Skoči na vsebino

Starost


belec

Priporočene objave

v nemčijo pejt po cbr 250rr :devil:

ja no ni to tak ajnfoht kot se čuje... tu je še prevoz, znanje jezika, homologacija, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem biu v podobnem položaju kot ti, pa sem kupil kar Jawo 350 ts-letnik 88, je pa 2 taktar. Jawa je mela 2200km pa zlo odbr ohranjena (potrebna edino mal ličarskih del) zraven sem pa dobu še eno komplet za dele+še eno mašino v kosih pa dost še zapakiranih original delov. Za vse skupaj pa sem odštel okol 400eur. Če znaš vsaj mal šravfat zlo poceni prideš skoz, je pa res da moped nima nevem kakšnih voznih lastnosti, potegne pa kar dobr.

Pač to je začasno da dobim še mal izkušenj pa da predvsem zberem dovolj denarja za taprav moped (kar se bo pa verjetno zgodilo že to zimo :yea1: ).

tko da premisli tud mal o tej varjaniti-razne jawe pa MZ-ji se dobij zloo pocen, pa če kupuješ motor za prvo silo al pa za mal pobrenčat okol po vasi so čist uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem biu v podobnem položaju kot ti, pa sem kupil kar Jawo 350 ts-letnik 88, je pa 2 taktar. Jawa je mela 2200km pa zlo odbr ohranjena (potrebna edino mal ličarskih del) zraven sem pa dobu še eno komplet za dele+še eno mašino v kosih pa dost še zapakiranih original delov. Za vse skupaj pa sem odštel okol 400eur. Če znaš vsaj mal šravfat zlo poceni prideš skoz, je pa res da moped nima nevem kakšnih voznih lastnosti, potegne pa kar dobr.

Pač to je začasno da dobim še mal izkušenj pa da predvsem zberem dovolj denarja za taprav moped (kar se bo pa verjetno zgodilo že to zimo :yea1: ).

tko da premisli tud mal o tej varjaniti-razne jawe pa MZ-ji se dobij zloo pocen, pa če kupuješ motor za prvo silo al pa za mal pobrenčat okol po vasi so čist uredu.

joj ne mi o jawi, jaz mam jawo dandy 125 (98 letnik), pa mam več šraufanja z njo kot z kakim dvotaktnim.... crknilo je že praktično vse razn mašine, ki je 4 taktna in seveda sposojena od honde... za malo dnara, malo muzike pubeci... no res je da je bil moj karamboliran in od takrat dalje crkuje praktično vse, samo tolk pa spet ne bi smelo.... je pa res da tisto kar crkne je zelo poceni za nabavit- je pa problem kje to dobiti... zobnike naprimer sem se jebal celo večnost da bi jih dobil, na koncu sem jih dal po meri nardit in kalit enemu privatniku... no jaz vsekakor ne priporočam jawe, čeprav motorčič v osnovi ni slab in je za po mestu in tak malo na krajše razdalje zelo fajn- ker je lahek, in okreten, pa še potegne kar solidno za 4 taktnika

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nemčijo pejt po cbr 250rr :devil:

nisi že nalimu en link do nje?

kter letnik pa za kolk dnarja bi se to doblo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer tukaj je bolj anti-scooter crew, če me razumeš, ampak, če si tako zelo želiš motorja, se da tud kakšen maksi skuter dobit za soliden denar...

skuter NI noben motor :nono: skuter pač... če si želi motor, si želi motor... jebeš skutera brez prestav pa tiste male kole... to je pač za po mestu za praktične namene... glede na to da je pogledoval za rsko si pomoje ne želi skuterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem biu v podobnem položaju kot ti, pa sem kupil kar Jawo 350 ts-letnik 88, je pa 2 taktar. Jawa je mela 2200km pa zlo odbr ohranjena (potrebna edino mal ličarskih del) zraven sem pa dobu še eno komplet za dele+še eno mašino v kosih pa dost še zapakiranih original delov. Za vse skupaj pa sem odštel okol 400eur. Če znaš vsaj mal šravfat zlo poceni prideš skoz, je pa res da moped nima nevem kakšnih voznih lastnosti, potegne pa kar dobr.

Pač to je začasno da dobim še mal izkušenj pa da predvsem zberem dovolj denarja za taprav moped (kar se bo pa verjetno zgodilo že to zimo :yea1: ).

tko da premisli tud mal o tej varjaniti-razne jawe pa MZ-ji se dobij zloo pocen, pa če kupuješ motor za prvo silo al pa za mal pobrenčat okol po vasi so čist uredu.

ja...vidš...kšnga mz-ja bi se pa splačalo vzet...sicer so stari cca 20 let, ampak, kolk jih js poznam so to kr ql motorji...250cc 4T...mal ga poštimaš...

ne vem no...pozanimaj se pri kom, k se bol spozna na te mašince...veliko ti pa tud pove že to, da se jih še vedno kar precej veselo fura okol, mogoče dobiš kakšnega ohranjenega tle...

sej če bol pogledaš, verjetno si bolj kot ne zelo, zelo želiš motorja...mal stisneš še kakšen mesec al pa dva, pa potem kupiš res eno 250-ko za začetek...

skuter NI noben motor :nono: skuter pač... če si želi motor, si želi motor... jebeš skutera brez prestav pa tiste male kole... to je pač za po mestu za praktične namene... glede na to da je pogledoval za rsko si pomoje ne želi skuterja...

maš res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...vidš...kšnga mz-ja bi se pa splačalo vzet...sicer so stari cca 20 let, ampak, kolk jih js poznam so to kr ql motorji...250cc 4T...mal ga poštimaš...

ne vem no...pozanimaj se pri kom, k se bol spozna na te mašince...veliko ti pa tud pove že to, da se jih še vedno kar precej veselo fura okol, mogoče dobiš kakšnega ohranjenega tle...

sej če bol pogledaš, verjetno si bolj kot ne zelo, zelo želiš motorja...mal stisneš še kakšen mesec al pa dva, pa potem kupiš res eno 250-ko za začetek...

maš res

moj sosed ma mz 250-ko, zdaj se že en čas ne vozi z njo ker je fazera kupo... če te kaj zanima glede te stare šare lahko povprašam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa kaj bo s to staro jajco... te raje nič ne kupi ne vem zakaj ste ga zmešali z jawami pa mzji... to je stari motor, morda še vredu dela ampak vozne lastnosti pa so na nuli... jebeš to :D v ovinkih je tak fajn ko atx :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa kaj bo s to staro jajco... te raje nič ne kupi ne vem zakaj ste ga zmešali z jawami pa mzji... to je stari motor, morda še vredu dela ampak vozne lastnosti pa so na nuli... jebeš to :D

jaz tudi tako pravim, ampak če se pač zanima, lahko povprašam ne... tukaj ni nič narobe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm mislu Jawo al pa MZ lih tok da nisi brez, pa pocen so, popravlaš ga pa itak sam (morš pa mal znat)-pol pa našparaš pa en orng motor nad 600ccm kupiš, ker tud razne 125-ke so navadni mopedi k nikamor ne grejo. Pač človek je star 22 let pa bo lahko dobu izpit za neomejeno in vozu orng motor, ne pa da bo dau 1500-2000 eur za enga dobrga 125-250ccm motorčič ko pa za 3000-3500eur že dobiš zelo solidnega japonca.

Drgač je res da je jawa dost neokretna pa težka kakšn MZ etz je pa mal bolš. Sam kakšnga zlo velicga problema nebi smelo bit-pač lih po kolenu ne morš vozit. Drugač bi blo pa dobr, če bi se oglasiu kakšen starejši motorist, ki je dejansko nekaj časa vozil te motorje.

Bom odpru temo v kategoriji motociklov-pač nevem če kdo od starejših bere to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super ja fantu brez vsakršnih izkušenj predlagaš da ko našpara naj en ornk motor nad 600 kupi :worship:

kje pa to vidiš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super ja fantu brez vsakršnih izkušenj predlagaš da ko našpara naj en ornk motor nad 600 kupi :worship:

Ne nisi razumeu-jst sm mu predlagu naj kpi nekaj pocen za prvo silo pa da se mal navadi na motorje pol pa nej našpara pa si nekaj orng kupi.

A je imeu že kdo kakšne izkušnje z kupovanjem rabljenih motorjev v tujini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj kupuješ...če poznaš kakšnega pravega majstra, se splača, če greš pa na lastno pest, je pa vprašanje s papirji...

ne vem...odvisno, recimo cbr250 ni v sloveniji, pa bi bil problem s homologacijo po mojem...če maš pa kaj bolj vsakdanjega, bi se pa verjetno dalo kaj uštimat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ..

Prebiram tele debate, pa me pri kaksnem postu kar glava zaboli .. :headbang:

Ob kaksnem komentarju bi si mocno zelel, da se starostna lestvica se bolj dvigne. :yes:

Dajte si pogledat en taksen video v celoti, pa je bolj mile vsebine:

kaj se zgodi, ko dobi 600ccm "neodgovorna" oseba. Z tem ne zalim in ne posplosujem nobenega,

saj osebno ne poznam nobenega.

Na komentar o letih, ki so primerna za 125ccm "mlincke", pa naj povem, da se blizam letom, ki jih imajo

Vasi starsi, pa sem z svojim 125ccm mlinckom s 22kW kar zadovoljen.

Saj je res, da te marsikateri pusti zadaj, ampak na koncu pa vsi prispemo na cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa brca motor ko da je on kriv da se je razkopu, matr bi ga okol kepe prtegnu da se tri dni ne bi sestavu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga tud kr poču-ogroža sebe, kar je še najmanši problem, bol je zaskrbljujoče da je te svoje neumne trike izvajal na dokaj prometnih cestah, s čimer ogroža še druge udeležence v prometu. Motor sta mu pa verjetn itak ati pa mami kupla tko da ga briga...

Drgač pa bi se pomoje morala kariera vsakega slovenskega motorista začet najprej z tomos apn6 al pa kej podobnega pol pa nadaljevat. Je pa tko da se eni ustavjo pri 125 (čeprav redki) eni pa pač rabjo vedn močnejše zadeve... Samo na te močnejše zadeve pač presedlaš takrat, ko 100% obvaldaš manjše motorje in ti le te niso zadost. Pa mal pameti v glavi je tud treba met.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% ne boš nikoli in nikdar v življenju obvladal motorja

vedno, čisto vedno pride situacija, ki te preseneti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% ne boš nikoli in nikdar v življenju obvladal motorja

vedno, čisto vedno pride situacija, ki te preseneti

Bravo .. :worship: :worship:

Mene je ze, kar nekajkrat. In lahko trdim, da ce bi bil na mocnejsem mlincku, bi se drugace koncalo kot pa se je.

Meni 22kw odgovarja. Za vsakodnevna potepanja poleti, in tudi po srednji dalmaciji me je fural brez problema.

Vsaj vidim ob poti kje se peljem .. he he :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa to vidiš :?

našparaš pa en orng motor nad 600ccm kupiš, ker tud razne 125-ke so navadni mopedi k nikamor ne grejo. Pač človek je star 22 let pa bo lahko dobu izpit za neomejeno in vozu orng motor, ne pa da bo dau 1500-2000 eur za enga dobrga 125-250ccm motorčič ko pa za 3000-3500eur že dobiš zelo solidnega japonca.

to sem imel v mislih

Ne nisi razumeu-jst sm mu predlagu naj kpi nekaj pocen za prvo silo pa da se mal navadi na motorje pol pa nej našpara pa si nekaj orng kupi.

to pa je nekaj drugega ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izpita mam že en cajt neomejeno,izkušnje so pa s skuterja,ki ima tud že kar nekaj km.

Pa kašnega Mz ja res ne bi ja.

L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!