Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

Ojla kdo gre kaj v Brno na GP

Mi gremo 15.8. predvidoma okoli 10h,a se kdo pridruži

Imam namen. Še nevem točno ali z motorjem ali avtom.

Sam 15.8... to je že sreda a ne.....zame in za mojo malo zgodaj v tednu, nevem če nama bo zneslo zaradi službenih obveznosti. :headbang: :headbang:

Mogoče pa le :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno da letos z motorjem ker smo se zadnja leta vozili s kombiji in je muka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo gor, ampak ne v sredo!!! Gremo v petek zjutraj ali v četrtek zvečer. Lohk se pa gor dobimo, bomo skupaj navijali (za šankom). Mi gremo v kamp START :naughty: , kaj pa ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni TUKAJ ista tema?

Ni ne! Tam sprašuje za informacije o dirki oz. celotnem spektaklu, tukaj se pa dogovarjamo če gremno gor in zažuramo .) :P a greš tudi ti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ne! Tam sprašuje za informacije o dirki oz. celotnem spektaklu, tukaj se pa dogovarjamo če gremno gor in zažuramo .) :P a greš tudi ti....

Glede na to, da smo se menili za Mugello pa potem nismo šli.... se zna zgoditi ja, da gremo v Brno ja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da smo se menili za Mugello pa potem nismo šli.... se zna zgoditi ja, da gremo v Brno ja :evilgrin:

Sam še zment se mormo kje in kako se prepoznamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mi gremo gor, ampak ne v sredo!!! Gremo v petek zjutraj ali v četrtek zvečer. Lohk se pa gor dobimo, bomo skupaj navijali (za šankom). Mi gremo v kamp START :naughty: , kaj pa ostali?

Se dobimo v STARTU ni blema mi bomo v sredo gor in tudi malo placa prsparal za vas k pridete v petek se vidimo :drunk: :010 :beer2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,stvar je taka da bi jst šov.Samo k mam 125 kubikov...Pa ne vem če bi se tak počas cijazlal...Edino če grem jst mal prej.Pa da se med potjo dobimo.Sm pa resn...Kdo ma pa karte kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,stvar je taka da bi jst šov.Samo k mam 125 kubikov...Pa ne vem če bi se tak počas cijazlal...Edino če grem jst mal prej.Pa da se med potjo dobimo.Sm pa resn...Kdo ma pa karte kaj?

Jaz mislim da nav problema če se odločiš greš malo prej pa se nekje med potjo dobimo ,karte pa kupiš gor na češkem,se bomo dogovorili lahko poklices mene ali pa se bolje Ghibija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je moja sestra povedala za to k te ma na msn-ju tut @gabry.Pa sm si reku...Zakaj pa ne če mam cajt :evilgrin: To je pot mišljena po avtocesti verjetno ne?Aja,to se spi v kampu kot sm nekaj bral v tej temi?Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša ekipa ( mislim da smo v 20setih mogoče kak več) gre v četrtek popoldne. gremo pa z kamperji in kombiji nekateri tudi z motorji. V glavnem v petek zvečer v brnu bo NORO!!!!!! da o dirki v nedeljo ne govorim:) bomo v kampu SPORT tamko si na nogometnem igrišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je moja sestra povedala za to k te ma na msn-ju tut @gabry.Pa sm si reku...Zakaj pa ne če mam cajt :evilgrin: To je pot mišljena po avtocesti verjetno ne?Aja,to se spi v kampu kot sm nekaj bral v tej temi?Lp

Ja v kampu-sam spi se bolj malo vecina se :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo :evilgrin: Motor pa ravno danes prišeč iz rednega servisa...Pripravljen za nove podvige... :evilgrin: Je pa tist tam na servisu debelo pogledal ko sem mu povedal da bom šel v Brno s tem motorjem ko ga mam. Sem pa že bil na tak dolgih turah,no malo manj mogoče. Tako da ni problem. Pivo pa je baje zlo pocen. Češki pramen al Stari pramen...al neki taga naj bi blo dobro pivo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo v kampu SPORT tamko si na nogometnem igrišču

Kje pa je ta kamp- vem za start, žebetin in še nekega, za tega pa ne vem.

Pivo pa :worship: samo na dirkališču ima kar cene katere so pri nas. Če pa se malo umakneš pa :naughty: . Mi smo lani pili malo pivo v diskaču za cca 0,70 evra.

Ponovno opozarjam-nabavite si krone, ker v evrih boste :unsure: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Češki pramen al Stari pramen...al neki taga naj bi blo dobro pivo.Lp

Ne ne...Budvar je zakon :worship: ...no pa tud Staropramen je kul :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Moto Gp Brno

19.8.2007


Organiziramo ogled dirke za Moto Gp v Brnu. Imamo se nekaj prostora na avtobusu, tako da ste lepo vabljeni, da se nam pridruzite.

Cena, ki vkljucuje prevoz, vstopnico za kategorije a,b,d,e,g, pivo na busu in majcko: 99

Prijave zbiramo preko telefonske stevilke 040 148 148, maila info@disko.si in msnja info@disko.si.


Ved informacij lahko najdete na spletni strani www.gremonadirko.com.


Se vidimo na busu,

Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Gp Brno

19.8.2007

Organiziramo ogled dirke za Moto Gp v Brnu. Imamo se nekaj prostora na avtobusu, tako da ste lepo vabljeni, da se nam pridruzite.

Cena, ki vkljucuje prevoz, vstopnico za kategorije a,b,d,e,g, pivo na busu in majcko: 99

Prijave zbiramo preko telefonske stevilke 040 148 148, maila info@disko.si in msnja info@disko.si.

Ved informacij lahko najdete na spletni strani www.gremonadirko.com.

Se vidimo na busu,

Rok

Kakor sem vidla na internetni strani, se gre z vami samo za nedeljo. Drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!