Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

osebna izkaznica je dovolj za prehod meje iz slo v avstrijo, povsod drugod rabiš pasoš ker je to edini uradni dokument, drugače se lahko stvari zakomplicirajo na meji ali če te policija legitimira. odvisno seveda na kakega kalibra naletiš, jasno!

pa za vse obiskovalce brna, gor je 0,0 za voznike in kar fajn kontrolirajo motoriste in avte, da ne bo kdo slučajno plačal. vsako leto jih kar nekaj pokasirajo.

glede tega 0,0 kar je napisal Pervy je res, zato priporočam uporabo avtobusov, ki ZASTONJ vozijo vsakih 10-15 izpred hotelov, avtobusnih postaj do proge in seveda nazaj.

Par let nazaj smo bili v kempu in vsak, ki je hotel zapustiti kemp z vozilom, je dobil frulico.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebna izkaznica je dovolj za prehod meje iz slo v avstrijo, povsod drugod rabiš pasoš ker je to edini uradni dokument, drugače se lahko stvari zakomplicirajo na meji ali če te policija legitimira. odvisno seveda na kakega kalibra naletiš, jasno!

pa za vse obiskovalce brna, gor je 0,0 za voznike in kar fajn kontrolirajo motoriste in avte, da ne bo kdo slučajno plačal. vsako leto jih kar nekaj pokasirajo.

Glede na to, da je Češka članica EU je uradni dokument za prestop meje tudi OSEBNA IZKAZNICA. :naughty: Prav tako je osebna izkaznica identifikacijski dokument, kar pomeni, da se z njo lahko legitimiraš, če to želijo organi pregona! :naughty:

Glede vožnje..pa tudi jaz priporočam uporabo brezplačnih avtobusov...varianta je preizkušena in deluje! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Češka članica EU je uradni dokument za prestop meje tudi OSEBNA IZKAZNICA. :naughty: Prav tako je osebna izkaznica identifikacijski dokument, kar pomeni, da se z njo lahko legitimiraš, če to želijo organi pregona! :naughty:

Glede vožnje..pa tudi jaz priporočam uporabo brezplačnih avtobusov...varianta je preizkušena in deluje! :worship:

Prav imaš. Ker ste se tolk razpisali, sem se že ustrašu, da ne bo šlo. No, odgovor sem našel na pravi strani: http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiVpr...&faqid=8133 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala brubi46.

Še eno vprašanje? Ali je za češko oz. za prihod na Brno dovolj samo osebna izkaznica?

Samo osebna sinko! Nič pašeporto! Naj patrejbnu!!!

Pa gnarja ne pozabi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej družba!

Nekaj zelooo pomembnega!

Ne se zajebavati na Češkem Z ALKOHOLOM in sesti na motor!!!! PREVERJENO!

Vsako leto čekirajo vsakega ki zapusti kamp, ali se vrača.

kdor ne verjame, naj vpraša mojega p'rjatla, kako je lansko leto moral tam pustiti motor in dokumente in PEŠ domov. Čez mesec dni pa sodnik (gor) pa štraf. Družba ne se špilati s Čehi!!! :nono: :nono:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej družba!

Nekaj zelooo pomembnega!

Ne se zajebavati na Češkem Z ALKOHOLOM in sesti na motor!!!! PREVERJENO!

Vsako leto čekirajo vsakega ki zapusti kamp, ali se vrača.

kdor ne verjame, naj vpraša mojega p'rjatla, kako je lansko leto moral tam pustiti motor in dokumente in PEŠ domov. Čez mesec dni pa sodnik (gor) pa štraf. Družba ne se špilati s Čehi!!!

:nono: :nono:

Res je...lani je frend dubu frulico še preden je na asfalt zapeljal! Pol smo se pa kregali, da jim mašinca prav ne pokaže :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

A bi še kdo šu z Tentursom v Brno? js sm že plaču(založu :headbang: ) za 9 oseb in sta 2 odpovedala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

A bi še kdo šu z Tentursom v Brno? js sm že plaču(založu :headbang: ) za 9 oseb in sta 2 odpovedala :headbang:

A tud karte si kupu al sam prevoz? Pa a za soboto in nedeljo al samo nedelo?

Ker jst še vedno nisem našla prevoza, ampak že mam karto.

Samo osebna sinko! Nič pašeporto! Naj patrejbnu!!!

Pa gnarja ne pozabi. :naughty:

Sinko?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud karte si kupu al sam prevoz? Pa a za soboto in nedeljo al samo nedelo?

Ker jst še vedno nisem našla prevoza, ampak že mam karto.

Sinko?! :hmm:

ja vse je všteto v ceni, 3 dni+ hotel+ karte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos grem na ogled dirke. Z avtom štartam že v petek zjutraj, ker pravijo, da je petkov začetni žur eden od glavnih žurov Brna. Spanje kot ponavadi v kampu Žebetin. Pazite se policajev ker tudi jaz sem že vsako leto pihal, vendar brez posledic. Ponavadi kontrolirajo vsakega ko gre iz kampa oz. po mestu Brno je več kontrolnih patrulj in ti dajo pihat en, dva tri. Tudi sovozniku so že dali pihat. Tako da ne se ...

Za nazaj pa grem preko Bratislave domov. Res da je mace dalša pot ma je pa non stop avtocesta in mi problemov čez Dunaj.

Napoved vremena za Brno lahko spremljaste tukaj: http://weather.msn.com/local.aspx?wealocations=wc:EZXX0002

Se vidimo gor!

Pa še fotke iz lani: http://www.prival.si/brno2006.htm

LP

priMoŽ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos grem na ogled dirke. Z avtom štartam že v petek zjutraj, ker pravijo, da je petkov začetni žur eden od glavnih žurov Brna. Spanje kot ponavadi v kampu Žebetin. Pazite se policajev ker tudi jaz sem že vsako leto pihal, vendar brez posledic. Ponavadi kontrolirajo vsakega ko gre iz kampa oz. po mestu Brno je več kontrolnih patrulj in ti dajo pihat en, dva tri. Tudi sovozniku so že dali pihat. Tako da ne se ...

Za nazaj pa grem preko Bratislave domov. Res da je mace dalša pot ma je pa non stop avtocesta in mi problemov čez Dunaj.

Napoved vremena za Brno lahko spremljaste tukaj: http://weather.msn.com/local.aspx?wealocations=wc:EZXX0002

Se vidimo gor!

Pa še fotke iz lani: http://www.prival.si/brno2006.htm

LP

priMoŽ

Mi tudi gremo z avtomobilom, pa me zanima, kako je poskrbljeno za varnost avtomobilov oz. ali kaj vdirajo v avtomobile? Zakaj pa dajo sovozniku pihat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj. Kako je urejen kamp. Namreč na vremenski napovedi sem videl, da naj bi bil v petek dež. Upam, da teren malo visi, ker šotora ne mislim postavljati v vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='brubi46'

Sinko?! :hmm:

Mater si natančen! No, pa ati!!! :friend1:

Ne da sem glih tok natančna, samo nazadnje k sem preverjala sem bla še ženska :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tudi gremo z avtomobilom, pa me zanima, kako je poskrbljeno za varnost avtomobilov oz. ali kaj vdirajo v avtomobile? Zakaj pa dajo sovozniku pihat?

Za varnost, vsaj za moje pojme in izkušnje je poskrbljeno. Sem že pustil čez noč odglenjen avto, pa se ni nič zgodilo. Tudi ostala mnenja glede varnosti so OK.

Ker je hotel sovoznik it vozit pa so ga najprej kontrolirali in ker je pokazal več kot 0,0 mu niso dovolili vozit, Kazni pa ni dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj. Kako je urejen kamp. Namreč na vremenski napovedi sem videl, da naj bi bil v petek dež. Upam, da teren malo visi, ker šotora ne mislim postavljati v vodo.

Če greš v kamp START boš na vhodu postrežen z brezplačnim aperitivom, dobil boš številko parcele, kjer boš postavil šotor, ..........malo šale. Predstavljaj si kot da bi en pašnik zagradil z ograjo, noter pa postavil 4 WC kabine za 5000 folka! :whistle: , pa tudi teren zadosti visi, tako da nč bat!!! :evilgrin:

Skratka ZAKON JE

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi lahko kdo povedal kake priblizne cene za kampe(osebe, sotor, parking)? kak je kaj s tusiranjem pa to.

lahk tudi za kampe, ki so mal bolj oddaljeni od same proge.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da sem glih tok natančna, samo nazadnje k sem preverjala sem bla še ženska :rolleyes:

Ne verjamem, dokler ne vidim! :naughty: :nono: :D

...al' pa če v Brnu prever'mo?...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so pa kaj cene kart na samem mestu (če jih dobiš)? Višje/nižje/enake?

Tukaj mislim tudi na preprodajalce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebna izkaznica je dovolj za prehod meje iz slo v avstrijo, povsod drugod rabiš pasoš ker je to edini uradni dokument, drugače se lahko stvari zakomplicirajo na meji ali če te policija legitimira. odvisno seveda na kakega kalibra naletiš, jasno!

pa za vse obiskovalce brna, gor je 0,0 za voznike in kar fajn kontrolirajo motoriste in avte, da ne bo kdo slučajno plačal. vsako leto jih kar nekaj pokasirajo.

Zopet en PANIČAR kar se tiče dokumentov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!