Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Stare bolezni se najraj ponavljajo he he!!

Ja, kronično gnilobo je težko ozdraviti. Je treba kar precej obrezati in v smeti vreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem ........ čemu bi se človek sploh obremenjeval z takimi trivialnimi zgodbami.

Desetar bo šel svojo pot. In bo prišel ................ kamor pač bo.

Ker očitno oblasti ne morem / ne moremo imeti vedno po svoji volji ali željah, obstaja enostavna pot.

Desetar žal ne more zamenjati ljudstva.

Ljudstvo pa lahko zamenja ......................... ne desetarja, ampak ....................... državico.

Ceste so povsod, dela je dovolj tudi drugod, kreteni so tu in tam.

Ne vem pa ................... zakaj bi z mojim denarjem živel in preživljal GAMAD, ki je organsko ne prebavljam.

Enkrat ...... pred desetletjem in več, sem že imel skoraj 100% vse urejeno za "veliko selitev" v tople kraje. Pa so bila deca še premajhna.

Sedaj to ni več aktualno.

Za teh ...... recimo še 25 let .......... bom to sedaj tudi naredil.

NAJ SE Z TAKIMI kreteni JEBE in ukvarja - kdor se hoče. Jaz se ne mislim več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo za hudiča nam potlej sploh - VLADA? :kva2:

Tisti en "šalabajzer" iz periferije - kao ni vedel - da je treba v Ljubljani položnice za flet in komunalo plačevat.

NI VEDEL! :grrr :kva2: :kva2:

Res je JJ "abramboslovc" po izobrazbi in po duši, ampak kot PREMIER, ki ima goro takih in drugačnih svetovalcev, poleg tega pa še Matoza za odvetnika, bi moral - tudi če sam osebno NE VE, vedeti, kako se pravno korektno in skladno z zakonom urejajo dokumenti pri nakupih ali prodaji nepremičnin.

Za vpis v ZK je jasno v zakonu navedeno. 6 mesecev od nastanka spremembe je lastnik dolžan ................. :smoke:

Caka je le v tem ............... da če kljub določilu in dolžnosti ................ ni sankcij...................... in če to itak vsi vemo.

Pri celi stvari gre za najbolj sprevrženo vrsto človeške nature in MORALE!

Enako, kot so s cerkvenih prižnic - tako v preteklosti, kakor tudi sedaj - taki in drugačni "DUšNI PASTIRJI" - podložnim ovcam zapovedovali:

"POSLUšAJTE ME - NE GLEJTE ME"!

To je tako, kot bi pijancu z flašo v roki razlagal o posledicah alkoholizma, ali svojemu mulcu z čikom v roki "predaval" o škodljivosti kajenja! :kva1:

Pa še nekaj je izredno MOTEČE!

Nisem bil ravno genij iz MATEMATIKE, pa vendarle:

- če JJ-ju seštejemo vse plače in dodatke v njegovi politični zgodovini, če od tega odštejemo neke normalne mesečne stroške življenja ( obleko, čevlje, kravate in ostalo je itak dobil iz naslova reprezentance ) SE RAČUN NIKAKOR NE IZIDE. :kva2:

VSAJ V MOJEM EXCELU NE!

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času embarda sem se v Srbiji pogovarjal s policistom o mesečnih prejemkih. Malo je potožil, ampak mi je razložil:

"Pa imamo platu, a imamo i primanja, tako da se može živjeti"

Približno tako je z našimi politiki, samo nobeden jih ne drži za ja... zaradi "primanja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je izredno MOTEČE!

Nisem bil ravno genij iz MATEMATIKE, pa vendarle:

- če JJ-ju seštejemo vse plače in dodatke v njegovi politični zgodovini, če od tega odštejemo neke normalne mesečne stroške življenja ( obleko, čevlje, kravate in ostalo je itak dobil iz naslova reprezentance ) SE RAČUN NIKAKOR NE IZIDE. :kva2:

VSAJ V MOJEM EXCELU NE!

Točno - posebej, če upoštevamo njegovo nepremičnino v avstrijskem smučarskem centru (Bad.. ) katere uradni (slamnati) lastnik je Peterka in je zato seveda ne bo razkril nikomur.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No....poleg Avstrijske rezidence.......in klinike, ki jo pripravlja za svojo.....nesposobno in nezaposljivo ( predvsem v zdravniških vrstah osovraženo ) ženo......dodajmo še ranč in golf igrišča s hotelom v Avstraliji......( seveda.....sej ni on lastnik....ampak....Petki ).......pa posli preko Slovenskih podjetij v času njegove vladavine........ki jih je imel BRATEC z njegovim posredovanjem v tujini.......pa sej to res niso take skrivnosti. Pa sej šKORCI v Grosuplju čivkajo, kaka je ta familija, da tam revčki tut polet nimajo kaj pozobat.......in butasta raja Slovenska......še vedno verjame, da jih bo ta sprevrženi osebek popeljal v lepšo prihodnost?????????????

No......vsaj nekaj časa še.......bosta prvi minister.....in pravosodni minister.......vsak ponedeljek, namesto v službo.......hodila na sodišče.....zganjala cirkus, se igrala in si tvitala med obravnavami.........jojjjjjjjjjjj kakšno spoštovanje je v teh ljudekih......kar na bruhanje mi gre!!!!!......pa bo ob 18,00 spet zabava, ko se bomo ob TV zaslonih nasmihali.......SVET na kanalu A.....se bo repenčil.......in karavana bo šla tiho dalje.

Naj me kdo znovači za prostitucijo v tujini........tukaj se tut prostituirat ne splača več!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ljudje mu še vedno verjamejo!!!!!

Vse kar pišete je udbomafijska laž, komunajzeri mu mečejo polena pod noge, vse kar pišejo proti njemu je LAŽ!!!

V času zbiranja Slovencev na kongresnem trgu v podporo JBTZ (ko je Bavčar govoril in se repenčil) je profesor za obrambo na SF nas opozoril:

"Ta piz... Janšatova bo še velik drek naredil, če ga spustijo iz zapora. Kot študent nas je cenkal profesorjem in bil zagnan komunist. Je čist navadna rit."

Kako prav je imel njegov kolega pred dobrimi 20 leti :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Jajčeglavcu nihče od novinarjev ne postavi vprašanj iz obtožb Mikstone blog, vprašanj na podlagi predstavljene knjige novinarja šurca in Zgage in še pred tem knjige novinarja Frangeža?

Res nenavadno, ali se ga vsi tako bojijo?

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 :010 :010 pa smo ga!!!!

Le ni mi jasno, kako je lahko dobil večino na štajerskem.Njegovi so jim pokradli vse, sesuli gradbince, pa še ga volijo.

Verjetno za to, ker je Jankovič "na račun" štajercev naredil Stožice. Raje JaJčeglavcu dati možnost dokončno uničiti SLO kot pa Jankoviču možnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam časa pa ne izgublja, že včeraj je začel z uničevanjem države in grožnjami z predčasnimi volitvami, a še ni spregledal da ga folk ne MARA

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tem porazu je pa tudi RUPEL kakšno solzico potočil, k je bil že 100 %, da bo zunanji minister, itaq je pa to spet Qčanov politični konstrukt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil ravno genij iz MATEMATIKE, pa vendarle:

- če JJ-ju seštejemo vse plače in dodatke v njegovi politični zgodovini, če od tega odštejemo neke normalne mesečne stroške življenja ( obleko, čevlje, kravate in ostalo je itak dobil iz naslova reprezentance ) SE RAČUN NIKAKOR NE IZIDE. :kva2:

VSAJ V MOJEM EXCELU NE!

jj ima izvenserske drajverje ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, začelo se je odvijati. To je le uvertura. Začetno nitko tega klobčiča pa so dobili od - koga že? Sedaj bo res zoprno, ker Matoz kot minister ne bo mogel pomagati.

Več o tem

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!