Skoči na vsebino

Letališče LJUBLJANA = Letališče Jožeta Pučnika?????


Noise

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Hja vse kaže da pučnik ne bo imel največjega.Še vedno pa lahko dobi najdebelejšega

(vsezapolitiopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa vprašu kje je aerodrom Ljubljana sem videl po TV da so z zastavcami na katerih je to pisalo

naši trenerji dajali signale za skok skakalcem v Planici 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa vprašu kje je aerodrom Ljubljana sem videl po TV da so z zastavcami na katerih je to pisalo

naši trenerji dajali signale za skok skakalcem v Planici 2008

Aerodrom Ljubljana je delniška družba, ki upravlja z letališčem Jožeta Pučnika Ljubljana.

Se pravi Aerodrom Ljubljana je podjetje, letališče pa se imenuje Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana.

Upam, da ti je zdaj kaj bolj jasno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru se obeta vrhunski letalski dogodek

Maribor - Letalski center Maribor bo na mariborskem letališču 14. in 15. junija gostil enega večjih mednarodnih letalskih mitingov v pri nas - International Air Show (IAS) Maribor '08.

Opis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerodrom Ljubljana je delniška družba, ki upravlja z letališčem Jožeta Pučnika Ljubljana.

Se pravi Aerodrom Ljubljana je podjetje, letališče pa se imenuje Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana.

Upam, da ti je zdaj kaj bolj jasno :closedeyes:

najlepša hvala za razjasnitev pojmov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru se obeta vrhunski letalski dogodek

Maribor - Letalski center Maribor bo na mariborskem letališču 14. in 15. junija gostil enega večjih mednarodnih letalskih mitingov v pri nas - International Air Show (IAS) Maribor '08.

Opis

banana_1.gif A gre še kdo poleg mene in tistih 50.000 gledalcev, ki jih pričakujejo?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banana_1.gif A gre še kdo poleg mene in tistih 50.000 gledalcev, ki jih pričakujejo?

Jaz 99 %, če bo le vse kot mora biti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kle gor, ki je zaposlen na tem letališču???

Ich,ampak ni treba okol govort.. :whistle:

V Mariboru se obeta vrhunski letalski dogodek

Maribor - Letalski center Maribor bo na mariborskem letališču 14. in 15. junija gostil enega večjih mednarodnih letalskih mitingov v pri nas - International Air Show (IAS) Maribor '08.

Opis

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kle gor, ki je zaposlen na tem letališču???

Jst sem obcasno tam... :whistle:

banana_1.gif A gre še kdo poleg mene in tistih 50.000 gledalcev, ki jih pričakujejo?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru se obeta vrhunski letalski dogodek

Maribor - Letalski center Maribor bo na mariborskem letališču 14. in 15. junija gostil enega večjih mednarodnih letalskih mitingov v pri nas - International Air Show (IAS) Maribor '08.

Opis

Na žalost ni še nobene potrditve o gostih,tako da bo na program še treba mal počakat,klubska aviacija je pa bol tko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ni še nobene potrditve o gostih,tako da bo na program še treba mal počakat,klubska aviacija je pa bol tko.....

.... če je klubska aviacija bol tako, naj pa vojaška pokaže, kako se skače iz aviončka s katapultom... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ich,ampak ni treba okol govort.. :whistle:

..pridem...

Jst sem obcasno tam... :whistle:

:grim

smo že trije... še kdo? kva pa delata če ni kakšna visoka poslovna skrivnost spet... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru se obeta vrhunski letalski dogodek

Maribor - Letalski center Maribor bo na mariborskem letališču 14. in 15. junija gostil enega večjih mednarodnih letalskih mitingov v pri nas - International Air Show (IAS) Maribor '08.

Opis

Sem že tam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek na slovenskem letalskem portalu Sierra5.net

Gledalcem se bodo s svojimi najboljšimi letali in helikopterji predstavili predstavniki vojaških letalstev iz Slovenije, Avstrije, Madžarske, Hrvaške, Rusije, Nemčije, Francije, Velike Britanije, Turčije in Portugalske (nakatere države udeležbe še niso potrdile). V programu pa bo nastopila tudi vrhunska vojaška letalska akrobatska skupina.

Napisali so, da bo to največji letalski mitig v Sloveniji do sedaj. :worship: Upam, da ćim prej dobijo potrditve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zj so pa še zračne meje 'padle' jao to pa so komplikacije glede potnikov... pa bi blo velik bolš če nebimel tko invalidnega vodstva...

dons sm mislu da bom zvisu v busu not, flight69 vsaka ti čast da loh to prenašaš skoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zj so pa še zračne meje 'padle' jao to pa so komplikacije glede potnikov... pa bi blo velik bolš če nebimel tko invalidnega vodstva...

dons sm mislu da bom zvisu v busu not, flight69 vsaka ti čast da loh to prenašaš skoz...

Hvala enako... :D

Z novim nacinom dela je padlo hudo breme na vaso sluzbo... sploh vceraj, ko so bili aviomostovi zaradi "proslavice"

neuporabni... vse potnike z busi z letal in na letala... Se ze vnaprej opravicujem, ce bo kdaj z nase strani kaksna manjsa "zivcnost"opazena... :ninja:

Me je pa strah, kaj bo, ko se sezona zares zacne - vsak zaposleni se mesecno zalogo persena ob placi, seveda tudi za potnike obvezno persen, ce ne sploh ne smejo vstopit na tla letalisca... :grim

Novi rezim bi moral biti resda bolj prijazen do schengen-schengen potnikov, se bo pa tretma non-sch in transfernih potnikov, zaradi neizgrajene druge potniske stavbe in s tem "improvizacije" potniskih tokov v eni sami stavbi, poznal na zalost tudi pri pretoku sch-sch in to v obliki se vecjih ZAMUD :whistle:

Tko da, vsem priporocam, da se ze vnaprej pripravijo na jebo in se odpravijo na pot z dobrsno mero dobre volje in tolerance...

:grim

Lp!

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako... :D

Z novim nacinom dela je padlo hudo breme na vaso sluzbo... sploh vceraj, ko so bili aviomostovi zaradi "proslavice"

neuporabni... vse potnike z busi z letal in na letala... Se ze vnaprej opravicujem, ce bo kdaj z nase strani kaksna manjsa "zivcnost"opazena... :ninja:

Me je pa strah, kaj bo, ko se sezona zares zacne - vsak zaposleni se mesecno zalogo persena ob placi, seveda tudi za potnike obvezno persen, ce ne sploh ne smejo vstopit na tla letalisca... :grim

Novi rezim bi moral biti resda bolj prijazen do schengen-schengen potnikov, se bo pa tretma non-sch in transfernih potnikov, zaradi neizgrajene druge potniske stavbe in s tem "improvizacije" potniskih tokov v eni sami stavbi, poznal na zalost tudi pri pretoku sch-sch in to v obliki se vecjih ZAMUD :whistle:

Tko da, vsem priporocam, da se ze vnaprej pripravijo na jebo in se odpravijo na pot z dobrsno mero dobre volje in tolerance...

:grim

Lp!

Pa ne ljudi strašit, nam bo takoj promet padu :headbang:

Vi kar pridte na naše lepo letališče, lako čemo mi to, sve da sredimo :winkiss:

ZMAGO za predsednika :worship:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne ljudi strašit, nam bo takoj promet padu :headbang:

Vi kar pridte na naše lepo letališče, lako čemo mi to, sve da sredimo :winkiss:

ZMAGO za predsednika :worship:

Tebe bi blo treba za kak dan v operativo vrnit ... :evilgrin:

Sej bos dobu po ushesih, ko prides na kavo (ce te bom dosegu) :whistle:

Pa da se razumemo, ni Aerodrom d.d. kriv, da je tako kot je ... Ce bi bilo po nase bi druga bajta ze zdavnaj stala...

Opozarjanje je pa zato, da ljudje pridejo pripravljeni na najhujse in so potem lahko kvecjemu prijetno preseneceni, ce se iztece brez zamud...

Opozarjanje po radiu, da naj se pride pred odhodom ze 2 uri prej na letalisce je tut odganjanje pol :whistle: ...

Aja, za katerega predsednika - saj ga ze mas za predsednika, naj ostane kjer je... :hmm: :P

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!