Skoči na vsebino

Letališče LJUBLJANA = Letališče Jožeta Pučnika?????


Noise

Priporočene objave

Ja preimenovanje našega Brnika lahko v slabo voljo spravi tudi prenekaterega turista:

TUKAJ

:yea1: :OK: B)

Pa saj si jih bodo še nakuhal..... takih in drugačnih. In mi je čist vseeno, če je zmontirano, je pa :worship:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v bistvu je. No, ne sicer osebno njegovo, temveč njegovih političnih prisklednikov. Če še ni, pa izgleda da še bo. :angry:

Potem je pa Tito res bil car :worship: (pa tok so me prepričevali, da je tovariš)

Mel je Velenje, Veles, Podgorico, marsikateri most...(ma saj ni placa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :OK: B)

Pa saj si jih bodo še nakuhal..... takih in drugačnih. In mi je čist vseeno, če je zmontirano, je pa :worship:

:headbang:

Ta pa je tako prozorna :slap:

Tist, ki hoče na tak način smešit drugega sebe še najbolj prepričljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk, a ti res mislis, da lahko primerjas Pucnika s Titom (kakrsenkoli je ze bil..) ?

:naughty:

Lp!

Flight

Probaj razumet !

Sam mal se je treba potrudit.

Ker, no mene so v šoli tako učili, da je treba razumet smisel in ne vedno samo napisano

In z diktatorjem ne bi Pučnika nikoli primerjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to ime se bo treba pač navadit...Je pa bilo prejšnje ime čist vredu!

Res je, mi lahko lajamo kakor hocemo, karavana gre pa spet dalje... :D

Probaj razumet !

Sam mal se je treba potrudit.

Ker, no mene so v šoli tako učili, da je treba razumet smisel in ne vedno samo napisano

In z diktatorjem ne bi Pučnika nikoli primerjal.

Prov, Volk...kaj naj ti recem, sej si ze sam napisal... :D

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče se pa tak bolši čuje:

Flughafen Josef Putznick

Airport Joshua P. Quick

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he, ... me peljejo na Pučnika, ker letim s Pučnika, ..., pristanem pa spet na Pučniku.

Kot da sem kaka zarukana kobilica.

Nesmisel stoletja.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pa Tito res bil car :worship: (pa tok so me prepričevali, da je tovariš)

Mel je Velenje, Veles, Podgorico, marsikateri most...(ma saj ni placa)

Ja res!

A so nekako dve reči pri tem za povedat.

Da so pod prvo o teh spremebah iz npr. Velenje v Titovo Velenje le malo širše zadevo prijeli. Samoupravno in zaneseno, kot je bilo takrat v modi in to je le bilo malo drugače kot odločitev nekega vrha neke stranke. Ok, okoli tega se pač ne bova čisto strinjala, oz. bova različno tolmačila.

A pod drugo, kar je pomembnejše, akterji s takimi potezami le dokazujejo, da niso nič boljši od režima, ki ga tako kritizirajo, oz, dokazujejo, da prav lepo sledijo idejam, ki naj bi bile preživete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pa Tito res bil car :worship: (pa tok so me prepričevali, da je tovariš)

Mel je Velenje, Veles, Podgorico, marsikateri most...(ma saj ni placa)

Jajce pa ni imel.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito diktator? Vovk pa ja ne misliš resno, al ja.Računam, da si nekaj let preživel v stari YU,pa tudi ta starega imel priliko poslušat, ter osebno čutil to diktatorstvo...Kako priročno, stari je kriv za vse, tako kot vrlim poslancem SDS-a prejšnji totalitarni režim in LDS je samo nadaljevanje slednjega, po njihovem... stari je imel hire in si privoščil udobje, jaz mu tega ne zamerim.Smatram, da je dal več kot si je vzel.Pri JJ pa smatram ravno obratno.Iz dneva v dan vse bolj izničuje svojo vlogo pri osamosvojitvi.Tudi poimenovanje letališča na nači kot ga je izvedla vlada je slaboumno in je g. Pučniku narejena medvedja usluga.Tako je postal predmet zajebancije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res!

A so nekako dve reči pri tem za povedat.

Da so pod prvo o teh spremebah iz npr. Velenje v Titovo Velenje le malo širše zadevo prijeli. Samoupravno in zaneseno, kot je bilo takrat v modi in to je le bilo malo drugače kot odločitev nekega vrha neke stranke. Ok, okoli tega se pač ne bova čisto strinjala, oz. bova različno tolmačila.

A pod drugo, kar je pomembnejše, akterji s takimi potezami le dokazujejo, da niso nič boljši od režima, ki ga tako kritizirajo, oz, dokazujejo, da prav lepo sledijo idejam, ki naj bi bile preživete.

SAMOUPRAVNO :worship:

se strinjava in v praksi midva vsaj malo veva kako je to bilo in kaj je pomenilo

Do izvolitve Drnovška za prezidenta predsedstva namesto Bulca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito diktator? Vovk pa ja ne misliš resno, al ja.Računam, da si nekaj let preživel v stari YU,pa tudi ta starega imel priliko poslušat, ter osebno čutil to diktatorstvo...Kako priročno, stari je kriv za vse, tako kot vrlim poslancem SDS-a prejšnji totalitarni režim in LDS je samo nadaljevanje slednjega, po njihovem... stari je imel hire in si privoščil udobje, jaz mu tega ne zamerim.Smatram, da je dal več kot si je vzel.Pri JJ pa smatram ravno obratno.Iz dneva v dan vse bolj izničuje svojo vlogo pri osamosvojitvi.Tudi poimenovanje letališča na nači kot ga je izvedla vlada je slaboumno in je g. Pučniku narejena medvedja usluga.Tako je postal predmet zajebancije...

O Pučniku in mnenju okol letališča sem že. in se strinjam s tabo.

Sam ne tupi da Stari ni bil diktator ipd. To potrujejo in lahko ti citiram tudi kakšne tuje in (če se le sme) neobremenjene vire.

Mi sami, tudi sam ki sem takrat verjel v edino resnico, ki mi je bila na voljo smo mu to omogočili in smo ga imeli za več kot carja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Pučniku in mnenju okol letališča sem že. in se strinjam s tabo.

Sam ne tupi da Stari ni bil diktator ipd. To potrujejo in lahko ti citiram tudi kakšne tuje in (če se le sme) neobremenjene vire.

Mi sami, tudi sam ki sem takrat verjel v edino resnico, ki mi je bila na voljo smo mu to omogočili in smo ga imeli za več kot carja.

volk, pa pust ti druge vire, uni so itak imel interes, da bi yugo zasedel, mi je pa všeč, da priznaš, da si ga imel za carja in se verjetno nisi imel slabo v yugi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sam ne tupi da Stari ni bil diktator ipd. To potrujejo in lahko ti citiram tudi kakšne tuje in (če se le sme) neobremenjene vire.

...

Okoli tega mi je bilo vedno zanimivo pošlušati vrstnike po Evropi, ko smo se srečavali v časih mojih avtoštopanj po gnilem kapitalizmu.

Vedno smo bili središče čudenja, da smo se tam sploh pojavili in smo jih morali prepričevati, da nas je potni list stal bagatelo, manj kot njih.

In na koncu smo seveda mi Yugosi kapitalistom dajali za pijačo in se čudili kako malo zdržijo. No, po koncu enomesečnega štopanja smo bili resda suhi, saj smo porabili v prejšnjem mesecu zaslužen denar s študentskim delom. Smo se pa zato več družili s starimi, ko so odojke vrteli.

Ja res je bilo hudo takrat v moji mladosti. Mogoče so se nekaj starejši sotrpini imeli drugače, ne vem, a kolikor pomnim, so ga še bolj srali kot mi.

Eh, spomini.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli tega mi je bilo vedno zanimivo pošlušati vrstnike po Evropi, ko smo se srečavali v časih mojih avtoštopanj po gnilem kapitalizmu.

Vedno smo bili središče čudenja, da smo se tam sploh pojavili in smo jih morali prepričevati, da nas je potni list stal bagatelo, manj kot njih.

In na koncu smo seveda mi Yugosi kapitalistom dajali za pijačo in se čudili kako malo zdržijo. No, po koncu enomesečnega štopanja smo bili resda suhi, saj smo porabili v prejšnjem mesecu zaslužen denar s študentskim delom. Smo se pa zato več družili s starimi, ko so odojke vrteli.

Ja res je bilo hudo takrat v moji mladosti. Mogoče so se nekaj starejši sotrpini imeli drugače, ne vem, a kolikor pomnim, so ga še bolj srali kot mi.

Eh, spomini.....

Ja danke HHV, sam se nisem spuščal v opise ekzotike ex YU, tvoje izkušnje sem doživel po svetu kot pomorc po končanem šolanju.Zdajšnjim gorečim aktivistom pa bi zaželel doživetja v ex Sovjetski zvezi, pa DDR-u, da seveda o Koreji in Vietnamu ne razpredam.Yu je bila meka ne samo napram zahodu, temveč je v marsičem presegala tako imenovane demokracije.Se sedaj sploh kdo ustavi z sosedom , se v službi počuti kot doma,gre k zdravniku in na bolniško po potrebi,dobi stanovanje,vzame kredit in ga inflacija odplača.Z mesečno plačo živi, kupuje, časti in še mu ostane.Pozabi denarnico na stolu in jo tam najde naslednji dan se šola kjer se mu zahoče, če konča je druga pesem.Skratka trpel sem v stari YU... diktatura je bila na vsakem koraku za vsakim vogalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danke HHV, sam se nisem spuščal v opise ekzotike ex YU, tvoje izkušnje sem doživel po svetu kot pomorc po končanem šolanju.Zdajšnjim gorečim aktivistom pa bi zaželel doživetja v ex Sovjetski zvezi, pa DDR-u, da seveda o Koreji in Vietnamu ne razpredam.Yu je bila meka ne samo napram zahodu, temveč je v marsičem presegala tako imenovane demokracije.Se sedaj sploh kdo ustavi z sosedom , se v službi počuti kot doma,gre k zdravniku in na bolniško po potrebi,dobi stanovanje,vzame kredit in ga inflacija odplača.Z mesečno plačo živi, kupuje, časti in še mu ostane.Pozabi denarnico na stolu in jo tam najde naslednji dan se šola kjer se mu zahoče, če konča je druga pesem.Skratka trpel sem v stari YU... diktatura je bila na vsakem koraku za vsakim vogalom.

:worship: Tko se govori!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danke HHV, sam se nisem spuščal v opise ekzotike ex YU, tvoje izkušnje sem doživel po svetu kot pomorc po končanem šolanju.Zdajšnjim gorečim aktivistom pa bi zaželel doživetja v ex Sovjetski zvezi, pa DDR-u, da seveda o Koreji in Vietnamu ne razpredam.Yu je bila meka ne samo napram zahodu, temveč je v marsičem presegala tako imenovane demokracije.Se sedaj sploh kdo ustavi z sosedom , se v službi počuti kot doma,gre k zdravniku in na bolniško po potrebi,dobi stanovanje,vzame kredit in ga inflacija odplača.Z mesečno plačo živi, kupuje, časti in še mu ostane.Pozabi denarnico na stolu in jo tam najde naslednji dan se šola kjer se mu zahoče, če konča je druga pesem.Skratka trpel sem v stari YU... diktatura je bila na vsakem koraku za vsakim vogalom.

Točno tako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že pr letališču ... v naslednjih dneh morm spet parkrat z letalom naokol .... bljak ... a gre kdo namest mene ?

London, Pariz, Skandinavija ...

hir aj kam a hir aj gou

:whistle:

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že pr letališču ... v naslednjih dneh morm spet parkrat z letalom naokol .... bljak ... a gre kdo namest mene ?

London, Pariz, Skandinavija ...

hir aj kam a hir aj gou

:whistle:

Odvisno kaj švercaš... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum brum, glede na zamude, ki so zadnje case v letalskem prometu, ti res verjetno nobeden ni fous...Upam, da imas vsaj za dobro druzbo poskrbljeno - pa ne mislim na comp in motosvet... :evilgrin:

Hocem rect, da se ti v nasprotnem primeru splaca se kak persen zraven presvercat....

Lp!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!