Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

To je bil, verjetno, edini zapis v črni kroniki zadnjih tri mesece :doze: Če je bilo še kaj takšnega, kar so storili 'kleni' Slovenci, so jih pa ziher Romi našuntali na to, anede :glare:

pejt Fritz pa jim dej svoj stanvaje bajto al karkol ze mas, k so to tolk fejst ldje in tolk vredn tvojga zagovarjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt Fritz pa jim dej svoj stanvaje bajto al karkol ze mas, k so to tolk fejst ldje in tolk vredn tvojga zagovarjanja.

Kje je kdo rekel, da so 'fejst ldje'? Pizda, spet eno posploševanje in nabijanje frustriranih egotov. Raje sam povej - komu bi ti in v kakem primeru dal svojo bajto, da s tako lahkoto drugim svetuješ, naj dajo bajto al karkol že ciganom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je kdo rekel, da so 'fejst ldje'? Pizda, spet eno posploševanje in nabijanje frustriranih egotov. Raje sam povej - komu bi ti in v kakem primeru dal svojo bajto, da s tako lahkoto drugim svetuješ, naj dajo bajto al karkol že ciganom?

jst neb nc nbenem dajal ker se zase nimam. Vidim pa kolk g. Fritz ocitno simpatizira. ni cudn za obrobnega zabarja, k jih od blizu se vidu ni....kaj sele da bi ga posiljeval, ropal in tepl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš jo prijatelju in zaupanja vrednemu človeku. In ker se je dotični tako lepo izrekel zanje, kje je problem? Saj jih lahko vzame pod streho.

Pred leti je na TVSLO bilo eno omizje o ciganih (je bil tam tudi njihov svetnik, pa še enih par cigotov). No, ena ljubljanska gospodičnica jih je na dolgo in široko zagovarjala. Na drugi strani je pa bil (Jelinčič...?) eden bolj proti ciganom, pa to frajlico malo po ovinkih vpraša kako veliko stanovanje ima. Da je varčevala in si kupila dvosobno, kjer živi z dvema krasnima mucama, je povedala. Nakar jo pobara, kaj pa če bi vzela pod streho enih par teh revčkov, ko so pa ja tako pridni in olikani. Ni vedela, a bi kar spokala iz studia, tako se ji je jezik začel zapletati.

V JLA sem imel v četi enih par cigotov. Če so v vojski bili taki problemi, kakšni so šele zunaj, sem si mislil. Ampak to je le moje mnenje, ki ga ne vsiljujem nikomur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojani preden so bili "znani" je bilo njihovo celotno premoženje vredno 50.000 € po vseh delegacijah in P.M. :BUA: je njihovo celotno vrednost zrasla na 500.000€...... :headbang:

Piz*a a gremo bit vsi cigani??? vsak ma premoženja od 500.000 na gor jah nebi se branu 5.000.000€

Država dejte še men!!!!!

Popravljeno . Popravil Lencdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst neb nc nbenem dajal ker se zase nimam. Vidim pa kolk g. Fritz ocitno simpatizira. ni cudn za obrobnega zabarja, k jih od blizu se vidu ni....kaj sele da bi ga posiljeval, ropal in tepl.

A tebe so posiljevali, ropali in tepli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojani preden so bili "znani" je bilo njihovo celotno premoženje vredno 50.000 € po vseh delegacijah in P.M. :BUA: je njihovo celotno vrednost zrasla na 500.000€...... :headbang:

Piz*a a gremo bit vsi cigani??? vsak ma premoženja od 500.000 na gor jah nebi se branu 5.000.000€

Država dejte še men!!!!!

Ja saj ti mi že mal ličiš na enga cigana, sam mal bolj bele farbe si. Take, kot klamfaš v vseh temah ...

Mimogrede - a pa ti dejansko "veš", kolk je njihovo vredno, pa kje sploh živijo, pa kako so lastniške stvari urejene, pa to? Al kr tko malo v tri krasne nabijaš, ker drugje frustracij ne znaš spucat? (Ok, to nista edina možna odgovora ,se pa kr sama ponujata ... Lahko pa seveda zapišeš tudi tretjega - ampak, prosim, brez 'nakladanja' in samo s konkretnimi podatki!)

Prekleta svojat neumna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš jo prijatelju in zaupanja vrednemu človeku. In ker se je dotični tako lepo izrekel zanje, kje je problem? Saj jih lahko vzame pod streho.

a pa prav "daš"? Zl omal ljudi poznam, ki bi kr dali stanovanje al pa bajto komu, tudi prijatelji ali komurkoli že ... no, edin ko kdo umre, takrat pač komu kej tolk velikega 'da' ...

Skratka - buče, sam da se zganja kraval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti je na TVSLO bilo eno omizje o ciganih (je bil tam tudi njihov svetnik, pa še enih par cigotov). No, ena ljubljanska gospodičnica jih je na dolgo in široko zagovarjala. Na drugi strani je pa bil (Jelinčič...?) eden bolj proti ciganom, pa to frajlico malo po ovinkih vpraša kako veliko stanovanje ima. Da je varčevala in si kupila dvosobno, kjer živi z dvema krasnima mucama, je povedala. Nakar jo pobara, kaj pa če bi vzela pod streho enih par teh revčkov, ko so pa ja tako pridni in olikani. Ni vedela, a bi kar spokala iz studia, tako se ji je jezik začel zapletati.

Iščem, prav trudim se najti tukaj kak argument ali vsaj kaj podobnega, pa nič. Si hotel povedati, da si že pred leti imel televizor, da si lahko televizijo gledal? :whistle: Al pač, da je Jelinčič šovinist, kot vedno, pa da je una pač bla mal mlada in ni prenesla, ko jo je zbadal? S tujim po koprivah je zmer najbolj enostavno, sploh, če hočeš, da ga peče ...

V JLA sem imel v četi enih par cigotov. Če so v vojski bili taki problemi, kakšni so šele zunaj, sem si mislil. Ampak to je le moje mnenje, ki ga ne vsiljujem nikomur.

Ok, bil si v vojski. Še kaj drugega? Slovencev ni blo pa nikol kakih tumastih nikjer, pa problematičnih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem mel zunaj parkiran motor, pa je pršu k men ves pjan, da ma on tud motor in to Hondo, sam iz mojga pa ni znal razbrat kater je. Povabil me je tud na dirko, pa sem mu reku, da se ne upam tolk peljat k on :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za slovenceljne mogoče res... Ampak takrat jih ni bilo, so bili Slovenci. SLOVENCI. Ne vem, zakaj kar naprej uporabljate to butasto besedo ''slovenceljni''. Ali pa vzameš zdravo za gotovo vse, kar si kakšna sraka namisli...? Mislim na ''avtorico'' besede slovenceljni. :whistle:

Slovenci, ki priklicujejo Dolfetove metode in se ne zavedajo, da je za Nacije edina razlika med Romi in Slovani, v tem na kak način in kako hitro bi jih iztrebili, niso Slovenci temveč Slovenceljni. Zato je izraz kar na mestu.

pejt Fritz pa jim dej svoj stanvaje bajto al karkol ze mas, k so to tolk fejst ldje in tolk vredn tvojga zagovarjanja.

Za preganjanje kriminala je zadolžena Policija, za presojo krivde pa sodišče. Jaz svojega bivališča ne dam nikomur, z veseljem pa vanj sprejmem prijatelje, med katerimi so tudi Romi. Zato tudi ne tlačim vseh Romov v isti koš in mi razni demagoški napisi, v tej smeri, gredo precej na jetra. Tudi med Slovenci je zadosti idiotov in kriminalcev pa to ne pomeni, da so vsi Slovenci idioti in kriminalci.

Če meniš, da Policija ne opravlja svojega dela, imaš kar nekaj kanalov za pritožbe. Svoj pogum pa lahko dokažeš tudi s tem, da poprimeš za orožje in kriminalcem med Romi dokažeš, da tako ne gre. Možnosti je več vendar kaže, da je najlažje pljuvati kar vse povprek. Podpihovanje sovražnosti na podlagi rase, nacije ali vere je kaznivo dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci, ki priklicujejo Dolfetove metode in se ne zavedajo, da je za Nacije edina razlika med Romi in Slovani, v tem na kak način in kako hitro bi jih iztrebili, niso Slovenci temveč Slovenceljni. Zato je izraz kar na mestu.

Za preganjanje kriminala je zadolžena Policija, za presojo krivde pa sodišče. Jaz svojega bivališča ne dam nikomur, z veseljem pa vanj sprejmem prijatelje, med katerimi so tudi Romi. Zato tudi ne tlačim vseh Romov v isti koš in mi razni demagoški napisi, v tej smeri, gredo precej na jetra. Tudi med Slovenci je zadosti idiotov in kriminalcev pa to ne pomeni, da so vsi Slovenci idioti in kriminalci.

Če meniš, da Policija ne opravlja svojega dela, imaš kar nekaj kanalov za pritožbe. Svoj pogum pa lahko dokažeš tudi s tem, da poprimeš za orožje in kriminalcem med Romi dokažeš, da tako ne gre. Možnosti je več vendar kaže, da je najlažje pljuvati kar vse

povprek. Podpihovanje sovražnosti na podlagi rase, nacije ali vere je kaznivo dejanje.

No vsaj en, ki zna normalno razmišljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtomobilu se skupaj peljejo Bolgar, Romun, Iračan in Rom !

Kdo vozi ?????

palestinski samomorilec ki je najprej blodil vsepovsod po širni cesti, nato se je zaletel v drveče parkirano vozilo, saj se je pešec z užitkom ulegel pod njihov avto ker se mu je telefonski drog naglo približeval in je opazil da ima počeno lobanjo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tkole čist po cigansk. Ogenj. Hitro piskrček pristavim.

Ko sem bil majčken, sem delil streho s čisto pravimi cigoti. Direkt iz roba gozda so prišli. Iz šotorov. V hišo jih je spustil brat od ženske pri kateri smo živeli. Nalašč jih je naselil, da bi še bolj razjezil sestro. In tako smo imeli pri hiši konja. Spoprijateljil sem se z vrstnikom...

Ko nisem bil več tako majčken, me je eden izmed dotičnih, ki me seveda ni poznal izsiljeval za dva dinarja. Vsakič ko sem šel v mesto sem se tresel, kje bom nabasal nanj.

In sedaj, ko sem velik, imam z romi še vedno opravka. Na šihtu so romi naši sosedje. Včasih se zgodi, da izgine kakšen kos železa. Če ga slučajno pozabimo na dvorišču, ga oni sigurno najdejo. Ampak to ni nič z inventarjem, ki izginja v delavnici. Pa tja ni stopila romska noga. Se je pa zgodilo, da so bila zvečer zaklenjena vrata dvorišča in sem plezal čez ograjo pa je uletu cigo in vpil kot da gori. Ko je ugotovil, kdo sem se je opravičil in me lepo pozdravil..

Uh voda vre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tkole čist po cigansk. Ogenj. Hitro piskrček pristavim.

Ko sem bil majčken, sem delil streho s čisto pravimi cigoti. Direkt iz roba gozda so prišli. Iz šotorov. V hišo jih je spustil brat od ženske pri kateri smo živeli. Nalašč jih je naselil, da bi še bolj razjezil sestro. In tako smo imeli pri hiši konja. Spoprijateljil sem se z vrstnikom...

Ko nisem bil več tako majčken, me je eden izmed dotičnih, ki me seveda ni poznal izsiljeval za dva dinarja. Vsakič ko sem šel v mesto sem se tresel, kje bom nabasal nanj.

In sedaj, ko sem velik, imam z romi še vedno opravka. Na šihtu so romi naši sosedje. Včasih se zgodi, da izgine kakšen kos železa. Če ga slučajno pozabimo na dvorišču, ga oni sigurno najdejo. Ampak to ni nič z inventarjem, ki izginja v delavnici. Pa tja ni stopila romska noga. Se je pa zgodilo, da so bila zvečer zaklenjena vrata dvorišča in sem plezal čez ograjo pa je uletu cigo in vpil kot da gori. Ko je ugotovil, kdo sem se je opravičil in me lepo pozdravil..

Uh voda vre....

Najraj majo pa železo pa uluminij?, pa kak Cu žleb :) Po eni strani je pa dobr, k ste se saj pospravljat navadl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja porkamašina, mashina -a res ne gre razbrati...? Dvigam roke. Cigoti so oh in sploh. Imaš dovoljenje, da jih pelješ domov.

Btw, tudi slovenski tepčki so bili v vojski, ampak tu je govora o dvakrat žganih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast, svetovni ste......nekako se mi zdi, da tukaj pride v poštev tista klasična "zaradi dreves ne vidim gozda"........

so pa zame cigani face....Strojani še posebno, saj jim je tistim nekaj komadom uspelo nekaj, kar ni še nikomur. Barikade , protesti , cele vasi so se skupinsko udeleževale prostovoljne "telovadbe" na barikadah , naša vrla policija je bila "pregledovana" s strani civilov (da ja ne bodo kakšnega malega "žganega" peljali čez - mimogrede nihče se ni spomnil, da bi jim dal kakšen bonbonček , ker so se tako pustili pregledovati).....Skratka superzvezde bolj gledane kot BigBrother in Kmetija skupaj. In mimogrede vsi cigani in romi skupaj ne morejo nakrasti toliko bakra,aluminija in ostalih stvari, kot lahko en "uspešen" gospodarstvenik (seveda "naše" gore list in s pedigrejem) z enim samim podpisom na papirju....a glej ga zlomka,tu nihče ne trza.Seveda je bolje da nas "natakne" naš domač ,pa naj stane kolikor hoče, kot pa da podležemo pečenim....

in kot je nekdo v tej temi že napisal, da je policija zadolžena za preganjanje kriminala, tožilstvo pa za primerno kazen (bravo Fritz ) ne obtožujte ciganov in ostalih, če pristojne službe ne delujejo dobro.Nikakor pa ni v redu metanje vseh v isti koš zaradi nekaterih izmečkov.....

mimogrede v Avstriji se je nedavno pojavil napis na vratih nekega veletrgovca, da je vstop Slovencev in Hrvatov v ta center nezaželen, saj naj bi se povečale kraje zaradi le teh (ni bilo govora o ciganih, da ne bo pomote, saj s svojimi škrpetami še do meje ne bi prišli....).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast, svetovni ste......nekako se mi zdi, da tukaj pride v poštev tista klasična "zaradi dreves ne vidim gozda"........

so pa zame cigani face....Strojani še posebno, saj jim je tistim nekaj komadom uspelo nekaj, kar ni še nikomur. Barikade , protesti , cele vasi so se skupinsko udeleževale prostovoljne "telovadbe" na barikadah , naša vrla policija je bila "pregledovana" s strani civilov (da ja ne bodo kakšnega malega "žganega" peljali čez - mimogrede nihče se ni spomnil, da bi jim dal kakšen bonbonček , ker so se tako pustili pregledovati).....Skratka superzvezde bolj gledane kot BigBrother in Kmetija skupaj. In mimogrede vsi cigani in romi skupaj ne morejo nakrasti toliko bakra,aluminija in ostalih stvari, kot lahko en "uspešen" gospodarstvenik (seveda "naše" gore list in s pedigrejem) z enim samim podpisom na papirju....a glej ga zlomka,tu nihče ne trza.Seveda je bolje da nas "natakne" naš domač ,pa naj stane kolikor hoče, kot pa da podležemo pečenim....

in kot je nekdo v tej temi že napisal, da je policija zadolžena za preganjanje kriminala, tožilstvo pa za primerno kazen (bravo Fritz ) ne obtožujte ciganov in ostalih, če pristojne službe ne delujejo dobro.Nikakor pa ni v redu metanje vseh v isti koš zaradi nekaterih izmečkov.....

mimogrede v Avstriji se je nedavno pojavil napis na vratih nekega veletrgovca, da je vstop Slovencev in Hrvatov v ta center nezaželen, saj naj bi se povečale kraje zaradi le teh (ni bilo govora o ciganih, da ne bo pomote, saj s svojimi škrpetami še do meje ne bi prišli... .) .....

Dej ne bluzi, ker res NIMAŠ POJMA. Če so taki, jim odstopi košček zemlje, pa jih naseli (bodo radi prišli), potem pa napiši kako kitico tukaj. Jaz obljubim, da ti dam za kak pir, da boš lahko mal pozabu na težave in tegobe .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bluzi, ker res NIMAŠ POJMA. Če so taki, jim odstopi košček zemlje, pa jih naseli (bodo radi prišli), potem pa napiši kako kitico tukaj. Jaz obljubim, da ti dam za kak pir, da boš lahko mal pozabu na težave in tegobe .) .

Uau, a ti ga pa maš?

Me zanima kaj si ti kdaj odstopil kakemu svojemu frendu, kamoli komu drugemu?

Zakaj za vraga pa bi morali tisti, ki ne sekajo polno čez cigane, kar potalat svoje premoženje?

A je res tako težko dojet, kdo je za kaj odgovoren? (policija, sodstvo itd... )

In, a je res tako težko dojet, da zaradi posameznih osebkov ravno ne moreš obsojat vseh, ki so enake barve????

Svašta.... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau, a ti ga pa maš?

Me zanima kaj si ti kdaj odstopil kakemu svojemu frendu, kamoli komu drugemu?

Zakaj za vraga pa bi morali tisti, ki ne sekajo polno čez cigane, kar potalat svoje premoženje?

A je res tako težko dojet, kdo je za kaj odgovoren? (policija, sodstvo itd... )

In, a je res tako težko dojet, da zaradi posameznih osebkov ravno ne moreš obsojat vseh, ki so enake barve????

Svašta.... :trance_33_sleep:

:yawn: Škoda besed, ker nimaš pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!