Skoči na vsebino

BRNO


peter1

Priporočene objave

ne sm jih vzel 25 zato da bom imel na tribuni sam celo vrsto zase:)

janso da je za klapo

Kok smo sarkastični! .)

Sej nisem glih tok blond kokr je zdele izpadl, sam pač nisem prebrala prejšnjih postov.

Glavno da se bomo vsi mel fajn (ko najdem prevoz seveda!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pičimo 4-rje komadi iz MB-ja v petek zjutraj...zanima me v kerem kampu se največ dogaja...kolk je "nočitev"...al se bolj splača kak hostel?...se najde zadeva komot brez navigacije??? kr jaz sem za orientacijo ko kura brez glave :whistle: ..in še zadnja info. mi zagotavljate,da ni možnosti da bi bil brno razprodan pred petkom(stojišča...a,b,d,g..)????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in še zadnja info. mi zagotavljate,da ni možnosti da bi bil brno razprodan pred petkom(stojišča...a,b,d,g..)????

Na prejšnja vprašanja ti žal ne morem odgovoriti, ker še nisem bla, ampak kar se kart tiče-zagotovit ti ne more noben, samo glede na njihovo uradno stran je zaenkrat razprodana samo tribuna T3. Je pa tko, da k smo šli v Mugello, je blo tud kao vse razprodan, pa sta kolega na dirkališču komot dobila karte.

Glede kampa sem pa slišala da se baje v Tranzitu ful dogaja, žal pa ne vem cen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cao!

Ja, mi gremo samo v nedeljo. Ob 1h zjutraj iz Ljubljane, nato poberemo potnike se v Celju in Mariboru in potem nadaljujemo proti Brnu. Odhod proti Sloveniji po zaključku dirke.

Imamo še 10 prostih mest in vas vabimo, da si ogledate dirko z nami.

Se vidimo na busu,

Rok

www.gremonadirko.com lll 040 148 148 lll info@disko.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 jih je že doma:) hudo bo

mi štartamo v četrtek in pridemo v ponedeljek spočiti nazaj

Huh, a to maš ti karte kar za tribuno T2? :D

Kje si jih pa kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zadeva se nevarno približuje :yes: tako da ZELO LEPO PROSIM če ma kdo še kej prostora v svojem prevoznem sredstvu in ne bi imel nič proti še enemu potniku, nej se javi! PLEASE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola greenninja!

Jst planiram odhod v petek popoldne ali v soboto zgodaj zjutraj, odvisno kake bodo razmere v službi... kdaj v petek popoldne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi grejo vsi že v četrtek, jst pa ne vem če bo s šihtm znesl. Tko da, če gre kdo v petek se lohka zmenmo in gremo skupi.

Pa baje kart za pocen tribune ni več za dobit. Ima kdo preverjene informacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motoristi baikerski! A vsi z avtom? To so moto dirke!

Spet poslušam, koliko milimetrov gume se bo znucalo, pa goriva skozi auspuh izpuhtelo, itd... Tle so vas pa same moto hvale!

...Tole je t'ko luštna fur'ca, da eni komaj čakajo da grejo.... :OK: :010 :010 :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motoristi baikerski! A vsi z avtom? To so moto dirke!

Spet poslušam, koliko milimetrov gume se bo znucalo, pa goriva skozi auspuh izpuhtelo, itd... Tle so vas pa same moto hvale!

...Tole je t'ko luštna fur'ca, da eni komaj čakajo da grejo.... :OK: :010 :010 :OK: :OK:

Bencina pa gum nam ni nikol škoda :whistle: jest bom že kr to soboto štartal če se po poti slučajno kje zgubim :OK:

Upam da se letos vidmo :naughty:

Na istem placu predvidevam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola greenninja!

Jst planiram odhod v petek popoldne ali v soboto zgodaj zjutraj, odvisno kake bodo razmere v službi... kdaj v petek popoldne?

Maš pm.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola greenninja!

Jst planiram odhod v petek popoldne ali v soboto zgodaj zjutraj, odvisno kake bodo razmere v službi... kdaj v petek popoldne?

Alo suzuki, pa ne da boš zamudil petkove treninge. Jaz bom gor upam, da nekje do 11. zjutraj. Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot sem rekla že v http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=22403 bi jst tud šla samo nimam prevoza. Tko da če kdo ne gre z motorjem ampak z avtom in ma še plac, se priporočam!

How old are you, are you a nice company and are you good looking? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motoristi baikerski! A vsi z avtom? To so moto dirke!

Spet poslušam, koliko milimetrov gume se bo znucalo, pa goriva skozi auspuh izpuhtelo, itd... Tle so vas pa same moto hvale!

...Tole je t'ko luštna fur'ca, da eni komaj čakajo da grejo.... :OK: :010 :010 :OK: :OK:

A ti si spet dubu tisto lepo karto... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v četrtek po službi :rolleyes: , če bo lepo vreme, ker nameravamo postaviti šotor. Gre nas pa 7 ali pa 8 komadov. A ima kdo kakšno češko stran kjer napovedujejo vreme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je moto rider napisal. Lepo z motorjem pa je :evilgrin: Jst mam sam 125 kubičnga pa grem vseeno :evilgrin: Lepo počasi pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala brubi46.

Še eno vprašanje? Ali je za češko oz. za prihod na Brno dovolj samo osebna izkaznica?

Načeloma je dost osebna, ampak bi vseen priporočila tud potni list, če pride do kakšne pizd...je :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala brubi46.

Še eno vprašanje? Ali je za češko oz. za prihod na Brno dovolj samo osebna izkaznica?

osebna izkaznica je dovolj za prehod meje iz slo v avstrijo, povsod drugod rabiš pasoš ker je to edini uradni dokument, drugače se lahko stvari zakomplicirajo na meji ali če te policija legitimira. odvisno seveda na kakega kalibra naletiš, jasno!

pa za vse obiskovalce brna, gor je 0,0 za voznike in kar fajn kontrolirajo motoriste in avte, da ne bo kdo slučajno plačal. vsako leto jih kar nekaj pokasirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!