Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

no, Irglova je sprejemljiva, sej je tako ne bi slišal razen z očmi... :whistle:

sicer pa sem zasledil včeraj v primorskih novicah, da se bodo zmanjšale državne subvencije za majhne šole...in kar enepar takih "vaških šol" je tu ob slovenski zahodni meji, prav tako ob meji s hrvaško na ilirskobistriškem-brkinskem področju. zadeva gre za postopen prenos finančnega "bremena" iz države na občine, pa čeprav so take šole še zadnji braniki slovenstva v takih odročnejših krajih. ker so naših belogardističnih izdajalcev polna usta "nacionalnega interesa" bi pričakovali, da bo več smisla za ohranitev takih šol, ki nedvomno ogromno prispevaje tudi k kulturnemu življenju in ohranjanju slovenstva. Ker pa gre večinoma za primorske kraje in je primorska za JJ in kliko še vedno "rdeča trdnjava" je po svoje razumljivo, da puščajo odprta vrata poitalijančevanju našega narodnostnega ozemlja.

Dragi JJ, če kje, si boš nos polomil ravno na primorskem. Tu izdajalcev nismo nikoli marali. To boš plačal na naslednjih volitvah.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je g.JJ kupoval in prodajal med drugimi tudi orožje, menim, da je verjetno storil tudi to dogovarjanje. Dobili so ga že na drugih lažeh, s preizkavo Sove ogroža nacionalno varnost, zato menim da je častihlepen. Ampak ljudje, pomislite. S tem, ko se je dogovarjal za incidente v Piranskem zalivu, je izdal in prodal Slovenski narod, kot belogardisi med drugo svetovno vojno. Meni je osegno zalučal nož, in to v hrbet.

Hja... končno eno konkretno in človeka dostojno mnenje o Janezu Janši. Spečal se je z izdajalci in postal izdajalec. Spominja me na slavnega Natlačena, ki je izrekal dobrodošlice okupatorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, Irglova je sprejemljiva, sej je tako ne bi slišal razen z očmi... :whistle:

sicer pa sem zasledil včeraj v primorskih novicah, da se bodo zmanjšale državne subvencije za majhne šole...in kar enepar takih "vaških šol" je tu ob slovenski zahodni meji, prav tako ob meji s hrvaško na ilirskobistriškem-brkinskem področju. zadeva gre za postopen prenos finančnega "bremena" iz države na občine, pa čeprav so take šole še zadnji braniki slovenstva v takih odročnejših krajih. ker so naših belogardističnih izdajalcev polna usta "nacionalnega interesa" bi pričakovali, da bo več smisla za ohranitev takih šol, ki nedvomno ogromno prispevaje tudi k kulturnemu življenju in ohranjanju slovenstva. Ker pa gre večinoma za primorske kraje in je primorska za JJ in kliko še vedno "rdeča trdnjava" je po svoje razumljivo, da puščajo odprta vrata poitalijančevanju našega narodnostnega ozemlja.

Dragi JJ, če kje, si boš nos polomil ravno na primorskem. Tu izdajalcev nismo nikoli marali. To boš plačal na naslednjih volitvah.

Irglova ima sexi usta (samo molčat mora).Kaj pa pričakuješ od JJ , začel je z romi(cigani), nadaljuje s primorci(bolj prefrigano).Že videno nekje pred leti , mali možiček z brki :fredy: nadarjen pleskar.

Ben ala če Dučeju ni uspelo anke JJ ne bo.

:worship: Basta (buona pasta). :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vohal je, da bodo na volitvah popušili. Daljnovidnost je lepa čednost, sploh za nadaljevanje kariere.

Sploh pa sta z Janšo že od nekdaj na Ti. Fajn je bit prijatelj z vsemi, to bo prišlo prav tudi Pahorju. :rolleyes:

Glede idiotov: stare in obrabljene floskule, g. Wolf. B)

Ene stavri so večne.

Blagor orginalnom in edino pravo mislečim.

Tu se popolnoma strinjam s teboj. Ostani na svojem nivoju, tam tudi spadaš.

Verjameš al ne BOM z veseljem in prepričanjem.

Ker ne biti na svojem nivoju je že mal klinični primerek

:xx:

Nekaj v tem stilu.Ko mu pa stranka ni hotela več nudit "kot uglednemu članu LDS" ugodnosti ki jih je zahteval, je začel solirat in koketirat s tistimi ,ki je že zdavnaj bil na ti.Smo pozabili njegove želje po evro poslancu,podpisovanje Vilniške izjave, zaletavanje v NATO (ritolizenje bushijem).

- kaj se pa tiče uporabe izraza IDIOT me le ta ne gane, posebno ne od osebe ki jo ne poznam in dvomim da me ona pozna.

Včasih pa prisluhnem KUD IDIOTOM. :worship:

mirno morje

A moram res dobesedno napisat? To kar očitaš Ruplu je takrat LDS podpirala in zagovarjala in njegove usephe-DEJANJA-izpostavljala kot uspeh in rezultate svoje vladavine. Za to mojo trditev obstajajo dokumenti in zapisi v medijih, tudi na netu. ZATO !!!

In če takrat niste kritizirali Rupla kje moralna pravica da to počnete zdaj

LE ZAKAJ ?! :whistle:

Od takrat ko je razbil DS in mislim da že mal prej ga ne maram. Vendar mu moram priznat profesionalnost in rezultate. Vse kar smo imeli od zunanjih je on daleč pred vsemi.

Nikoli ne uporabljam osebnih kvalifikacij v načelni in vsebinski debati. Analogija spuščanja na osebni nivo je notorična.

Po domače: Kdo je začel z oblačenjem in slačenjem? In spuščanjem na osebni nivo. Izpostavljanje podpisa, ki nima nobene vsebinske povezave z debato.

"Tisti, ki seje veter žanje vihar."

Vohal je, da bodo na volitvah popušili. Daljnovidnost je lepa čednost, sploh za nadaljevanje kariere.

Sploh pa sta z Janšo že od nekdaj na Ti. Fajn je bit prijatelj z vsemi, to bo prišlo prav tudi Pahorju. :rolleyes:

Glede idiotov: stare in obrabljene floskule, g. Wolf. B)

Še to, čeprav sem o tem že pisal: Midva sva si bila na ti. In ne verjamem da bi če bi se srečala še bila. In kljub temu, da je on verjetno glavni razlog, da sam nisem več politično aktiven ne morem pljuvat po njegovem delu in rezultatih čeprav mi marsikatera njegova osebna lastnost ni všeč in mu imam marsikaj očitat.

Če hočemo, da so drugi pošteni in objektivni do nas bodimo najprej mi do drugih in seveda sebe.

no, Irglova je sprejemljiva, sej je tako ne bi slišal razen z očmi... :whistle:

sicer pa sem zasledil včeraj v primorskih novicah, da se bodo zmanjšale državne subvencije za majhne šole...in kar enepar takih "vaških šol" je tu ob slovenski zahodni meji, prav tako ob meji s hrvaško na ilirskobistriškem-brkinskem področju. zadeva gre za postopen prenos finančnega "bremena" iz države na občine, pa čeprav so take šole še zadnji braniki slovenstva v takih odročnejših krajih. ker so naših belogardističnih izdajalcev polna usta "nacionalnega interesa" bi pričakovali, da bo več smisla za ohranitev takih šol, ki nedvomno ogromno prispevaje tudi k kulturnemu življenju in ohranjanju slovenstva. Ker pa gre večinoma za primorske kraje in je primorska za JJ in kliko še vedno "rdeča trdnjava" je po svoje razumljivo, da puščajo odprta vrata poitalijančevanju našega narodnostnega ozemlja.

Dragi JJ, če kje, si boš nos polomil ravno na primorskem. Tu izdajalcev nismo nikoli marali. To boš plačal na naslednjih volitvah.

Res je.

Dokaz so polne jame.

Tudi otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si klinični primer, ali kar dvojček JJ-u.Dvomim, da si kam prilezel v svoji politični karieri ki jo omenjaš in to je dobro..Da da famozne fojbe mar ne, polne pobitih italijančkov(na tisoče in več), sedaj pa ugotavljaš da tudi otrok.Z oblačenjem in slačenjem sem začel jaz(asociacija na tvoj podpis, v tistem delu da obleka naredi človeka) nič zlo namernega ni bilo mišljeno, vendar ...

Glede spuščanja na osebni nivo, seveda se ti z idiotom dviguješ nad vse drugače misleče?in ko si tako dvignjen si malo preberi zgodovinsko gradivo glede fojb(lahko tudi italijanskih zgodovinarjev ) in ne pisarije jezulov ali fašistov.Smo primorci polnili jame-fojbe ? je to to, kar si hotel povedati?

In sebe imenuješ človek dialoga, argumentov.Smiliš se mi, in to je osebno.Nikjer ne povzdigujem LDS, z nekaj zapisanega o stranki se lahko tudi strinjam s teboj.V stranko se je nateplo veliko "liberalno mislečih", ki pa so ravno zato tudi odšli ,ko niso bili več pri koritu in prav je tako.In konec koncev kateri vladi/ stranki je uspelo poenotiti sindikate in tisoče državljanov spraviti v zasneženo Ljubljano?

Stranki ki se je na poti vzpenjanja na ablast otresla iz svojega imena, zanjo očitno motečega SOCIAL-na.

Lep pozdrav iz združene primorske

Torej je JJ naredil vseen (končno) nekaj dobrega ker me je "spravil" iz politike.

Potem pa ni tok slabe

res,res

Jame po Primorskem so polne kosti, tudi otroških. Nisem se spuščal v ugotavljanje, še manj trditve, kdo je to naredil. Dejstvo je da je to naredila ali vsaj omogočila takratna oblast. In ker je takratna oblast in popznejša to prikrivala verjetno ni bilo vse pošteno in primerno.

Kar se LDSa tiče in tega kar je združevala in kdo vse v njej je bil in je, zaradi lastnih interesov se da ugotovit. Dejstvo ja, da LDSu ti ljudje-KI SO BILI NJEN SESTAVNI-ORGANSKI DEL niso motili in se jih ni poskušala znebit in spucat. Kar je JJ naredil (lahko ti naštejem nekaj ljudi. dr. Prunk je že eden od teh). In dejstvo je da dokler so bili pri koritu je blo vse vrdu in so "držali skupaj". Potem pa...

Ko so intepelirali Drnovška je ta v parlamentu za takratno opozicijo rekel, da se bodo poklali med sabo za njegovo dediščino in LDSovci so se v parlametu potem temu smejali.

In potem so se eni res poklali(skregali) .)

Toliko o verodostojnosti dol. LDSovcev in stranke kot naslednice, ki se do teh ljudi ni vrednostno opredelila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učili so nas, da je zgodovina pomembna samo zato, da ne bi ponavljali napak iz preteklosti. Vsako poglabljanje je zguba cajta.

Zatorej vrnimo Istri obraz, kot ga je imela nekdaj:

20070701082736_MapSlovenskaObala.GIF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, jaz sem pa mislil, da nisi pravi Slovenec, če ne trdiš, da je Slovenija vsaj do Mirne?

A ni bilo to včasih vse italijansko?

A ni bilo še prej avstrijsko?

Pa prej beneško?

Pa prej rimsko?

Kdaj se gremo spet pobijat?

Eni ste res zakompleksani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, jaz sem pa mislil, da nisi pravi Slovenec, če ne trdiš, da je Slovenija vsaj do Mirne?

Na dan z dejanji ...

A ni bilo to včasih vse italijansko?

A ni bilo še prej avstrijsko?

Pa prej beneško?

Pa prej rimsko?

Kdaj se gremo spet pobijat?

Eni ste res zakompleksani.

Naslov teme je "Dogovarjanje s Hrvati". Za vsake od navedenih lahko odpreš novo temo. Ampak, kot rečeno: zguba cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je "Dogovarjanje s Hrvati". Za vsake od navedenih lahko odpreš novo temo. Ampak, kot rečeno: zguba cajta.

In kje ti vidiš povezavo med domnevnim prisluškovanjem domnevnim dogovorom med Janšo in Sanaderjem (naslov teme) ter nerešeno mejo v Piranskem zalivu, razen posredno, seveda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vidim samo še enega s kompleksom kvadratnega kilometra in 25ih litrov morja.

Če pa že tako rineš s tem pa vsaj podaj magično rešitev, s katerobo Slovenija dosegla mejo, ki je zarisano na zgoraj priloženi karti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je JJ naredil vseen (končno) nekaj dobrega ker me je "spravil" iz politike.

Potem pa ni tok slabe

res,res

Jame po Primorskem so polne kosti, tudi otroških. Nisem se spuščal v ugotavljanje, še manj trditve, kdo je to naredil. Dejstvo je da je to naredila ali vsaj omogočila takratna oblast. In ker je takratna oblast in popznejša to prikrivala verjetno ni bilo vse pošteno in primerno.

Kar se LDSa tiče in tega kar je združevala in kdo vse v njej je bil in je, zaradi lastnih interesov se da ugotovit. Dejstvo ja, da LDSu ti ljudje-KI SO BILI NJEN SESTAVNI-ORGANSKI DEL niso motili in se jih ni poskušala znebit in spucat. Kar je JJ naredil (lahko ti naštejem nekaj ljudi. dr. Prunk je že eden od teh). In dejstvo je da dokler so bili pri koritu je blo vse vrdu in so "držali skupaj". Potem pa...

Ko so intepelirali Drnovška je ta v parlamentu za takratno opozicijo rekel, da se bodo poklali med sabo za njegovo dediščino in LDSovci so se v parlametu potem temu smejali.

In potem so se eni res poklali(skregali) .)

Toliko o verodostojnosti dol. LDSovcev in stranke kot naslednice, ki se do teh ljudi ni vrednostno opredelila.

Ja , ja,dr.Prunk.Mi lahko pojasniš Hvalico?Temu kar ti rečeš,znebiti-spucati tako samoumevno je lahko le v JJ stranki, en vodja ena stranka.LDS pač deluje drugače.Prislinjavcev in koritnikov se ne manjka v nobeni stranki,to veva oba.Počakajva da še malo upade podpora SDS-u, kaj misliš kaj bo drugače s koritniki pri vas?In v končni fazi ko je Gantar in njegova branža veselo lezla JJ v ... upajoč da bodo hitreje poplačani za svoje usluge, ga sedaj veselo zapušča...Zakaj... ker so ugotovili da JJ-u razen do sebe, dol visi.Eno so predvolilne obljube drugo pa uresničevanje le-teh.Do včeraj super gospodarska rast, skoraj razpolovljena brezposelnost itd... danes pa grozi inflacija, ki za sabo povleče vse ostalo.

Sicer se za JJ-a ne bojim,ostal bo na površju vedno,tonejo vojaki okoli njega(samuraji) pa še vpijejo BANZAI.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenija kupuje istro.

Točno tako, smo celo pred jezuli.Več kot nakupimo, manj nas imajo radi.Tokokrog sklenjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se branil kompleksa 1km2 ...

20070712231652_Clip_2.jpg

No pa še nadaljevanje iz SSKJ:

4. podzavestne predstave, čustva, ki vplivajo na

človekovo duševnost in povzročajo motnje: ne

pozna predsodkov in kompleksov; vidni sta dve

potezi njegovih čustvenih kompleksov / ima

kompleks pred boleznimi / manjvrednostni

kompleks ali kompleks manjvrednosti pomanjkanje

samozavesti zaradi resnične ali namišljene osebne

pomanjkljivosti

Zanimiv je pa tudi ta izraz:

pizda -e ž (i) vulg.

1. žensko spolovilo: pizda in kurec

2. ničvreden, slab človek: pizda si, če tega ne

narediš / kot psovka molči, ti pizda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , ja,dr.Prunk.Mi lahko pojasniš Hvalico?Temu kar ti rečeš,znebiti-spucati tako samoumevno je lahko le v JJ stranki, en vodja ena stranka.LDS pač deluje drugače.Prislinjavcev in koritnikov se ne manjka v nobeni stranki,to veva oba.Počakajva da še malo upade podpora SDS-u, kaj misliš kaj bo drugače s koritniki pri vas?In v končni fazi ko je Gantar in njegova branža veselo lezla JJ v ... upajoč da bodo hitreje poplačani za svoje usluge, ga sedaj veselo zapušča...Zakaj... ker so ugotovili da JJ-u razen do sebe, dol visi.Eno so predvolilne obljube drugo pa uresničevanje le-teh.Do včeraj super gospodarska rast, skoraj razpolovljena brezposelnost itd... danes pa grozi inflacija, ki za sabo povleče vse ostalo.

Sicer se za JJ-a ne bojim,ostal bo na površju vedno,tonejo vojaki okoli njega(samuraji) pa še vpijejo BANZAI.

lp

Nametal si nekaj med sabo čist neodvisnih stvari in ti nimam cajta pa tud ne da se mi argumentirano odgovarjat.

Vsak, ki dela dela napake in to sem vedno trdil in tudi zato pravim da SLO rabi potentno opozicijo. JJ je marsikaj za očitat in ga je treba držat kot vsakega.

Zato pa blejanje; za vse je kriv JJ, in vse je narobe, in... To mu samo koristi, ker si kritiki sami jemljejo verodostojnost.

Namesto, da bi zahtevali odstop Mateja, Bručana, prbili JJ in(ali) Ropa zaradi svinjarije, ki škodi državi se prodajejo izrabljene, prežvečene in za lase potegnenjene diskvalifikacije s strani prodanih pisunov.

Ivo je zelo vredu človk bil in verjamme, da še je. Človek, ki je na svoji koži v tujini večkrat čutil kaj je drugorazredni, prej tretjerazredni držvlljan. In iz tega je izhajala tudi njegova energija in volja proti enopartijstvu in njenemu ostanku. To kar je in kako je naredil njemu je grdo in ena večjih, verjetno največja, zamera.

Vendar !

To je politična realnost.

In čeprav je v stranko prišel za Hvalico, tudi mano(sam mislim, da nisem več član ker ne plačujem članarine že več kot 13 let) je notorično uspešnejši, sposobnejši in rezultati potrjujejo pravilnost njegovih dejanj.

Sam se na tvojem mestu ne bi upal hvalit da pa v LDS je bolje, drugače...

Sam v razmislek: A misliš. da če se je Drnovšek takrat odločil da bo tako in tako, da potem to na predsedstvu oz. svetu ni bilo izglasovano?!

Daj no !

Vedno sem spoštoval in spoštujem, če je le kolikor toliko smiselno, mnenje drugih in (hvala kurc,) drugače mislečih SAM ne mi ribez prodajat za lubenice.

Pa vredu vikend !

Sam še ketno našpanam pa gasa do nedelje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nametal si nekaj med sabo čist neodvisnih stvari in ti nimam cajta pa tud ne da se mi argumentirano odgovarjat.

Vsak, ki dela dela napake in to sem vedno trdil in tudi zato pravim da SLO rabi potentno opozicijo. JJ je marsikaj za očitat in ga je treba držat kot vsakega.

Zato pa blejanje; za vse je kriv JJ, in vse je narobe, in... To mu samo koristi, ker si kritiki sami jemljejo verodostojnost.

Namesto, da bi zahtevali odstop Mateja, Bručana, prbili JJ in(ali) Ropa zaradi svinjarije, ki škodi državi se prodajejo izrabljene, prežvečene in za lase potegnenjene diskvalifikacije s strani prodanih pisunov.

Ivo je zelo vredu človk bil in verjamme, da še je. Človek, ki je na svoji koži v tujini večkrat čutil kaj je drugorazredni, prej tretjerazredni držvlljan. In iz tega je izhajala tudi njegova energija in volja proti enopartijstvu in njenemu ostanku. To kar je in kako je naredil njemu je grdo in ena večjih, verjetno največja, zamera.

Vendar !

To je politična realnost.

In čeprav je v stranko prišel za Hvalico, tudi mano(sam mislim, da nisem več član ker ne plačujem članarine že več kot 13 let) je notorično uspešnejši, sposobnejši in rezultati potrjujejo pravilnost njegovih dejanj.

Sam se na tvojem mestu ne bi upal hvalit da pa v LDS je bolje, drugače...

Sam v razmislek: A misliš. da če se je Drnovšek takrat odločil da bo tako in tako, da potem to na predsedstvu oz. svetu ni bilo izglasovano?!

Daj no !

Vedno sem spoštoval in spoštujem, če je le kolikor toliko smiselno, mnenje drugih in (hvala kurc,) drugače mislečih SAM ne mi ribez prodajat za lubenice.

Pa vredu vikend !

Sam še ketno našpanam pa gasa do nedelje :yea1:

Hvala za vikend.Res bi bilo škoda tvojega cajta, kot je mojega ,da bi ti argumentirano odgovarjal.Drugače pa se ne ukvarjam s prodajo sadja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vikend.Res bi bilo škoda tvojega cajta, kot je mojega ,da bi ti argumentirano odgovarjal.Drugače pa se ne ukvarjam s prodajo sadja.

m

MI S KMETOV SMO VEDNO SPOŠTOVALI IN REŠPEKTIRALI TRGOVCE. kER SMO VEDELI, DA PA VSAK TO RES NE MORE BIT.

NAJBOLJ ZANIČEVALI SMO PA LJUDI ,KI SO BILI VEDNO SAMO PRORAČUNSKI STROŠEK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m

MI S KMETOV SMO VEDNO SPOŠTOVALI IN REŠPEKTIRALI TRGOVCE. kER SMO VEDELI, DA PA VSAK TO RES NE MORE BIT.

NAJBOLJ ZANIČEVALI SMO PA LJUDI ,KI SO BILI VEDNO SAMO PRORAČUNSKI STROŠEK.

Kaj čmo, kmečka pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo, kmečka pamet.

... ima dostikrat več smisla in logike kot (wannabe) meščanska :evilgrin:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ima dostikrat več smisla in logike kot (wannabe) meščanska :evilgrin:

El Barto

Srvar ki je smiselna ni vedno logična... al ja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!