Skoči na vsebino

Letališče LJUBLJANA = Letališče Jožeta Pučnika?????


Noise

Priporočene objave

V pastanem prispevku so konkretne številke, imena, izjave, publikacije itd. Sicer pa vsakič, ko se gradi cesta iz zemlje pogleda kup kosti in tebe sedaj zanima verodostojnost tega človeka, ki je podatke navedel v svojem blogu? Če je vse tako jasno kot ti praviš da je, jih prosim ovrzi ...sicer me pa spominjaš na iranskega prezidenta,ki pravi da je holokavst izmišljotina....Treblinka, Auswitzh in ostale toplice so potempkinova vas, ki so jo postavili židje, da lahko cvilijo naokoli.

Smešno je tudi to, da cerkvi očitate grmade iz srednjega veka, medtem pa opravičujete pobije civilov pred 60-timi leti. Ok, najbrž sam jest ne razumem te hojladri komunajzarske logike. :wacko:

holokavst so si izmislili židje in amerikanci, zato jih nekateri ne priznajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. rekel si da vsi vedo, vendar eni nočejo sneti plašnic (posledično: razmišljajo drugače).Se pravi, po tej logiki, naj bi pravilno razmišljali tisti, ki trdijo enako, kot "vsevedni", kdor razmišlja drugače kot "vsevedi", se pravi naši, pa ima plašnice....meni so bili zmeraj nekako bolj všeč tisti, ki niso razmišljali tako, kot večina.....

Čreda ovac (ali krav) gre zmeraj za vodjo..... Nekateri pa ne..... Kdo ima sedaj prav?

cak mal........

ce "vsi" (ok, petletni franci najbrz ne) vedo, a nekateri nocejo tega priznati (iz katerihkoli razlogov) je to kaj ? enako razmisljanje vseh? creda ?

ne polagaj mi besed v usta ali, se slabse, obracaj mojih besed v svoje namene. nekaj vedeti in razmisljati (o necem) nekako ni enako. vsaj jaz sem tega mnenja.

ce se motim.....

2. Posledično je to šola E.Kardelja.... Tudi on ni imel rad takih, ki so razmišljali drugače, kot "vsi"....

Pa ne mislim, da si sedaj ti Kardeljevec.....Jih je pa precej med Novodobnimi Demokrati......Vključno z likom in metodami Ljubljenega Vodje....

LPD

posledicno ti uspeva ali zavestno zavajati, ali nezavestno zavajati, ali enostavno ponavljati 45 let KP EPP (ki je ze skoraj vpecena v mozgane slovencev).

ce lahko tvoj nacin razmisljanja uporabim......

in ne, s tem ne mislim, da slovenec/ka ne zna ali noce razmisljati; je samo toliko programirana, da ne more/ne zna/noce pokukati kaj bi se lahko nahajalo za naslednjim vogalom. dobro ali slabo.

in ne, nisem ne desnicar, ne levicar.

v smeh me spravljajo take izjave, kako so eni slabi drugi pa tako dobri in z njimi njihovo pocetje (samo farba bandere je druga, riti so vsi iste).

ker ce me bi v smeh spravljalo to bi moral jokati; zalost pa taka, da se 2 mio ljudi ne zna zmeniti delovati skupaj v lastno dobro in ne vsakemu spukati v skledo zaradi favsije.

politiki pa veselo cuzajo narod (v AUT ni veliko drugace trenutno, samo da so "rdeci" tamocni).

toliko o farbah in _pravilnosti_ le-teh. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj še zmer ne razumem......

Zakaj vsi govorijo.......Letališče Jožeta Pučnika???????

Pa pizdumater.....sej ni njegov.

Kolkr jaz znam Slovensko......je edino pravilno:

Letališče Jože Pučnik Ljubljana!!!!!!!!

Na koncu bomo dobl še Kranjsko klobaso Janeza Janše......pa čeprav je ni niti naredil..........kupil, skuhal in pojedel jo bom jaz.....itd.

Pravilno bi bilo.......po mojem zanemarljivem znanju.......kranjska klobasa Janez Janša.

Se morda motim?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.....pa še nekaj.

Včas......ko so se še vse osnovne šole po kom imenovale.....sem jaz obiskoval....Osnovno šolo Rihard Jakopič.......in NE Riharda Jakopiča.

Vsaj na vseh dokumentih mi tako piše!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj še zmer ne razumem......

Zakaj vsi govorijo.......Letališče Jožeta Pučnika???????

Pa pizdumater.....sej ni njegov.

Kolkr jaz znam Slovensko......je edino pravilno:

Letališče Jože Pučnik Ljubljana!!!!!!!!

Na koncu bomo dobl še Kranjsko klobaso Janeza Janše......pa čeprav je ni niti naredil..........kupil, skuhal in pojedel jo bom jaz.....itd.

Pravilno bi bilo.......po mojem zanemarljivem znanju.......kranjska klobasa Janez Janša.

Se morda motim?????

...nakar se čez nekaj let pojavijo potomci omenjenega gospoda, rekoč ''saj se že ves čas ve, da je letališče Jožeta Pučnika''... Kakšen Drobnič pa zna to lepo potrditi (v omizju o Rožmanu je lepo povedal, da mu je črka zakona več, kot vsaka logika...), in Brnik adijo... Pa-pa. Oziroma, če Pedrle zmaga, bo Slovenija tako komplet pod Vatikan spadala.... Ne Dunajski, Vatikanski hlapci bomo. Izgleda, da stvari še niso dovolj napete, da poči. Samo enkrat, prkurji mami, bo ornk počlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.....pa še nekaj.

Včas......ko so se še vse osnovne šole po kom imenovale.....sem jaz obiskoval....Osnovno šolo Rihard Jakopič.......in NE Riharda Jakopiča.

Vsaj na vseh dokumentih mi tako piše!!!!!

Jaz sem hodil v OŠ Šmartno, pa so vedno govorili OŠ Miloša Zidanška. Na sliki šole (sem šel prav v album gledati), pa piše ''OŠ 14. SNOUB Miloša Zidanška''. To pa je drugače, kot, če bi samo po imenu in priimku bila imenovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj sem rekel, da nekdo ni do konca opravil svojega dela... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa osnovna šola Jožeta Pučnika bo tudi!! :eek: :eek:

Se dela tem. :slap:

in na referendumu proti temu tudi :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj še zmer ne razumem......

Zakaj vsi govorijo.......Letališče Jožeta Pučnika???????

Pa pizdumater.....sej ni njegov.

Kolkr jaz znam Slovensko......je edino pravilno:

Letališče Jože Pučnik Ljubljana!!!!!!!!

Na koncu bomo dobl še Kranjsko klobaso Janeza Janše......pa čeprav je ni niti naredil..........kupil, skuhal in pojedel jo bom jaz.....itd.

Pravilno bi bilo.......po mojem zanemarljivem znanju.......kranjska klobasa Janez Janša.

Se morda motim?????

Svetujem pravopis !

Sam sem se dal podučit od slavista

Slovenščina in ne pravno tolmačenje pomena

in na referendumu proti temu tudi :evilgrin:

Pošteno in prav

Če bo potrebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci razpravljajo ali na berlinsko letališče poimenujejo po W. Brandu ali M. Ditrich

Čudni ti nemci :rolleyes:

Sam lepše se sliši če rečem da sem pristal na Marlen kot na Wiliju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če se bojo JJ-ju izšle kombinacije bomo v Kopru imeli Pristanišče Admirala Doenitza :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bojo JJ-ju izšle kombinacije bomo v Kopru imeli Pristanišče Admirala Doenitza :surrender:

ne ne, dokler bo popvić župan, se to ne bo zgodl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

iz Jožeta Pučnika sporočajo da danes odpovedujejo pristanke na Alexander The Great !!!

Nič posebnega od Ljubljane do Skopja ! :evilgrin:

s tem da eni jebejo grke, drugi pa sami sebe ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!