Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Samo še to. Delež prodaje malih vozil predstavlja 37% prodaje vseh vozil. Delež prodaje visokega srednjega razreda je 16,3%, razreda eksluziv pa kar 14%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega motorist SF, sem najprej mislil da zdravo provociraš, pa de se malce norca delaš ! sedaj pa vidim da ti ga oreng žjavi !

to o novih avtomobilih in kulturi vožnje je bilo že blogano in linkano ! išči in beri !

pa da ti ne bo več bliskalo: ne delaj drugim tega kar nočeš da se tebi zgodi !

tvoj povprečni "omladinac" !

ps

do politkomisarja mi manjakajo prvoborske izkušnje ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega motorist SF, sem najprej mislil da zdravo provociraš, pa de se malce norca delaš ! sedaj pa vidim da ti ga oreng žjavi !

to o novih avtomobilih in kulturi vožnje je bilo že blogano in linkano ! išči in beri !

pa da ti ne bo več bliskalo: ne delaj drugim tega kar nočeš da se tebi zgodi !

tvoj povprečni "omladinac" !

ps

do politkomisarja mi manjakajo prvoborske izkušnje ! :evilgrin:

Hja poleg tega zaposluje slovenska avtomobilska industrija kar velik delež delovne sile, ki je odvisna od prodaje avtomobilov in gospod Janša ima o njej dobro mnenje. KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tudi to nekako ne bo držalo. Največ vozil je v prvem polletju letošnjega leta prodal BMW, ki je zabeležil 8,1% rast, sledi pa mu Daimler s 3% rastjo. VWju je prodaja padla za 2,7%, PSAju za 4,5 GMju (Opel) za 7,7%, Renaultu za 1,1%. Med Japonci vodi Nissan, ki je povečal prodajo za 25,4% in Mazda za 6,0%. Govorim o prodaji v evropskih državah.

torej smo med njimi, tudi mi slovenci(pa se upam stavit,da nismo čist pri repu), star pregovor pravi, vzemi tistemu ki jamra :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej smo med njimi, tudi mi slovenci(pa se upam stavit,da nismo čist pri repu), star pregovor pravi, vzemi tistemu ki jamra :whistle: :whistle:

Seveda smo, samo vprašajmo se kateri Slovenci? Posploševanje ni zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenia.bmp

Če bi bila žleht, bi rekla, da je prodaja osebnih vozil v letu 2004, ko je mandat nastopil Janša porasla, ker so ljudje upali, da jim bo tako dobro kot je obljubljal, nadaljnji podatki pa kažejo, da temu ni bilo tako ... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadolževanje prebivalstva v RS v obdobju od 2003 do september 2007 raste s stopnjo od 8,5% do 19% letno (Poročilo o finančni stabilnosti, BSI, maj 2008).

Po podatkih Umarja za leto 2007 in leto 2008 (prvo četrtletje) nakazujejo okrog 25% rast zadolženosti prebivalstva.

Za isto obdobje pa nakazujejo pa veliko padec zaupanja potrošnikov do 20%.

Več podatkov v Ekonomskem ogledalu str. 14.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še tole za našega SF-ja

Konec leta 2007 je bilo v Sloveniji registriranih za 4 % več cestnih vozil kot konec leta 2006. V tem obdobju se je število cestnih motornih vozil povečalo za 5 %, število priklopnih vozil pa se je zmanjšalo za 7 %. Med vsemi cestnimi motornimi vozili se je najbolj povečalo število motornih koles, in to skoraj za 90 %. Tolikšna razlika ni bila odraz dejanskega povečanja števila motornih koles v letu 2007, temveč posledica podcenjenih podatkov za predhodna leta. Doslej je bilo namreč veliko število motornih koles registriranih le v poletnih mesecih zaradi manjših stroškov zavarovanja in cestnin. V letu 2007 je bilo zabeleženih manj začasnih odjav motornih koles zaradi spremenjenih pogojev zavarovanja s strani zavarovalnic. Dodaten razlog za manjše število začasnih odjav je bila tudi milejša zima in posledično daljša sezona uporabe motornega kolesa. Dejansko povečanje števila motornih koles lahko ocenimo, če primerjamo število registriranih motornih koles konec junija 2007 in junija 2006. V tej primerjavi smo zaznali 25 % povečanje. Kljub izjemnemu navideznemu povečanju pa rast števila motornih koles ni bistveno vplivala na skupno rast, saj predstavljajo motorna kolesa manj kot 3 % vseh cestnih vozil. Na skupno rast števila cestnih vozil je najbolj vplivala rast števila osebnih avtomobilov. Število teh se je v letu 2007 povečalo za 3 %. Število koles z motorjem se je povečalo za 9 %, število avtobusov za 2 %, število tovornih motornih vozil pa za 11 %.

(VIR: Statistični urad RS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še tole za našega SF-ja

Med vsemi cestnimi motornimi vozili se je najbolj povečalo število motornih koles, in to skoraj za 90 %. Tolikšna razlika ni bila odraz dejanskega povečanja števila motornih koles v letu 2007, temveč posledica podcenjenih podatkov za predhodna leta. Doslej je bilo namreč veliko število motornih koles registriranih le v poletnih mesecih zaradi manjših stroškov zavarovanja in cestnin.

Kaj pa, če to slučajno pomeni, da so se ustvarili pogoji, da ljudje končno lahko za celo leto registrirajo motor, včasih pa tega niso finančno prenesli? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če to slučajno pomeni, da so se ustvarili pogoji, da ljudje končno lahko za celo leto registrirajo motor, včasih pa tega niso finančno prenesli? :winkiss:

Kaj pa, če so zavarovalnice slučajno uvedle 50% popust, če ne odjaviš? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če to slučajno pomeni, da so se ustvarili pogoji, da ljudje končno lahko za celo leto registrirajo motor, včasih pa tega niso finančno prenesli? :winkiss:

Saj o tem piše dalje :grim Kaj ti vse poboldam, da boš lažje bral :rolleyes:

Doslej je bilo namreč veliko število motornih koles registriranih le v poletnih mesecih zaradi manjših stroškov zavarovanja in cestnin. V letu 2007 je bilo zabeleženih manj začasnih odjav motornih koles zaradi spremenjenih pogojev zavarovanja s strani zavarovalnic.

Pa beri še Winda, če zgornjega ne razumeš.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF ima rožnata očala prnetana na glavo.

Očitno sem čisto preveč na netu, da sem v manjšini tistih, ki se ne morem hvalit, da mi gre boljše in si ne morem privoščit nakupa novega avta. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro jest vas več ne razumem... :headbang: Zrihtal so nam polovične cestnine na avtocestah, ko prideš na upravno enoto si gospod, ne pa tako kot par let nazaj, ko so te imeli za "obično pederčino"... Škoda besed... Še naprej naj vam riti gnijejo na stolih v vaših kolikor delate očitno še preveč dobro plačanih službah, jest grem rajši kej zaslužit... Pa še enkrat! Upam da zmaga levica in nam zrihta vse, kar nam Pahor obljublja skozi napisane besede vas levičarskih agitatorjev.

PA DA VIDIMO ČE BO LEVICA ZMAGALA POL CENEJŠO HRANO, NAJ MI DAJO ZASTONJ STANOVANJE, ŠE ENKRAT VEČ KEŠA ZA ŠE ENKRAT MANJ DELA, POL NIŽJE DAVKE, BENCIN PO POL EVRA ZA LITER...

Zdej grem pa rajši kej zaslužit, da se ne nalezem foteljaštva uslužbencev po raznih nepotrebnih zavodih "za sviranje kurcu palcu"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro jest vas več ne razumem... :headbang: Zrihtal so nam polovične cestnine na avtocestah, ko prideš na upravno enoto si gospod, ne pa tako kot par let nazaj, ko so te imeli za "obično pederčino"... Škoda besed... Še naprej naj vam riti gnijejo na stolih v vaših kolikor delate očitno še preveč dobro plačanih službah, jest grem rajši kej zaslužit... Pa še enkrat! Upam da zmaga levica in nam zrihta vse, kar nam Pahor obljublja skozi napisane besede vas levičarskih agitatorjev.

PA DA VIDIMO ČE BO LEVICA ZMAGALA POL CENEJŠO HRANO, NAJ MI DAJO ZASTONJ STANOVANJE, ŠE ENKRAT VEČ KEŠA ZA ŠE ENKRAT MANJ DELA, POL NIŽJE DAVKE, BENCIN PO POL EVRA ZA LITER...

Zdej grem pa rajši kej zaslužit, da se ne nalezem foteljaštva uslužbencev po raznih nepotrebnih zavodih "za sviranje kurcu palcu"...

Poslušaj SF, ko boš razpolagal z enakovrednimi podatki kot jih dajem sama te bom razumela. Dokler se boš pa duval z nekimi ubogimi vinjetami in upravno enoto (sploh ne vem zakaj hodiš tja, ko je Virant vse elektronsko zrihtal, lahko pa ti povem zgodbo o elektronski pridobitvi prometne, ki sem jo imela in ko so mi vse skupaj duplo zaračunali in rabili en mesec, da so vrnili) in sam sebe imenoval za bivšo pederčino pa boljše, da služiš. BTW koliko pa imaš zaposlenih in kakšno plačo jim daješ?

Sicer pa sama nikjer ne hvalim levice in govorim o tem, da bomo z njo imeli cenejšo hrano in zastonj stanovanje. Tema je o odprta za Janšo in danšanjo vlado in kot sem napisala, moja kritika je argumentirana, tvoja pa kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Še naprej naj vam riti gnijejo na stolih v vaših kolikor delate očitno še preveč dobro plačanih službah, jest grem rajši kej zaslužit...

Zdej grem pa rajši kej zaslužit, da se ne nalezem foteljaštva uslužbencev po raznih nepotrebnih zavodih "za sviranje kurcu palcu"...

Zanimivo kako hitro udari iz tebe primitivizem, ko ti zmanjka argumentov. No, zmanjka besed, argumentov nikoli imel nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako hitro udari iz tebe primitivizem, ko ti zmanjka argumentov. No, zmanjka besed, argumentov nikoli imel nisi.

Že mogoče, je pa tudi res, da nikoli nisem s tujim tičem po koprivah mahal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče, je pa tudi res, da nikoli nisem s tujim tičem po koprivah mahal...

Neargumentirano in brez odgovorov, zopet. Se mi je že dolgčas ponavljat :yawn:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: khmmm,ja tukaj pa se že iskri,pogrešam desno krilo iz svojega krdela da priskoči na pomoč SF-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: khmmm,ja tukaj pa se že iskri,pogrešam desno krilo iz svojega krdela da priskoči na pomoč SF-u.

Sploh se ne iskri, samo nekateri pač niso dorasli argumentirani debati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pa kaj čem jest sploh s tabo poizkušat argumentirano razpravljat, če ti povem da se je število prodanih motociklov povečalo, napišem ti še, da so se v lanskem letu glede na dvig plač prodajalci motociklov in servicerji povzpeli v sam vrh in ti ne znaš seštet enainenajedve, ampak začneš bluzit o zavarovalnici. Če bi to da je za tak porast krivo le odjavljanje motociklov bi pomenilo, da imajo serviserji enako dela ker je tudi tisti motor, ki je samo pol leta registriran treba peljat na servis, pozimi v snegu se pa itak skoraj nihče ne vozi. Tako so pa očitno dobro plačani, saj prodajo več uslug tudi na osnovi novih motorjev. Pa se zapelji malo po Nemčiji in mi povej, če se tam kupujejo tako dragi motocikli kot pri nas, sploh pa da se menjajo vsakih par let? Lej men se ne da menit o teh stvareh s tabo, pa ne zato, ker da ne bi imel argu8mentov, ampak enostavno nimam toliko časa kot ostali razni falirani študentje, uslužbenci v državni upravi, nezadovoljna mladina kateri so starši zaradi poležavanja znižali žepnine, pa zdej krivijo vse druge sam sebe ne... No dost o tem... Uživajte in se imejte radi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alooooo SF pa se ja ne predajaš? dej no, pokaži balle in se ne daj da te Vale povozi.Jst te razumem, lanska us evri ev plač je bila celih 6%...vse je jasno.Za avgustovsko uskladitvijo sem že naročil novo yamaho, škoda da nisem penzionist,ti bodo dobili šele dodatek. :hmm: se mi zdi ali se vse več penzičov vozi z novimi bajki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč plenumi, sedaj protitajkunske seje. Protitajkunski izstrelek, protitajkunska mina, protitajkunska pilula. Dajte nam še, ker bi radi vse pokupili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!