Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

kdo pravi da ni alternative !

počakte ko bo znan datum volitev in registrirane vse nove stranke !

pirati že nekaj časa "migajo" prav tako TRS z Hanžkom in Manco mencajo, še kdo ... bo že !

sicer pa je boljša anarhija kot JaJcpokova diktatura sedaj že s 60+ ! pa ta res ni normalen !

ne špricat volitev češ da ni - ne bo izbire ! zmeraj se kaj najde, kar lahko parira 60+! :grim

Jest pravm to.

Sicer mi gre mal na trdo tole izpod prstov, ampak... (upam da se motim)

Bojim se, da se bo zgodilo naslednje:

1. Raznoraznih Manc, Hanžkov, Novakov, zelenih, rumenih, vijolčnih inkajjazvemšekakšnihše združenj bo enih par, kateri bodo v večini pokrivali zgolj ozek del sfere, pobrali bodo vsak od 1-3%, vsekakor premalo za parlament. Skupaj cca 10-15%.

2. Puškomitraljez standard 5-7%

3. Kahlo veliki bo po moje končal pri 15% (člouk se mu vsaj nasmeji, za razliko od drugih tragičarjev)

4. Nekaj % glasovnic bo neveljavnih(nikoli nisem razumel tistih, ki gredo na volitve, zato da oddajo neveljaven list :slap: )

5. ZARES, LDS, NSI bodo na 4ih %ih +-1 (upam da nobeden od teh zdraharjev ne pride čez prag)

6. SLS bo pobrala 5-10%

Zgoraj našteti mandeljci bodo pobrali 50% +-5 vseh glasov, kar pomeni, da se bosta za preostalih 50% udarila maneken Borat in sramota slovenije JJ, ki ima v svoji bazi 25% volilnega telesa gorečih bikov, ki jih nič na svetu ne prepriča, da njihov idol morda le ni tak odrešitelj za kakršnega ga imajo in ki bo s svojim "žalostna sova" ksihtom igral žrtev rdečega nasilja.(od finske prek dunaja do ljubljane) Na drugi strani je Borat, ki sploh ne rabi, da mu kdo meče polena pod noge-on si jih kar sam!! Razmerje bo cca 35:15 v korist slovenske sramote.

3/4 predvolilne debate se bo vrtelo okrog Patrie in kar naenkrat bodo volitve na vratih, brez da bi se odgovorilo na katerokoli žgoče vprašanje. JJ že danes išče alibije zakaj ne bo uspešen v svojem mandatu-pravi da bo potrebnih VSAJ 5 let, da se stanje, ki ga je zafural Borat spravi nazaj v red.

Ja tistih 50% poslanskih mest se mu na široko smeji. Al pa najbolj verjetna bodoča koalicija "JANEZ PUŠKOMITRALJEZEC"! Bože pomozi!!

PIES: Kunstelj daj vn kšn "hud" video, da mu polomi kolena, drgač smo ga naj*bali!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne špricat volitev češ da ni - ne bo izbire ! zmeraj se kaj najde, kar lahko parira 60+! :grim

Ka jnaj rečem - glasujte za Zares, to je vaša zadnja priložnost :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet strategom, ki jim hodi Patria po glavi.

Lotite se raje svetovnega natega JJ z delnicami NKBM. Preko 100.000 nategnjenih Slovencev ni zanemarljiva količina, je pa kritična za prevesiti jeziček na vagi volitev. Ljudje so bili direktno tepeni po denarnici in to so stvari, ki bolijo.

Malo je samo treba raziskati, kako so nekateri zaslužili na račun naivnih državljanov (ki so v vrstah čakali, da jim JJ pokrade denar) in komu je JJ poplačal z tem projektom.

Tu se bo JJ težko zgovarjal na Borata in Udbomafijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne ga srat!!! Jest sem tud mislu,dasem se nategnu z delnicami KBM.Pa sem ravnokar na računu vidu,da sem dobu 3,75 € Grem koj zapit Janez je rešitev ampak za belo gardo ne za delovsko rajo :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je pravi trenutek, da se NE gre na volitve. Zakaj? Zato, da se pokaže, da se s to "ponudbo" ne strinjamo in je potrebno na politični parket pripeljat ljudi, ki imajo malo več jajc in so manj vodljivi s strani kapitala, ki "upravlja" s politiko za lasten interes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je pravi trenutek, da se NE gre na volitve. Zakaj? Zato, da se pokaže, da se s to "ponudbo" ne strinjamo in je potrebno na politični parket pripeljat ljudi, ki imajo malo več jajc in so manj vodljivi s strani kapitala, ki "upravlja" s politiko za lasten interes.

Na naslednjih volitvah bi morali na volilnih listkih napisati še možnost: -NE STRINJAM SE Z NOBENIM OD NAŠTETIH KANDIDATOV ALI STRANK :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim.....da na tem MS obstajajo takšni ali drugačni pravni, politični in oh in sploh strokovnjaki, ki bodo povedali, če se tvoja ideja z dopisom ( v stilu ankete ) sploh lahko .....na kakršen koli način.....postavi na volilni listič. Morda z zbiranjem podpisv po Sloveniji ?????

Bi pa bilo zelo zanimivo, ko bi vse to preštel ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne greš na volitve je isto kot kot, da si pri sebi misliš kako je svet pokvarjen, par metrov stran od tebe pa pretepajo soseda/do.

Treba bo kaj drugega pogruntat, kot pa samo mulo kuhat. Kaj bi to bilo pa žal ne vem.

Mogoče kaj takega za začetek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je pravi trenutek, da se NE gre na volitve. Zakaj? Zato, da se pokaže, da se s to "ponudbo" ne strinjamo in je potrebno na politični parket pripeljat ljudi, ki imajo malo več jajc in so manj vodljivi s strani kapitala, ki "upravlja" s politiko za lasten interes.

To je voda na mlin Janši. On ima zelo disciplinirano volilno bazo, redno hodijo na volitve, referendume. Jih kar iz Cerkve preusmerijo na volišča.

Vsak neoddan glas je +2 za Janšo.

Počakajmo do volitev, bomo videli kaj ponuja alternativa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volitve so kar nekaj. Na volitve bom šel (do zdaj še nisem nikoli bil!), ko bo prva vlada delala in naredila za narod, da bo ta nekaj imel od svojega poštenega dela (500€ - 800€ je posmeh za delavca) in ne samo za kapital, ki jo je postavil na oblast. Sociala v takšni obliki kot se jo gredo pri nas, je pa višek. In to vse zaradi mira v državi in statistike o višini standarda, ki naj bi ga teoretično imeli na EU ravni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem....če smem to napisati.....da se mi ta kreten dolenjski ne bo maščeval..........AMPAK.....TA ČLOVEK JE NOR

Za razliko od koga je bolj nor al pa manj normaln?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem....če smem to napisati.....da se mi ta kreten dolenjski ne bo maščeval..........AMPAK.....TA ČLOVEK JE NOR

Ta človek je konkretno nor in se ga je za bat. Na koncu bo tako moral pobegniti iz države. Sranje pa bo še delal nekaj časa in nagajal bo vsem, ki ga bodo premagali na volitvah. Pljuva po totalitarnem sistemu, v Sloveniji pa je največji diktator. Mater mi toti tip gre na živce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od koga je bolj nor al pa manj normaln?????

Od "normalnega" homosapiensa je pričakovati, da ve in pozna, ali pa da vsaj prepozna svoje meje in svoje limite. Vsak lahko seže le do neke točke. Tu je "narava" poskrbela za selekcijo.

Ker pa je "vlast" in "ablast" - tako sladka omama, se določenim osebkom žal dogaja, da jim to malo stopi u glavo.

Kar iznenada so vsemogočni in edini, ki lahko ali smejo "odločati" za vse in v imenu vseh. Kljub "šimfanju" in pljuvanju vseh preteklih totalirizmov, pa niso sposobni prepoznati, da je njihov "šiml" popolnoma enak in je spet totalirizem.

Pa saj od nekoga, ki je "šolan in kvalificiran" kader bivšega sistema, kaj drugega niti ni pričakovati! Volkec dlakco lahko zamena - čudi nikdar.

In to kar se Janezek nauči - to JANEZ tudi zna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSAK KI JE ŽE NEKAJ ČASA v POLITIKI PRI NAS JE VREDEN METKA V PUDING!!

BREZ ENE SAME IZJEME!!

Jaz bi popucal še vse tiste, ki pozivajo k umoru ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morte me 2x fentat :yea1: Enkat zadošča :lol1: Sicer pa POZIV?? Se počutmo ogrožene?? A če rečem da je nekdo vreden nečesa je to poziv?? To je moj odziv !! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliče Tito Jajčeglavca. Pa pravi Jajčeglavec: Kaj je veliki diktator? Tito molči nekaj časa, potem pa pravi. Kaj je ti mali imitator.

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa ne morte me 2x fentat :yea1: Enkat zadošča :lol1: Sicer pa POZIV?? Se počutmo ogrožene?? A če rečem da je nekdo vreden nečesa je to poziv?? To je moj odziv !! :hmm:

Da, tvoj odziv je tudi poziv. Ker gre za takšne sorte izjavo, ki ni vredna v glavo zdravega človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška se je v zadnjih letih začela hitro razvijati. Reforme v gospodarstvu, javni upravi in pravosodju so deželo spremenile v gibalo jugovzhodne Evrope. Hrvaška je na dobri poti, da postane članica EU. Vse je doseženo pod vodstvom HDZ in Iva Sanaderja.

Kanclerka Angela Merkel je na hrvaških volitvah 2007 podprla evropoštenjaka Iva Sanaderja

***

"Janeza Janšo prav posebej podpiram. Želim si, da bi bil uspešen v volilni kampanji. Janez Janša je popeljal Slovenijo v evrsko območje in je velik Evropejec, zato mu želim veliko uspeha in energije v volilni kampanji."

Kanclerka Angela Merkel na slovenskih volitvah 2011 podpira evropoštenjaka Janeza Janšo

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!