

Grem koj temperaturo zmert, neki ni v redi! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaku hudiča, de se pa jest enkrat s tabo u pulitični temi strinjam? :kva1:

Grem koj temperaturo zmert, neki ni v redi! :?

Je v redu je v redu, brez panike.Kresalova zbližuje na daljavo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bajkerskega stališča...

1. dooobra...

2. taka classy bejba... največji užitek na kakšnem srečanju (kontrast!) povaljat :evilgrin:

3. primerna za sopotnikov sedež zaradi primerne telesne teže

4. eeee??? aja dnar ma, bi lahko dosti bonov kupila...

Škoda, da gre raje v politiko

pa še odvetnika ima za partnerja,da te bo vlekel iz sodnih drekov...

mimogrede: menim, da ni primerno tako nizkotno govoriti o predsednici politične stranke... no, načeloma ni tko nikol spodobno govorit (v javnosti ... privat jep a drugo a ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še odvetnika ima za partnerja,da te bo vlekel iz sodnih drekov...

mimogrede: menim, da ni primerno tako nizkotno govoriti o predsednici politične stranke... no, načeloma ni tko nikol spodobno govorit (v javnosti ... privat jep a drugo a ne).

Se strinjam, ma zakaj ne uporabljaš besedo kakec. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolikor razberem iz tvojega političnega stališča, te to ne vznemirja.In prav je tako.

Pravzaprav ne vem kaj je politično stališče.

Kot pa sem že nekaj časa nazaj napisal in tudi večkrat izpostavil za nobeno državo ni dobro, da nima potentne opozicije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marketinška poteza- tako kot se dopade vam, se bo dopadla marsikateremu politiku. Kako velika ikona LDS-a bo, pa bo pokazal čas, obstaja pa možnost, glede na prve vtise, ki sem jih dobil, da bo morda izvajala politični sadomazo :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- tako kot se dopade vam, ......

se mi ne.

v bistvu po njenem intervjuju, katerega sem imel priloznost poslusati ......kdaj ze..... 3, 4 tedne nazaj...... je bila poraba tiste elektrike cisti luksuz - stran vrzen denar. ampak ce vam je vsec... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne.

v bistvu po njenem intervjuju, katerega sem imel priloznost poslusati ......kdaj ze..... 3, 4 tedne nazaj...... je bila poraba tiste elektrike cisti luksuz - stran vrzen denar. ampak ce vam je vsec... :whistle:

... odvisno od okusa....vendar predvidevam, da bo strupena, če že ne drugače, ker je ženska, ter ker je ˝jezični dohtar ˝ bi rekel naš rajnki pesnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav ne vem kaj je politično stališče.

Kot pa sem že nekaj časa nazaj napisal in tudi večkrat izpostavil za nobeno državo ni dobro, da nima potentne opozicije.

Se strinjam, zato je potrebno Janeza nazaj v opozicijo spravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska raja še ni zrela, da bi sledila babi, pa še smrkli za povrhu. Če bo pa še malo žleht zgledala, pa sploh ne.

So ga fino usračkali s to potezo. Pa kaj ko morajo biti za vsako ceno tako drugačni in enaki. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska raja še ni zrela, da bi sledila babi, pa še smrkli za povrhu. Če bo pa še malo žleht zgledala, pa sploh ne.

So ga fino usračkali s to potezo. Pa kaj ko morajo biti za vsako ceno tako drugačni in enaki. :trance_33_sleep:

Eh, ko jo bodo v lateksu videli... ima da pukne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, zato je potrebno Janeza nazaj v opozicijo spravit.

Ker je edini potenten ?

Sam kako po kateri logiki/analogiji bodo ti, ki zdaj v opoziciji (kjer je nedvoumno lažje met "jajca") niso potentni na poziciji bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!