Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

ne mi rečt da je na delu "laboratorij UDBE" kot je začel Jerovšek zdaj govorit ko ne more več drugega obtožit :slap:

ej, pa to ne moreš verjet ! obvezna hospitalizacija! :slap: kot da prebiraš nove serije alana forda !

baje je ta laboratorij tudi mobilen tako da ga je nemogoče izslediti ! zdaj pri enem zdaj pri drugem pokojnem komunistu ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, pa to ne moreš verjet ! obvezna hospitalizacija! :slap: kot da prebiraš nove serije alana forda !

baje je ta laboratorij tudi mobilen tako da ga je nemogoče izslediti ! zdaj pri enem zdaj pri drugem pokojnem komunistu ! :krneki:

moreš razumet da se bodo pri nas začele trgatve in da je "naš poslanec joža" kot ga imenujemo v teh krajih verjetno pomagal komu sode praznit da bo plac za novo vino in je mogoče na kako žveplano zadevo naletel al pa si je glasove v makolah nabiral in je kakega šmarjaka tresnil :naughty:

mogoče pa je samo (po vzoru koga drugega) doživel razodetje in spregledal (kot bi rekel Damian) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, prijatelj moj, tudi ti si zaveden.........tako, kot sem bil jaz včasih.

Šele po volitvah 2004, ko smo začeli živeti v pravi demokraciji, šele tedaj sem uvidel svojo zmoto.

Šele sedaj, ko oblast dela samo v dobro ljudi, sploh pa v dobro malega človeka, sem dojel, kako težko mi je bilo in kako sem psihično trpel v času krutega enoumja , da sploh ne govorim o času po krvavi in temačni diktaturi, ko je po diktatorju in po rešitvi izpod težkega jarma razbite države na oblast prišla LDS.

Tudi izjave glede tajnega dogovarjanja so po moje čisti populizem bivšega režima, ki mu ob skoraj vseh izpolnjenih obljubah trenutne Ljubljene oblasti ne preostane drugega, kot metanje takih bombic. In prepričan sem, da bo naš premier tudi obljubo glede rešitev problemov s Hrvaško izpolnil. Vsaj tako, kot je vse ostale.

damian in vsi ostali ki ne verjamete v dogovarjanje, na lastna ušesa in oči, sem slišal in videl savudrijske ribiče, kako so se med seboj pogovarjali, da so jih klicali iz bujske občine, naj delajo incidente v piranskem zalivu, še zlasti glasen je bil tisti ribič, ki nam je kazal rit, tko da neki je na tem, je pa ta ritonja član HDZ, tolk o dogovarjanju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rop se je v vsakem primeru ustrelil v koleno (kar sem že argumentiral)

Če je podražitev kriva prejšnja vlada potem je kriva tudi visoke gospodarske rasti.

Takšno in podobno klobasanje ki ne vzdrži karitične presoje je škoda časa

Koliko sam. pa ne vsega, sledim dogajanju ni nikoli izjavil ampak celo navedel prbl. datum kdaj je govoril z Ivotom.

Afera oz. sranje ki so jo sproducirali gor ali dol: leteti morajo glave oz. riti z zicov.

Volk daj si prosim v miru preberi tvoj umotvor,predvsem drugi stavek,tretji se verjetno nanaša na drugega,in četrti oh,navedel je da se je pogovarjal z Ivotom kot da mu kdo očita pogovore....Kaj ima tvoj zapis z argimenti mi ni jasno.

Še vedno pravim, da se strinjam z zadnjim stavkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damian in vsi ostali ki ne verjamete v dogovarjanje, na lastna ušesa in oči, sem slišal in videl savudrijske ribiče, kako so se med seboj pogovarjali, da so jih klicali iz bujske občine, naj delajo incidente v piranskem zalivu, še zlasti glasen je bil tisti ribič, ki nam je kazal rit, tko da neki je na tem, je pa ta ritonja član HDZ, tolk o dogovarjanju :naughty:

O, prijatelj moj, tudi ti si zaveden.........tako, kot sem bil jaz včasih.

Šele po volitvah 2004, ko smo začeli živeti v pravi demokraciji, šele tedaj sem uvidel svojo zmoto.

Šele sedaj, ko oblast dela samo v dobro ljudi, sploh pa v dobro malega človeka, sem dojel, kako težko mi je bilo in kako sem psihično trpel v času krutega enoumja , da sploh ne govorim o času po krvavi in temačni diktaturi, ko je po diktatorju in po rešitvi izpod težkega jarma razbite države na oblast prišla LDS.

Tudi izjave glede tajnega dogovarjanja so po moje čisti populizem bivšega režima, ki mu ob skoraj vseh izpolnjenih obljubah trenutne Ljubljene oblasti ne preostane drugega, kot metanje takih bombic. In prepričan sem, da bo naš premier tudi obljubo glede rešitev problemov s Hrvaško izpolnil. Vsaj tako, kot je vse ostale.

To, kar si slišal pa nisi res slišal ampak si samo mislil, da si slišal..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno je bolje da so incidenti dogovorjeni, lepo pripravljeni,organizirani itd... tako se izognemo neljubim napakam ali nepričakovanim incidentom.Narod je potrebno zaščitit, saj je neveden, maltene retardiran.Nova vlada to ve in vselej poskrbi za narodov blagor.Zato JJ in apostoli le naprej, da iz vas bo še kej.

(pridruženiSDSlumpproletarjatpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočemo biti za zgled EU in ostalemu svetu pokazati kaj je Slovenska demokracija,predlagam,da v času SLO predsedovanja EU-ju Hrvaški podarimo še preostanek Istre in tako pripomoremo k združitvi obeh Istr.

Opomba:Hrvaška je z uspešnim lobiranjem pri J.B.T. leta 1945 uspela priključiti večino Istre z otoki Krk in Cres ,sedaj pa bi lahko v znak dobro sosedskih odnosov in v izogib incindentom,podarili še te borne ostanke.

Pa še večina Slovencev bi se lahko pohvalila ,da je dopustovala v tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočemo biti za zgled EU in ostalemu svetu pokazati kaj je Slovenska demokracija,predlagam,da v času SLO predsedovanja EU-ju Hrvaški podarimo še preostanek Istre in tako pripomoremo k združitvi obeh Istr.

Opomba:Hrvaška je z uspešnim lobiranjem pri J.B.T. leta 1945 uspela priključiti večino Istre z otoki Krk in Cres ,sedaj pa bi lahko v znak dobro sosedskih odnosov in v izogib incindentom,podarili še te borne ostanke.

Pa še večina Slovencev bi se lahko pohvalila ,da je dopustovala v tujini.

Ne pozabi da del Istre sega tudi na italijansko stran.Torej združena Istra po vzoru Vatikana... podpišem.valuta pa evrokunič. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, prijatelj moj, tudi ti si zaveden.........tako, kot sem bil jaz včasih.

Šele po volitvah 2004, ko smo začeli živeti v pravi demokraciji, šele tedaj sem uvidel svojo zmoto.

Šele sedaj, ko oblast dela samo v dobro ljudi, sploh pa v dobro malega človeka, sem dojel, kako težko mi je bilo in kako sem psihično trpel v času krutega enoumja , da sploh ne govorim o času po krvavi in temačni diktaturi, ko je po diktatorju in po rešitvi izpod težkega jarma razbite države na oblast prišla LDS.

Tudi izjave glede tajnega dogovarjanja so po moje čisti populizem bivšega režima, ki mu ob skoraj vseh izpolnjenih obljubah trenutne Ljubljene oblasti ne preostane drugega, kot metanje takih bombic. In prepričan sem, da bo naš premier tudi obljubo glede rešitev problemov s Hrvaško izpolnil. Vsaj tako, kot je vse ostale.

To, kar si slišal pa nisi res slišal ampak si samo mislil, da si slišal..... :whistle:

oprosti, tebi res ni več pomoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, tebi res ni več pomoči

Res je, totalno rudeč je,Pahorjav čovek,pa z Kresalovo koketira... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damian in vsi ostali ki ne verjamete v dogovarjanje, na lastna ušesa in oči, sem slišal in videl savudrijske ribiče, kako so se med seboj pogovarjali, da so jih klicali iz bujske občine, naj delajo incidente v piranskem zalivu, še zlasti glasen je bil tisti ribič, ki nam je kazal rit, tko da neki je na tem, je pa ta ritonja član HDZ, tolk o dogovarjanju :naughty:

O jaz že verjamem, ampak se mi zdi da bi tioisti ribič bil včasih prej član SDP ali pa morda IDS-a, glede na to kako je pred leti potekalo povzdigovanje Stipeta Mesića v hrvaškega ultranacionalista, potem ko ga je zasovražila cela Hrvaška zaradi pizdarije z alkarji v Sinju... Žal so se incidenti tako ujemali z volitvami na Hrvaškem, da se mi zdi, da pri nas levica hoče podtaknit stvari ki jih je sama počela desnici... Vsekakor verjamem v dogovarjanje, Bivši partijci so bili mojstri dogovarjanja v škodo slovenskih narodnostnih ozemelj in tudi kasnejših interesov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor verjamem v dogovarjanje, Bivši partijci so bili mojstri dogovarjanja v škodo slovenskih narodnostnih ozemelj in tudi kasnejših interesov...

se strinjam in ravno JJ je eden najboljših njihovih mladih kadrov :evilgrin: potem pa še stari maček slivnik malo medijsko to dopolni in spet cela slovenija ne kupuje tommy majoneze in cedevite :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jaz že verjamem, ampak se mi zdi da bi tioisti ribič bil včasih prej član SDP ali pa morda IDS-a, glede na to kako je pred leti potekalo povzdigovanje Stipeta Mesića v hrvaškega ultranacionalista, potem ko ga je zasovražila cela Hrvaška zaradi pizdarije z alkarji v Sinju... Žal so se incidenti tako ujemali z volitvami na Hrvaškem, da se mi zdi, da pri nas levica hoče podtaknit stvari ki jih je sama počela desnici... Vsekakor verjamem v dogovarjanje, Bivši partijci so bili mojstri dogovarjanja v škodo slovenskih narodnostnih ozemelj in tudi kasnejših interesov...

bravo SF, lepo si mi odgovoril, sicer ti je pa že pervy odgovoril, tako da nebi ponavljal njegovega mišlenja, ki je isto kot moje in še od koga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kar se Janezek nauči, to Janezek zna.In Janezek je bil priden učenec.Pa da ne bo pomote, tudi naši kvazi ribiči so bili usmerjevani, pač po potrebi dnevne politike.V začetku zelo ,zelo pod kontrolo SLS.Če pa pogledamo strukturo naših ribičev glede na nacionalnost, pa se mi odpira hecno vprašanje, namreč domačinov je izredno malo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kakšna opcija...?

malo ne ?

bolj sramezljivo mickeno mogoce ?

nesramno ne ?

kaj se sploh vtikate ?

kateri vam je spolni ud ?

mars !

vec naslednjic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mrbit je že blo:

Janez Janša: Halo, Ivo, jaz sem, Janez pri telefonu.

Ivo Sanader: Janez, ti si! Slabo te čujen. Šta ima kod tebe?

Janša: Pravzaprav nič posebnega, samo zaliv me muči, to je to.

Sanader: Proliv? Misliš, diareja?

Janša: Da, tudi on, vsi me zajebavajo. Diareja mi v Mladini ubija dušo. Ne pusti mi dihati.

Sanader: Uh, zvuči gadno. Ali od čega proliv, jel od onoga ručka jučer u »Plitvicama«?

Janša: Zaliv vendar, Piranski zaliv.

Sanader: Ništa te ne čujen, šta govoriš, kakav proliv?

Janša: Pravim: Piranski zaliv! Piran!

Sanader: Pirane? Hahaha, nisu ono pirane, ti se u ribe razumiš ka ja u frižidere. Zato san ja naručija svinjetinu. Nije riba bila baš friška, oni ribar u kojega oni uzimaju ribu mi je odma bija sumnjiv.

Janša: Ribič? Sumljivi ribič? To ni slaba ideja. Misliš, da bi lahko organizirali kakšno sranje z ribiči?

Sanader: Sranje s ribom? Naravno, nemaš pojma kakvo sranje. Ako nije friška, može se od ribe dobit proliv.

Janša: Zaliv? Je možno dobiti zaliv?

Sanader: Normalno.

Janša: Dobro, saj jaz ne rabim celega zaliva. Samo tisto neko malo sranje.

Sanader: Dobro, kako ti ja u tome mogu pomoć?

Janša: Kako mi lahko pomagaš? Haha, edino tako, da pošlješ ladjo in naredimo veliko sranje.

Sanader: To nije nikakav problem, odmah šaljem policijski brod.

Janša: Ti bi res poslal policijski čoln?

Sanader: Naravno, pa čemu služe prijatelji? Reci, di ti treba brod, di da ga šaljem?

Janša: Na zahod, seveda. Proti Piranu.

Sanader: Zahod? Ti si sad u Piranu, u zahodu?

Janša: Haha, seveda. Za tebe sem vedno na zahodu.

Sanader: Toliko te stisnila ta diareja?

Janša: Da, prav obupno.

Sanader: Drugi put ipak naruči prasetinu. Nema proliva od prasetine.

Janša: Česa ni?

Sanader: Kažem, nema od prasca proliva.

Janša: Aha, ti govoriš o Prašičjem zalivu? To mi je všeč. Ti in Rop kot Hruščov in Kennedy. Že vidim naslove v časopisih: »Hrvati – kot Rusi v Prašičjem zalivu!" In potem bom sam uredil, da bo slovenska ribiška mornarica krenila proti vam.

Sanader: Hahaha, zvuči kao Drang nach Osten!

Janša: Kaj?

Sanader: Drang nach Osten, prodor na istok.

Janša: Kaj Iztok?

Sanader: Kažem, prodor na istok.

Janša: Podbregar Iztok?

Sanader: Prodor na istok, slušaš li što govorim?

Janša: Podbregar Iztok posluša, kar govoriš?! Zakaj mi nisi tega prej povedal?

Sanader: Pa govorin ti cilo vrime, čoviče!

Janša: Ves čas? Med vsem najinim pogovorom?

Sanader: Aha.

Janša: In ti to veš?

Sanader: Šta?

Janša: Da te poslušajo?

Sanader: Tko?

Janša: Policija.

Sanader: Normalno da me policija sluša. Kad im ja javin da pošalju brod za mog prijatelja Janšu zbog problema s diarejom, ima da slušaju.

Janša: Kakšna diareja?

Sanader: Pa od jučerašnjeg ručka. U "Plitvicama".

Janša: Misliš, da je bil tudi tam kak Podbregarjev špicelj?

Sanader: Naravno da je bilo šnicli. Moga si umisto ribe naručit šniclu.

Janša: Fuck! Veš, kaj to pomeni? Izpadlo bo, da sva na Plitvicah sklepala dogovore, kot je to bilo v Karađorđevu.

Sanader: Hahaha, Karađorđeva, ta ti je dobra! Fakat si moga naručit Karađorđevu šniclu.

Janša: To ni smešno! Že vidim naslove v časopisih: "Plitvice - Janševo in Sanaderjevo Karađorđevo", "Janša in Sanader kot Milošević in Tuđman", "Piranski zaliv - slovenska Bosna".

Sanader: Ja tebe ništa ne razumin, o čemu ti govoriš?

Janša: O stenogramu s Plitvic. Kot je bil stenogram iz Karađorđeva.

Sanader: Ajde, Janez, ne budali. Ko normalan može izist kilogram Karađorđevih šnicli?

Janša: Stenogram česa?

Sanader: Šnicli.

Janša: Točno o tem ti govorim. Ti še ne poznaš Iztoka. Njegovi špiclji bodo dali stenogram novinarjem.

Sanader: Hahaha, to bi stvarno bilo za novine. "Janša pojeo kilogram Karađorđevih šnicli". A i riješilo bi ti sve probleme.

Janša: Kakšne probleme?

Sanader: S prolivom, naravno.

Janša: Kako?

Sanader: Pa s kilogramom Karađorđevih garant bi dobija - zatvor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!