Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Če bo pokojnino preživljal na Dobu, se bo pa res imela fino. Z Janezkovimi partijskimi tovariši.

Ampak vemo, da JJ ne bo šel niti na Dob, še dosti manj pa kdaj v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vemo, da JJ ne bo šel niti na Dob, še dosti manj pa kdaj v penzijo.

Ja - eni upate to, drugi pa upamo, da mu gla plešo pade 10 kilski cegu iz 20ega nadstropja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja - eni upate to, drugi pa upamo, da mu gla plešo pade 10 kilski cegu iz 20ega nadstropja ...

Upate???

Jaz upam, da bo, če bo spoznan za krivega, za svoje grehe odgovarjal.

A na podlagi dosedanjih izkušenj nekako dvomim, da se bo to zgodilo. Ker pri nas vplivni pač ne sedijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upate???

Jaz upam, da bo, če bo spoznan za krivega, za svoje grehe odgovarjal.

A na podlagi dosedanjih izkušenj nekako dvomim, da se bo to zgodilo. Ker pri nas vplivni pač ne sedijo.

še zmeraj je tako.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upate???

Jaz upam, da bo, če bo spoznan za krivega, za svoje grehe odgovarjal.

A na podlagi dosedanjih izkušenj nekako dvomim, da se bo to zgodilo. Ker pri nas vplivni pač ne sedijo.

Ravno ZATO pa jaz bolj upam v omenjeni "cegu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ, da bo zaprt :lol1: ..

Bolj v cegu. Je več verjetnosti, da ga ubije desetkilski cegu kot pa, da ga država da tja kamor spada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubogi cegu...če preživi ga bo do drobirja mora tlačila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čeprav si veliko orožja pokradel in se z tem obogatel, vseeno ti sposodimo pištolo da se ustreliš. Od osamosvoitve R. Slovenije,delaš samo zdrahe,tako da vsako vlado želiš zrušiti ker ni zmagala SDS, organizirajoči izredne parlamentarne volitve,zapravljajoči nepotrebno slovenski denar poštenih prebivalcev R.Slovenije.

Zato bi bilo najboljše IDIOTE da zgineš iz Slovenije da ljudje mirno živijo. Prava si cinična šiptarska faca! Od pokradenega denarja delaš kliniko v tujini,katero bodo izseljenci poskrbeli,da jo minirajo, prej ko zraste. Če se ne ustreliš ali zgineš kam,te čaka tvoj veliki prijatelj (lopov kot ti) IVO SANADER da mu se pridružiš zaradi »Patrije« pa še marsikaj. Wolf te tudi čaka v Avstriji. Na Balkan ne smeš hoditi, ker te bodo ubili," je po poročanju Reporterja zapisal neznani pisec. Pismo ima poštni žig z dne 19. december 2011, poslano pa je bilo iz Maribora.

pismo pa so mesec dni na lagerju imeli poštarji ??!! osebna vročitev poceni storitev ! :-)

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čeprav si veliko orožja pokradel in se z tem obogatel, vseeno ti sposodimo pištolo da se ustreliš...

No sedaj pa od besed k dejanjem. Samo en velik blabla je v tem Butalistanu (če si smem sposodimti butalce od nekoga drugega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa od besed k dejanjem. Samo en velik blabla je v tem Butalistanu (če si smem sposodimti butalce od nekoga drugega).

priznaj da sumiš da ga je napisal Majer !? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čeprav si veliko orožja pokradel ... Pismo ima poštni žig z dne 19. december 2011, poslano pa je bilo iz Maribora.

pismo pa so mesec dni na lagerju imeli poštarji ??!! osebna vročitev poceni storitev ! :-)

Spet ena poceni finta za butast narod. Ni kaj, kar se je janezek naučil, jjanez obvlada še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. v tem Butalistanu (če si smem sposoditi Butalce od nekoga drugega).

Smeš!

:yes:

(Če ne zameriš, sem popravil eno ali 2 pravopisni napakici.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V USA takšni kandidati kot sta Janković in Janša, ki imata toliko ovadb, ne bi mogla biti niti predsednika balinarskega kluba, samo sum je dovolj pa že ne more kandidirati

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli si nisem mislil......da bom kdaj koli.....kamor koli......napisal naslednje besede.

JJajčeglavec je pokazal......kako se streže politiki v Sloveniji ( poudarek na Sloveniji ).

Naravnost briljantno vodi vso to povolilno farso......je skrit v ozadju.......a do potankosti obvladuje situacijo. Naravnost genialno......kapa dol.

Ko sem se pogovarjal s prijatelji........ki mnogo bolje obvladajo človeško psiho, ki jim branje med vrsticami in opazovanje obnašanja določenega osebka ni tuje........so si vsi v osnovi enakih misli. Za to umetnost......moraš biti vrhunski spletkar........moraš obvladati umetnost nevidne prisile in prikritih groženj......ter v celoti popolnoma obvladati ostale v svoji okolici ( po kmečko povedano, jih z obljubami ali drugimi ugodnostmi, ali vedenjem določenih skrivnosti.....trdo držati za jajca).

In lej vraga......nekaj podobnega razmišljam tudi sam......brez nekega psihiatričnega znanja.

Res......JJajčeglavec je car......virtuoz. Bal bi si imeti takega predsednika.......še bolj znanca.......naravnost bolezenski strah, pa bi me bilo imeti takega prijatelja.

Pa vendar........še enkrat KLOBUK DOL.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ, da bo zaprt :lol1: a verjamete v našo PRAVLJIČNO PRAVNO DRŽAVO :?

V našo "PRAVLJIČNO" DEFINITIVNO NE.

Ko pa bodo padle sodbe v istih primerih v Avstriji in na Finskem.............................. bo zanimiva "hlapčevska reakcija našega "PRAVOSODJA".

Sej se nč ne mudi.

Počakimo ........še.............mal.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem bral, da je vprašal Virant Janšo na pogajanjih: "Kaj pa tole?" in namignil proti mapi, ki jo je Janša imel pred sabo ... In je baje J. rekel: "Tole zaenkrat ostane pri meni ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem bral, da je vprašal Virant Janšo na pogajanjih: "Kaj pa tole?" in namignil proti mapi, ki jo je Janša imel pred sabo ... In je baje J. rekel: "Tole zaenkrat ostane pri meni ..."

Ja. Bral si pri mikstonu.

In jaz sem nekje bral, da Jezus na gori v resnici ni rekel: "Blagor ubogim v duhu, kajti njih je nebeško kraljestvo", pač pa "Blagor tistim, ki trpijo za flatulenco, kajti vedno bodo imeli dovolj prostora za stegnit noge"

Bohved, kaj je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli si nisem mislil......da bom kdaj koli.....kamor koli......napisal naslednje besede.

JJajčeglavec je pokazal......kako se streže politiki v Sloveniji ( poudarek na Sloveniji ).

Naravnost briljantno vodi vso to povolilno farso......je skrit v ozadju.......a do potankosti obvladuje situacijo. Naravnost genialno......kapa dol.

Ko sem se pogovarjal s prijatelji........ki mnogo bolje obvladajo človeško psiho, ki jim branje med vrsticami in opazovanje obnašanja določenega osebka ni tuje........so si vsi v osnovi enakih misli. Za to umetnost......moraš biti vrhunski spletkar........moraš obvladati umetnost nevidne prisile in prikritih groženj......ter v celoti popolnoma obvladati ostale v svoji okolici ( po kmečko povedano, jih z obljubami ali drugimi ugodnostmi, ali vedenjem določenih skrivnosti.....trdo držati za jajca).

In lej vraga......nekaj podobnega razmišljam tudi sam......brez nekega psihiatričnega znanja.

Res......JJajčeglavec je car......virtuoz. Bal bi si imeti takega predsednika.......še bolj znanca.......naravnost bolezenski strah, pa bi me bilo imeti takega prijatelja.

Pa vendar........še enkrat KLOBUK DOL.

Tudi Hišnik vodi briljantno politiko iz ozadja a nega navš nč pohvalu?Jest pa bi zanga klobuk dol dal.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V USA takšni kandidati kot sta Janković in Janša, ki imata toliko ovadb, ne bi mogla biti niti predsednika balinarskega kluba, samo sum je dovolj pa že ne more kandidirati

Sayo ne se hecat! ZDA nam daješ za vzor al koko? Pa ti nisi resen. Hočeš rečt da se moramo potemtakem zgledvat po njih? Ja njihovi politiki in funkcionarji imajo verjetno blank file by FBI in CIA. Tamkajšnji postopki so verjetno precej bolj umetelni kot naši ki se prav ponosno nastavljajo medijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V našo "PRAVLJIČNO" DEFINITIVNO NE.

Ko pa bodo padle sodbe v istih primerih v Avstriji in na Finskem.............................. bo zanimiva "hlapčevska reakcija našega "PRAVOSODJA".

Sej se nč ne mudi.

Počakimo ........še.............mal.............

To bo cigota še najmanj ganilo - Avstrija pa Finska. Saj je že povedal kako je s tem: "Kučanov klan je podkupil tamkajšnje novinarje in kompletno pravosodje! Njemu, Velenjemu se pa tudi tam godi strašna krivica!" In njegovi verniki, bodo poklenili, sklonili čela k tlom in v zboru dogovorili: "Tako je - vsemogočni!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!