Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Saj res niso zaščiteni, samo policija ima premalo in preslabe neprobojne jopiče!

Ps: v hišo na samem se policaji še upajo, ko pa morajo v naselje pa rabijo celi eskadron z konjenico in oklepniki! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res niso zaščiteni, samo policija ima premalo in preslabe neprobojne jopiče!

Ps: v hišo na samem se policaji še upajo, ko pa morajo v naselje pa rabijo celi eskadron z konjenico in oklepniki! :whistle:

in kaj bi po tvojem naredu en policaj v naselju,kjer je polno orožja? :hmm: tvegal lastno življenje za nč? :slap:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niso zaščiteni.

Očitno imate tam v Kočevju nesposobne policaje?

Brez brige,da so sposobni,če gre za kakčnega davkoplačevalca!

Če pa gre za manjšine,se pa takoj ga. varuhinja oglasi!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa gre za manjšine,se pa takoj ga. varuhinja oglasi!

Dvomim, da se varuhinja oglaša, kadar gre evidentno za kriminalna dejanja in ponovitve kršitev zakonskih predpisov. To je neka fama, ki ste si jo naredili tisti, ki tako radi opletate s temi rečmi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je neka fama, ki ste si jo naredili tisti, ki tako radi opletate s temi rečmi ...

ali pa bi med delanjem prekrškov, predvsem prometnih, radi solidarizirali z romi - se poistovetili - skočili v njihov kožo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tud v manjšini... pa še majhen sem... mam jaz tudi kakšne odpustke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kočevju spet nasilje CIGANA nad osnovnošolcem :angry:, koliko časa bodo še CIGOTI zaščiteni pred zakonom :?

čim nanj

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niso zaščiteni.

Očitno imate tam v Kočevju nesposobne policaje?

Kaj so policaji krivi-nič!!!!

Pejd ti,pa da ti kjeri glavo odpiha...Saj jim ni nič za verjet,so sposobni vseha-taki so :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20255-126398145349_thumb.jpg

dost si upa tale socialdemokrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

moje gledišče problema glede Romov pa je,da si zaslužijo,da jih začnemo obravnavat kot ljudi s čustvi,ne pa kot živali,

če pa dam roko na srce in stvari malce realno razmislim pa lahko rečem:

ne,ne želim si jih na svojem dvorišču priznam,

ne,ne želim jih za sosede priznam,

če bi imela svojo firmo je vprašanje če bi zaposlila Roma.....

zaradi teh mojih želja se počutim kot diskriminatorka in se mi to zdi grozno,pravzaprav sem zgrožena sama nad sabo

ob tem se tudi zavedam, da jim ne dajem niti najmanjše podpore k boljši socializaciji,čeprav je druga resnica tudi ta,da so Romi v našem evropskem prostoru že tako dolgo,da je pa že res čas da bi se lahko prilagodili našemu načinu življenja,ampak oni se več kot očitno upirajo mi jim pa skozi dajemo šanse,z zemjo,s socialno podporo itd...

ne smem biti nefer in jih kakorkoli zagovarjat,ker me npr. vedno zmoti,ko vidim ljudi,ki so rojeni v naših bivših bratskih republikah,pa po 20 ali več letih aktivnega življenja v Sloveniji še vedno ne obvladajo slovenskega jezika in to iz principa,ne neumnosti, to mi vedno dvigne kocine pokonci

isto je z Romi,če si v Sloveniji se moraš prilagodit slovenskim razmeram in mentaliteti,ker če se ne,si izobčenec,pa to ne velja samo za Slovenijo,isto je,če grem živet v Zimbabve,

ne moreš decembra v Zimbabveju nosit bunde,pa kape,pa šala,samo zato,ker si jih nosil v Sloveniji

če potegnem vse skupaj,lahko rečem samo to,da se lahko v tej temi stepemo,nazmerjamo,pokolemo pa ne bo nič boljše,ker je na strani vlade neinteres problem rešit tko,da bo volk sit in koza cela,

na strani romov pa neinteres,da bi se spremenili iz ponosnega Roma v ponosnega slovenskega civila,ki ima romske korenine in je na njih ponosen

upam da ne bo komu zavrela kri ko bo tole bral

pa mirno kri vam želim crossfingers.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko modrovanja da si uspela napisat da ti zaenkrat ne bi spremenila posplošenega mišljenja in da verjetno oni (vsaj v nekem %) nebi spremenili svojega načina in da naj vlada pač to uredi ker ti si ena taka tipična slovenka in oni so eni taki tipični romi in ne morete živeti skupaj in naj vlada nekaj naredi.

bravo, ti si jebeni genij!!!!

PS: če že porabiš toliko časa za modrovanje daj vsaj en predlog rešitve, ki bi bil za tebe sprejemljiv :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam da ne bo komu zavrela kri ko bo tole bral

Evo, Pervyu je zavrela njegova romska kri....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje gledišče problema glede Romov pa je,da si zaslužijo,da jih začnemo obravnavat kot ljudi s čustvi,ne pa kot živali,

če pa dam roko na srce in stvari malce realno razmislim pa lahko rečem:

ne,ne želim si jih na svojem dvorišču priznam,

ne,ne želim jih za sosede priznam,

če bi imela svojo firmo je vprašanje če bi zaposlila Roma.....

zaradi teh mojih želja se počutim kot diskriminatorka in se mi to zdi grozno,pravzaprav sem zgrožena sama nad sabo

ob tem se tudi zavedam, da jim ne dajem niti najmanjše podpore k boljši socializaciji,čeprav je druga resnica tudi ta,da so Romi v našem evropskem prostoru že tako dolgo,da je pa že res čas da bi se lahko prilagodili našemu načinu življenja,ampak oni se več kot očitno upirajo mi jim pa skozi dajemo šanse,z zemjo,s socialno podporo itd...

ne smem biti nefer in jih kakorkoli zagovarjat,ker me npr. vedno zmoti,ko vidim ljudi,ki so rojeni v naših bivših bratskih republikah,pa po 20 ali več letih aktivnega življenja v Sloveniji še vedno ne obvladajo slovenskega jezika in to iz principa,ne neumnosti, to mi vedno dvigne kocine pokonci

isto je z Romi,če si v Sloveniji se moraš prilagodit slovenskim razmeram in mentaliteti,ker če se ne,si izobčenec,pa to ne velja samo za Slovenijo,isto je,če grem živet v Zimbabve,

ne moreš decembra v Zimbabveju nosit bunde,pa kape,pa šala,samo zato,ker si jih nosil v Sloveniji

če potegnem vse skupaj,lahko rečem samo to,da se lahko v tej temi stepemo,nazmerjamo,pokolemo pa ne bo nič boljše,ker je na strani vlade neinteres problem rešit tko,da bo volk sit in koza cela,

na strani romov pa neinteres,da bi se spremenili iz ponosnega Roma v ponosnega slovenskega civila,ki ima romske korenine in je na njih ponosen

upam da ne bo komu zavrela kri ko bo tole bral

pa mirno kri vam želim crossfingers.gif

Ti, a lahko tole malce bolj enostavno razložiš, ker sem ene pet pirov in dva jointa odzadi in te nekak še ne štekam surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je en cigan prosil naj mu zrihtam kupce za pitbulle. prodaja za 250€

so kakšni interesenti slučajno? po PM zbiram naročilatrance_33_sleep.gif

Če nenajde kupcev,bodo sigurno končali na žaru !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je en cigan prosil naj mu zrihtam kupce za pitbulle. prodaja za 250€

so kakšni interesenti slučajno? po PM zbiram naročilatrance_33_sleep.gif

po kolk pa so, brez kosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je en cigan prosil naj mu zrihtam kupce za pitbulle. prodaja za 250€

so kakšni interesenti slučajno? po PM zbiram naročilatrance_33_sleep.gif

Jaz bi prinašalca, če ga imajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste eni nestrpneži proti romom, ki prodajajo kužke :angry:

kaj ma veze ... odnašalec, prinašalec, bulog, pitbul, zlati, črni itd... :sleep2:

edin važn je, da je dobr pečen in da kožca hrusta ... le to šteje :yea2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!