Skoči na vsebino

redbull"s cup za začetnike


ZHAN46

Priporočene objave

pa sei jst nočm obogatet s tem rad bi dirku sam če pravš da je osem dirk pa da dam 8x 140 eur da dobim usai neki nazai ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sei jst nočm obogatet s tem rad bi dirku sam če pravš da je osem dirk pa da dam 8x 140 eur da dobim usai neki nazai ane

pa sej ni treba vseh osem odpeljat

pač greš na katero hočeš ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj boš ti zaslužu dej ala. Majo fantje vsak dan trening in imajo pouhn !"#$%&/( motorjev ti boš pa na prvi dirku zmagal pa pobral €€€. SKULIRAJ SE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdei 8x 140je to 1120 eur sam štartnina za eno leto pol so pa gume pa č kai crkne pa prevoz da ne štejemo motorja pol en cait gre sam pol i mogu pa tut z višjimi uvrstitvami kai zaslužit je pa res da so pol sponzorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :worship:

sam sm biu usen ene 10000x bl realn :winkiss:

zdei 8x 140je to 1120 eur sam štartnina za eno leto pol so pa gume pa č kai crkne pa prevoz da ne štejemo motorja pol en cait gre sam pol i mogu pa tut z višjimi uvrstitvami kai zaslužit je pa res da so pol sponzorji

dej sam realno mi neki povej...pa odgovor je laho sam DA ali NE

A STE PUNI PARA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei nebi na prvi dirki zaslužo sam da bi po kakšnem letu lahk usai stroške pokril

še zmer me zanima

STE NALOUDANI AL NE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lej, preveč jamraš. Če maš preveč dnarja oz majo stari preveč se prijav, pa boš naš junak :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei nebi na prvi dirki zaslužo sam da bi po kakšnem letu lahk usai stroške pokril

Postav se na realna tla :closedeyes:

Pa še nasvet: enkrat k bo helikopter letov nad Ridam (al pa Marijo reko, Dvor - Kočevje,...) ga pejt skoz ovinke gor pa dol na polno pa upej, da bodo posnetk predvajal na TVju pa te mogoče clo pokličejo iz akademije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa uredu je ka ste usi tk zateženi pač tema ane itak da ni možnosti sam me pač mal zanima oo ttmu cupu ko sm na nedeljski dirki vido une 13 letne pobe notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko:

eh zakaj te ne bi raje vzel 214459234 let stare crx... saj to niso neke navite mašine pa lepa je ko novi Audi A5 saj to še bo 500 let laufalo :) vzemi raje avto ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko:

eh zakaj te ne bi raje vzel 214459234 let stare crx... saj to niso neke navite mašine pa lepa je ko novi Audi A5 saj to še bo 500 let laufalo :) vzemi raje avto ;)

sej mogoče ga bom :D

je mt dons vidla sliko od tvoje cebre pa od nejkota ninje...je rekla da ji je modr motor ful ušeč črn pa grd pa da se vid da je 10 let str... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdei me pa za tebe gapi zanima kk spa ti priš u alpe adria zihr maš ful keša al kai

Nafto je najdo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče ga bom :D

je mt dons vidla sliko od tvoje cebre pa od nejkota ninje...je rekla da ji je modr motor ful ušeč črn pa grd pa da se vid da je 10 let str... :D

ni blo smešno :) če bi mama vidla moj motor, bi že bla dans v MB-ju ;) kolko je drugač stara? :P Pa sestra?

no zdei me pa za tebe gapi zanima kk spa ti priš u alpe adria zihr maš ful keša al kai

hahaha ne za kruh nima pa dirka z motorji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!