Skoči na vsebino

Letališče LJUBLJANA = Letališče Jožeta Pučnika?????


Noise

Priporočene objave

Pučnik si vsekakor zasluži, da se mu slovenska država primerno odlolži za njegov prispevek k demokraciji.Je poimenovanje letališča primerno? mislim da ne.Primerneje bi se mi zdelo poimenovanje kakšne ustanove, inštirucije,fondacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerneje bi se mi zdelo poimenovanje kakšne ustanove, inštirucije,fondacije...

to že imajo ! inštitut JP za plačevanje republikanskih inštruktorjev ! :trance_33_sleep:

mimogrede pa sem se sam že dvakrat "zapletel" in namesto pučnika izustil plečnika in njegovo letališče ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk... :doze: sem prčakoval da boš kaj hecnega mi vrnil, ma vidim, da maš PMS. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk... :doze: sem prčakoval da boš kaj hecnega mi vrnil, ma vidim, da maš PMS. :trance_33_sleep:

PMS?????? POST MENSTRUALNI SINDROM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki takega. sej volkec je strašno fejst fant. ne vem kaj mi je tako zameril :trance_33_sleep:

me je nasmejal na kolpi že ob 9 zjutro k je lih mimo pršu in je mene in prjatle nagovoru za dobro jutro... komunisti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki takega. sej volkec je strašno fejst fant. ne vem kaj mi je tako zameril :trance_33_sleep:

me je nasmejal na kolpi že ob 9 zjutro k je lih mimo pršu in je mene in prjatle nagovoru za dobro jutro... komunisti :lol1:

Kjurc če ste pa že vjutro bili vsi rdeči.

(teranpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pučnik spet odprt

danes bodo odprli letališče Jožeta Pučnika, slava mu :whistle:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pučnik spet odprt

danes bodo odprli letališče Jožeta Pučnika, slava mu :whistle:

janih

A je bil ponovno zaprt...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste, da je pučnik ponoč skor čist u temo zavit?

tist od megle pa tut že vejte, alda?

kaj pa, da je vstop v pučnika možn iz več smeri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk... :doze: sem prčakoval da boš kaj hecnega mi vrnil, ma vidim, da maš PMS. :trance_33_sleep:

sem že ven,

pa ni blo zato AMPAK ker mi podtikaš in če se že oz. naj bi se pogovarjali argumentirano naj na tem nivoju tudi ostane

Dam precej na lastno verodostojnost

Samo to in še najmanj kaj osebnega.

Itaq da razumemo se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubjana 21 stopinj celzija, Maribor 22 stopinj celzija, Letališče Jožeta Pučnika 20 stopinj celzija pretežno jasno ...

Ni šans, da se navadim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa samo mediji, ki so pod vladno kontrolo pri vremenskih podatkih uporabljajo ime Jože pučnik, ostali pa še kar letališče Brnik rečejo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad Pučnikom se zbirajo temni oblaki.Bo padalo.

(demokracijapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in sedaj bomo tudi mariborčani dobili letališče papeža Janeza Pavla ali tak nekak!!!

Jaz bi kar predlagal letališče Alfonza Šarha! Je obpohorskemu mestu bolj znan kot borec pohorskega bataljona , ki je šical švabe.Pa Erazem Predjamski mogoče tut ni slabo.Glede na rupo v kateri živimo :whistle:

Pa mogoče bi kar imena vseh mest v Bambilandiji spremenili po kakih mrtvih ljudeh? In bi tablica na motorju zgledala tako:

PUČNIKOV JOŽA 25-75 G

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri sem bil na pučniku in ko sem čakal stranko, sem ugotovil, da je naš slovenski jezik res trd za učit, če parkrat prebereš cel naslov lahko to takoj opaziš, še posebej če to proba tujec, ki se je pripravljen vsaj malo nauči slovensko, to se je zgodilo moji stranki iz francije, prišel je prvič v slovenijo in ga je pač takoj zanimalo, kako se pozdravi po slovensko, kako se reče hvala ali pa prosim in ko sva opravila ta mali tečaj slovenščine je še probal prebrati novi napis na mostu med garažno hišo in letališko zgradbo letališče jožeta pučnika ljubljana, si je skoraj polomil jezik in je dejal, da je pač slovenski jezik pretrd za učit,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena moja kolegica je rekla, da ji je velikokrat vroče, ko se vsede na kakega, ampak tako vroče, kot včeraj, ko je sedela na Jožetu Pučniku pa ji ni bilo še nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Jožetu Pučniku je tok vroče, da teče od jajc :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Jožetu Pučniku je tok vroče, da teče od jajc :closedeyes:

res je, sem se glih kar vrnu s pučnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval tovrstno reakcijo, hvala, da je prišla tako hitro. Si popolnoma zgrešila poanto mojega butanja v zid. Ugajati? Nikomur. Smejim se zgornjemu komentarju... butam za to, ker mi je vseeno, ali je imel Pučnik, Plečnik, Lepa Vida, ali pa Brnik.

Zakaj sploh menjat in odstranit ime glavnega mesta ven? Po štirih letih napačnega poimenovanja sem letos prvič videl pravilno napisano ime na tabli v Parizu. Ljubljana je pisalo. Pa sem bil vesel, super, končno so ugotovili, kje smo in kdo smo. Pa s tujci ko se pogovarjam, nas sedaj nekako asociirajo s Slovenijo, no, vsaj tisti malo bolj pismeni. Poanta: dokler ima ime smisel in dokler dosega zadani cilj, vse lepo in prav. Ampak spremembe bi se naj dogajale vedno z nekim tehtnim razlogom. Spremembe so namenjene rešitvi nekega problema, dosegi nekega cilja. Kaj bo s to spremembo boljše, ne vem. Vem, da bo veliko stala. Vem, da bomo izgubili del prepoznavnosti v tujini. In tukaj je argument, da so gorenjci nezadovoljni z imenom, popolnoma irelevanten.

Kaj dlje od tega, da pusti vlada svoj kakec, pri tej spremembi imena, ne gre. Razen že omenjenega JJ kompleksa si očistiti vest. Bognedaj da se znebi Urške. Bo Ljubljana takoj Uršljana. Bodi dovolj heca.

Drugi možni cilj, ki ga vidim pri tej spremembi, pa je narediti republiko še bolj "kvazi" bananasto in s tem skrivati druge scenarije, ki se jih gre vlada, in dokaze svoje nesposobnosti, medtem ko folk pizdi okrog takih malenkosti.

Ne vem koliko od nas slovencev se zaveda, da se že desetletje družimo v skupini držav z "disputed borders", skupaj z mozambikom, čadom, kašmirjem, butanom, in podobnimi. Pa ne rečem, da je kaj narobe s temi državami, le to vem, kam nas svet zaradi nesposobnih bebcev, ki se ne znajo zmeniti okrog meje, daje.

Ne vem, koliko ljudi se zaveda, da smo na 2007 Forbesovi lestvici Misery Indexa (izšla je 3. maja letos), ki meri stopnjo obdavčenja, višino plač, stroške bivanja, zdravsta, in podobnih reči, na PRVEM mestu. Najbolj obdavčena in najdražja država na svetu? Ja, norveška in podobne "drage" države so nekaj deset mest za nami.

Ne vem, koliko ljudi se zaveda, da sam danes ne moreš narediti ničesar več. Baza znanja je preprosto premajhna, da bi se lahko šel napredek, če živiš v avtarkiji. No ja, lahko pa greš okopavat vinograd, to pa bo držalo. Motika se kaj dosti ni spremenila.

Ne vem tudi, koliko ljudi se zaveda, da smo Slovenci eni najbolj neprijaznih in zaprtih ljudi na tem svetu. Ta ksenofobija pri nas meji na blaznost, s takšnimi neumnimi potezami, pa se bo po moje le še stopnjevala. Daleč tonemo in tja kamor gremo, smrdi. Ne samo to, da rinemo še naprej, zdi se, da niti ven več ne vidimo. Če bi videli, bi imeli cilj in vizijo. In iz teh dveh bi se rodile ustrezne akcije, spremembe, ki bi vodile k dosegi cilja.

Sicer pa, kakor komu paše.... Ampak željno pa čakam smiselno argumentacijo spremembe imena letališča. Kako bo Sloveniji povečal blaginjo? Ali na bo spravil iz mesta najbolj "mizerne" države na svetu (po Forbesu)? Dvomim, da bo kdo sposoben podati ustrezen argument. Če pa bo, sem pa toliko bolj vesel in vzamem kritiko nazaj. Hej, še na ruzak in na kufer si bom prišil ta razpoznavni simbol v obliki imena.

misery.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!