Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Predor Šentvid je kakor JJ :

Predrag, neuporaben pa vsi okoli njega imajo dobičke :headbang:

Nebi se strinju s tabo glede JJ in predora. Predor je čisti dokaz nacionalnega interesa, kar se kaže v vsem svojem sijaju. Zidar naklada s tem da je to največji uspeh v karieri njegovi, res je saj je s temi podražitvami lahko izpeljal menedžerski odkup SCT in nafilal svoje žepe s davkoplačevalskim denarjem. Zgleda kot, da je JJ kriv za vse te zade ki se dogajajo danes, vendar ni res ker so te gradbene, pivovarske, itd. imperije načrtovali LDS in SD že od osamosvojitve. Zdaj je pa zadnja faza tranzicije, ko bodo tej gospodje katerim je šlo za nacionalni interes pospravili tavelike firme v svoje žepe. Res je da ima samo peščica koristi od tega MI NAVADNI državljani pa bomo potegnili takratko. Toliko o teh nacionalnih interesih, ki ustvarjajo monopolni trg in s tem zapirajo trg in posledica tega so vse slabši standard državljanov. Zato si želim učinkovito delovanje inštitucije urad za konkurenco in še 4 leta nadaljnega dela ministra dr. Bajuka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se strinju s tabo glede JJ in predora. Predor je čisti dokaz nacionalnega interesa, kar se kaže v vsem svojem sijaju. Zidar naklada s tem da je to največji uspeh v karieri njegovi, res je saj je s temi podražitvami lahko izpeljal menedžerski odkup SCT in nafilal svoje žepe s davkoplačevalskim denarjem. Zgleda kot, da je JJ kriv za vse te zade ki se dogajajo danes, vendar ni res ker so te gradbene, pivovarske, itd. imperije načrtovali LDS in SD že od osamosvojitve. Zdaj je pa zadnja faza tranzicije, ko bodo tej gospodje katerim je šlo za nacionalni interes pospravili tavelike firme v svoje žepe. Res je da ima samo peščica koristi od tega MI NAVADNI državljani pa bomo potegnili takratko. Toliko o teh nacionalnih interesih, ki ustvarjajo monopolni trg in s tem zapirajo trg in posledica tega so vse slabši standard državljanov. Zato si želim učinkovito delovanje inštitucije urad za konkurenco in še 4 leta nadaljnega dela ministra dr. Bajuka!!!

pa ti res verjameš v to, kar si napisu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se strinju s tabo glede JJ in predora. Predor je čisti dokaz nacionalnega interesa, kar se kaže v vsem svojem sijaju. Zidar naklada s tem da je to največji uspeh v karieri njegovi, res je saj je s temi podražitvami lahko izpeljal menedžerski odkup SCT in nafilal svoje žepe s davkoplačevalskim denarjem. Zgleda kot, da je JJ kriv za vse te zade ki se dogajajo danes, vendar ni res ker so te gradbene, pivovarske, itd. imperije načrtovali LDS in SD že od osamosvojitve. Zdaj je pa zadnja faza tranzicije, ko bodo tej gospodje katerim je šlo za nacionalni interes pospravili tavelike firme v svoje žepe. Res je da ima samo peščica koristi od tega MI NAVADNI državljani pa bomo potegnili takratko. Toliko o teh nacionalnih interesih, ki ustvarjajo monopolni trg in s tem zapirajo trg in posledica tega so vse slabši standard državljanov. Zato si želim učinkovito delovanje inštitucije urad za konkurenco in še 4 leta nadaljnega dela ministra dr. Bajuka!!!

Lepo to, da si se prijavil ravno 13tega, ko sem napisal post - izgleda da na komando JJa....

Če bi prebral moj post, bi videl, da si ti napisal čisto enake stvari kot jaz, samo v 10x daljši varianti !

Navadni državljani VEDNO potegnemo kratko ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in še 4 leta nadaljnega dela ministra dr. Bajuka!!!

Bolj star,bolj nor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli SD res pravi reformirani komunisti, bi jih tud jaz volil. Zdej pa sploh ne vem če bi šel na volitve. Moti me, ker so v njihovo stranko prišli liberalci in to mi ni všeč. Manjka ena fajn komunistična stranka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno ne ziviva v istem svetu. pravljic (cajtngov) ne berem, tako da niti ne vem kaj "jansisti" (je se kdo isti ?) govore.

vidim pa na lastne oci slovensko gospodarstvo (ali vsaj relativno velik izsek tega), ker imam vsakdanji opravek s to materijo. (ne)posredno imam torej tudi kontakt z ljudmi od najnizjih do najvisjih pozicij.

vseeno me se vedno cudi, da niti intelektualni sloj ne premore dovolj distance relativno objektivno gledati na nastalo situacijo. danasnja zapufanost je - in to je fakt - v veliki meri rezultat "obilnega" samovladja proletarske "elite". enkrat je potrebno prazen akumulator spet napolniti (mogoce ti ta prispodoba pripomore kaj vec). vedno samo jemati jemati jemati ne gre.

da se je janseva vlada lotila resevanja ekonomskih problemov prevec tehnokratsko je ocitno. mogoce (najbrz ?) bi bil pristop z ohranjanjem socialnega mira bolj prikladen in sele zatem graditi infrastrukturo, a so se odlocili drugace. zakaj vprasaj druge. domnevam lahko, da so doloceni pokazatelji preferirali ubrano pot. eden teh bi lahko bila politika prejsnjih vlad. obrniti srednje strukture vladne hirarhije za 180° v obdobju enega do treh let je, po vsem pokazanem v sloveniji, v tej drzavi nemogoce.

in ravno to najbolj ocitajo tocno tisti, ki so za prevaletne ekonomske in politicne strukture v sloveniji najbolj odgovorni nekomu, ki bi spremembe uvajal.

zacarani krog iz katerega bi vsi radi pa noben noce.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in še 4 leta nadaljnega dela ministra dr. Bajuka!!!

:lol1:

...medtem pa je celo zadnja vladna raziskava pokazala da dve tretjini Slovencev živi veliko slabše kot pa pred štirimi leti.

Pa ne pozabit na minule dosežke aktualne ablasti, kot so denimo: ukinitev olajšav za nakup učbenikov istotako ukinitev olajšav pri gradnji ali obnovi stanovanj, preložitev stroškov za drugega otroka v vrtcu na breme občine, dviga zapufanosti države... :zzz:

V času gospodarske konjukture je Slovenija, vsaj glede splošnega standarda zaradi nesposobne vlade lepo zaostala. Nekje je biu pred kratkim objavljen podatek, da se je med vsemi članicami v letu 2007 realni dohodek prebivalstva najbolj zmanjšal v SLO. :worship: Važno da smo na vrhu :OK: Tudi, če gre Bajuk skupaj s svojo samohvalo nazaj v Argentino - glede na prihajajočo vsesplošno recesijo bo nemogoče nadoknatiti zapravljeno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ful fajn da je ta vlada uvedla zastonj vrtec za drugega otroka. edina jeba je da ni predvidla (od 2006 dalje) baby booma in da sedaj drugega otroka ne morem vpisat v vrtec ker ni prostora :headbang:

aja to so rdeči že od prej krivi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ful fajn da je ta vlada uvedla zastonj vrtec za drugega otroka. edina jeba je da ni predvidla (od 2006 dalje) baby booma in da sedaj drugega otroka ne morem vpisat v vrtec ker ni prostora :headbang:

aja to so rdeči že od prej krivi :whistle:

Mater si smotan, če bi ti pa zaračunali še druzga bi se pa pizd..da kaka kurč..k ti za drugega otroka pobirajo dnar :headbang: :headbang: :headbang:

Škoda k ni prejšnja vlada na oblasti da bi ti ga obdavčla dvakrat, enkrat še za svoj žep :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater si smotan, če bi ti pa zaračunali še druzga bi se pa pizd..da kaka kurč..k ti za drugega otroka pobirajo dnar :headbang: :headbang: :headbang:

Škoda k ni prejšnja vlada na oblasti da bi ti ga obdavčla dvakrat, enkrat še za svoj žep :headbang:

ti si malo umsko zaostal al si samo tako politično obremenjen da ne prepoznaš sarkazma? prej je bilo normalno da si plačal za vse otroke, ni blo fajn ampak tako je blo. če pa se že ti bebci hvalijo kako so super razbremenili mlade družine z oproščenim plačilom vrtca za več otrok potem naj vsaj poskrbijo da bodo otroci sploh lahko šli v vrtec, ne pa da od leta 2005 dalje vsi opozarjajo da bo rojenih dosti več otrok in da bo premalo kapacitet v vrtcih (in pozneje šolah) ti bebci pa sprejmejo en tak ukrep in to je to, namesto da bi že takrat začeli reševat problem za katerega se je vedlo da bo nastal.

ja ja prejšnja oblast je ful obdavčevala, ta nas pa je razbremenila :headbang: (če verjameš bajuku :SS)!

PS: predvidevam da svoje odlično poznavanje politike pridobivaš iz branja Slovenskega tednika, Expresa, Ognjišča in Demokracije :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si malo umsko zaostal al si samo tako politično obremenjen da ne prepoznaš sarkazma? prej je bilo normalno da si plačal za vse otroke, ni blo fajn ampak tako je blo. če pa se že ti bebci hvalijo kako so super razbremenili mlade družine z oproščenim plačilom vrtca za več otrok potem naj vsaj poskrbijo da bodo otroci sploh lahko šli v vrtec, ne pa da od leta 2005 dalje vsi opozarjajo da bo rojenih dosti več otrok in da bo premalo kapacitet v vrtcih (in pozneje šolah) ti bebci pa sprejmejo en tak ukrep in to je to, namesto da bi že takrat začeli reševat problem za katerega se je vedlo da bo nastal.

ja ja prejšnja oblast je ful obdavčevala, ta nas pa je razbremenila :headbang: (če verjameš bajuku :SS )!

PS: predvidevam da svoje odlično poznavanje politike pridobivaš iz branja Slovenskega tednika, Expresa, Ognjišča in Demokracije :krneki:

Cajtengu ne berem ker jih pišejo rdeči in jih pol prebirajo taki kot si ti da pol bolane vn strejajo... :krneki:

Prejšnja oblast je postavla in prenovila vse vrtce v sloveniji, bravo... :headbang:

Kaka bi bla po tvojem razlika in logika v tem če bi drugega otroka plačali?Bi s tem naredili prostor?Seveda bi in komu?Takim kot si ti!Ki imajo denarja za se preseravat da ma dnar za drugega otroka dat v vrtec, pa socialno ogroženi?!... :headbang:

Itak pa si"neumen"(še zmeram se lepši sliši kot umsko zaostal)in egoističen in te za take ljudi ne briga, tako kot boli une tvoje(ki jih podpiraš) če so taki po ulicah.

Če bi bla prejšnja vlada baby booma ne bi blo ker si ga noben ne bi mogel privoščit in še tisti ki bi imel otroka bi dal 200,300€za vrtec...

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sem sama ZA, da dobi SD še en mandat in to tako, da zmaga z absolutno večino, da ne bi rabila koalicija. Pa da vidimo kam bodo šle svari.

Emm ... SD? Misliš SDS? To bi bilo lepo, ja.

Če pa fašemo Borčija je pa najslabši scenarij od vseh možnih. Še SNS je verjetno manj slaba opcija kot pa tisti kekci ... prvo kar bi fasali so višji davki za kvazisocialo.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cajtengu ne berem ker jih pišejo rdeči in jih pol prebirajo taki kot si ti da pol bolane vn strejajo... :krneki:

Prejšnja oblast je postavla in prenovila vse vrtce v sloveniji, bravo... :headbang:

Kaka bi bla po tvojem razlika in logika v tem če bi drugega otroka plačali?Bi s tem naredili prostor?Seveda bi in komu?Takim kot si ti!Ki imajo denarja za se preseravat da ma dnar za drugega otroka dat v vrtec, pa socialno ogroženi?!... :headbang:

Socialno ogroženi pa itak od države subvencije dobijo, al ne ?

pizda, ti si tut res "Limited Edition", se mi zdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli SD res pravi reformirani komunisti, bi jih tud jaz volil. Zdej pa sploh ne vem če bi šel na volitve. Moti me, ker so v njihovo stranko prišli liberalci in to mi ni všeč. Manjka ena fajn komunistična stranka

Joj ... upam, da je tole sarkazem, ker če resno misliš in je takih pacientov veliko, potem nam bog pomagaj ...

***

Hahaha, v profilu mu piše, da ima 23 let. In on bi imel "eno fajn komunistično stranko" :lol1:

To si želiš na podlagi svojih izkušenj v prejšnjem sistemu, kajne? :krneki: Ko je vendar toliko reči ki so bile fajn, blaginja, veliko višji standard kot v gnili zahodni Evropi ... :closedeyes:

Resnično se je za bat, da bo dovolj lahkovernih, obupanih ljudi iz revnejših slojev, ki jih bo Pahor lovil na populistilne nasprotujoče si izjave. :glare:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bla prejšnja vlada baby booma ne bi blo ker si ga noben ne bi mogel privoščit in še tisti ki bi imel otroka bi dal 200,300€za vrtec...

LP.

Tole me zelo zanima. Mi lahko poveš en primeren ukrep, ki je bil sprejet v obdobju te vlade za namen spodbujanja rodnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče manjša nezaposlenost in s tem posledično več denarja pri revnjših nižjih slojih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče manjša nezaposlenost in s tem posledično več denarja pri revnjših nižjih slojih?

Hja, veš kaj jaz mislim ... da bi mi mogli gledat število zaposlenih ljudi, ne pa števila 'nezaposlenih'. Ker ... tudi, če nisi zaposlen, nisi nujno 'nezaposlen' ;-) Kajti to je samo status, ki ga lahko imaš nekaj časa ... kolkr vem?

Če se motim, naj me nekdo popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

W JJ :worship: and Uršika...

naj vaju žvižgeci nikar ne omajajo, saj jih bo vedno več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!