Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Kakšna vstaja... kakšne ovce ... pa sj sami tko hočmo .. sj volimo ... to so naši demokratično izvoljeni predstavniki ljudstva ... in zdaj na ulice demonstrirat, proti volji ljudstva ... to pa ne gre kr tko.

BULL SHIT ... zamenjat slovence al pa zamenjat državo ... EU dovoljuje, da se zaposljujemo in stalno prijavimo kjerkoli v EU, saj smo državljani EU-ja.

Pot pod noge in čao ... ali pa na volitvah svoje kandidate volt, ki jih bomo čez eno leto spet pluval na ulici ... vse se vrti kot žikino kolo :lol:

kok je fajn demokracija, a ne ... :boobies:

Kar se pa Janše tiče, se pa vidi enakost pred zakonom, kar se tiče ponarejanja dokumentov, podtikanja, laži in zavajanja. Kok bi šele tega bilo, če bi bil na oblasti, ker ima,očitno, celo državno tožilstvo pod svojim okriljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna vstaja... kakšne ovce ... pa sj sami tko hočmo .. sj volimo ... to so naši demokratično izvoljeni predstavniki ljudstva ... in zdaj na ulice demonstrirat, proti volji ljudstva ... to pa ne gre kr tko.

BULL SHIT ... zamenjat slovence al pa zamenjat državo ... EU dovoljuje, da se zaposljujemo in stalno prijavimo kjerkoli v EU, saj smo državljani EU-ja.

Pot pod noge in čao ... ali pa na volitvah svoje kandidate volt, ki jih bomo čez eno leto spet pluval na ulici ... vse se vrti kot žikino kolo :lol:

kok je fajn demokracija, a ne ... :boobies:

Kar se pa Janše tiče, se pa vidi enakost pred zakonom, kar se tiče ponarejanja dokumentov, podtikanja, laži in zavajanja. Kok bi šele tega bilo, če bi bil na oblasti, ker ima,očitno, celo državno tožilstvo pod svojim okriljem.

delno se strinjam s tabo, delno pa ne. Glede volitev se NE!! Demokracija takšna kot je, je en velik kiks. Na volitvah, kandidirajo sami takšni kandidati, ki znajo opletati z jeziki.... drugih ni. Sej sem napisal, da je čisto vseeno koga voliš al pa ne voliš (glej temo na forumu o volitvah) ker se ne ve, kateri je več pokradel in izkoriščal.

Drugo... praviš EU .. pa pot pod noge. NE HVALA. Nekdo, ki si v pol stoletja ustvari svoj življenski kotiček, svoj življenski krog, se bi moral umaknit pred tajkuni in kvazi politiki?? Ne hvala. Mladi mogoče... ampak naša ljuba državica, bi potem kmalu ostala prazna ali pa z nekaj tisoč starčkov in večino Bosancev.

Volitve: Garnitura se mora menjat.... pa zakonsko določiti kazensko odgovornost za politike. Nč obljubljat...štejejo dejanja....Pa da vidimo, kateri bo dvakrat izvoljen!!!!

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se tud js s tabo delno strinjam ... ampak sj ne govoriva o mezolu na tvoji riti ... govoriva o ustavi, po kateri tudi ti, jaz, on , un lahko kandidira in ima možnost biti voljen in voliti. Izvoli ... maš moj glas ... glas na glas ... zmaga, se strinjaš ?

Metanje vsega skupaj v en koš .. res ne gre ... lahko se pa zaradi takega pisanja zgodi ulica ... kdo bo odgovarjal za mrtve, poškodovane in povzročeno škodo ... tisti ki poziva na ulico ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se tud js s tabo delno strinjam ... ampak sj ne govoriva o mezolu na tvoji riti ... govoriva o ustavi, po kateri tudi ti, jaz, on , un lahko kandidira in ima možnost biti voljen in voliti. Izvoli ... maš moj glas ... glas na glas ... zmaga, se strinjaš ?

Metanje vsega skupaj v en koš .. res ne gre ... lahko se pa zaradi takega pisanja zgodi ulica ... kdo bo odgovarjal za mrtve, poškodovane in povzročeno škodo ... tisti ki poziva na ulico ?

sej ne mečem vsega v en koš. Samo odgovor "pa ti kandidiraj" spet ni na mestu. Se mi zdi, ali misliš, da bi moral neki pek, kuhar, pilot, policist, ki ni zadovoljen z vlado, sam prevzeti oblast?? Jaz se mislim tako. Obstaja en kup univerz, šol, praks, talenta ...itd, kjer so neka znanja o nekih stvareh. Mislim, da edino česar ni, ni poštenosti!! A ne premore država "enega človeka", ki bi znal zbrati 50 ljudi in jim dopovedati, da država niso oni oz. proračun, ampak ljudje.

Kdo pa govori o tem, da bodo mrtvi, če se zgodi ulica?? A že kdo poziva na ulico??? To so dve skrajnoti: Prva da smo tiho.....................................druga: ulica z mrtvimi. Ne ... jaz nisem za to, vmes je še veliko pikic. Ampak ne prva pri besedi "tiho>"(pa zadnja tud ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no .. en mora kandidirat, da je izvoljen. Kaj pa je narobe s peki, kuharji, piloti itd... po ustavi imajo to pravico. Pogoja sta le dva, da je polnoleten in da ima slovensko državljanstvo. Pomoje imajo več pojma o realnem življenju, kot doktorji zanosti, ki nimajo dneva delovnih izkušenj.

Pozivanje na ulico ni letelo na tvoj post, se pa po FB-ju pojavljajo take težnje, kot se dogaja tudi na Hrvaškem. Enačenje s Tunisom, Egiptom, Libijo in podobnim, je smešna in zavajajoča. Tam ni bilo volitev. Amerika ima zaradi tega največje težave z Venezuelo, ker tam so bile demokratične volitve in Chaveza ne morejo spluvat.

Kar se tiče, da lahko kdor koli oddide v države EU-ja je pa tako, tudi na stara leta (zakonci ločijo zaradi takih in drugačnih razlogov) in eden oddide od doma in za sabo pusti vse, kar je zgradil v 40 letih, ker ima vsega poun kufer.

Nihče ni rekel in tudi nihče nima te pravice, da mora biti kdo tiho. Obstajajo mediji in razna občila, kjer se lahko izraža svoje mnenje. Ni vrag, da se ne najde en poslanec, ki bi mu poslal elektronsko pošto, pismo, ali ga poklical, da postavi poslansko vprašanje.

Se pa strinjam, da zadnjih 20 let, to žikino kolo, plešejo eni in isti. Recepta nimam za njihovo zamenjavo, lahko le izbiram, po svoji vesti, najboljše med najslabšimi.

Janša in opozicija, ne kažeta nobenih ambicij, da bi že sedaj prevzela oblast oziroma, da bi bile predčasne volitve, ker vedo, da iz takega kaosa, kot ga imamo sedaj, ne morejo narediti nič. Zato pa pluvajo iz ozadja in s tem pridobivajo priljubljenost.

Toliko zaenkrat :)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina in Fritz, nominirana sta za vodilna filozofa Motoskreta.

Pa brez zajebancije, sedaj sta zadela v srčiko!

Respect!

Qwalla ;)

Kaj naj ti rečem, sam vidiš, da je osnova vsega sprijena. Čeprav je v naši družbi, med ostalim, hudo podcenjeno znanje in delo naravoslovcev in imamo na drugi strani inflacijo družboslovcev, so za delovanje in razvoj družbe potrebni oboji. Prav med družboslovci, med filozofi in drugimi pa so tisti, ki se najbolj ukvarjajo z družbo in družbenim in jasno vidijo in razumejo spremembe v družbi ter to tudi povedo (primer sta intervjuja s Kuzmanićem in Hanžkom v Mladini). Če se komu da s tem ukvarjati in to brati, bo našel gore materiala na to tematiko. Težava je v tem, da nas večina zmeraj znova zaide v dnevno politiko, ki je samo utvara, ki vleče pozornost stran od bistva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-nič ni narobe s peki , kuharji.... samo, mal diplomata pa vseeno mora bit... pa kdorkoli da je.

Nažalost, sta pogoja samo dva, ja.... ki sta vsem dosegljiva. Nažalost ni važno, če je policijska (sodniška) kartoteka polna. Da je izvor premoženja nerazjasnjen itd. Pa še bi lahko naštevali....

-Nisem za to, da se enači z naštetimi državami. Na FB pa nisem tega zasledil. Me pa zanima, kaj pišejo.

-Razlog, da pustiš vse skupaj in greš v tujino je. To da se ločiš... nimaš več svojega življenskega prostora, ljudi okoli sebe itd. že je pravi. Samo jaz sem mislil na to, da se zaradi stanja v državi izseli (po zadnjih podatkih 80% državljanov ne podpira vlade) 3/4 države. Halo...

- Mediji so pač mediji. Z mediji, se lahko najbolj manipulira z ljudmi. Sej veš, v vojni treba najprej medije na svojo stran dobiti. In če novinar napiše, da je oseba XY osumljena umora, bo v očeh javnosto ta oseba XY morilec. Pa čeprav kasneje ugotovijo da ni. S temi poslanskimi vprašanji... hja... če se pa nč ne zgodi. Če so sam vprašanja... pa ni ogovorov oz. dejanj...popravkov...

(sem bil prisoten na eni penzionerskem (slučajno) predvolilnem shodu. Je rekel eden ex poslanec, da je edini sprožil poslansko vprašanje enkrat glede pokojnin. Pa dvakrat udaril po mizi, pa dva stavka skoraj kričeče povedal, pa oster pogled... naši penzioneri pa vsi ploskal, pa hvalili, pa jokali... bla bla. Sem stal dosti blizu in sem na pol glasno vprašal, "in kaj je zdaj drugače?" Tip me je predru z očmi, in mi rekel, da bom še moral garati, do moje penzije tako da se naj ne vtikujem, kaj on pove. Halooo?? Res da še ni penzije blizu, ampak vsaj upam, da jo doživim. Zato mi ni vseeno, kaj on govori in naredi)

-Jap. Žikino kolo je to ja. Rešitev pa ni najslabši med najboljšimi. Vsaj po izkušnjah po zadnjih 20ih letih.

-Mogoče je napaka, ker sem se v to JJ temo razpisal. Imam o vseh enako mnenje, tako da bi lahko napisal kamor koli.

Ampak to mnenje ni dobro za njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med kuhanje......mimogrede poslušam ponovitev oddaje pogledi Slovenije.....in se resnično sprešujem.

KOLK MORAŠ BIT ZAPLANKAN........DA VERJAMEŠ ENO SAMO BESEDO, KI JO IZGOVORI JaJcpok.

Res.......pomilovanja vredni ljudje.

Poleg tega, sem prepričan, da z njim nikoli niso imeli stika. Jaz sem ga imel.......davno.............sicer pa, solzavo bo spoznanje ljudi, ki so slepi!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez je priznal da pri aferi orožje ni prejemal gotovine . . . on je sprejemal sam kartice :lol1:

Ma ne, tam je šlo za tiste listke, s katerimi se igra igro Monopoly ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidim, da Velikega Janeza še niste ustavili.

:surrender:

Mene bi skrbela mal potentnost intl.

Molim z vami in za vas, da vam čimprej rata, ker drugače nas bo ta vlada pogubila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da Velikega Janeza še niste ustavili.

:surrender:

Mene bi skrbela mal potentnost intl.

Molim z vami in za vas, da vam čimprej rata, ker drugače nas bo ta vlada pogubila.

Auuuuuuuuuuuu uuuuuu uuuuuuu, volkec se je vrnil.

Ej, wolfy sej za šimfat čez zdejšno vlado imamo svojo temo in je praw tko obiskana.

Menda nisi ti tud u kakšnem PR šihtu za stranke, ko se šele sedaj oglašaš, ko se začenja predvolilnopredvolilni predboj?

Pa še to povej, kolk so te prstki pri minusanju bolel?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem dokazano ste fsi fkup nesposobni. 118 strani mesanja toplega vetra, ze big brozer vas pa se vedno :l_01:.

gofle fsi fkup.

BTW kak boste "najvecjega sovraga" ustavili, ce se "lastnih" nesposobnezev ne morete. :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem dokazano ste fsi fkup nesposobni. 118 strani mesanja toplega vetra, ze big brozer vas pa se vedno :l_01:.

gofle fsi fkup.

BTW kak boste "najvecjega sovraga" ustavili, ce se "lastnih" nesposobnezev ne morete. :afro2:

Od mešanja toplega vetra se bo prehladil in na 220 strani odpiketal v zgodovino. :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Molim z vami in za vas, ....

alo stari ! a se ti je tako poslabšalo v tem kratkem času ! molit si začel ??!! :devil: h komu ?? ali čemu ? :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mešanja toplega vetra se bo prehladil in na 220 strani odpiketal v zgodovino. :boobies:

you wish! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ je kriv, da ima predsednik težave z prostato :hmm:

Kva pa veš, glede na to, kakšne afne so JJ in SDS-ovci guncali na predsednikov račun zadnje leto ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 01.04. so itak vse objave na forumu brez posebne teže... pri politikih je pa to itak vsak dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Auuuuuuuuuuuu uuuuuu uuuuuuu, volkec se je vrnil.

Ej, wolfy sej za šimfat čez zdejšno vlado imamo svojo temo in je praw tko obiskana.

Menda nisi ti tud u kakšnem PR šihtu za stranke, ko se šele sedaj oglašaš, ko se začenja predvolilnopredvolilni predboj?

Pa še to povej, kolk so te prstki pri minusanju bolel?!

Sicer ne vem najbolj kaj ono minusanje pomeni bodi pa sigurn, da se kakšnega tuljenja v luno ne grem. Ko in dokler sem mislil, da zase in za Slo lahko v politiki kaj naredim sem to konkretno probal, po tistem pa samo še kdaj jezik stegnem, pa še to redko. Ker ne jemljem, nimam pravice, ljudem pravico glancat in hranit svojih fobij, komplexov in transformacije lastnih zablod.

Šinfat zdajšnjo vlado je nekrofilija.

Hvala!

Mam (zaenkrat še :naughty: ) mal manj devianten odnos do potešitve.

Kar pa se PR pred volitvami tiče vejo ENI ,ki so obljubljali, s "konkretnimi dokazi" podprto, zaprtje JJ takoj po volitvah VELIKO in konkretno več.

( a bi tudi jaz na kakšni komisiji dobil dobro službo če bi Pahorja kritiziral in Janšo hvalil, se skliceval na neodvisno novinarstvo in dokaze...,ko bo JJ delil službe seveda ???insal... :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo stari ! a se ti je tako poslabšalo v tem kratkem času ! molit si začel ??!! :devil: h komu ?? ali čemu ? :P

K dobremu rizlingu in janževcu

:)

Ka zdaj, si na cesti ali na morju šofer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Vse kaže, da gre jajčeglavcu sedajle res za nohte. Razen če ne bo dodatno tožil še pol Avstrije. Vsekakor njegov pohlep ne pozna meja in enkrat bo treba še dati v javnost notarska potrdila o nakupu vikenda v Badu/A, kar je potekalo na zelo nenavaden način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže, da gre jajčeglavcu sedajle res za nohte. Razen če ne bo dodatno tožil še pol Avstrije. Vsekakor njegov pohlep ne pozna meja in enkrat bo treba še dati v javnost notarska potrdila o nakupu vikenda v Badu/A, kar je potekalo na zelo nenavaden način.

ne ne ne, JJ je nedolžen, vse to pa dokaz da ima ubdomafija, kučanova hobotnica itd. tako razvito delovanje da brez težav doseže, da tožilstva tujih držav blatijo JJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!