Skoči na vsebino

kateri supermoto(do 125ccm)?


_KrOsIsT_

Priporočene objave

Deli številke, še vedno ma moja boljše razmerje čeprav je ona lažja :D kaj pa boš kupo?

Ne vem , sploh se ne morm odločt. Nakedi so mi ušeč, pa dost pocen so...Čeprov me cestak mika kr fejst(600cc, 2000,2001, kkšna ninja, gsx-r al pa r6, če bi pa hondo bi pa cbr600f) Sam pol se bova s fotram ceu lajf grdo gledala če bom cestaka kupu... sej mam cajt čez zimo se odločt :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ni šiptarija, ampak---- T-tovarna O-odpadnega M-materiala O-oziroma S-smeti..... :lol1:

To je T-Tovarna O-odlicnih M-Motorjev O-Oziroma S-...

Aja pa ne pametuj kej prevec k se spodobnga motorja nimas si eno enduro 125 na odpadu kupu in dej si car :lol1:

:grupni:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deli številke, še vedno ma moja boljše razmerje čeprav je ona lažja :D kaj pa boš kupo?

450-ka supermoto ima več konjev na kg kot kjerikoli 600 cestak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Hondica pa ma 31 kW :worship:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej sm se odloču da 4-takt 100% nebom meu....zato me mal več zanima za 2-takte :naughty: (kok je kej servisov pa take stvari..?..)..drugač je men tut husa najbolša od 125ccm sam je dost draga(glede na to da se bom sam 2 let z njo vozu). a ma še kdo kkšne podatke za to hondo?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej sm se odloču da 4-takt 100% nebom meu....zato me mal več zanima za 2-takte :naughty: (kok je kej servisov pa take stvari..?..)..drugač je men tut husa najbolša od 125ccm sam je dost draga(glede na to da se bom sam 2 let z njo vozu). a ma še kdo kkšne podatke za to hondo?

hvala

Po mojem je kr dražja od huse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vrjetn je ja....sam bi rd točno ceno vedu. aja...a mogoče kdo prodaja kkšno huso sm 125??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši si za začetek kupi 125-4t ker tistih 10 - 15 km lahko za začetika zalo potegnejo. sicer je moči v enem mescu že premalo, so pa mašince neuničljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši si za začetek kupi 125-4t ker tistih 10 - 15 km lahko za začetika zalo potegnejo. sicer je moči v enem mescu že premalo, so pa mašince neuničljive.

ni šans :P se ne mislm 100km/h vozt na odprtih cestah.....drugač pa ja..men bo tut 125 takoj premal....sam jebi ga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je razlika sam v pospeških. V končni ni tolk razlike. Med xt 125 in dt 125 je ene max. 10 km/h razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je razlika sam v pospeških. V končni ni tolk razlike. Med xt 125 in dt 125 je ene max. 10 km/h razlike.

Racing mašine 2t(honda, husqvarna,..)ne moreš primerjat z katerokoli 4t ne v pospeških ne NIKJER. DT je mašina ki traja in ni treba nič menjavat, zaradi tega pa tudi nikamor ne gre. In ima podobne (vseeno boljše) pospeške kot 4t 125

Popravljeno . Popravil sky_21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm še mal gledov aprilio mx125...luštn motor...sam k s5 ni nč tazga u sloveniji(rablenga mislm)

a kdo ma ta motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm še mal gledov aprilio mx125...luštn motor...sam k s5 ni nč tazga u sloveniji(rablenga mislm)

a kdo ma ta motor?

Poznam enega, ki ima ta motor. Odblokiran, z avspuhom in še nekaj malenkosti naj bi imel 30 konjev. Problem je pa teža, okvir in amortizacija. Ta motor je bolji od vseh dt-jev ma slabši od hond.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...a pa je zadovoln z motorjem?...a je tuki na m.s. mogoče? aja,..pa zanima ma za ktm-a baje da bostaja tut 125 sm...a kdo kej ve?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...a pa je zadovoln z motorjem?...a je tuki na m.s. mogoče? aja,..pa zanima ma za ktm-a baje da bostaja tut 125 sm...a kdo kej ve?

hvala

Je italian. Ja aprilia je bolj za se vozit okoli narest 400 km in take :P Ni racing varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa ne pametuj kej prevec k se spodobnga motorja nimas si eno enduro 125 na odpadu kupu in dej si car :lol1:

:grupni:

nejko ma ninjo a veš ti pa tomosov moped tak da tega ti ne bi blo treba napisat :)

husqvarna 125 2t se ne more primerjat z hondo 125 2t :)

ja in zakaj je po tvojem honda tolko boljša? pač hvališ ker maš ti tut hondo? pomoje pa je husqvarna boljša :) ampak samo ugibam :P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko ma ninjo a veš ti pa tomosov moped tak da tega ti ne bi blo treba napisat :)

ja in zakaj je po tvojem honda tolko boljša? pač hvališ ker maš ti tut hondo? pomoje pa je husqvarna boljša :) ampak samo ugibam :P

Nimam več honde. Honda je močnejša in ima alu okvir, manjša teža,.... Komaj letos je husqvarna začela delat alu okvirje(Nevem če že ima 125 sm ta okvir). Pa honda ima radialne bremze in radialno ročko, 46mm vilce pa manjšo težo od husqvarne :). Potem pa je stvar okusa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je T-Tovarna O-odlicnih M-Motorjev O-Oziroma S-...

Aja pa ne pametuj kej prevec k se spodobnga motorja nimas si eno enduro 125 na odpadu kupu in dej si car :lol1:

:grupni:

haha, sej res je 125 ja (125 ma konjev), v glavnem ta zadeva iz odpada gre v prvi krepko več kot je tvoja končna hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..nejko se že hvali :P

ja itak, 2 leti me je folk podjebaval kako prdalo mam, pa kaj nič bolšega ne kupim, pa sem moral to požirat, zaj pa morn še jaz malo na svoj račun prit hehe... no pa itak je večino zajebancije....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, sej res je 125 ja (125 ma konjev), v glavnem ta zadeva iz odpada gre v prvi krepko več kot je tvoja končna hehe :D

Me zanima ja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ja :evilgrin:

Ej, to je res.. :whistle: V prvi stegne okol 120 pa še kej več mogoče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!