Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Kako pa kaj komentirate, da bo v Ljubljani zrasel nabavni center Delta ? :-)

Slišal sem, da je ravno zaradi tega, ker Jankovič ni izpolnil obljube šefu Delte pred leti, da mu zrihta zemljišče v Ljubljani (sam pa je v Beogradu z vnaprejšnjo vzajemno pomočjo dobil odlično lokacijo) - imel potem Mercator hude težave pri uvažanju robe v Srbijo in da so jim pogosto cariniki nalašč blokirali tovornjake s hrano na meji, da se je vse pokvarilo in je Mercator utrpel škodo ...

skratka - tough business ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam VENDAR sem za to, da se ne obljublja KAR nekaj

Gre vedno in samo za verodostojnost politika

Ampak - ali dvomiš, da bo stadion recimo v roku 2-3 let?

Jaz ne. Pa čeprav mi za fuzbal visi dol še bolj, kot za predlanski sneg.

S staro mestno oblastjo bi bil stadion ... kdaj že? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak - ali dvomiš, da bo stadion recimo v roku 2-3 let?

Jaz ne. Pa čeprav mi za fuzbal visi dol še bolj, kot za predlanski sneg.

S staro mestno oblastjo bi bil stadion ... kdaj že? :P

Glej!

Sploh ne vrednostim in ne morem ker se ne zanimam, njegovega dela do sedaj

In, predvidevam-gre za občutek-da bo tudi to spelal.

Izpostavljam ga kot šolski primer, kaj se politikom ne bi smelo tolerirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, res je.

V bistvu tudi on to zagovarja.

Meni se zdi, da se počasi dogaja - škoda ,da ne hitro - en tak 'premik zavedanja' ljudi o tem, kaj je politika in kaj naj bi bila. .. šele iz tega lahko potem dejansko izhaja neko bolj urejeno stanje.

Težko razložim to zadevo tako, da bi bil pri razlagi 100% jasen in temeljit, pa tudi vem, da ti veš, kaj mislim.

Kar mene, kot mladega volivca, bega, je, kako vseeno ločiti bolj umazane old boyse od manj umazanih ... Ker, saj so vsi krvavi pod kožo (oziroma imajo kdaj umazane roke). Za začetek to.

Na podlagi tega izbora potem vseeno definirati tiste, ki so mi 'bolj kul' oziroma jim bolj zaupam. ZELO TEŽKO

Da ne govorimo o starih političnih in poslovnih navadah ... nam, ki smo toliko mladi, da recimo pred 10-15 leti nismo bili dovolj 'informirani' in imamo sliko o tem dogajanju zgrajeno na 'inputu iz medijev' ter 'baba čula baba rekla baba zube u šolju davala' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kdo nekaj trobi in neosnovano trdi

NAPISAL SI DA JE SDS KRIVA, DA JANKOVIČ NI IZPOLNIL OBLJUBE

in odzval sem se samo na to in komentiral

POGLEJ si razmerje in moč SDS v občinskem svetu

GOLA dejstva in ne subjektivna interpretacija kogarkoli

KAJ, kJE in ZAKAJ kdo dela in kaj dela SDS s tem kar si ti izjavil za Jankoviča in stadion nima nobene veze

SAMO in EDINO to

NAPISAL SEM, SDS IN PODLOŽNIKI, saj so orenk v državnem zboru z novo zakonodajo oklestili mestni proračun, aja saj res. to niso bili janšisti in NJEGOVI PODLOŽNIKI :naughty: :naughty:

kdo so podložniki SDS: SLS, DESUS, NSI, SNS, PA OBA ZAMEJCA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal, pa se mi je zmuznil ...

"Ob primopredaji Robbovega vodnjaka v moje upravljanje" ;-) (JOKE)

A ni dobra fotomontaža? :P

Aaaa... In ti men pol razlagaš, da ne veš kje si prstane z desne roke izgubil? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAPISAL SEM, SDS IN PODLOŽNIKI, saj so orenk v državnem zboru z novo zakonodajo oklestili mestni proračun, aja saj res. to niso bili janšisti in NJEGOVI PODLOŽNIKI :naughty: :naughty:

kdo so podložniki SDS: SLS, DESUS, NSI, SNS, PA OBA ZAMEJCA

POČASI BERI in probaj razumet:

POGLEJ in PREVERI kdo ima VEČINO v občinskem svetu v LJ in kdo odloča

Poglej odločitev sodišča glede okleščenih sredstev za občino

Če pa misliš še naprej nekaj neosnovano trdit pa kar se mene tiče lahko vendar predlagam ti da se potem ne sklicuješ na dejstva, resnico...

Tako bom tudi potem tvoje pisanje razumel

Prepričan, da v SLo najdeš prav tako nekaj ljudi. ki so prepričani- ne da verjamejo-da vejo kdo je ubil JFKja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČASI BERI in probaj razumet:

POGLEJ in PREVERI kdo ima VEČINO v občinskem svetu v LJ in kdo odloča

Poglej odločitev sodišča glede okleščenih sredstev za občino

Če pa misliš še naprej nekaj neosnovano trdit pa kar se mene tiče lahko vendar predlagam ti da se potem ne sklicuješ na dejstva, resnico...

Tako bom tudi potem tvoje pisanje razumel

Prepričan, da v SLo najdeš prav tako nekaj ljudi. ki so prepričani- ne da verjamejo-da vejo kdo je ubil JFKja

vidim, da ne bova nikoli prišla skup, upam da se bova kdaj kje srečala in bova kakšno rekla ob dobri kapljici o tej temi

lep vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gremo nazaj na naslov........... zakaj je drzavljanska dolznost ustaviti janso (ce se ga enaci s totalitarizmom), komunistov, oz. izpeljank iz partije, pa ne ?

niso rdeci zagovarjali totalitarni sistem ? in BTW kaj je bilo do 2004 v sloveniji - demokracija ?

kamor vam bo ljubljeni vodja rekel boste buljili. :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ne bova nikoli prišla skup, upam da se bova kdaj kje srečala in bova kakšno rekla ob dobri kapljici o tej temi

lep vikend

Z veseljem

Tudi tebi fajn vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gremo nazaj na naslov........... zakaj je drzavljanska dolznost ustaviti janso (ce se ga enaci s totalitarizmom), komunistov, oz. izpeljank iz partije, pa ne ?

niso rdeci zagovarjali totalitarni sistem ? in BTW kaj je bilo do 2004 v sloveniji - demokracija ?

kamor vam bo ljubljeni vodja rekel boste buljili. :devil: :whistle:

Blagor tebi ki si spregledal.Pomagajo kapljice al je to v družini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gremo nazaj na naslov........... zakaj je drzavljanska dolznost ustaviti janso (ce se ga enaci s totalitarizmom), komunistov, oz. izpeljank iz partije, pa ne ?

niso rdeci zagovarjali totalitarni sistem ? in BTW kaj je bilo do 2004 v sloveniji - demokracija ?

kamor vam bo ljubljeni vodja rekel boste buljili. :devil: :whistle:

še vedno smo država v tranziciji kar večina od nas rada pozablja, tranzicija za seboj vleče "grehe" preteklosti ter "stroške" preoblikovanja od datumske točke "x" do danes.... enostavneje, ker nimamo demokratične, večstrankarske tradicije, so vse stranke ki jih trenutno premoremo morale iz nečesa nastati=se razviti=financirati; kdorkoli bo na oblasti bo moral plačevati "stroške" in "grehe" nekomu ki je pskrbel da je on danes to kar pač je.... to je davek tranzicije, ki ga pač moramo plačati, zato pa afere in aferice, podkupovanja, provizije itd... naj bo Janša ali Rop ali Pahor za vse velja isto, vedno bo nekdo nekomu nekaj dolžan in dokler ne bomo postali razvita država z uveljavljeno demokracijo (tradicija) bo pač tako....

sem pač dobro obveščen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa čist na kratko-dokler ne bo pocrkala vsa komunajzlarska zalega v tej vasi,bo tko.Sam to bo pa še trajal ene sto let,ker se kotijo vedno novi;kot partizani po vojni.Zdej se pa ulivite še mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav maš

Samoumevno je da NIzozemci volijo samo one talepe in po faci poštene

Vsi ostali kriteriji ne štejejo

Kako ene stvari ne bolijo :whistle:

:lol1: :grim

Al pa čist na kratko-dokler ne bo pocrkala vsa komunajzlarska zalega v tej vasi,bo tko.Sam to bo pa še trajal ene sto let,ker se kotijo vedno novi;kot partizani po vojni.Zdej se pa ulivite še mal.

Tukaj bi volkov post tudi lepo zraven pasal. Sem raje stokrat 'komunajzar' kot pa karkoli kar bi bilo podobno tebi ali nekaterim levičarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gremo nazaj na naslov........... zakaj je drzavljanska dolznost ustaviti janso (ce se ga enaci s totalitarizmom), komunistov, oz. izpeljank iz partije, pa ne ?

niso rdeci zagovarjali totalitarni sistem ? in BTW kaj je bilo do 2004 v sloveniji - demokracija ?

kamor vam bo ljubljeni vodja rekel boste buljili. :devil: :whistle:

Ker so komunisti bolj daljna preteklost od Janše. On je najbolj recenten tiran ...

Še kakšno teoretično vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Je verjetno edini, katerega partija nima pod kontrolo... Zakaj potem ni še naslova Ustavite Pahorja, Golobiča, Potrča...?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Je verjetno edini, katerega partija nima pod kontrolo... Zakaj potem ni še naslova Ustavite Pahorja, Golobiča, Potrča...?

to bo kmalu..če bo..sej bojo volitve..

vedno se bo našla grupa ljudi, ki bo pljuvala po tem ali onem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Je verjetno edini, katerega partija nima pod kontrolo... Zakaj potem ni še naslova Ustavite Pahorja, Golobiča, Potrča...?

Janša je partija... In očitno se res nima pod kontrolo. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa čist na kratko-dokler ne bo pocrkala vsa komunajzlarska zalega v tej vasi,bo tko.Sam to bo pa še trajal ene sto let,ker se kotijo vedno novi;kot partizani po vojni.Zdej se pa ulivite še mal.

Billy,očitno so te čez vikend spustili domov...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč so mahal titu, kučanu, drnovšku, zdej pluvajo po njih, zdej mahajo janši,ko pa bo poražen, bodo tudi po njemu pluvali, ta isti ljudje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč so mahal titu, kučanu, drnovšku

Ti še vedno mahajo titu, kučanu drnovšku, in že od takrat pljuvajo po janši, kar je dokaz tudi naslov te teme. In to samo zato, ker ni njihov in ga partijski politkomisarji nimajo pod nadzorom... :naughty:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še vedno mahajo titu, kučanu drnovšku, in že od takrat pljuvajo po janši, kar je dokaz tudi naslov te teme. In to samo zato, ker ni njihov in ga partijski politkomisarji nimajo pod nadzorom... :naughty:

vidim da ne zastopiš, mislil sem na tiste, ki sedaj mahajo janši, jest nisem med njimi, ti pa mogoče si :whistle: , se pa strinjam, da nas je še veliko takih, ki še vedno mahamo titu, kučanu, drnovšku :worship:

pa še to, če ne veš, JJ je bil NJIHOV, mogoče te je pa že spomin zapustil ali pa si še premlad, da bi to lahko vedel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!