Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Hrvaška se je v zadnjih letih začela hitro razvijati. Reforme v gospodarstvu, javni upravi in pravosodju so deželo spremenile v gibalo jugovzhodne Evrope. Hrvaška je na dobri poti, da postane članica EU. Vse je doseženo pod vodstvom HDZ in Iva Sanaderja.

Kanclerka Angela Merkel je na hrvaških volitvah 2007 podprla evropoštenjaka Iva Sanaderja

***

"Janeza Janšo prav posebej podpiram. Želim si, da bi bil uspešen v volilni kampanji. Janez Janša je popeljal Slovenijo v evrsko območje in je velik Evropejec, zato mu želim veliko uspeha in energije v volilni kampanji."

Kanclerka Angela Merkel na slovenskih volitvah 2011 podpira evropoštenjaka Janeza Janšo

:smoke:

To je le dokaz, da Angelco bolipytschka za to kdo vodi države na Balkanu,

ker bo moral tako ali tako VSAK plesati kot bo ona žvižgala.

Gotovo ti je situacija na Balkanu bolj jasna -kenede da?

Priznaj, no!

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, tvoj odziv je tudi poziv. Ker gre za takšne sorte izjavo, ki ni vredna v glavo zdravega človeka.

Jah poglej ga no! Vse kar bolnik prebere tudi dojame kot bolnik! Knedeja Biberčič!? Ne moreš iz svoje kože! Pokaži enega samega samcatega sluzastega poslančka v parlamentu ki si zasluži plačo. :BUA: Itak da sprejmejo sam šit ki konec koncev praviloma prihaja od zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, tvoj odziv je tudi poziv. Ker gre za takšne sorte izjavo, ki ni vredna v glavo zdravega človeka.

Kako biti danes zdrav v glavo? Mislim, da taki pozivi kar vedno bolj spadajo v normalo in zdravo glavo. Je pa taka normala nevarna politikom, ki bi radi pohlevne ovčice še naprej lepo pri miru strigli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSAK KI JE ŽE NEKAJ ČASA v POLITIKI PRI NAS JE VREDEN METKA V PUDING!!

BREZ ENE SAME IZJEME!!

ne ni vreden metka !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokaži enega samega samcatega sluzastega poslančka v parlamentu ki si zasluži plačo. :BUA: Itak da sprejmejo sam šit ki konec koncev praviloma prihaja od zunaj.

Zakaj misliš, da so vsi sluzasti? Koliko ljudi od tam osebno poznaš?

Jaz za tisti denar ne bi hotel biti poslanec - da bi vsak, ki ima pet minut cajta in mu v zadnjih dneh ni nobena dala fukat, o meni klamfal take, kot jih klamfaš ti o poslancih ... Sori, tiste plače niso vredne tega. In ja, ene par jih pa poznam in bi rekel, da si nekateri celo zaslužijo tisto. Ker so se pripravljeni "v ringu" boriti za to, kar je prav. Ampak ti tega verjetno ne veš in ne bi priznal, pa če ti sedaj citiram vse po vrsti.

No, samo, da so vse poslanci krivi. In potem bodo drugi poslanci krivi. In tretji poslanci. Vsi, samo jaz in ti ne bova, kajneda?

ne ni vreden metka !!!

Spoštovani kolega, ta nizki nivo diskurza, ki ga je uvedel Robertjur, te ni vreden ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako biti danes zdrav v glavo? Mislim, da taki pozivi kar vedno bolj spadajo v normalo in zdravo glavo. Je pa taka normala nevarna politikom, ki bi radi pohlevne ovčice še naprej lepo pri miru strigli.

Taki pozivi spadajo v srednji vek ali pa v princip "lynch moba". Kdor ima kaj soli v glavi in se ima dejansko za nekoga, ki mu je do miru, poštenja itd., pač ne more pozivati k umoru ali linčanju. Normalnost je itak relativna in vsak zase misli, da je "normalen", karkoli že to pomeni - a po drugi strani povečini drugi mislijo, da ni "normalen". Pač, vsi smo različni.

A neki civilizacijski skupni imenovalci naj bi vendarle obstajali. Pri meni je imperativ "ne ubijaj".

In, še enkrat - glavno, da so "politiki" vsega krivi.

Koliko od vas tukaj, spoštovani sogovorniki, pa se je pripravljenih "iti politiko"? Kdo bi investiral čas, energijo, tudi lasten denar, živce, da bi se šel politiko? A mislite, da je to tako, da se odločiš, da boš politik, potem pa prideš v parlament, usekaš po mizi in rečeš "tako bo"?

In kaj je boljšega kje? Bomo imeli prosvetljeni absolutizem - kdo bo kralj? Bomo imeli ljudsko vladavino neposredne (elektronske) demokracije, z SMS-glasovanji in podobno? Kako se bomo/boste/bodo ljudje takrat odločali? Ali bo tam možno vse lepo oblikovati v zdrave politike? Ali pa ruknemo takoj na glasovanje ukinitev davkov, ukinitev ciganov, ukinitev izbrisanih, ukinitev socialnih transferjev, ukinitev prometnih predpisov in to?

Skratka - taki pozivi, k metkom, za tega ali onega, mi gredo najbolj na jetra. Ko branjevke na tržnici ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki pozivi spadajo v srednji vek ali pa v princip "lynch moba"....

... Skratka - taki pozivi, k metkom, za tega ali onega, mi gredo najbolj na jetra. Ko branjevke na tržnici ...

Mašinca, kot začetnika v politiki te kar razumem. A jaz temu idealizmu ne nasedam več. Sem dal skozi samoupravljanje in sedaj to kapitalistično demokratično čudo. In sem prišel do nekega zaključka, da imajo vsi sistemi skupni imenovalec. To je ta, da se vedno nekateri okoriščajo na račun drugih. In da to počno toliko časa, dokler jih pošteno ne dobijo po parklih. Tudi sam sem v nekem projektu sodeloval s parlamentarci in z njimi v kevdru pil tisto poceni kavico. In do nekaterih gojim spoštovanje. A kaj, ko se morajo tudi ti redki poštenjaki podrejati interesu stranke, ki se dnevno spreminja. Tega v politiki manjka, da bi se določena stran, skupina, stranka trdno držala svojih načel. A kar naenkrat spoznaš, da so tisti, ki so se razglašali za najbolj socialne in demokratične, pravzaprav najbolj neoliberalistični. Koliko ima neoliberalizem, najsi bo pri nekaterih strujah odkrit ali prikrit skupnega s socialnim čutom se pa verjetno strinjava. Nič! še največ ima skupnega z že preživetim pojavom prvotne akumulacije kapitala. Ja prepričan sem, da se vračamo nazaj v zgodovino in da se na vseh nivojih globusa pojavljajo novi fevdalci, ki iz svobodnjakov delajo nove sužnje in tlačane. Ja kot praviš, se vračamo v srednji vek!

In zato so potrebni spet novi kmečki punti! Če pa nekateri predstavniki ljudstva, ki služijo v parlamentu to zares počno za ljudi in ne le za lastni prestiž, bodo morali pa sami poskrbeti, da jih bodo ljudje take tudi videli. Do sedaj so me prav vsi tisti, ki se v parlamentu pojavljajo za govorniškim odrom v nekem trenutku razočarali.

Zato tudi jaz mislim, da dokler kot družba ne bomo sposobni izterjati od politikov direktne odgovornosti za njihova dejanja, bodo moralno legitimne tudi poteze, ki jih bo nekdo potegnil mimo zakona in nekomu, ki mu je s svojimi odločitvami zagrenil življenje, vrnil milo za žajfo! Najsi bo z metkom, pipcem ali ceglom! Seveda bo za to najverjetneje tudi sam ceho plačal, a to je že njegov problem in njegova odločitev.

Pri tem je le še dodatna barabija, da so politiki za tak greh dosti dražji, kot neki pošteni običajni človek. Čim politiku kriv prst pokažeš, si že terorist. In tako naprej in bla, bla, bla, never ending story ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinca, kot začetnika v politiki te kar razumem. A jaz temu idealizmu ne nasedam več.

Kar se mene tiče - govoril sem samo o tem, kakšen način izvajanja javne besede, na javnem forumu, se mi zdi neprimeren.

Glede začetništva v politiki itd pa - hvala za pokroviteljstvo, ampak moj point je predvsem strpnost v dialogu, tudi kar se politikov tiče. Konec koncev - niso vsi slabi in ne delajo samo slabo. Predvidevam pa, da nihče ne zna ali noče pogledati, kaj se je pa vendarle kdaj dobrega naredilo v politiki (bodisi v zadnjih letih, ali pa še prej in vse nazaj do 1990, mah, ali pa do 1945 ... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symči.....sej maš po svoje prav.....ne gre posploševati.

Ampak......nekoč je en.....podpredsednik DZ na seji dejal :

Tukaj nas sedi 12. 2 sva tukaj, 4-je se igrajo na računalnikih, 3-je vrtajo po nosu, in trije so se prepustili spancu. Kje so ostali......toliko o zavzetosti do dela, odgovornosti........da ne rečem samoinicijativi, kredibilnosti in samostojnosti......o odgovornosti pa raje sploh ne razpravljam.

BTW.....tudi jaz sem bil že v kletni menzi.......za smešen denar ( manj,kot pa na Baliju v najlepših letih ) jedel jastoga s prilogo.........lej prjatu, OK......sprejmem, da vsi niso barabe......ampak, po lastni vesti in z lastno glavo........dela.........KDO???????......mislim, da ga NI !!!!

Aja....skor pozabu.......JJajčeglavec......je pa kljub vsemu......zamerljiv, vase zaverovan in zaljubljen, maščevalen kreten!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče - govoril sem samo o tem, kakšen način izvajanja javne besede, na javnem forumu, se mi zdi neprimeren.

Glede začetništva v politiki itd pa - hvala za pokroviteljstvo, ampak moj point je predvsem strpnost v dialogu, tudi kar se politikov tiče. Konec koncev - niso vsi slabi in ne delajo samo slabo. Predvidevam pa, da nihče ne zna ali noče pogledati, kaj se je pa vendarle kdaj dobrega naredilo v politiki (bodisi v zadnjih letih, ali pa še prej in vse nazaj do 1990, mah, ali pa do 1945 ... ).

Kaj se je dobrega naredilo? Kolikor vem se že dve desetletji dogaja, da politiki ne morejo nič dobrega narediti, ker je prejšnja garnitura vse zajebala, potlej pa se sedanja matra pošlihtat, pa naslednja spet vse podre. Menda... Sem slišal tako pravt.

Izvajanje javne besede... hmmmnjaaa, strpnost v dialogu... ja seveda, dokler so ljudje še lahko strpni, torej jim gre še kar v redu in imajo upanje na spremembe v obstoječem sistemu, mogoče celo v obstoječi vladni garnituri (ja, pa jade). A kaj ko zaupanje v vse to pade? Tu Mašina, je vzrok za nestrpno jezikanje in ne le v poniglavosti čvekal!

Sicer pa kar se tiče nestrpnega pozivanja ali naj narod daje vzor politikom? Mislim, da se kar naroda prijemlje nestrpnost in brezobraznost politikov! Najsi bo v besedi ali dejanjih. Rešitev? Ne bo ti všeč tista, ki bi jo jaz predlagal.

Pa mej se lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt de bi šlo za strel u prazno?

noup... za take falote je celo municije škoda ... naj crknejo sami od sebe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalnost je itak relativna in vsak zase misli, da je "normalen", karkoli že to pomeni - a po drugi strani povečini drugi mislijo, da ni "normalen". Pač, vsi smo različni.

komu ti to "normaln" ??? :angry:

A neki civilizacijski skupni imenovalci naj bi vendarle obstajali. Pri meni je imperativ "ne ubijaj".

se strinjam... samo zakaj nas pa politiki lahko lepo počasi morijo ?

Koliko od vas tukaj, spoštovani sogovorniki, pa se je pripravljenih "iti politiko"? Kdo bi investiral čas, energijo, tudi lasten denar, živce, da bi se šel politiko? A mislite, da je to tako, da se odločiš, da boš politik, potem pa prideš v parlament, usekaš po mizi in rečeš "tako bo"?

eh lasten denar ..ja itak .. če pogledaš koliko so stranke dolžne naokrog še od prejšnjih volitev (predvolilnega boja ) potem je to lasten denat ..a ne njihov ampak od nekoga drugega ... ja s tujim qrcem po koprivah opletat je najlažje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak......nekoč je en.....podpredsednik DZ na seji dejal :

Tukaj nas sedi 12. 2 sva tukaj, 4-je se igrajo na računalnikih, 3-je vrtajo po nosu, in trije so se prepustili spancu. Kje so ostali......toliko o zavzetosti do dela, odgovornosti........da ne rečem samoinicijativi, kredibilnosti in samostojnosti......o odgovornosti pa raje sploh ne razpravljam.

BTW.....tudi jaz sem bil že v kletni menzi.......za smešen denar ( manj,kot pa na Baliju v najlepših letih ) jedel jastoga s prilogo.........lej prjatu, OK......sprejmem, da vsi niso barabe......ampak, po lastni vesti in z lastno glavo........dela.........KDO???????......mislim, da ga NI !!!!

Dobro - a se ti zdi, da morajo vsi poslanci sedeti ves čas v dvorani, ko se razpravlja? Stališča med seboj poznajo, tisto je predstava za TV kamere, saj se seje prenašajo preko 3. kanala RTV - ja, to je JaJo uvedel! Da se vidi, kako njegovi TOLČEJO!

Delo poslanca je sicer znano - poleg terenskega dela (ja, ni vedno vse samo prijetno in zabavno, pa verjamem, da se tudi vsakemo stalno ne bi dalo žret pit in pamet solit okoli) mučna usklajevanja, nategovanja z novinarji, to in ono drkanje sem in tja ...

BTW, menza - ene parkrat sem bil tam, jastoga ni bilo nikoli, kosilo se mi zdi stane okoli 4,5 evra + 1 evro dodatno župc ... če se prav spomnim ...

V menzo lahko sicer navadni državljani gremo vedno tja, saj je DZ RS javna ustanova in pač mora biti odprt za ljudi .... :-) Kolega, tudi s tega foruma, je tja vozil svoje poslovne partnerje :-)

Mislim, jebena "lastna glava" in "lastna vest" - pizdumater, a se da kaj na svetu sploh narediti po lastni glavi in lastni vesti (razen se usest na motor in it uživat na Balkan al pa kam)?

Stalno, STALNO smo vpeti v mrežo interesov in na posamezniku je, da pač presodi, kaj je moralno in kaj ne, kaj etično in kaj ne, kaj dobro in kaj slabo, ali pa kaj je bolj dobro in kaj manj dobro ... in da v skladu s tem ravna ... in tu so razlike, včasih morda samo nianse .... predvsem pa nihče od nas tukaj ne ve, kako bi delal, če bi bil v tisti vlogi, na tisti poziciji ...

Ampak, ja - dajmo linčat ene 200 politikov ... potem bo pa svet rešen, a ne? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biber ti si čist brezupen primer!!

Vsak ki je v parlamentu Oz. sistemskih službicah je SOODGOVOREN za vso tole bedno kozlanje ki ga lahko občudujemo iz dneva v dan!! Po možnosti je nesposoben ampak tudi zaradi tega je kriv ker greje stolček ki ga ne obvlada! Če nekdo ni sposoben se upreti oziroma zavreti tuje pokvarjenosti naj ne rine v tako službico sploh pa ne za tako bedno plačo.? Gre za točno isto kriminalno dejanje kot "delo" mestnih svetnikov ki samo kimajo in Zoki počne kar se mu pač zahoče. Zakaj že so tam?? Če imaš funkcijo zastopati DRŽAVLJANE je nevzdržno dejanje da samo gledaš kako brsti korupcija in vse sorte pokvarjenosti pred tvojimi očmi in ti ne ukreneš nič!! Celo uprizarjaš burke ki preusmerjajo pozornost na neumnosti kot so imenovanja ulic o katerih tako veselo razpravljate Gre za zalego ki jo z mirno vestjo strpamo v nepovrat na kakršenkoli način! Postopek u bistvu ni pomemben!!

Drugač pa spreglejte že da je vodstvo držav vedno zlobirano s strani svetovnega kpitala in da parlamenti služijo le za paravan ki dviga toliko prahu da ljudje naj nebi videli kaj se v resnici dogaja. A vam Grčija ni zadosti transparenten primer??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm .... tule vsak goni svojo, ne da bi poskusil razumeti o čem piše nagovorjeni. V bistvu ima prav Justin in ima prav Robert .. če bi vsak le malce popustil v svoji trmoglavosti, bi hitro ugotovila, da sta sklenila kompromis in je treba pobiti samo vodilne politike, one male dvigovalce rok pa samo razrešiti in poslati na trg delovne sile. Torej sklenila bi kompromis in se približala dojemanju politike kot take - v narodu ji rečejo tudi "gnilo kompromisarstvo".

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm .... tule vsak goni svojo, ne da bi poskusil razumeti o čem piše nagovorjeni. V bistvu ima prav Justin in ima prav Robert .. če bi vsak le malce popustil v svoji trmoglavosti, bi hitro ugotovila, da sta sklenila kompromis in je treba pobiti samo vodilne politike, one male dvigovalce rok pa samo razrešiti in poslati na trg delovne sile. Torej sklenila bi kompromis in se približala dojemanju politike kot take - v narodu ji rečejo tudi "gnilo kompromisarstvo".

:OK:

He he!! A veš kaj pomeni ko človeka v nekaj prepričaš?? Hoče mir pred tabo in kima, misli pa še naprej kot poprej :kva1:

Ampak vse to res nima veze kaj dosti s Slovenijo samo. Mamo pač kardelo klovnov ki delajo cirkus z razlogom in so zato celo plačani. Itak pa ne gre samo za politike ampak za cel sistem. In niti ne samo slovenski. Če pogledaš v EU parlament.. :blush: ..tam šele lahko vidiš vzorčen primer gnilega kompromisarstva. In ravno njihovi šefi so vir vsega (skoraj) zla ki greni življenje prebivalcem tega planeta. Povrh vsega gre za leglo homičev ki so tudi prostozidarski hlapčki. Kot sem že povedal...Isto kot LJ svetniki!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Mamo pač kardelo klovnov ki delajo cirkus z razlogom in so zato celo plačani...

Glede tega se 100%no strinjam s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biber ti si čist brezupen primer!!

Vsak ki je v parlamentu Oz. sistemskih službicah je SOODGOVOREN za vso tole bedno kozlanje ki ga lahko občudujemo iz dneva v dan!! Po možnosti je nesposoben ampak tudi zaradi tega je kriv ker greje stolček ki ga ne obvlada! Če nekdo ni sposoben se upreti oziroma zavreti tuje pokvarjenosti naj ne rine v tako službico sploh pa ne za tako bedno plačo.? Gre za točno isto kriminalno dejanje kot "delo" mestnih svetnikov ki samo kimajo in Zoki počne kar se mu pač zahoče. Zakaj že so tam?? Če imaš funkcijo zastopati DRŽAVLJANE je nevzdržno dejanje da samo gledaš kako brsti korupcija in vse sorte pokvarjenosti pred tvojimi očmi in ti ne ukreneš nič!! Celo uprizarjaš burke ki preusmerjajo pozornost na neumnosti kot so imenovanja ulic o katerih tako veselo razpravljate Gre za zalego ki jo z mirno vestjo strpamo v nepovrat na kakršenkoli način! Postopek u bistvu ni pomemben!!

Drugač pa spreglejte že da je vodstvo držav vedno zlobirano s strani svetovnega kpitala in da parlamenti služijo le za paravan ki dviga toliko prahu da ljudje naj nebi videli kaj se v resnici dogaja. A vam Grčija ni zadosti transparenten primer??

Ne vem, zakaj bi bil brezupen. Pač realno gledam na stvari.

Dejstvo 1 - samostojni smo šele 20 let. Res, žal se mentaliteta ljudi ne spreminja zelo hitro ... prej smo bili vajeni enega sistema, potem nam je bila podarjena/izborjena demokracija in kapitalizem, ki je ljudem kar naenkrat omogočil povsem novo igro - catch the cash ... sedaj se cela družba nekako "trezni", sicer zelo počasi ... malo tudi s pomočjo tega, kaj se dogaja po vsem svetu ...

Ljudje in soodgovornost - kot prvo, niso vsi poslanci v trenutnem mandatu bili že v prejšnjih mandatih poslanci ... kot drugo - povej tudi svojim prijateljem, prijateljicam, ki delajo v javnem sektorju, da so prav tako soodgovorni ... saj so baje njihovi sindikati protestirali proti marsičemu ... in povej jim tudi, da delajo očitno slabo ... če je država v takem qrcu ...

Mimogrede, ker si že tak borec za pravico - predvidevam, da kot privatnik plačaš vse davke in za vsako stvar izstaviš račune in tako poskrbiš, da ne goljufaš sodržavljanov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kar se tiče nestrpnega pozivanja ali naj narod daje vzor politikom? Mislim, da se kar naroda prijemlje nestrpnost in brezobraznost politikov! Najsi bo v besedi ali dejanjih. Rešitev? Ne bo ti všeč tista, ki bi jo jaz predlagal.

Pa mej se lepo!

No, ko kandidirajo taki modeli ... je rešitev res verjetno samo ena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se men sam zdi al je na konc reku: "posranca" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj bi bil brezupen. Pač realno gledam na stvari.

Dejstvo 1 - samostojni smo šele 20 let. Res, žal se mentaliteta ljudi ne spreminja zelo hitro ... prej smo bili vajeni enega sistema, potem nam je bila podarjena/izborjena demokracija in kapitalizem, ki je ljudem kar naenkrat omogočil povsem novo igro - catch the cash ... sedaj se cela družba nekako "trezni", sicer zelo počasi ... malo tudi s pomočjo tega, kaj se dogaja po vsem svetu ...

Ljudje in soodgovornost - kot prvo, niso vsi poslanci v trenutnem mandatu bili že v prejšnjih mandatih poslanci ... kot drugo - povej tudi svojim prijateljem, prijateljicam, ki delajo v javnem sektorju, da so prav tako soodgovorni ... saj so baje njihovi sindikati protestirali proti marsičemu ... in povej jim tudi, da delajo očitno slabo ... če je država v takem qrcu ...

Mimogrede, ker si že tak borec za pravico - predvidevam, da kot privatnik plačaš vse davke in za vsako stvar izstaviš račune in tako poskrbiš, da ne goljufaš sodržavljanov?

He he privatnik pa zihr!! Delavček, ne pa privatnik. Ne serje se vsem kot tebi ki loh plačuješ privatnike po 60 evrov na uro. Eni mormo orenk delat za evriče ki jih je vsak dan manj in zato ne zagovarjamo tebi tako priljubljenih reform. Vsak tepec ve kam in kako je denar odtekel in še odteka, in narod je kriv le toliko da prasce ni potolkel pravi čas!! Zato raje predlagaj kaj drugega kot prešanje živih ljudi ker s tisto krvjo si neboš kaj dosti pomagal. Ali si pač mogoč krvoses ki jih pri nas ne manjka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!