Skoči na vsebino

Starost


belec

Priporočene objave

Sicer mal smešno vprašanje sam......

Star sm 22 in se mi zdi, da sem že kar malce prestar za kake 125 cestne motorje, zanima me kolk stari se še vozjo na takih motorjih.

(kupil bi sicer močnejši motor vendar finance tega ne omogočajo še)

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal smešno vprašanje sam......

Star sm 22 in se mi zdi, da sem že kar malce prestar za kake 125 cestne motorje, zanima me kolk stari se še vozjo na takih motorjih.

(kupil bi sicer močnejši motor vendar finance tega ne omogočajo še)

l.p.

ja tko čist odvisno vozimo se 15 let stari pa tam do 19... nikol ni prepozn za 125ko hehe, .... enim je teh 11Kw čist zadost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal smešno vprašanje sam......

Star sm 22 in se mi zdi, da sem že kar malce prestar za kake 125 cestne motorje, zanima me kolk stari se še vozjo na takih motorjih.

(kupil bi sicer močnejši motor vendar finance tega ne omogočajo še)

l.p.

zakaj pa bi bil prestar... sploh če si začetnik v motociklizmu je pametno da eno 125-ko nabaviš, da se najprej malo navadiš na motor, ker brez vsake izkušnje na kako ss 600-ko bi blo rahlo samomorilsko... tak da je celo priporočljivo, da si najprej kupiš kakšno 125-ko, predn se podaš v vode težkega motociklizma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se celo bolj splača kupit kakšen motor z več kot 125ccm in manj navit, manj športen, z majn kot 50konji (pri 125 je drago vzdrževanje+člowk si ne upa daleč pelat ker ne ve gdaj bo kej crklno). Aja, pa govorim o 2T 125, 4T pa je mogoče res malo "prešvoh"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se celo bolj splača kupit kakšen motor z več kot 125ccm in manj navit, manj športen, z majn kot 50konji (pri 125 je drago vzdrževanje+člowk si ne upa daleč pelat ker ne ve gdaj bo kej crklno). Aja, pa govorim o 2T 125, 4T pa je mogoče res malo "prešvoh"

ja ja, jaz tud ne priporočam da si kupiš 4t 125ko ker to pa je vseeno malo prešvoh (govorim iz lastnih izkušenj)...če si prej vozil skuterja, ti bo 2T 125-ka čist kul, na začetku ti bo verjetno celo prehitro... edini problem so stroški ja, ki jih boš mel z dvotaktnikom....ampak če hočeš na vsak način ss 125-ko, ti vseeno priporočam, pač bo malo več dnarja vloženega, užitek pa bo tud večji.... zaj pa odvisno kolk ti kaj pomeni, samo ne kupuj kake 4 taktne ss 125-ke v stilu CBR 125, ker to pa je polom od motorja.... in po izgledu in po vožnji sodeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker cestni motor 125 do 1700 € se splača vzet. (kaka rs aprilia?)

Pa kašni in kaj so ti stroški + kolk približni so,da vem približno kaj morem pričakovat.

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1483707

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1425341

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1421614

A se to splača? Kaj morem pazit pri takih motorjih ,ki so že dal neka skos.

L.P

(bi prebral celotno temo o rs apriliah sam je mal velik vsega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroški so veliki, crkuje pa vse. 2T nudi določene užitke ampak zahteva mnogo popravil in €

jaz ti pri 22ih letih ne svetujem 125ke, kupi močnejši motor ampak ne preveč močen... 4T, da gre nekje normalno, ne preveč ne premalo zato ker tam niaš toliko stroškov z vzdrževanjem... a je pogoj da je cestak?

aja pa še to ko si omenil 22k km... te 125ke nimajo nikjer realnih km :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T 250 bi bla pomoje kr kul. koncna 180na uro, porabe skorj ni :> ne crkuje nic...no, odvisn kko z njo delas....

je kr zadovoljiva, pa se kam dalj se da z njo [elat brez da uzitek prekines na vsake 3 sekunde s stavkom: pizda sam zdj naj mi crkne pa sm u rit :>

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja teli motorji k si jih gledou...to je vse prestaro, mocno. tko da ce bi res hotu 2t 125ko, je najboljs da kupis kasno od ksnga k je tu na forumu pa zdj prodaja, ker teli motorji so vsi zrihtani. neki jih je celo pred kratkem mel generalke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T 250 bi bla pomoje kr kul. koncna 180na uro, porabe skorj ni :> ne crkuje nic...no, odvisn kko z njo delas....

je kr zadovoljiva, pa se kam dalj se da z njo [elat brez da uzitek prekines na vsake 3 sekunde s stavkom: pizda sam zdj naj mi crkne pa sm u rit :>

:whistle:

ja samo najdi ti 4 taktno 250 supersport... mislim da jih je bore malo oz. jih sploh ni...kakšen zzr je še najbolj blizu, samo to tut ni neki čisti cestak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj vem, sam za ta dnar se 2t 125 ne splaca, ker bos mogu dat da zrihtas zihr se vsaj za eno generalko (nekje med 600 in 800 eur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kupil bi sicer močnejši motor vendar finance tega ne omogočajo še)

l.p.

je pa se ena sansa da pocakas ce se ti res ne mudi. recimo u dveh mescih mas zihr cez jurja eur. za 2500eur se pa dobi kj pametnga.

aja pa u zacetku sezone so motorji drazji :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125-ka bo hmal premal ratal, zato bi js za prvi motor priporoču kakšno vsaj 250-ko. ampak ker 250-ke težko dobiš ker jih je malo, je priporočljivo tud kakšen bolj umirjen 600 pa blokada na 25kW pa si na istem kot z 250 (recimo zzr), sam, potem ko se ga navadiš, ga odblokiraš pa praktično še privarčuješ...sej zdej se za male pare dobi že soliden 600-tak...kakšen bandit al ba sv al pa kj tazga...

mal povej, kolk je kej finančna omejitev, ker tako na pamet je težko rečt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se linkov ne da "izbrati" sam se ve kaj je na avtu.net-u pos 125 do 1700€ pa tam 22K Km.

uf...sm spregledu tale post

hja...kakšen star zzr250 bi se dobu za ta denar..., drugače pa res raje počakaj malo, pa za boljši denar boljše kupiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor pa ne kupi 600 čistega cestaka brez vsakršne blokade ker če nimaš nobenih izkušenj, se boš ziher razbil ;)

jp, mam tut jest s tem se probleme :>

brodar mas ti tut ?:> da mal prevec potegne hehe:>

vem, vem..... :topic:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, mam tut jest s tem se probleme :>

brodar mas ti tut ?:> da mal prevec potegne hehe:>

vem, vem..... :topic:

treba se je navadit sploh ko dol menjavaš pa zgubi kolo stik s podlago na malo večjih obratih al pa iz ovinkov ven z gasom... al pa celo v ovinkih z gasom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj čisto ste mi vzel voljo za tele 125 na avtonetu, očitno bo treba res še mal "zaslužit" (beri študent ) pa kupt kaj za mal več denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj čisto ste mi vzel voljo za tele 125 na avtonetu, očitno bo treba res še mal "zaslužit" (beri študent ) pa kupt kaj za mal več denarja.

ja no, za ta dnar ki si ga pripravljen odštet bi po vsej verjetnosti dobo kaki krš, ampak če nabereš kakih 2300-2500 pa bi se dalo že kaj solidnega dobit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole vse skupaj je sicer malo off topic, glede na prvo vprašanje in naslov teme :unsure: :rolleyes:

malo poglej še po forumu, malo uporabi iskalnik, pa ti mogoče še kej najde kakšno temo o rabljenih motociklih al pa kakšen nasvet o nakupu še...

sicer tukaj je bolj anti-scooter crew, če me razumeš, ampak, če si tako zelo želiš motorja, se da tud kakšen maksi skuter dobit za soliden denar...

on topic:

ja...sej vidš...v bistvu je tukej generacija več ali manj 16-17 let pa tam do max 19...ker do 18 leta sploh drugega kot 125 vozit ne moreš... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mal menjam teme, sam to me je v glavnem zanimal.

Če bo pa želja res prevelika pa premal keša pa res pride v poštev kašen 120 ali več skuter.

Sem mal gledav po netu in je res da se pod 600 bivših jurjev ne dabi kašnega spodobnega motroja,ki je mal močnejši.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo najdi ti 4 taktno 250 supersport... mislim da jih je bore malo oz. jih sploh ni...kakšen zzr je še najbolj blizu, samo to tut ni neki čisti cestak

v nemčijo pejt po cbr 250rr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!