Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Ja, jaz bi dodal še klavzulo, da se zi države pomeče vse idiote, butle, kretene in podobno.

Potem bi pa Slovenija bila prazna... Vsakdo je nekomu idiot, butl ali kreten. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če obstaja kakšna naprava, ali merilo po katerem se da take osebke prepoznat, se toplo priporočam, da to stvar podeliš z nami :)

verdichtungmanometer ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina, sej nimam nč prot teb, verjetn si prou vredu dečko, sam včasih maš pa res neumne poste, res, brez zamere.

Daj mi povej merilo, po katerem bi ti prepoznal IDIOTE, BUTLE, KRETENE IN PODOBNE? če obstaja kakšna naprava, ali merilo po katerem se da take osebke prepoznat, se toplo priporočam, da to stvar podeliš z nami :)

Tko mal čez prst bi ocenjeval. Saj slovencem gre to dobro od rok ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mal čez prst bi ocenjeval. Saj slovencem gre to dobro od rok ...

hmm čez prste bi ocenjeval? ahahahah ti pa si faca stari :) vsakdo je za nekaj butel, kreten, idiot. lahko da je nekdo totalni butelj za stvar ki jo ti obvladaš, medtem ko bi biu ti totalni butelj za stvar ki jo on obvlada :) verjetno nisi tok spreten kot cigani pri snemanju žlebov :) se pravi si za njihova merila skozi prste butel in bi te mogl vržt ven iz države :) no vidiš, zato tvoj sistem nebi funkcioniral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mashina, sej nimam nč prot teb, verjetn si prou vredu dečko, sam včasih maš pa res neumne poste, res, brez zamere.

Daj mi povej merilo, po katerem bi ti prepoznal IDIOTE, BUTLE, KRETENE IN PODOBNE? če obstaja kakšna naprava, ali merilo po katerem se da take osebke prepoznat, se toplo priporočam, da to stvar podeliš z nami :)

he he kupi knjigo ki ima naslov: Kako prepoznati idiote, butle, kretene in podobne za telebane !

V slovaru tujk pa išči pod S kot sarkazem !

Pa en čezprstni pozdrav tudi mašini ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Država bo prihranila eno socialno podporo več. Jih je dobil ko so kradli, je znorel in začel streljat. Saj jaz bi verjetno tudi če bi jih dobil da mi kradejo. Je pa zajebal sodstvo na polno, zdaj ga ne morejo preganjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država bo prihranila eno socialno podporo več. Jih je dobil ko so kradli, je znorel in začel streljat. Saj jaz bi verjetno tudi če bi jih dobil da mi kradejo. Je pa zajebal sodstvo na polno, zdaj ga ne morejo preganjat.

Ja, ful je "zajebal sodstvo" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zurnal24.si/dolenjska/zeleza-nisem-kradel-201533/clanek

itaq... nč kriv...pojma nima zakaj je streljal ..... kr tak... čas je imel, bla bla blaaaaa

no.. sicer pa .. on že ve zakaj je dobil svinec.... če pove al pa ne. Nekaj je že moralo biti hudo narobe (ne moreš verjet, da cigan kaj narobe naredi), da je tip tako rešu stvar. Pa upajmo, da bo čim večim pokazal luknjo, preden se bodo spravili na naslednji "ciganski podvig"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da tistega, ki je moril!

tisti , ki je baje streljal je baje storil samomor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zurnal24.si/dolenjska/zeleza-nisem-kradel-201533/clanek

itaq... nč kriv...pojma nima zakaj je streljal ..... kr tak... čas je imel, bla bla blaaaaa

no.. sicer pa .. on že ve zakaj je dobil svinec.... če pove al pa ne. Nekaj je že moralo biti hudo narobe (ne moreš verjet, da cigan kaj narobe naredi), da je tip tako rešu stvar. Pa upajmo, da bo čim večim pokazal luknjo, preden se bodo spravili na naslednji "ciganski podvig"

Kdo pravi da ni nič kriv?

Ampak vseeno ne gre jemat zakona v svoje roke.

Al se bomo po novem začeli kar vsepovprek streljat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da ni nič kriv?

Ampak vseeno ne gre jemat zakona v svoje roke.

Al se bomo po novem začeli kar vsepovprek streljat?

Alla, če si pogledala povezavo (žurnal )!! Tam cigan prav da ne ve, zakaj je streljal!!!!!

Torej...... nč cigo kriv.....

Sem pa siguren, da ni streljal kar tako..... iz ljubega miru pa kdorkoli že je na katerikoli strani.

Nobeden ni rekel ali napisal, da se bomo kar vsepovprek začel streljat!!!!!!!!!!(čeprav bi marsikje že moralo počit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, če si pogledala povezavo (žurnal )!! Tam cigan prav da ne ve, zakaj je streljal!!!!!

Torej...... nč cigo kriv.....

Sem pa siguren, da ni streljal kar tako..... iz ljubega miru pa kdorkoli že je na katerikoli strani.

Nobeden ni rekel ali napisal, da se bomo kar vsepovprek začel streljat!!!!!!!!!!(čeprav bi marsikje že moralo počit)

Cigo nč ni kriu, jebem vam SUNAC :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da ni nič kriv?

Ampak vseeno ne gre jemat zakona v svoje roke.

Al se bomo po novem začeli kar vsepovprek streljat?

Glede na nesposobnost državnih aparatov, oziroma sposobnost samo ko državniški eliti to paše, se bo narod prej ko slej začel pogosteje posluževati te opcije. In se ne čudim niti tega ne obsojam. Če zakoni ne delujejo, jih bodo sprovedli ljudje sami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri sosedih imajo razlog za mesebojno obstreljavanje v t.i. vietnamskem sindromu ! pri nas tega zaradi kratke vojne ni, bi pa lahko postavili raziskovo o romskem sindromu !

če tako en hitrorokerski zaključek celotnega streljajna naredim: ker so mu kao kradli železo se je odločil da bo vodje kraj in izsiljevanja ustrelil, na koncu pa še sebe !

slab scenarij in še slabša rešitev ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste se spraul na Rome ... kaj lepšga, ko se vozš po jugu in slišiš milo melodijo "čiko čiko, kolko ide motor ... daj mi dinar" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!