Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

The Strojans! Prow moraš jih met rad :D in se čudit u kako neučinkoviti državi živim, da cel jeben sistem ni sposoben ukrotit ene familije.

iz spletnega Dela:

Ljubljana - Med premorom obravnave v primeru Strojanovih je prišlo do pretepa. Povod za to je bil odhod Violete Strojan iz sodne dvorane, ki pa tega po zahtevi sodnice ne bi smela storiti. Zato je sodnica naročila izpraznitev dvorane, kjer je nato okrog 9.35 prišlo do pretepa. Elka Strojan je namreč pristopila do Predraga Zogoviča in mu po par krepkih izrečenih primazala še klofuto. Zogovič je padel po tleh, nakar so do njega pritekli še ostali člani družine Strojan in vnel se je vsesplošen pretep. Da bi ga preprečili, so na pomoč priskočili dodatni varnostniki, čez kakšno uro pa je na sodišče prispela še policija. Zogovič je v pretepu utrpel vidne poškodbe obraza, sodna obravnava pa se je kljub temu nadaljevala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem jo videl Etelko okrog pol dveh, je čakala pred garažno hišo na Trdinovi ! na prevoz verjetno ! je bila zelo dobre volje !

je rekla da se bo začela obnašat kot plemenito plesnivi Zmago ! :evilgrin: prav ima ! :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elka bi bla prava za na motozbore :naughty:

To sem pa slišu da motoriste ki hodijo na motozbore po dolenjskem pretepajo CIGOTI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa slišu da motoriste ki hodijo na motozbore po dolenjskem pretepajo CIGOTI :evilgrin:

to pa ne verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa slišu da motoriste ki hodijo na motozbore po dolenjskem pretepajo CIGOTI :evilgrin:

ja, le pazi se, s kotlom hodijo naokoli ter iz ˝čivilov˝ kuhajo golaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav fajn se mi zdi, da malo pokažejo Cigani kaj sploh so in kako se obnašajo tudi v Ljubljani ne samo tu po Dolenjski.Jaz bi takoj predlagal,da se začne po Dolenjski zbirat prostovoljne prispevke in jim kupimo kontejnerje ter preselimo v Murglje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je čas da se jim kupi še kaka hiša kje.... Roje so le predaleč od centra. Predlagam spremembo namembnosti na kongresnem trgu :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je potniški vlak v Nm povozil Roma,ki je hodil po tiru in danes radijo celi dan govori kako je strojevodja neznansko trobil in nato zaviral in nesreče nimogel preprečiti,noben pa neomeni,da je bil ta Rom gluhonem!!!!

Ali,da je to prepovedano-očitno ni za vse :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav fajn se mi zdi, da malo pokažejo Cigani kaj sploh so in kako se obnašajo tudi v Ljubljani ne samo tu po Dolenjski.Jaz bi takoj predlagal,da se začne po Dolenjski zbirat prostovoljne prispevke in jim kupimo kontejnerje ter preselimo v Murglje.

ne bo šlo...v ljubljani je že preveč "južne braće" , tako da bi jih hitro j****i mamico...drugače je pa to na avtohtonem podeželju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo šlo...v ljubljani je že preveč "južne braće" , tako da bi jih hitro j****i mamico...drugače je pa to na avtohtonem podeželju.....

Nepozabi njihovo avtohtono področje je povsod kamor se ciganija naseli.V Nm kjer je bilo najprej(Žabjak-Brezje) komunalno smetišče in nasproti smetišča so se začeli naseljevati so danes "avtohtoni"imajo vse:elektriko,vodo,vrtec seveda vse zastonj(čakajo samo še optični kabel)da nebojo drugorazredni državljani, poznajo samo svoje pravice na dolžnosti pa pozabijo.Od 250-setih za delo sposobnih noben noče delat Revoz pa vozi delavce iz Zasavja in zaposljuje tujce vse neautohtono prebivalstvo! Marsikatero Cigansko gospodinstvo pa prejema mesečno 1000 € + :headbang::headbang:

Ps: na bankah jim morajo dajat denar v kuverte,pa ne zato da bi si roke inficiral ampak zato, da nebi kdo videl koliko dobijo mesečno. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj so se pokazale govorice Dolenjcev da so z Strojani same pizdarije, samo jim vlada ni verjela. Ne morem verjet da noben ničesar ne ukrepa, ko se ti CIGOTI v javnosti pretepajo in javno grozijo nič krivim :headbang:

Ne vem a so vsi GLUPI al kaj, tem CIGOTOM se lahko pomaga samo z SILO (ni čudno da jih je hotel Hitler iztrebit),te ljudi je treba UČLOVEČITI je rekel pokojni Rugelj :headbang:

Jebem ti tako državo, da ne more zaščitit državljanov ki ji plačujejo davke pred KRDELOM PRIVILIGIRANIH CIGANOV, ki stalno delajo same pizdarije :headbang::headbang::headbang::angry::angry::angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj so se pokazale govorice Dolenjcev da so z Strojani same pizdarije, samo jim vlada ni verjela. Ne morem verjet da noben ničesar ne ukrepa, ko se ti CIGOTI v javnosti pretepajo in javno grozijo nič krivim :headbang:

Ne vem a so vsi GLUPI al kaj, tem CIGOTOM se lahko pomaga samo z SILO (ni čudno da jih je hotel Hitler iztrebit),te ljudi je treba UČLOVEČITI je rekel pokojni Rugelj :headbang:

Jebem ti tako državo, da ne more zaščitit državljanov ki ji plačujejo davke pred KRDELOM PRIVILIGIRANIH CIGANOV, ki stalno delajo same pizdarije :headbang::headbang::headbang::angry::angry::angry:

a si pozabu da smo v EU in da jih EU ščiti :naughty: :naughty: :headbang: , v bivši yugi so jih organi mal pelal na ekskurzijo v kočevsko reko kjer so jih malo civilizirali, se ne spomnim, da bi kdaj cigane na sodišče vozil, škoda stroškov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si pozabu da smo v EU in da jih EU ščiti :naughty: :naughty: :headbang: , v bivši yugi so jih organi mal pelal na ekskurzijo v kočevsko reko kjer so jih malo civilizirali, se ne spomnim, da bi kdaj cigane na sodišče vozil, škoda stroškov :whistle:

Tale DEMOKRACIJA je en KURC vredna :headbang:

"Ne vem prave razlage besede DEMOKRACIJA" V SLO DEMOKRACIJIA očitno pomeni, da vsak lahko dela kar hoče (krade, pretepa, goljufa, ubija ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa slišu da motoriste ki hodijo na motozbore po dolenjskem pretepajo CIGOTI :evilgrin:

slabo slišiš ! motoristi se med sabo pretepajo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje case ko takole prebiram forum se sprasujem, ce si kdo od lajezev v tej, in njej podni, temi vzame minutko casa za dihanje in razmislek kaj pisete, kaksna fasistoidna drhal postajate. tuljenje v en rog ipd., bi lahko rekel.

velja toleranca in stprnost samo do (ex)komunistov ali se za koga ?

pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ciganov, politikov, ali kriminalcev, niti kar pocnejo. ce smo enaki, smo VSI enaki in naj za VSE veljajo ENAKA pravila. ampak tale (cigano)fobija gre malo predalec.

za stanje je v veliki meri kriv zakonodajalec, ergo politiki, ergo volivno telo, ergo vsi mi. in kaj zdaj ? greste prostovoljno v fojbe ? za bandero rosso na celu ?!

dvomim. lajanje je lazje, klimaks sicer kratkotrajen, a za trenutek zadovoljujoc. do naslednje "priloznosti prikazovanja omikanosti in clovecnosti".

razmisljanje boli; in aspirina je zmanjkalo v dezeli sentflorjanski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje case ko takole prebiram forum se sprasujem, ce si kdo od lajezev v tej, in njej podni, temi vzame minutko casa za dihanje in razmislek kaj pisete, kaksna fasistoidna drhal postajate. tuljenje v en rog ipd., bi lahko rekel.

velja toleranca in stprnost samo do (ex)komunistov ali se za koga ?

pa da ne bo pomote, ne zagovarjam ciganov, politikov, ali kriminalcev, niti kar pocnejo. ce smo enaki, smo VSI enaki in naj za VSE veljajo ENAKA pravila. ampak tale (cigano)fobija gre malo predalec.

za stanje je v veliki meri kriv zakonodajalec, ergo politiki, ergo volivno telo, ergo vsi mi. in kaj zdaj ? greste prostovoljno v fojbe ? za bandero rosso na celu ?!

dvomim. lajanje je lazje, klimaks sicer kratkotrajen, a za trenutek zadovoljujoc. do naslednje "priloznosti prikazovanja omikanosti in clovecnosti".

razmisljanje boli; in aspirina je zmanjkalo v dezeli sentflorjanski.

hvala za zrno resnice, ki ga čreda seveda potepta. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmisljanje boli; in aspirina je zmanjkalo v dezeli sentflorjanski.

Si imel kdaj cigota za soseda?

Ne?

Potem bodi tiho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ta drug kombi mim bajte..je njihov... :evilgrin: :krneki: mater kolk hitr pospravljamo pecikle.. :whistle: :kva1: :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si imel kdaj cigota za soseda?

Ne?

Potem bodi tiho!

sem imel enega takega Bojča za soseda !

enega pa še imam ! :winkiss:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel enega takega Bojča za soseda !

enega pa še imam ! :winkiss:

Me veseli da nimaš težav s sosedi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si imel kdaj cigota za soseda?

Ne?

Potem bodi tiho!

:worship:

O ciganih vedo največ tisti, ki jih gledajo po samo televiziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!