Skoči na vsebino

Letališče LJUBLJANA = Letališče Jožeta Pučnika?????


Noise

Priporočene objave

kasn pof**kan, neumn, trapast ime...zakaj ni rajs AEORODROM JANEZA DRNOVSKA

Bo treba počakat.............nekak ne dajejo imen po še živečih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba počakat.............nekak ne dajejo imen po še živečih :evilgrin:

Pa jim bom jest kšn "šmajser" posodil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se spomne kdo "božička"? Smoleta pokojnega?

Predlagam, da se po njemu kaka reč v grosuplju zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje bojo tud vse une 3 izhode aerodroma poosebili v GATE ANDREJA BAJUKA pa GATE FRANCA CUKJATIJA... posebni stranski "on-the-field" izhod pa v "Erjavčev passage".

Gate Andreasa Bajuka bo tisti za direkt linijo za Argentino... :krneki:

PS. Ni stos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: Brez panike, ostaja še portoroško letališče, tam bo šele hec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, glede na najpomembnejšo bitko poti zlodejem iz juga in pri tem izkazan pogum, bo to lahko le mednarodno letališče Janez Podobnik :grrr

In če komu ni všeč naj bo vesel, da ni letališče Kokobelovo. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar sem prišel s Pučnika, so ga tko zaprli, da bo kmalu treba parkirat v kranju, ne vem koga se bojijo, mogoče pa se bojijo avto- bombe(od ta rdečih) sedaj ko se imenuje LJP, so pa na Pučniku mnenja različna, večina pa je proti, osebje, taxisti in pa tudi čakajoči na prihode letal, moram reč, da je bilo kar zabavno

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, glede na najpomembnejšo bitko poti zlodejem iz juga in pri tem izkazan pogum, bo to lahko le mednarodno letališče Janez Podobnik :grrr

ne, po Podobnikuse bo imenovala železniška postaja, kjer starta vlak do Beograda ...

pa lahko bi imeli tudi Luko Martin Strel ;)

mimogrde - kaj je blo pa kaj s sloganom I feel sLOVEnija ? je tisto stivnjarijo Janša že pomedel pod preprogo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa predlagal,da se nekje na Lj barju naredi VELLLLLLLLIK kemping plac za vse Cigane in Rome in se ga poimenuje STROJANOV kamp!!!!!!!

Ps.sigurno me bo G.Jelinčič podprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prosim še tehniško visoko šolo, ki bi se imenovala po Brumerju...

predmeti bi pa bili:

- brumerjeva mehanika

- brumerjeva elektronika

- brumerjeva fizika

- brumerjeva ekonomija s posebnimi poglavji švicarskega sistema

- brumerjeva strelsko-športna vzgoja do pridobitve naziva Oko Sokolovo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa predlagal,da se nekje na Lj barju naredi VELLLLLLLLIK kemping plac za vse Cigane in Rome in se ga poimenuje STROJANOV kamp!!!!!!!

Ps.sigurno me bo G.Jelinčič podprl.

Ja , recimo kot rezervat in okrog 10 m visoko ograjo (sam nesme bit bakrena , ker bi jo ukradli ), okrog pa razgledno ploščad , da bi jih hodil gledat , kot v živalskem vrtu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: Brez panike, ostaja še portoroško letališče, tam bo šele hec...

Tam bo pa itak Popovičevo letališče (mogoče Hrvatičevo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn pof**kan, neumn, trapast ime...zakaj ni rajs AEORODROM JANEZA DRNOVSKA in NJEGOVEGA ZDRAVILCA....

seveda...americani majo JFK, mi mormo met pa LJP....

:unsure: A nebi blo boljš , da bi se imenoval po dobrem človeku iz Negove Ivanu Krambergerju , ki je padel za našo lepo Slovenijo ? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peeeezda mate cajt in domišljija :slap:

sam je pa tole zanimivo čtivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: A nebi blo boljš , da bi se imenoval po dobrem človeku iz Negove Ivanu Krambergerju , ki je padel za našo lepo Slovenijo ? :worship:

Ne. Iz istih razlogov kot:

En kolega mi je prišepnil še tole:

"Saj je bil namen še NE Krško preimenovat v NE Ivana Krambergerja, samo so ugotovili, da bi bil to prevelik varnostni rizik, ker bi vsi pijani lovci vanjo streljal."

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?

A tisti, ki so živeli na Hoshimingovi pa niso jamrali, je bila lahko izgovorljiva ulica in popolnoma domača našemu jeziku? Aeorodrom Ljubljana je gorenjcem pravgotovo všeč. In kaj, naj bi dali ime? John Fitzgerald Kennedy?-da bi bilo zano ime celemu svetu (Al komu je po tvoje potrebno ugajati?) pa čeprav si ob Fitzgerald marsikdo zlomi jezik...Tudi Charles DeGaul ni ravno pisan na jezik komu drugemu kot francozom pa zaradi tega ne tolčeš z glavo v zid. Sicer pa...predlgam ,,Letališče maršala Tita,, da boste slovenčki zadovoljni, saj koga več od njega itak ne poznate.

Nehaj Lina srat in srat :nono: ...v vsaki temi maš nekaj proti...mater si ista ko tota banda na vladi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehaj Lina srat in srat :nono: ...v vsaki temi maš nekaj proti...mater si ista ko tota banda na vladi :angry:

Beeee, beee, beee

(vidš, da znam če hočem, sam še povej kdo nosi zvonec, da mu sledim vsaj dva metra, tu po ms pašniku)

V bistvu si bogi, v vsaki temi :friend1:

In kaj si ti povedal? Ti je predloga za ime OK al si sam kupček podru, da te opazi glavni oven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nimam nič proti Pučniku.....

Če bi se hotel spomniti karkoli slabega o njem in ga poskusiti popljuvati, se ne bi spomnil ničesar.

A po drugi strani, ne najdem razloga, zakaj bi po njem poimenovali letališče.

Po moje je enostavno prišel v domovino v pravem trenutku, se priključil pravi stranki, glede na njegovo izobrazbo je imel kaj povedati, da je hitro prilezel na vrh stranke, kaj revolucionarnega pa ni naredil.

Po moje so poslanci Komunistične partije Slovenije na tistem zasedanju CK ZKJ naredili veliko več za našo samostojnost kot Pučnik, ki je prišel v Slovenijo, ko se je osamosvojitev že dogajala.....

Sicer pa res ne vem, zakaj bi letališče moralo imeti ime po osebi????

Razen pariškega, ki se imenuje po nizozemskem nogometašu Čarlsu de Goolu, se trenutno ne spomnim nobenega evropskega, ki bi imelo ime po kaki osebi......

Mogoče kje v kakšni kraljevini???

mislim, da je pa to stvar, ki je zrela za referendum in ki lahko zruši butca Janšo ...

gre namreč za simbolno izredno močno zadevo

ha, ha ....

ker je JJ pričakoval razne SiRčke in provokatorčke, ki bodo njegove odločitve poskušali izpodbijati z referendumi, je spremenil zakon o referendumu.....

Pučnik je v megli, to pa še boljše :headbang:

Pučnika so danes zaprli. (še mrtvega ga preganjaj komunisti??? )

Danes sem sem se na Pučniku fajn usral..... (pa mu ni nič smrdelo )

Naga blondinka dve uri sedela na Pučniku in šele policija jo je lahko na silo odstranila..... ( čeprav Jože ni imel nič proti temu, da sedi na njem.... )

Jaz bi pa predlagal,da se nekje na Lj barju naredi VELLLLLLLLIK kemping plac za vse Cigane in Rome in se ga poimenuje STROJANOV kamp!!!!!!!

Ps.sigurno me bo G.Jelinčič podprl.

Kamp bi jaz poimenoval po Hanžku........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Razen pariškega, ki se imenuje po nizozemskem nogometašu Čarlsu de Goolu, se trenutno ne spomnim nobenega evropskega, ki bi imelo ime po kaki osebi...

...

Ja dober je bil. Čarls zlata noga so mu rekli, kajne? .) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: A nebi blo boljš , da bi se imenoval po dobrem človeku iz Negove Ivanu Krambergerju , ki je padel za našo lepo Slovenijo ? :worship:

Namesto znaka (zeleni avioncek), ki ga ima zdaj Aerodrom L., pa slika opice...? :naughty:

Pa ne me narobe razumet, z zanimanjem sem opazoval Ivana, ko je modroval v Kranju in je bil fest dec, drzi pa, da hudo resno ga takrat nisem jemal...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, way out of sync, kot ponavadi. :yawn:

[/quot

Če bi rad z mano komuniciral,te lepo prosim samo v materinem jeziku. Mihr ist England ful zuweit,wen schon den Deutsch ich hofe das du much verstanden hast Gruss Brumer!

Ps. Navadno nikoli neuporabljam tujega jezika,ker zelo spoštujem materin jezik in sem na njega zelo ponosen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem ti le povedati, da tvoje blodnje o romih nimajo veze ne z letališčem in ne z Jožetom Pučnikom. Kot ponavadi. Zadovoljen. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!