Skoči na vsebino

kateri supermoto(do 125ccm)?


_KrOsIsT_

Priporočene objave

oktobra letos bom naredu izpit za 125ccm. zdej se odločam kateri motor bi izbral. glede na to da sm prej vozu motocross me "mika" da bi zdej probu supermoto. kupu bi vrjetn 2-takt(sej veste končna pa pospeški pa to :rolleyes: )...če bi uzeu 4-takt bi kupu tomosa+akrapovič(sam zarad zvoka)...Kaj mi priporočate od 2-taktov?(gledov sm že mal husqvarno sm...mi je dost ušeč...sam nova je mal predraga...a ma kdo ta motor?)

hvala za odgovore :rolleyes:

anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm bl za race varjanto...tko d mi je tale honda zlo všeč....sam..a se ta motor da dubit u sloveniji(pa kje..če se da)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm bl za race varjanto...tko d mi je tale honda zlo všeč....sam..a se ta motor da dubit u sloveniji(pa kje..če se da)?

to tudi mene zanima pa kolk stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da rabljenega tega v sloveniji ni, glede novega pa... če ti je nova husqvarna sm predraga,... pomoje je to nekje isti cenovni razred :) ne vem pa kak je z dobavo delov v slovenijo za ta motor... no saj pri kakem hondinem zastopniku bi se pomoje dalo vse naročit :) tut motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tale hondica ma cist isto masko k je mev tomos vcas

Drugac pa zleda hudo :kva2:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da rabljenega tega v sloveniji ni, glede novega pa... če ti je nova husqvarna sm predraga,... pomoje je to nekje isti cenovni razred :) ne vem pa kak je z dobavo delov v slovenijo za ta motor... no saj pri kakem hondinem zastopniku bi se pomoje dalo vse naročit :) tut motor ;)

AS domžale. Najkasneje dobiš v 1 tednu dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha....najprej hvala za odgovore....bom šou ta tedn enkrat u domžale pogledat...pa se bom mal pozanimu(ker mi je zadeva zlo ušeč)...a obstaja tut kej podobnga pr ns k ta honda?...a kdo ve točno ceno?....hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oktobra letos bom naredu izpit za 125ccm. zdej se odločam kateri motor bi izbral. glede na to da sm prej vozu motocross me "mika" da bi zdej probu supermoto. kupu bi vrjetn 2-takt(sej veste končna pa pospeški pa to :rolleyes: )...če bi uzeu 4-takt bi kupu tomosa+akrapovič(sam zarad zvoka)...Kaj mi priporočate od 2-taktov?(gledov sm že mal husqvarno sm...mi je dost ušeč...sam nova je mal predraga...a ma kdo ta motor?)

hvala za odgovore :rolleyes:

anže

ch ws kupi dvotaktno, pa je to to, jebeš tote tomose šiptarske pa ostala 4 taktna sranja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ch ws kupi dvotaktno, pa je to to, jebeš tote tomose šiptarske pa ostala 4 taktna sranja :D

hahah ch wsm je štiritaktna ;)

no jaz bi na njegovem mestu kupil husqvarno sm 125 glede na to da hoče 2T kar je edino prav ker ostalo ne gre nikamor ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah ch wsm je štiritaktna ;)

no jaz bi na njegovem mestu kupil husqvarno sm 125 glede na to da hoče 2T kar je edino prav ker ostalo ne gre nikamor ;)

ja ja zmoto sn se, enkrat po parih letih :D , priznam, no te pa toto huso kaj je reko brodar ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ch ws kupi dvotaktno, pa je to to, jebeš tote tomose šiptarske pa ostala 4 taktna sranja :D

Ti bom jest ze dav tomose Šiptarske :fight1:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem ...

na kaj bi se ti podpisal?

"ti bom jaz že dal tomose šiptarske"

na ta stavek pa se res nimaš kaj podpisovat pa pritrjevat :slap:

kvečjemu se lahko pridružiš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ni šiptarija, ampak---- T-tovarna O-odpadnega M-materiala O-oziroma S-smeti..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Honda: 31,3 kW / 11500 min-1 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: jest bi tud to meu :eek: :eek:

Ej...ti raj kupi 4t ''jajca'' da te ne bo skoz skrbelo ke ti bo zaribal vse skp... pa da ne boš meu 800€/leto stroškov samo za bate pa cilindre :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda: 31,3 kW / 11500 min-1 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: jest bi tud to meu :eek: :eek:

Honda: 86 kw / 13.000 min-1 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: jest pa to že mam :eek: :eek:

hehe mam dober dan mogo sem napisat :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda: 86 kw / 13.000 min-1 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: jest pa to že mam :eek: :eek:

hehe mam dober dan mogo sem napisat :D

ja, sam tvoja nima prazna 86kg :whistle: :whistle:

ma, sej...jest bom tud hmal meu kej podobnga... :whistle: :whistle: ne bo več cvajtakt saund, oz. je mogoče že kar konec z nemu. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Sm ti kr mal fouš :blush: :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!