Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Dej ne bluzi, ker res NIMAŠ POJMA. Če so taki, jim odstopi košček zemlje, pa jih naseli (bodo radi prišli), potem pa napiši kako kitico tukaj. Jaz obljubim, da ti dam za kak pir, da boš lahko mal pozabu na težave in tegobe .) .

ja verjetno res nimam pojma.....glede na to, da sem kar nekaj časa preživel z njimi in med njimi res nimam pojma.....

nedojebanost in pogled v ogledalo zna biti včasih zajebana stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja porkamašina, mashina -a res ne gre razbrati...? Dvigam roke. Cigoti so oh in sploh. Imaš dovoljenje, da jih pelješ domov.

Btw, tudi slovenski tepčki so bili v vojski, ampak tu je govora o dvakrat žganih...

Med kere se pa ti šteješ - oziroma, med katere bi te lahko kak 'pametnjakovič' štel ? :-)

Dej ne bluzi, ker res NIMAŠ POJMA. Če so taki, jim odstopi košček zemlje, pa jih naseli (bodo radi prišli), potem pa napiši kako kitico tukaj. Jaz obljubim, da ti dam za kak pir, da boš lahko mal pozabu na težave in tegobe .) .

Lej, daj povej, zakaj bi jim moral kdo kaj odstopiti, in koji kurac misliš, da je "dam za pivo" univerzalni argument pri vseh klobasah tebe, motofrika in podobnih?

V čem se razlikuješ od cigotov? (govorim v množini namerno, pač posplošujem ... ti pa malo napni možgančke)

:yawn: Škoda besed, ker nimaš pojma.

Ti pa nimaš v glavi vseh drotov pravilno zvezanih ...

Ce ze more bit kak rom pri nasi hisi,je to CD-rom :D pa DVD!

Cak,a je DVD rom tut? Itak ,da je :)

kul!

Tok si se trudu ... a ti je kdo povedal, da so DVD-ROM in CD-ROM že ultrazastarele tehnologije in da je že vrsto let in DVD+-R/RW? ...

Skratka - propala ti fora ... pejt novo študirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok si se trudu ... a ti je kdo povedal, da so DVD-ROM in CD-ROM že ultrazastarele tehnologije in da je že vrsto let in DVD+-R/RW? ...

Kaaaj?? :lol: :lol: :lol:

Uf, to pa je smeha za dobro jutro :D Nisem noben "kompjuter frik", ampak osnove so mi pa jasne. Eno je čitalna/zapisovalna enota (t.j. cd/dvd-rom), eno je pa medij (cd oz. dvd, tukaj tisti + ali - zdaj nima nobene veze). Res upam, da si se s to izjavo šalil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaj?? :lol: :lol: :lol:

Uf, to pa je smeha za dobro jutro :D Nisem noben "kompjuter frik", ampak osnove so mi pa jasne. Eno je čitalna/zapisovalna enota (t.j. cd/dvd-rom), eno je pa medij (cd oz. dvd, tukaj tisti + ali - zdaj nima nobene veze). Res upam, da si se s to izjavo šalil... :whistle:

Panterka, pa ti si čisto tipična. Pri ljudeh, ki se skrivajo za znakom, ki ga imaš v avatarju, nisem nikoli razočaran.

Ja Mashina, kaj pa ti veš o teh rečeh. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaj?? :lol: :lol: :lol:

Uf, to pa je smeha za dobro jutro :D Nisem noben "kompjuter frik", ampak osnove so mi pa jasne. Eno je čitalna/zapisovalna enota (t.j. cd/dvd-rom), eno je pa medij (cd oz. dvd, tukaj tisti + ali - zdaj nima nobene veze). Res upam, da si se s to izjavo šalil... :whistle:

Nisem se. CD-ROM ali pa DVD-ROm so bile sam obralne enote ... zadnjih par let so v glavnem vse zapisovane/prepisovalne ... tko da , pojma nimaš ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--------------------

To be old and wise, you have to be young and stupid first.

But most people grow up to be old and still stupid ...

Razlika se skriva v glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bluzi, ker res NIMAŠ POJMA. Če so taki, jim odstopi košček zemlje, pa jih naseli (bodo radi prišli), potem pa napiši kako kitico tukaj. Jaz obljubim, da ti dam za kak pir, da boš lahko mal pozabu na težave in tegobe .) .

Da nekdo napiše za koga , da NIMA POJMA mora bit precej domač na tem področju

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ljudeh, ki se skrivajo za znakom, ki ga imaš v avatarju, nisem nikoli razočaran.

Jep. Čeprav je ta panterček načeloma čisto fajn znakec, je res preveč zlorabljan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok si se trudu ... a ti je kdo povedal, da so DVD-ROM in CD-ROM že ultrazastarele tehnologije in da je že vrsto let in DVD+-R/RW? ...

Skratka - propala ti fora ... pejt novo študirat.

a ni SSD zdaj neka nova "fora" ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sn komaj zaj uletio...

se mi ne da čitat vse za nazaj...

ne vem za kaj se gre, al se med sabo fajtate , li cigane rejžete ali samo CD - je švercate... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se pa že kar med samo pucajo... 15-letni cigo v ukradenem Kangooju čelno trčil v Golf z dvema cigankama. In na koncu bo kriv lastnik Kangooja, ker avta ni imel v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se pa že kar med samo pucajo... 15-letni cigo v ukradenem Kangooju čelno trčil v Golf z dvema cigankama. In na koncu bo kriv lastnik Kangooja, ker avta ni imel v garaži.

ne kradejo več avtomobilov. :grrr imajo dovolj dohodkov, da si jih kupujejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se pa že kar med samo pucajo... 15-letni cigo v ukradenem Kangooju čelno trčil v Golf z dvema cigankama. In na koncu bo kriv lastnik Kangooja, ker avta ni imel v garaži.

A veš ,da bi bila huda teorija? Tako, kot če imaš orožje in ti ga spizdijo, si sokriv kateregakoli zločina, ki je z njim storjen :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!