Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

na današnji "nemško-gasilski" dirki....................1.36.7... :)

Tok je letu, da so mu na konc še skor transponder podaril za domov :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok je letu, da so mu na konc še skor transponder podaril za domov :P:D

hvala ti, ja ne vem kako bi šel z transponderjem nazaj čez mejo pa brez osebne.... :whistle:

evo še "treeeeesoooč" :wacko: posnetek dirke do 675 ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti, ja ne vem kako bi šel z transponderjem nazaj čez mejo pa brez osebne.... :whistle:

evo še "treeeeesoooč" :wacko: posnetek dirke do 675 ccm

Svaka čast, Crusty! :worship: Sem kar navijal zate med ogledom posnetka. :)

Kaj pa nadaljevanje? :unsure:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti, ja ne vem kako bi šel z transponderjem nazaj čez mejo pa brez osebne.... :whistle:

evo še "treeeeesoooč" :wacko: posnetek dirke do 675 ccm

Bravo!! Štart ti je odlično ratu.. matr si ga dobr stisnu v riješkega :worship: dobr sta se dajala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, Crusty! :worship: Sem kar navijal zate med ogledom posnetka. :)

Kaj pa nadaljevanje? :unsure:

D.

....nadaljevanje je blo dobr zame :) pa mal slabš za švaba :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti, ja ne vem kako bi šel z transponderjem nazaj čez mejo pa brez osebne.... :whistle:

evo še "treeeeesoooč" :wacko: posnetek dirke do 675 ccm

Glede na to da bom 25.-26.04 prvič na Grobniku si bom še parkart pogledal ta filmček :).

:worship:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti, ja ne vem kako bi šel z transponderjem nazaj čez mejo pa brez osebne.... :whistle:

evo še "treeeeesoooč" :wacko: posnetek dirke do 675 ccm

uuuu... pa že tolk leti, da kamera komaj dojema, zvok je pa verjetn že pri 1.39 nehov... :worship:

da nebom čist :topic: moj čas 1.51.+++ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, na posnetku sem bil drugič na pisti, čas recimo nekje 1.45.xxx

Drugače pa osebni rekord tako kot sem že povedal 1.36.xxx, nevem točno :D bomo letos vidli kk bo šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pregledal stare poste in ugotovil da so mi miha, helmut in chrusty resna konkurenca? vi trije, samo tako trenirate al vozite še katere dirke na grobniku? Jura, motohappening,..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pregledal stare poste in ugotovil da so mi miha, helmut in chrusty resna konkurenca? vi trije, samo tako trenirate al vozite še katere dirke na grobniku? Jura, motohappening,..?

Kak ti je nekdo z 1,32 resna konkurenca???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne čase ste imeli prvič nasploh na grobniku (in z kakšnimi izkušnjami ali neizkušnjami pred le tem)??? in seveda z katerim motociklom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič na Grobniku (in tudi edinkrat) je bilo zame tudi 1. na pisti, če odštejem par krogov Mobikroga s sposojenim motorjem. Hyosung GT650 naked 1.56.xx. Top speed cca 195 po števcu, pa veliko guncanja čez ovinke zaradi zanič zadnjega vzmetenja :D Ampak za prvič je kr letelo, sem bil zelo zadovoljen s časom.

Gixxer pa še čaka Grobnik, cilj je 1.50 za prvič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pregledal stare poste in ugotovil da so mi miha, helmut in chrusty resna konkurenca? vi trije, samo tako trenirate al vozite še katere dirke na grobniku? Jura, motohappening,..?

drugač pa crusty vozi r6 :whistle: (hint: 600 ccm)!! pa tudi ostala dva sta mal pred tabo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pregledal stare poste in ugotovil da so mi miha, helmut in chrusty resna konkurenca? vi trije, samo tako trenirate al vozite še katere dirke na grobniku? Jura, motohappening,..?

ti si pa tole smrtno resno vzel vidm........ :naughty: , da nisi ti kej preveč GP gledal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pregledal stare poste in ugotovil da so mi miha, helmut in chrusty resna konkurenca? vi trije, samo tako trenirate al vozite še katere dirke na grobniku? Jura, motohappening,..?

Tebi je še marsikdo konkurenca iz Motoskreta..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa ima kaj RVT čas, oz. imaš??? in z čim??? haha

-glede zgornjega komentarja se pa itak strinjam

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne čase ste imeli prvič nasploh na grobniku (in z kakšnimi izkušnjami ali neizkušnjami pred le tem)??? in seveda z katerim motociklom

1.52.1 prvič sploh na "pravi" pisti če odšetemo marof (gsxr 750)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, hvala za dosedanje odgovore, toliko sem izvedel, da vsaj približno vem, kakšen čas lahko pričakujem oz. kakšnega "moram peljat". hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je še marsikdo konkurenca iz Motoskreta..... :naughty:

nisem mislu v takem stilu, ampak v smislu, da če se malo potrudim in potreniram, da bi lahko pršu blizu :D upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa tole smrtno resno vzel vidm........ :naughty: , da nisi ti kej preveč GP gledal :whistle:

čisto nič resno :D pač, zanima me :D GP pa gledam edino ko je dež, drugače nedeljo rajši porabim na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne čase ste imeli prvič nasploh na grobniku (in z kakšnimi izkušnjami ali neizkušnjami pred le tem)??? in seveda z katerim motociklom

ene 5x sem bil prej v cerkljah, tolk da sm se naučil drsnike brusit :D pol pa sem na Grobniku s serijsko CBRko peljal 1.50....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 4 kolesih

1:51:3

Zaenkrat :)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, hvala za dosedanje odgovore, toliko sem izvedel, da vsaj približno vem, kakšen čas lahko pričakujem oz. kakšnega "moram peljat". hahah

Jst sm bil tud "sam" enkrat

1:48 pa drobiž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!